1000 ❤️ tipov na darčeky vo ✅ výpredaji až 90% ⭐ Zobraziť zoznam

zavrieť
Trust Expo10 Wireless Fast-charging Desk Stand 23069
(78.2%)

Parametre a popis produktu

INTEX Bazén Metal Frame Pool Set 457 x 122 cm, filtrácia a schodíky

Bazén Metal Frame je ideálnou voľbou. Medzi jeho nesporné výhody patrí jednoduchá montáž, stabilná konštrukcia – novo vyvinutý unikátny kovový rám a príjemný design. 

MATERIAL A KVALITA:

Je  vyrobený z trojvrstvového PVC SUPER-TOUGH® a má pevné vinylové dno.Tento veľmi pevný materiál sa skladá a z polyesterovej podkladovej tkaniny so silným, obojstranne nalaminovanými PVC. SUPER-TOUGH® je odolný proti slanej vode a obzvlášť odolný proti oderu, nárazu a slnečnému žiareniu. Stačí len postaviť konštrukciu a napustiť vodou. Vypúšťanie zaisťuje vypúšťací ventil.

PREPOJENIE BAZÉNA A FILTRÁCIE:

K bazénu je dodávaná kartušová filtrácia Intex s výkonom 3,785 m3 / hod., Vrátane hadíc 

KONŠTRUKCIA:

Konštrukcia tejto bazénovej série odolaláva hrdzi a korózii, sériovo sa dodáva s práškovou povrchovou úpravou. Všetky hrany sú zaoblené, aby sa predišlo nebezpečenstvu prípadného poranenia u detí. Hrubé kolíky z POM plastu sa starajú o bezpečnú aretáciu jednotlivých častí medzi sebou.

bazén pre povrchové umiestnenie
obsah vody: 16805 L vody pri 90% napustení!
výkon filtračného zariadenia: 3785 l/hod
praktický vypúšťací ventil
vysoko kvalitný 3 vrstvový materiálVeľmi kvalitné a estetické spracovanie s imitáciou moziky vovnútri bazéna
Montáž možno vykonať ľahko bez použitia náradia  
Na rozloženie a zostavenie bazénu stačí približne 45 minút
Súčasťou balenia je kartušová filtračná pumpa a bezpečnostný rebrík, ktorý možno polohovať tak, aby deti nemohli nestrážene vojsť do bazéna
Súčasťou bazéna je plachta pod bazén a krycia plachta
Všetky filtračné zariadenia Intex majú ako novinkou roku 2019 novú technológiu pri čistení vody v bazéne "Hydro Aeration Technology" - špeciálny nástavec vytvára bubliny, ktoré prevzdušňujú vodu. Zmiešaním vzduchu s vodou spôsobuje prevzdušňovanie, oxidáciu železa a mangánu, čím sa odstraňujú nečistoty vo vode. Výsledkom je číra voda v bazéne, ktorá výborne vyzerá!

Viac fotografií a informácií ...

Recenzie a skúsenosti

Chcete vedieť, čo si o Trust Expo10 Wireless Fast-charging Desk Stand 23069 myslia ostatní, aké majú s produktom skúsenosti a aké sú na tento produkt ✅ recenzie? Chcete vedieť, či je cena 299,99€ tá najnižšia alebo môžete produkt zohnať inde lacnejšie? Overte si to na porovnávači cien » Heureka Trust Expo10 Wireless Fast-charging Desk Stand 23069

Zoznam článkov

Zastrešenie bazéna od A po Z

Zastrešenie bazéna od A po Z

V spojení so záhradným bazénom majiteľovi vznikajú určité povinnosti a náklady. Filtrovanie vody, chlórovanie, čistenie, zazimovanie a mnoho iného. V súvislosti s čistením je skvelou pomocou zastrešenie bazéna, resp. jeho prekrytie. Ako zastrešiť záhradný bazén? Aké možnosti zastrešenia existujú?

Dátum: 04.06.2019

Pridať komentár


Alternatívy

Hecht DREAM R

Hecht DREAM R

319,00 €
Hecht DREAM R

Hecht DREAM R

359,90 €
Hecht DREAM R

Hecht DREAM R

319,00 €
Hecht DREAM R

Hecht DREAM R

359,90 €