Keramický ohrievač Rovus - recenzia

Bytové priestory sú vo väčšine prípadov napojené na ústredné kúrenie alebo kotol. Ten začne ohrievať a prepúšťať vodu do radiátorov len za istých okolností. Tie zahrňujú, napr. to, že teplota musí klesnúť pod istú hranicu pár po sebe nasledujúcich dní. Najčastejšie sa začína vykurovať koncom októbra alebo začiatkom novembra.

Keramický ohrievač Rovus - recenzia a skúsenosti

Do tej doby vás, hlavne večer, môže striasať od zimy. Hlavne v priestoroch, v ktorých nemáme inštalované radiátory. S vykurovacím zariadením od Rovusu zabudnete na nepríjemné pocity chladu už za pár minút a v lete oceníte jeho rýchlu "transformáciu" na mini klimatizáciu.

Originál keramický vyhrievač Rovus, ktorý v lete využijete aj na chladenie miestností, kúpite ✅ za najlepšiu cenu priamo od distribútora!

Stručný popis

Nečakajte na vykurovaciu sezónu a začnite kúriť vždy, keď vám je zima. Keramický elektrický ohrievač od Rovusu je vertikálne zariadenie 2 v 1 s výkonom od 1000 do 1800 W. S nastaviteľnou teplotou od 10 do 35 °C a ventilátorom bez ohrevu ho možno použiť ako kachle alebo ako "klimatizáciu".2 stupne teploty = teplý a horúci vzduch. Okrem toho, si na LCD displeji môžete sami, manuálne, nastaviť ideálnu teplotu ohrevu. Zabudovaný 12-hodinový programovateľný časovač sa bezpečne vypne po uplynutí vami nastaveného času. Má ergonomickú rukoväť, ktorá zabezpečuje pohodlný prenos a mnohé bezpečnostné prvky, ktoré chránia vás a váš domov pred nehodami.

Malý, ale výkonný

Keramický ohrievač Rovus je zariadenie, s ktorým vám už nebude zima. Pri výkone 1000 - 1800 W a stlačením jedného tlačidla, na zadnej strane prístroja, začne okamžite hriať. Keďže je malých rozmerov, nemusíte sa obávať, že sa pri jeho presúvaní poriadne zapotíte. Pri presúvaní vám pomôže aj integrovaná rukoväť na zadnej strane, s ktorou ho pohodlne a bezpečne presuniete z miesta na miesto. Vzhľadom k tomu, že je malý a ľahký, môžete si ho umiestniť kdekoľvek budete chcieť, dokonca aj na konferenčný stolík.

Multifunkčné zariadenie

Nie je to len zariadenie, ktoré vás rýchlo zahreje. Keďže teplota sa dá ľahko nastaviť na akúkoľvek požadovanú teplotu v rozmedzí od 10 - 35 °C, počas letných dní vás a vašu miestnosť príjemne schladí. Oproti bežnej prenosnej klimatizácií má zároveň aj mnoho výhod.

Multifunkčný keramický ohrievač Rovus funguje aj ako prenosná klimatizácia

Medzi ne patrí jeho malá veľkosť, priestor nie je zaprataný veľkou hubicou, pretože neprodukuje vodu z vlhkosti, ktorú je pri bežných klimatizáciách potrebné manuálne odstraňovať. Jednoducho povedané, ide o multifunkčné zariadenie, s ktorým budete mať akékoľvek počasie, chladné alebo príliš horúce, vždy pod kontrolou.

Ľahký, jednoduchý a štýlový

Zariadenie svojim moderným vzhľadom vôbec nepripomína neestetický, veľký ohrievač, na aký ste zvyknutí. Vďaka malým rozmerom, bielej farbe, predným krytom v tvare mriežky a štýlovému LCD displeju, budí dojem reproduktoru alebo mini Wifi Veže. Hoci má naozaj moderný look, nemusíte sa obávať náročného ovládania. Ovláda sa veľmi jednoducho a intuitívne. Pomocou zrozumiteľných piktogramov si môžete nastaviť požadovanú teplotu. Pod piktogramom hodiny sa skrýva 12 hodinový časovač, ktorý zariadenie automaticky vypne po uplynutí nastaveného času.

Bezpečný aj v blízkosti detí a domácich miláčikov

Nemusíte sa báť, že pri dotyku s ohrievačom sa vy alebo vaše deti popálite. Tepelne izolovaný kryt chráni pred popálením aj počas používania. Ak sa stane, že pobehujúce deti prevrátia ohrievač, žiadny strach, pri náhodnom prevrátení sa automaticky vypne. Rovnako tak urobí, ak ho zabudnete vypnúť, pretože jednou z bezpečnostných funkcií je aj ochrana proti prehriatiu. Aj preto ho môžete používať aj počas spánku.

Zvýšte výkon ohrievača Rovus

Ste teplomilní a máte radi "teplúčko ako v perinke"? Aj na to mysleli výrobcovia a vyprodukovali lepšiu verziu ohrievača a to keramický ohrievač od Rovusu s osciláciou, ktorý disponuje vyšším výkonom. Pomocou širokouhlej motorizovanej oscilácii bude vykurovanie a ochladzovanie priestoru ešte rýchlejšie a prostredníctvom diaľkového ovládača aj pohodlnejšie.

