Ako zariadiť trucovňu pre chlapa?

Pojem dámska jazda je známy určite každému. Obdobu tohto slovného spojenia však majú v slovníku aj chlapi. Áno, pánska jazda možno nie je až takým známym pojmom. Zažiť kopec zábavy, stvárať bláznovstvá či v pokoji debatovať a relaxovať.

Partia kamarátov baviaca sa pri playstation

Sú typy chlapov, ktorí musia vypadnúť do mesta a vymiesť každý bar. Potom sú tu chlapi, ktorý sa vyberú na športové podujatie alebo na dobré pivo. Mať miestnosť v dome pre chlapa je vytúženým snom nejedného chlapa. Ako by taká oddychová miestnosť pre chlapa mala vyzerať?

Čo nesmie v trucovni chýbať?

Ženám vstup zakázaný

Trucovňa pre chlapa znie možno trochu príliš predimenzovane. V skutočnosti ide o miestnosť pre chlapa, ktorá spĺňa takmer všetky jeho požiadavky pre dokonalý komfort a zábavu. Z domu nemusí vykročiť ani nohou a celý program pánskej jazdy môže naplánovať doma. Jednoducho ide o miestnosť, kde ženy nemajú čo robiť. Oddychovú miestnosť pre chlapa môžeme pokojne označiť aj za akúsi svätyňu, kde platia iba mužské pravidlá.

Muž za počítačom vo svojom svete

Miesto, kde sa chlap cíti slobodný a kde nájde priestor pre svoje úlety a hobby. Miesto, kde bude tráviť čas s kamarátmi a kde nebude musieť riešiť neporiadok či hluk. Trucovňa pre chlapa musí byť ihriskom i kanceláriou zároveň. Aj chlap musí myslieť na to, čo ho baví a čím dokáže spolu s kamarátmi tráviť čas. Podľa toho si určuje, čo v takejto miestnosti pre chlapa nesmie chýbať.

Jedlo a nápoje

Muž je tvor praktický. Mnoho vecí rieši jednoducho, mozog pracuje efektívne a účinne. Prečo si život komplikovať? Preto ako prvé je potrebné myslieť na spotrebiče a zariadenia, ktoré muža nenechajú o hlade a smäde.

Miestnosť v dome iba pre chlapa by určite mala byť vybavená chladničkou na pivo, chladničkou na víno, ale aj malou minichladničkou pre chutnosti na zahryznutie. Miesto pre chlebíčky, klobásku, chuťovky, syry či iné dobroty. Počas dlhých večerov určite na chlapa príde hlad i smäd. Spomínané chladničky na víno či pivo, ale aj na chladenie iných nealkoholických nápojov sú teda rozhodne vítané. Niekomu postačí aj jedna chladnička na všetko. Predsa len, muži nemajú vo zvyku si život komplikovať. Aspoň nie tak často ako opačné pohlavie.

Obraz a zvuk

Množstvo chlapov je technologickými maniakmi. Preto ani v miestnosti pre chlapa by nemali chýbať výdobytky modernej doby. Čo máme na mysli? Tak poďme po poriadku. Začneme klasikou, ktorá k mužovi patrí približne od 20. rokov minulého storočia. Čo iné ako televízor. A ak televízor, tak s poriadnou uhlopriečkou. Dnes sa netreba uspokojiť s 55 cm zrnitou obrazovkou. Pokojne siahnite po 50 palcových obroch s priemerom 127 cm. Na takejto obrazovke si už vychutnáte každý film. LCD, plazma, LED, OLED, SMART UHD či 4K kvalita. Výber je skutočne bohatý a je len na vás, čo si do vlastnej trucovne dáte. Ak sme pritom, nezabudnite na satelit či dobrého poskytovateľa digitálneho signálu. Športové kanály musia byť!

Kamaráti sledujúci športový zápas v TV

Ak sme pri dobrých filmoch, dôležitá je aj atmosféra. Autentickú atmosféru dokáže filmu dodať dobrý zvuk. Určite preto nezabudnite na kvalitnú audio sústavu reproduktorov. Alebo si jednoducho zaobstarajte dobré domáce kino či HiFi sústavu. Kvalitná audio zostava a dobrá hudba toho dokážu skutočne veľa. Milovníci dobrej hudby sa teda o kvalitný zvuk určite postarajú.

Moderné technológie

Teraz sa dostávame k skutočnej zábave. Pánska jazda by bez nasledujúcich vecí bola zrejme tak trochu nudná. Samozrejme, neplatí to globálne. Každý chlap má vlastnú predstavu o zábave. Rovnako ako ženy, ani všetci chlapi nie sú rovnakí. V tomto prípade však skromným odhadom povieme, že 70 % chlapov musí mať v miestnosti pre chlapa aspoň jednu z týchto vychytávok.

Herná konzola je rozhodne fenoménom poslednej doby. Perfektné odreagovanie s konzolami ako PlayStation či XBOX, dokáže chlapov presunúť na mentálne nižší level. Zničiť svet, zahrať si futbal, rozdať si to päsťami v ringu alebo zahrať kvalitnú RPG hru, konzola vám dožičí široké spektrum zábavy. Pochopiteľne nezabudnite, že chýbať nesmú aspoň štyri ovládače a široká základňa obľúbených titulov ako FIFA, UFC, Call od Duty, Fortnite a pod.

