Parametre a popis produktu

Výška: 200 cm
Šírka: 350 cm
Hĺbka: 180 cm
Hmotnosť: 70 kg
Popis: Hojdačka so stabilnou konštrukciou sa hodí do Vašej záhrady alebo na terasu. Vďaka pohodlnej lavičke, ktorá je zavesená na pevných reťaziach, si môžete dosýta užívať chvíle odpočinku. Je vyrobená z kvalitného prírodného dreva, ktoré vyniká vysokou stabilnosťou a životnosťou. Morená je do odtieňu jelše.
Materiál: Drevo z borovicového masívu vyniká vysokou stabilnosťou a životnosťou. Je to prvotriedny materiál na výrobu nábytku. Nábytok od firmy Drewmax ocenia tí, ktorí majú radi tradičné a prírodné materiály. Má veľmi výraznú kresbu dreva, ktorá sa mení od svetlého až po jemne načervenaný odtieň. Vyznačuje sa dôkladným spracovaním. Povrchová úprava je robená ekologickým lakom.
Upozornenie: Drevo je prírodný materiál preto farebné odchýlky od vyobrazenia nie sú dôvodom k reklamácii (nakoľko sa jedná o jeho prirodzenú vlastnosť).

Vlastnosti

MateriálDrevo

Viac fotografií a informácií ...

Recenzie a skúsenosti

Chcete vedieť, čo si o Záhradná hojdačka MO160 myslia ostatní, aké majú s produktom skúsenosti a aké sú na tento produkt ✅ recenzie? Chcete vedieť, či je cena 252,90€ tá najnižšia alebo môžete produkt zohnať inde lacnejšie? Overte si to na porovnávači cien » Heureka Záhradná hojdačka MO160

Zoznam článkov


Pridať komentár


Alternatívy

Hojdačka Elisa

Hojdačka Elisa

199,00 €
Blumfeldt

Blumfeldt

299,90 €