Skúsenosti užívateľov

Na fóre Modrykonik.sk a na stránke predajcu sme sa dočítali, že mnohí ste s ohrievačom spokojní. Získal si vás svojou výkonnosťou, prevedením a jednoduchou manipuláciou. Podľa príspevkov ho najčastejšie využívate v spálni, počas chladných rán a v kúpeľni, kde často radiátory chýbajú. Niektorí tvrdíte aj to, že počas jeho prevádzky, nemusíte používať radiátory vôbec, pretože výkon ohrievača dostatočne postačuje na vykúrenie menších miestností. Vykúri aj miestnosti v starých chladných domoch. "Chválu zožal" aj chladiaci ventilátor, na ktorom ste ocenili hlavne lacné, ale zato efektívne schladenie miestnosti, bez zbytočnej práce s odvádzaním vody ako pri klimatizáciách.

Vaše otázky a naše odpovede

Kde sa dá kúpiť keramický ohrievač Rovus?

Ohrievač si môžete zadovážiť prostredníctvom internetu na oficiálnej stránke predajcu ✅ topshop.sk alebo v jednej z predajní Dormeo, Dormeo Home alebo Top Shop.

Koľko stojí ohrievač Rovus?

Potešíme vás, toto výkonné vykurovacie zariadenie s ventilátorom môžete aktuálne získať za akciovú cenu len 29,99 €. Je to naozaj výhodná cena za lacné a efektívne kúrenie, či chladenie, počas celého roka.

Aké sú základné parametre ohrievača?

Technické parametre:

  • typ zariadenia = keramický, elektrický, vertikálny ohrievač,
  • výkon = 1000 až 1800 W,
  • nastavenie teploty = od 10 do 35 °C,
  • nastavenie prúdenia chladného vzduchu,
  • programovateľný časovač = 12 hodinový.

Bezpečnostné prvky:

  • funkcia ochrany proti prehriatiu - v prípade prehriatia sa automaticky vypne,
  • tepelne izolovaný kryt - bezpečné dotýkanie ohrievača aj počas kúrenia,
  • ochrana proti prevráteniu - po prevrátení sa okamžite vypne.

Čo je obsahom balenia?

Balenie obsahuje len keramický ohrievač Rovus a praktický návod na používanie.

Ako rýchlo sa miestnosť vykúri?

Vykúrenie miestnosti závisí od mnohých faktorov. Jedným z nich je, pochopiteľne, veľkosť priestoru, resp. miestnosti, kde sa používa. Nefunguje však na technológii bytových radiátorov, a teda nevyžaduje istú dobu na zohriatie. Prakticky ihneď po zapnutí cítite teplo sálajúc z tohto šikovného a praktického tepelného telesa.

Autor článku

Dominika Hamarová

Volám sa Dominika Hamarová a mám vyštudovanú predškolskú a elementárnu pedagogiku. Vo voľnom čase sa venujem zdravému životnému štýlu a športu...


Komentáre

26/11/2019 10:42
stevo

mame ho doma a je velmi prakticky! vyuzili sme ho najma pred nastupom vykurovacej sezony, kedy je v panelakoch velka zima. sme s nim spokojny!

Pridať komentár


Pozrite si aj naše inšpirácie

Jedáleň - ako súčasť kuchyne či obývačky Jedáleň - ako súčasť kuchyne či obývačky

Túžite po jedálni, ale sa obávate, že ju do svojho malého bytu nenapracete? Nemusíte sa obávať, stačí aj malý priestor na to, aby ste si mohli vytvoriť miesto, kde sa bude rodina...

Inšpirácie pre vašu terasu a záhradu – pripravte si príjemné posedenie Inšpirácie pre vašu terasu a záhradu – pripravte si príjemné posedenie

Plánujete upraviť svoju terasu či záhradu, avšak nemáte nápady? Vyskúšajte niektorý z našich tipov.

Šedá a tyrkysová Šedá a tyrkysová

Rozmýšľate nad tým aká farba sa hodí k tyrkysovej? Jednoznačne šedá! Tyrkysová pôsobí ukľudňujúcim dojmom a šedá veľmi dobre nahradzuje fádnu bielu.



Publikované dňa: 17.11.2019
Hodnotenie článku:
(91.2%)

V tejto kategórií nájdete aj:

Delimano Multifunkčný hrniec 18v1 – recenzia, skúsenosti, receptyDelimano Multifunkčný hrniec 18v1 – recenzia, skúsenosti, recepty

Multifunkčný hrniec 18v1 od Delimana za vás vyrieši všetky starosti okolo varenia. Čo všetko ponúka? Je vhodný pre každého? Pozreli sme sa na to.

Multifunkčný teplovzdušný hrniec Delimano Multivarič 20v1 (recenzia)Multifunkčný teplovzdušný hrniec Delimano Multivarič 20v1 (recenzia)

Na to, aby ste niečo uvarili, nemusíte vedieť variť. Multivarič 20v1 od Delimana je kuchynská pomôcka, s ktorou navarí naozaj každý. Uľahčí vám život a predĺži čas, ktorý môžete tráviť...

Kuchynský robot Delimano – recenzia, skúsenosti, cenaKuchynský robot Delimano – recenzia, skúsenosti, cena

Dnes si predstavíme vydarený spotrebič - kuchynský robot od Delimana, s ktorým bude pečenie, varenie a miesenie oveľa rýchlejšie a jednoduchšie. Čítajte a dozviete sa všetko podstatné.