Fialová kúpeľňa – pôsobí luxusne a odvážne

Fialová farba je dlhé roky spájaná s luxusom a kráľovským prostredím. Kedysi totiž nebolo jednoduché vyrobiť fialové farbivo, preto bolo veľmi vzácne. Napriek tomu, že dnes je už fialová bežne používaná v každom odvetví, stále sa spája s prepychom, navyše, s ohľadom na kresťanskú symboliku, značí tiež tajomstvo, rozvahu a mier.

Na výber máte z veľkého množstva odtieňov – od levanduľovej, slivkovej cez černicovú a baklažánovú až po tmavofialovú. Každá z týchto farieb má niečo do seba a vaša kúpeľňa bude vďaka nej vyzerať jedinečne. Vybrali sme pre vás niekoľko tipov, ktorými sa môžete pri zariaďovaní kúpeľne inšpirovať.

Galéria obrázkov

Fialová stena v kúpeľni

Fialovo-biela kúpeľňa

Fialovoružová kúpeľňa

Jemne fialová kúpeľňa

Kúpeľňa ladená do fialova

Fialová kúpeľňaPublikované dňa: 20.11.2018
Hodnotenie článku:
(92.8%)

Autor článku

Redakcia TopByvanie.sk

Pravidelne Vám prinášame všetky zaujímavosti zo sveta tých najnovších trendov v bývaní a záhrade. Sledujte nás a nič vám neunikne :-)

V tejto kategórií nájdete aj:

Hnedá kúpeľňa v rôznych odtieňoch dokáže očariťHnedá kúpeľňa v rôznych odtieňoch dokáže očariť

Hnedá nie je častou voľbou pri výbere farby do kúpeľne. A to aj napriek tomu, že ide farbu mnohých odtieňov, ktorá sa hodí k bielej, sivej, béžovej i zelenej.

Červená kúpeľna – nielen pre ľudí, ktorí sa neboja riskovaťČervená kúpeľna – nielen pre ľudí, ktorí sa neboja riskovať

Pokiaľ obľubujete červenú farbu, určite sa jej pri zariaďovaní bytu nevyhýbajte. Hodí sa do každej miestnosti, dokonca aj do kúpeľne. Neveríte? Potom si to overte v našej galérii.

Modrá kúpeľňa dodá vášmu bytu šmrncModrá kúpeľňa dodá vášmu bytu šmrnc

Modrá sa s kúpeľňami spája už nejaký ten čas. Že sa jej nemusíte pri zariaďovaní kúpeľne vôbec obávať vás presvedčia naše foto inšpirácie. Do komentárov nám nezabudnite poslať fotky...


Pridať komentár