Domčekové postieľky pre ružové sníčky

Zabudnite na nudu v detskej izbe! Detská posteľ v tvare domčeka bude zaručene jedným z najvýraznejších prvkov miestnosti. České postele Bentlemi sa vyrábajú z kvalitného dreva z Fínska.

Posteľ v tvare domčeka

Na výber máte hneď niekoľko dizajnových typov, ktoré zaručene rozžiaria očká vašej ratolesti. Predstavujeme vám dokonalé detské postele pre dievčatá aj chlapcov, v ktorých sa im budú zaručene snívať iba tie najkrajšie sníčky!

Postieľka FUNNY

Jednolôžková posteľ z lepeného borovicového dreva je vybavená odolným pevným roštom. Je len na vás, či podľahnete kúzlu prírodného odtieňa dreva alebo sa necháte zlákať niektorým z najpopulárnejších farebných odtieňov, ktoré dokonale zapadnú do hravej detskej izbičky.

Túži vaše dieťa po ružovej, zelenej, bielej či tyrkysovej postieľke? Žiadny problém! Stačí zmerať rozmery a vybrať si tú, ktorá vám najviac padne do oka. A možno to bude práve sivá alebo čierna..

Vyberáme z nášho katalógu

Postieľka TERY

Najobľúbenejší model postieľok Bentlemi v prírodnej neimpregnovanej alebo jemnej bielej farbe. Vybrať si môžete nízku alebo vyvýšenú verziu s 20 alebo 30 cm nožičkami. Postieľky Benlemi sa vyrábajú s bočnicami aj bez nich.

Detská postieľka v tvare domčeka

Posteľ v tvare domčeka je neokukaná, hravá a zábavná. Je modernou dizajnovou vychytávkou tohto roka. Domčeková posteľ s detskými obliečkami s obrázkami zvieratiek je božskou kombináciou, ktorej neodoláte ani vy!

Vyberáme z nášho katalógu

Postieľka DENY

Poriadny domček musí mať komín! Postieľka Deny je naozaj poctivá a od ostatných modelov sa líši práve milučkým komínom. 

Domčeková posteľ s komínom

K dispozícií je prízemná, ale i vyvýšená verzia, samozrejmosťou sú ochranné bočnice proti pádu a kvalitný rošt.

Vyberáme z nášho katalógu

TIP: rozžiarte postieľku svetelnou reťazou! Guľôčkové svetielka sú skvelým dekoračným prvkom s nekonečnými možnosťami využitia! Vyberte si svoju obľúbenú farbu, omotajte ich okolo postieľky a váš drobec sa nebude vedieť vynadívať! 

Svetielka na detskej posteli

Kompletná ponuka domčekových postelí

Pozrite si aj naše inšpirácie

Záhradné paletové sedenie Záhradné paletové sedenie

Nábytok z paliet si možno vyrobiť naozaj rýchlo, jednoducho a pomerne lacno. Stačí si prezrieť naše inšpirácie a uveríte, že paletové sedenie na záhradu je štýlovým doplnkom každého...

Úložný priestor v kuchyni Úložný priestor v kuchyni

Tieto šikovné triky vám pomôžu vytvoriť si kuchyňu snov plnú úložných priestorov, ktoré vás nebudú stáť hotový majetok.

Retro obývačka Retro obývačka

Prvky retro štýlu nás obklopujú každý deň. Spojenie moderného a retra sa páči nielen mladším, ale aj starším ročníkom. Ak rozmýšľate nad tým, že svoju obývačku oživíte netradičným old...Publikované dňa: 06.12.2017
Hodnotenie článku:
(89.4%)

Autor článku

Redakcia TopByvanie.sk

Pravidelne Vám prinášame všetky zaujímavosti zo sveta tých najnovších trendov v bývaní a záhrade. Sledujte nás a nič vám neunikne :-)

V tejto kategórií nájdete aj:

Sklenené vitríny do obývačky, drevené vitríny do jedálne Sklenené vitríny do obývačky, drevené vitríny do jedálne

Záťažové koberce do kancelárie a komerčných priestorov Záťažové koberce do kancelárie a komerčných priestorov

Hodia sa teda do vyťažovaných komerčných a bytových priestorov, ale aj do chodieb či kancelárii. Súčasní predajcovia ponúkajú širokú škálu výberu s jednoduchým a zároveň atraktívnym...

Bezúchytkové otváranie dvierok. Kuchynské skrinky bez úchytiek Bezúchytkové otváranie dvierok. Kuchynské skrinky bez úchytiek

Stačí jemný pohyb a skrinky sa otvoria. Ďalšou výhodou je čistota, vďaka jemnému pohybu neušpiníme skrinky a údržba je preto jednoduchšia.  Kuchyne bez úchytiek sú absolútne in!


Pridať komentár