Parametre a popis produktu

Výška: - cm
Šírka: - cm
Hĺbka: - cm
Hmotnosť: 170 kg
Popis: Pekný záhradný nábytok, ktorý svojim vzhľadom a tvarom pripomína nábytok z minulosti. Jemne vlnité krivky vo Vás vyvolávajú pocit histórie. Je vyrobený z kvalitného masívu, ktorý vyniká vysokou stabilnosťou a životnosťou. Komplet obsahuje veľký stôl, dve lavičky a dve stoličky. Pohodlne sa zaňho usadí minimálne šesť osôb.
Rozmery (v.š.h): • stôl: 75 x 150 x 75 cm
• lavička: 86 x 150 x 54 cm
• stolička: 86 x 45 x 54 cm
Materiál: Drevo z borovicového masívu vyniká vysokou stabilnosťou a životnosťou. Je to prvotriedny materiál na výrobu nábytku. Nábytok od firmy Drewmax ocenia tí, ktorí majú radi tradičné a prírodné materiály. Má veľmi výraznú kresbu dreva, ktorá sa mení od svetlého až po jemne načervenaný odtieň. Vyznačuje sa dôkladným spracovaním. Povrchová úprava je robená ekologickým lakom.
Upozornenie: Drevo je prírodný materiál preto farebné odchýlky od vyobrazenia nie sú dôvodom k reklamácii (nakoľko sa jedná o jeho prirodzenú vlastnosť).

Viac fotografií a informácií ...

Recenzie a skúsenosti

Chcete vedieť, čo si o Záhradný nábytok MO101 1+2+2 myslia ostatní, aké majú s produktom skúsenosti a aké sú na tento produkt ✅ recenzie? Chcete vedieť, či je cena 590,90€ tá najnižšia alebo môžete produkt zohnať inde lacnejšie? Overte si to na porovnávači cien » Heureka Záhradný nábytok MO101 1+2+2

Pridať komentár


Alternatívy