THOMAS AQUA+ PET&FAMILY
(80.2%)
THOMAS AQUA+ PET&FAMILY

Parametre a popis produktu

VYSÁVANIE NASUCHO

      

THOMAS AQUA+ PET & FAMILY má výkon vyše 1600 wattov a bezstupňovú, elektronickú reguláciu intenzity vysávania s ECO-Control.

TEPOVANIE & UMÝVANIE NAMOKRO

      

Dokonca ani vysávanie tekutín nie je pre AQUA+ PET & FAMILY žiadny problém.

ODSTRAŇOVANIE ŠKVŔN

       

Pri odolných škvrnách sa využíva vysávací a tepovací systém vysávača AQUA+ PET & FAMILY, ktorý zaisťuje dôkladnú čistotu.


ČERSTVÝ, ČISTÝ VZDUCH V MIESTNOSTIACH

      

Čiastočky vzduchu sa zachytia vo vode a dodatočnom filtri, takže vzduch v miestnosti sa pri vysávaní vysávačom AQUA+ PET & FAMILY výrazne zlepší. Vysávač naviac vypúšťa mierne zvlhčený vzduch. Výsledkom je čerstvý vzduch, ako po osviežujúcom, prečisťujúcom letnom daždi.

ŠPECIÁLNE HUBICE NA SRSŤ ZVIERAT

      

Tri hubice odstraňujú špinu od domácich miláčikov z každého povrchu: Prepínateľná hubica na odstraňovanie zvieracích chlpov z koberca sa hodí na koberce aj pevné podlahy. Turbo kefa na koberce zaisťuje optimálne vysávanie kobercov. Pomocou 190 mm širokej hubice na čistenie čalúnenia sa bez problémov odstraňujú chlpy a špina z čalúnenia a poťahov.

MADE IN GERMANY

     

Od myšlienky až ku špičkovému výrobku: AQUA+ PET & FAMILY skoncipovali a vymysleli naši konštruktéri. Celý bol zostrojený v Nemecku – aby sa naši zákazníci mohli spoľahnúť na najvyšší stupeň funkčnosti a kvality.

SYSTÉM AQUA+ FILTER
VYSÁVAČ NA SRSŤ ZVIERAT S NAJMODERNEJŠOU TECHNOLÓGIOU

Prach, špina alebo srsť zvierat – vysávač, ktorý má vyhovovať požiadavkám domácnosti s domácimi miláčikmi musí byť mimoriadne výkonný. AQUA+PET & FAMILY využíva na čistenie čalúnenia, podláh a kobercov najmodernejšiu technológiu: Systém AQUA+ Filter.

Spoločnosť THOMAS dokázala optimalizovať vysávanie a odstraňovanie špiny iba pomocou jediného litra vody. Špeciálne vyvinutá nádoba filtra THOMAS AQUA+ viaže pomocou vody z vodovodu dokonca aj najjemnejšie čiastočky prachu a srsti zvierat, ktoré už nemôžu unikať do vzduchu v miestnosti.

Vlastnosti

ŠtýlModerný

Viac fotografií a informácií ...

Recenzie a skúsenosti

Chcete vedieť, čo si o THOMAS AQUA+ PET&FAMILY myslia ostatní, aké majú s produktom skúsenosti a aké sú na tento produkt ✅ recenzie? Chcete vedieť, či je cena 299,00€ tá najnižšia alebo môžete produkt zohnať inde lacnejšie? Overte si to na porovnávači cien » Heureka THOMAS AQUA+ PET&FAMILY

Zoznam článkovPridať komentár

Upozorňujeme vás, že TopByvanie.sk je katalóg nábytku, nie sme predajcami ponúkaných vecí. Pre viac informácií kontaktujte predajcu.

Alternatívy