Xiaomi Mi Robot Vacuum-Mop Essential
(80.6%)
Xiaomi Mi Robot Vacuum-Mop Essential
Cena a dostupnosť je len orientačná, nepodarilo sa stiahnuť aktuálny stav.
Bežná cena: 149,00 €

Parametre a popis produktu

Xiaomi Mi Robot Vacuum-Mop Essential

Užite si čistotu bez námahy. O vaše podlahy sa postará robotický vysávač Xiaomi Mi Robot Vacuum-Mop Essential. Tak vyhoďte nohy hore a nechajte ho, nech sa postará za vás. Nečaká na vás nič iné ako vysoká sacia sila a jednoduché vytieranie a vysávanie. Jeho rozmery sú navyše veľmi lichotivé, najmä výška, takže s ním môžete pohodlne čistiť podlahy i pod nábytkom.

Inteligentné plánovanie trás
Naozaj vysoký sací výkon a dlhá doba upratovania
Ovládanie cez aplikáciu
Vysoká sacia sila 2200 Pa

Plná kontrola zo smartphonu

Vďaka aplikácii Mi Robot od Xiaomi môžete sledovať svoj vysávač, jeho cestu a presnú polohu. Môžete tiež jednoducho vysávač zapínať a vypínať, meniť režim čistenia a zobrazovať si denné, týždenné a mesačné priebeh upratovaní. S používaním aplikácie Xiaomi Mi Robot je ovládanie robotického vysávača Xiaomi Mi Robot Vacuum-Mop Essential hračkou.


Dostane sa všade

Vysávač Xiaomi prekoná až 17 mm prekážky, ktorá však nesmie mať kolmú hranu a vďaka štíhlemu telu 8,2 cm sa dostane prakticky pod každý nábytok.


Vysáva a utiera

Vďaka prídavnému kontajnera je robot schopný upratať snáď každú podlahu. Sacia sila bezkartáčového elektromotora dosahuje v maxime až 2 200 Pa. Špeciálne tvarované široké ústie sacieho otvoru spolu s so systémom odpruženia maximalizuje efektivitu a pohlcovanie prachových častíc v čo najmenšej vzdialenosti od podlahy. Pri režime vytieranie čerpá robot vodu z 200 ml nádržky a príkladne s ňou hospodári. Inovovaný inteligentný systém rozpoznáva povrchy a na každý typ dávkuje prímerné množstvo vody = efektívnejšie upratovanie a lepší výsledok bez kvapiek na podlahe.

kľúčové vlastnosti

Robotický vysávač pre upratovanie vašich podláh - vysáva a utiera. Inteligentné plánovanie trás. Sacia sila 2200 Pa. Režim upratovania - zametanie a vytieranie. Elektronicky ovládaná vodná nádrž. 4 režimy vysávania. Automatické dobíjanie a pokračovanie v upratovaní. 8,2 cm vysoký, pokryje väčšiu plochu. Ovládanie skrze aplikáciu a hlasové ovládanie - Google Assistant, Alexa.

Viac fotografií a informácií ...

Recenzie a skúsenosti

Chcete vedieť, čo si o Xiaomi Mi Robot Vacuum-Mop Essential myslia ostatní, aké majú s produktom skúsenosti a aké sú na tento produkt ✅ recenzie? Chcete vedieť, či je cena 149,00€ tá najnižšia alebo môžete produkt zohnať inde lacnejšie? Overte si to na porovnávači cien » Heureka Xiaomi Mi Robot Vacuum-Mop Essential

Zoznam článkov

8 tipov, ako predĺžiť životnosť vysávača

8 tipov, ako predĺžiť životnosť vysávača

Dátum: 07.03.2019

Upratovanie chce mať mnoho ľudí z krku čo najskôr, a preto vysávajú aj to, čo by mali pozametať, ťahajú vysávač z jednej miestnosti do druhej, čím napínajú prívodný kábel a filtre tiež nečistia tak často, ako by si zaslúžili. Čo s tým?

Čítať celý článok

Pridať komentár

Upozorňujeme vás, že TopByvanie.sk je katalóg nábytku, nie sme predajcami ponúkaných vecí. Pre viac informácií kontaktujte predajcu.

Alternatívy