1000 ❤️ tipov na darčeky vo ✅ výpredaji až 90% ⭐ Zobraziť zoznam

zavrieť
WOOD PARTNER Rastúca stolička UNIZO KOMBI - biela - ružová
(79.8%)

Parametre a popis produktu

Detská stolička UNIZO je stabilná a pevná s nosnosťou do 110 kg. Rastie s dieťaťom - sedadlo i podnožka sú nastaviteľné podľa výšky dieťaťa, detský stolček i s popruhom proti prepadnutiu dieťaťa je demontovateľný. Operadlo stoličky je oproti podobným rastúcim stoličkám mierne prehnuté pre pohodlnejšie sedenie. KVALITNÝ ČESKÝ A CERTIFIKOVANÝ VÝROBOK! Rozmery: v-80 cm, š-43 cm, h-55 cm. Najvyššie nastavenie sedadla: 58 cm (najmenšie dieťa k jedálenskému stolu). Najnižšie nastavenie sedadla: 43 cm (touto výškou začínajú bežné stoličky). Povrchová úprava: použité lepidlá, laky a farby sú určené na hračky, certifikované podľa EN 71 a ich výrobcom je švédska firma Becker Acroma. Výrobca používa ich výnimočný produkt pigmentových lakov a farebných moridiel, kedy dosahuje krásne pastelové zafarbenie a zároveň je vidieť kresbu dreva. Ak plánujete do budúcna druhú stoličku pre ďalšie dieťa, počítajte s tým, že odtieň prírodnej stoličky sa nemusí potom podariť kúpiť úplne rovnaký - drevo na svetle tmavne a tiež odtieň dreva môže byť rozdielny, podľa rastu dreva. Drevo je prírodný materiál. Pri kúpe dvoch stoličiek naraz, sa ich výrobca snaží k sebe doladiť odtieňom i kresbou dreva. U morených a farbených stoličiek môže byť odtieň farby tiež odlišný u rôznych dodávok. Pretože farba - morenie vyniká podľa kresby dreva a podľa rôznorodosti podkladu, tým sa potom nepatrne líšia kus od kusu. Stolička sa dodáva rozložená v kartóne vrátane spojovacích dielov a návodu. Montáž je veľmi jednoduchá.

Vlastnosti

Farba Biela
Farba Ružová
Vlastnosti Rozkladacie

Recenzie a skúsenosti

Chcete vedieť, čo si o WOOD PARTNER Rastúca stolička UNIZO KOMBI - biela - ružová myslia ostatní, aké majú s produktom skúsenosti a aké sú na tento produkt ✅ recenzie? Chcete vedieť, či je cena 123,20€ tá najnižšia alebo môžete produkt zohnať inde lacnejšie? Overte si to na porovnávači cien » Heureka WOOD PARTNER Rastúca stolička UNIZO KOMBI - biela - ružová

Zoznam článkov

Originálne doplnky do detskej izby

Originálne doplnky do detskej izby

V detskej izbe sa deti učia, hrajú sa a trávia voľný čas. Detská izba by mala predstavovať pre deti útočisko. Preto je veľmi dôležité, aby sa v nej cítili dobre. My vám ju dnes pomôžeme zariadiť!

Dátum: 21.12.2017

Pridať komentár


Alternatívy