Xiaomi Vacuum Cleaner G11
(81.2%)
Xiaomi Vacuum Cleaner G11

Parametre a popis produktu

Tyčový vysávač Xiaomi
O efektívne čistenie kobercov sa postará Xiaomi vysávač G11 EU, ktorý sa môže pochváliť mimoriadnym sacím výkonom. Výdrž batérie až 60 minút uľahčí vysávanie aj priestrannejších domácností. Automatický režim umožňuje vysávaču regulovať sací výkon pomocou infračerveného senzora. Čím viac prachu rozpozná, tým vyšší je sací výkon. Vymeniteľná batéria (náhradná batéria nie je súčasťou balenia) umožňuje predĺžiť čas vysávania. Jednoduché čistenie nádoby na prach zaisťuje stlačenie jediného tlačidla na uvoľnenie prachu.


Nezastaviteľný
Tyčový vysávač Xiaomi G11 EU sa ničoho nezľakne a poradí si s každým povrchom. Inteligentné sacie hlavice jednoducho a efektívne vyčistia všetky typy domácich podláh, vrátane drevenej podlahy, kobercov a dlažby. Účinné filtre dokážu eliminovať prachové častice a alergény od veľkosti 0,3 mikrónu s úspešnosťou 99,5%. Interaktívna LCD obrazovka v reálnom čase zobrazuje informácie o režime sania, úroveň nabitia batérie alebo upozorní na poruchu. Vysávač eliminuje statickú elektrinu a zabraňuje priľnutiu prachu na zberač nečistôt.


Synergia jednotlivých komponentov
Technológia proti zamotávaniu zabráni, aby sa na kefu namotali vlasy alebo srsť z domácich miláčikov. Kefa je vybavená trojsegmentovou čepeľou, ktorá strihá vlasy namotané na kefe, vďaka čomu je používanie bezpečné a nepoškodí žiadny z vysávaných povrchov. Xiaomi vysávač G11 EU automaticky upravuje rýchlosť podľa toho, aký povrch práve vysáva. Ak senzor zaznamená, že sa nachádza na podlahe, ktorá sa ťažko čistí, ako koberec s dlhými vlasmi, zvýši otáčky motora, aby sa zlepšila účinnosť čistenia.


Hlavné výhody:
Vysoký sací výkon
Kefa proti namotávaniu vlasov
Vysýpanie zbernej nádoby jedným tlačidlom
Výdrž batérie 60 minút
Vysáva všetky povrchy

Obsah balenia:
1x vysávač
1x batéria
1x kefa na odstraňovanie roztočov
1x rotačná kefa
1x držiak na stenu
1x nástavec na štrbiny
1x predlžovacia tyč
1x nabíjačka

Viac fotografií a informácií ...

Recenzie a skúsenosti

Chcete vedieť, čo si o Xiaomi Vacuum Cleaner G11 myslia ostatní, aké majú s produktom skúsenosti a aké sú na tento produkt ✅ recenzie? Chcete vedieť, či je cena 319,00€ tá najnižšia alebo môžete produkt zohnať inde lacnejšie? Overte si to na porovnávači cien » Heureka Xiaomi Vacuum Cleaner G11

Zoznam článkov

8 tipov, ako predĺžiť životnosť vysávača

8 tipov, ako predĺžiť životnosť vysávača

Upratovanie chce mať mnoho ľudí z krku čo najskôr, a preto vysávajú aj to, čo by mali pozametať, ťahajú vysávač z jednej miestnosti do druhej, čím napínajú prívodný kábel a filtre tiež nečistia tak často, ako by si zaslúžili. Čo s tým?

Dátum: 07.03.2019

Pridať komentár

Upozorňujeme vás, že TopByvanie.sk je katalóg nábytku, nie sme predajcami ponúkaných vecí. Pre viac informácií kontaktujte predajcu.


Alternatívy