Western Digital Elements Portable 1TB čireny WDBUZG0010BBK-WESN
(80.6%)
Western Digital Elements Portable 1TB čireny WDBUZG0010BBK-WESN
799,00 €

Parametre a popis produktu

Intex bazén Ultra Frame 549x132 cm s pieskovou filtráciou a salinátorom 28336, výrobca Intex. Samonosný bazén, vhodný ku každému domu, chate, záhrade. Bazén s kovovou konštrukciou, pieskovou filtráciou a salinátorom, ktorý dezinfikuje a čistí vodu:

bazén pre povrchové umiestnenie
obsah vody: 26423 L vody pri 90% napustení!
výkon zariadenia:6m3 / HOD.
praktický vypúšťací ventil
vysoko kvalitný 3 vrstvový materiál
veľmi kvalitné a estetické spracovanie
len 60 minút na rozloženie a zostavenie bazénu
súčasťou sady je kryt na bazén, podložka pod bazén, rebrík, deluxe súprava na udržiavanie bazéna a volejbalová sieť 
Informácia o funkcii salinátor: Unikátny dvojkrokový systém ekeologického udržiavania priezračne čistej vody. V prvom kroku sa počas filtračného procesu prostredníctvom titánovej elektródy vytvára z prírodnej soli minimálne množstvo chlóru. Výsledkov je čistá voda bez používania bazénovej chémie. Ďalším krokom je elektrokatalytický oxidačný proces, pri ktorom sa z vody uvoľnuje vysokoreaktívny kyslík, ktorý ničí baktérie a zabraňuje tvorbe rias Kombinácia aktívneho chlóru a vysokoreaktívneho kyslíka je najúčinnejší a najbezpečnejší spôsob čistenia vody.

Viac fotografií a informácií ...

Recenzie a skúsenosti

Chcete vedieť, čo si o Western Digital Elements Portable 1TB čireny WDBUZG0010BBK-WESN myslia ostatní, aké majú s produktom skúsenosti a aké sú na tento produkt ✅ recenzie? Chcete vedieť, či je cena 799,00€ tá najnižšia alebo môžete produkt zohnať inde lacnejšie? Overte si to na porovnávači cien » Heureka Western Digital Elements Portable 1TB čireny WDBUZG0010BBK-WESN

Zoznam článkov

Zastrešenie bazéna od A po Z

Zastrešenie bazéna od A po Z

V spojení so záhradným bazénom majiteľovi vznikajú určité povinnosti a náklady. Filtrovanie vody, chlórovanie, čistenie, zazimovanie a mnoho iného. V súvislosti s čistením je skvelou pomocou zastrešenie bazéna, resp. jeho prekrytie. Ako zastrešiť záhradný bazén? Aké možnosti zastrešenia existujú?

Dátum: 04.06.2019

Pridať komentár


Alternatívy