Parametre a popis produktu

Výška: 195 cm
Šírka: 230 cm
Hĺbka: 120 cm
Hmotnosť: 100 kg
Popis: Dizajnové hojdacie kreslo, ktoré obzvláštni či už Váš exteriér, tak sa hodí aj do interiéru. Trojnohá konštrukcia z ohýbaného prírodného dreva drží na pružine zavesenú pologuľu. Tá je vystlaná vankúšmi pre zvýšenie pohodlia pri Vašom odpočinku.
Materiál: Drevo z borovicového masívu vyniká vysokou stabilnosťou a životnosťou. Je to prvotriedny materiál na výrobu nábytku. Nábytok od firmy Drewmax ocenia tí, ktorí majú radi tradičné a prírodné materiály. Má veľmi výraznú kresbu dreva, ktorá sa mení od svetlého až po jemne načervenaný odtieň. Vyznačuje sa dôkladným spracovaním. Povrchová úprava je robená ekologickým lakom.
Upozornenie: Drevo je prírodný materiál preto farebné odchýlky od vyobrazenia nie sú dôvodom k reklamácii (nakoľko sa jedná o jeho prirodzenú vlastnosť).

Vlastnosti

MateriálDrevo

Viac fotografií a informácií ...

Recenzie a skúsenosti

Chcete vedieť, čo si o Záhradná hojdačka MO171 myslia ostatní, aké majú s produktom skúsenosti a aké sú na tento produkt ✅ recenzie? Chcete vedieť, či je cena 520,90€ tá najnižšia alebo môžete produkt zohnať inde lacnejšie? Overte si to na porovnávači cien » Heureka Záhradná hojdačka MO171

Zoznam článkov


Pridať komentár


Alternatívy

Blumfeldt

Blumfeldt

49,90 €