Waldbeck Energiewende, peletové kachle, 5/10 kW, 5 úrovní, časovač, diaľkový ovládač, čierne
(78.4%)
Waldbeck Energiewende, peletové kachle, 5/10 kW, 5 úrovní, časovač, diaľkový ovládač, čierne
Bežná cena: 1 299,90 €

Parametre a popis produktu

Uhlíkovo neutrálne kúrenie? Ide to! S ekologickými drevenými peletami zo zvyškového dreva nezanechajú peletové kachle Waldbek Energiewende žiadne stopy karbónu a preto sú veľmi aktuálne.Príjemné teplo vo všetkých miestnostiach s romantickými plameňmi: peletové kachle Waldbeck Energiewende to umožnia. S vykurovacím výkonom 10 kW sa postarajú o príjemné teplo v miestnostiach s rozlohou od 60 až do 250 m³. Tajomstvo ich sily sú drevené pelety, ktoré sú vyrobené lisovaním zo zvyškového dreva, napr. pilín, a plnia sa do 18 kg zásobníka kachiel. Odtiaľ sa závitovým dopravníkom privádzajú do spaľovacej komory rýchlosťou 0,6 až 2 kg za hodinu. Vznikajúce teplo a množstvo privádzaných peliet do zásobníka sa reguluje pomocou piatich vykurovacích stupňov. Vytvára sa tým nie len želané teplo, ale vytvárajú aj atmosféru normálneho krbu na drevo, ktorú si môžete vychutnať cez sklenené dvierka. Ďalšie inteligentné funkcie sú Vám k dispozícii vďaka kontrolnému panelu s displejom: snímač teploty meria teplotu v miestnosti a automaticky prispôsobuje výkon kachiel. Programovateľný časovač ponúka možnosť nastaviť dve vykurovacie periódy na deň. Funkcie môžete ovládať úplne pohodlne pomocou diaľkového ovládača.Peletové kachle Waldbeck Energiewende nie sú len technicky na vrchole svojej doby, ale aj spôsobilé pre budúcnosť v oblasti klimatizačnej techniky. Pelety zhoria skoro úplne klimaticky neutrálne, vypúšťajú skoro toľko CO2 do atmosféry, ako rastliny, z ktorých sú vyrobené, stihnú prijať.Upozorňujeme, že kachle na pelety vyžadujú pripojenie ku komínu a ďalšie inštalačné práce.

Vlastnosti

FarbaČierna

Viac fotografií a informácií ...

Recenzie a skúsenosti

Chcete vedieť, čo si o Waldbeck Energiewende, peletové kachle, 5/10 kW, 5 úrovní, časovač, diaľkový ovládač, čierne myslia ostatní, aké majú s produktom skúsenosti a aké sú na tento produkt ✅ recenzie? Chcete vedieť, či je cena 1 299,90€ tá najnižšia alebo môžete produkt zohnať inde lacnejšie? Overte si to na porovnávači cien » Heureka Waldbeck Energiewende, peletové kachle, 5/10 kW, 5 úrovní, časovač, diaľkový ovládač, čierne

Zoznam článkov


Pridať komentár

Upozorňujeme vás, že TopByvanie.sk je katalóg nábytku, nie sme predajcami ponúkaných vecí. Pre viac informácií kontaktujte predajcu.

Alternatívy

Ardes 353

Ardes 353

118,49 €
Ardes 353

Ardes 353

118,49 €
Ardes 353

Ardes 353

118,49 €