Muži hrajúci hry na televízore a pijúci pivo

V rámci konzoly od Microsoftu - Xbox spomenieme aj Kinect, ktorým môžete simulovať skutočný zážitok z hry. Konkurencia od SONY - PlayStation pre zmenu začína čoraz viac využívať absolútny hit, akým je virtuálna realita – VR. Okuliare, ktoré vás prenesú priamo na miesto diania sú neuveriteľným zážitkom, ktorý vám vrelo odporúčame. Ak niečo takéto bude mať chlap k dispozícii, virtuálna realita sa možno stane súčasťou skutočnej reality. V rámci takýchto moderných vychytávok ešte spomenieme napríklad karaoke, elektronické bicie či elektronickú gitaru.

Nezabúdame na klasiku

Pre chlapov, ktorí majú radi klasickejší druh zábavy tu máme nápady takisto. Stolný futbal je typickou krčmovou záležitosťou, no mať ho doma dnes nie je žiadny problém. Futbalový stôl je pomerne cenovo dostupný a zároveň ponúkne naozaj veľké množstvo originálnej zábavy. Obdobným sprostredkovateľom zábavy je i biliardový stôl. Na túto zábavku už zrejme budete potrebovať omnoho viac miesta. To môže byť trocha problematické, ak však biliard hráte radi a máte na biliardový stôl potrebnú dispozíciu, prečo nie. Podobnou záležitosťou môžu byť napríklad aj šípky. Terč na stene veľa miesta nezaberie a stačí už len dostatočný dištanc, nech sa ukáže presná muška.

Pri klasike nemôžeme zabudnúť ani na spoločenské hry. U chlapov ide predovšetkým o hry kartové. Záleží od toho, čo hráte radi. Mariáš, farár, kanasta alebo poker. Kufrík s pokrom si viete takisto zaobstarať za dostupnú cenu a hrať môžete dosýta. Možno aj vy nachvíľu budete žiť život, sťa by Dan Blizerian.

Komfort nesmie chýbať

Nie je to len o technike a nástrojoch zábavy. Niektorí muži si dožičia i poriadny relax. V tomto prípade máme na mysli zariadenie takejto miestnosti. Určite počas hrania UFC nechcete sedieť na drevenej stoličke s výpletom. Budete radšej, ak si posedíte v mäkučkom kresle alebo na pohodlnom gauči. Maximálnym oddychom môže byť masážne kreslo s pohárom obľúbeného nápoja v ruke.

Muž na pohodlnom gauči

Muž naozaj dokáže vnímať zábavu na tisíc spôsobov. Niekto doma neobsedí a musí lietať kade tade, iný zasa trávi čas pri dobrom filme, zabaví sa pri kvalitnej konzolovej hre alebo čas trávi s kamarátmi pri stolnom futbale či partičke biliardu. Veríme, že aspoň čiastočne sme vám poradili, ako by miestnosť v dome iba pre chlapa mohla vyzerať a čo jej nesmie chýbať.

Čo nesmie v trucovni chýbať?

Autor článku

Denis Ruščák

Večný študent! Veď predsa o tom život je. Permanentné nadobúdanie nových poznatkov, informácií a skúšanie všetkého čo je nové. Každý okamih bežného...


Pridať komentár


Pozrite si aj naše inšpirácie

Závesné kreslá a hojdacie siete v interiéri Závesné kreslá a hojdacie siete v interiéri

Závesné kreslo či hojdacia sieť? Výber ani jedného z nich nebudete ľutovať. Ozvláštnia interiér a vytvoria priestor na zábavu a oddych.

Žltá kúpeľňa - aj doplnky rozhodujú Žltá kúpeľňa - aj doplnky rozhodujú

Nebojte sa žltej! Každý deň s ňou môžete začínať ráno v kúpeľni, zlepšiť si náladu, keď si pôjdete umyť ruky, či sa dostať do hravej nálady, keď sa pôjdete prepudrovať. 

Originálne stojany na dáždniky Originálne stojany na dáždniky

Aj vaša predsieň si zaslúži nádych originality! Prajavte svoju osobnosť a kreativitu pri výbere doplnkov a dodajte život aj tej najponurejšej vstupnej hale.Publikované dňa: 02.03.2019
Hodnotenie článku:
(92.2%)

V tejto kategórií nájdete aj:

Vermikompostér do bytu – výhody a skúsenostiVermikompostér do bytu – výhody a skúsenosti

V tomto článku sa dozviete, ako funguje vermikompostér, či je potrebné sa obávať mušiek alebo zápachu, ako sa postarať o dážďovky a najmä ako s vermikompostovaním začať.

Drevená šindlová strecha a drevený šindel – cena za m2, montážDrevená šindlová strecha a drevený šindel – cena za m2, montáž

Drevená šindľová strecha sa stáva trendy, keďže čoraz viac a viac ľudí uteká z mesta, zo svojho moderne zariadeného príbytku, na vidiek a na chalupu. My si o nej povieme viac.

Krásne Vianoce 2019 želá redakcia Topbyvanie.sk!Krásne Vianoce 2019 želá redakcia Topbyvanie.sk!

Zabudnite na stres, uvarte si obľúbený horúci nápoj, oblečte teplé ponožky, vyložte nohy na stôl a vychutnajte si pokoj, ktorý vám právom patrí. Veď Vianoce sú konečne tu!