Kozmetický stolík pre modernú ženu

Kozmetický stolík je pre mnohé ženy a dievčatá splneným snom. Predstavuje časť nábytku, na ktorú nedajú dopustiť a tajne po ňom túžia takmer všetky. Okrem funkčnosti je i naozaj praktický.

Toaletný stolík so zrkadlom

Dámy si doň môžu odkladať všetku svoju kozmetiku a priamo sa pred ním skrášľovať. Niektoré žienky pri svojom skrášľovaní dokážu tráviť dlhé hodiny a kozmetický stolík im robí naozajstnú radosť.

Na výber máme z rôznych toaletných stolíkov, v rozličnom materiálovom prevedení a vybavení. Či už hľadáte stolík pre ženy, alebo menšie dievčatá, poprípade stolík do salónu, pomôžeme vám vybrať.

Kozmetický stolík s vybavením

Dôležitou súčasťou kozmetického stolíku je zrkadlo. Pri líčení plný dôležitú funkciu. K celkovému pohodliu pri upravovaní patrí i sedenie. Vybrať si môžete zo štýlových plastových stoličiek, taburetiek alebo kresiel. Pri upravovaní určite oceníte i dobré svetlo.

Je dôležité, aby bolo svetlo intenzívne a nie tlmené. Nájdeme prípady, kedy je svetlo priamo integrované v zrkadle, umiestnené po bokoch kozmetického stolíku alebo nad zrkadlom, tiež sa umiestňuje po obvode celého zrkadla. Zvykne sa používať i alternatíva stolnej lampy, ktorá býva voľne položená na stole.

Toaletný stolík so zrkadlom pre dievčatá

Kozmetický stolík pre dievčatá neplní klasickú funkciu líčenia ako u žien, v tomto prípade ide o hračku. Jeho výbavu tvoria rôzne sponky do vlasov, hrebene, imitácie fénov do vlasov, detské krémy. Vyhotovujú sa v rôznych prevedeniach známych Disney postavičiek.

Vyberáme z nášho katalógu

Pozrite si viac produktov z kategórie toaletné stolíky

Kde umiestniť kozmetický stolík?

Toaletné stolíky sa spravidla umiestňujú do izieb, v ktorých trávia ženy najviac času. U dievčat sú to detské izby, u žien prirodzene spálne. Častokrát sa stretneme s prípadom, že v spálňach sú stolíky viac upravené ako v izbách a pôsobia elegantnejším dojmom.

Biely kozmetický stolík so zrkadlom a osvetlením

Pre dámy sa vyhotovujú stolíky s viacerými zásuvkami, kde môžu skryť všetku svoju kozmetiku a nechať vyniknúť nábytok.

Kozmetický stolík vhodný do salónu

Pri výbere kozmetického stolíku do salónu sa odrážame od toho, v akom štýle je salón zariadený, prípadne od jeho plánovaného prevedenia. Trendom sú moderné kozmetické stolíky v bielom i čiernom prevedení.

Biela evokuje pocit čistoty a priestor opticky zväčšuje. Čierna farba zasa vyvoláva pocit luxusu. Zaujímavé sú i kozmetické stolíky vyrobené z masívu, ktoré krásne oživia interiér. Vhodné je umiestniť kozmetický stolík do rohu miestnosti, poprípade po jej obvode.

Organizátor kozmetiky

Pri výbere kozmetického stolíku sa zamerajte na to, aby mal dostatočné množstvo zásuviek. Očakáva sa predsa, že budete chcieť udržať svoju kozmetiku usporiadanú a v čistote. Chaos by nebol ideálny. Podľa množstva kozmetiky odhadnite, koľko úložného priestoru budete potrebovať.  

Úložný priestor môže doplniť i vysoká komoda, ktorú uložíte do blízkosti stolíku alebo malý kozmetický stolík na kolieskach.

Prezrieť ďalšie krásne toaletné stolíky

Zobraziť produkty v kategórií:

Autor článku

Dominika Ježová

Vždy som hľadala spôsob, ako kreatívne vyjadriť predstavy a myšlienky, ktoré vo mne driemali. Priviedlo ma to k písaniu a odvtedy milujem, že sú...


Pridať komentár

Pozrite si aj naše inšpirácie

Modrá kúpeľňa dodá vášmu bytu šmrnc Modrá kúpeľňa dodá vášmu bytu šmrnc

Modrá sa s kúpeľňami spája už nejaký ten čas. Že sa jej nemusíte pri zariaďovaní kúpeľne vôbec obávať vás presvedčia naše foto inšpirácie. Do komentárov nám nezabudnite poslať fotky...

Adventné vence Adventné vence

4 týždne pred Vianocami je krásna, zároveň však aj hektická kapitola roka. Napriek tomu by sme nemali zabudnúť na jeden z najtypickejších symbolov adventu, tradičný adventný veniec,...

Originálne stojany na dáždniky Originálne stojany na dáždniky

Aj vaša predsieň si zaslúži nádych originality! Prajavte svoju osobnosť a kreativitu pri výbere doplnkov a dodajte život aj tej najponurejšej vstupnej hale.Publikované dňa: 21.11.2017
Posledná aktualizácia:
Hodnotenie článku:
(90.2%)

V tejto kategórií nájdete aj:

Výmena kuchynskej pracovnej dosky – návod, ako namontovať pracovnú doskuVýmena kuchynskej pracovnej dosky – návod, ako namontovať pracovnú dosku

Celý proces odstránenia starej a inštalácie novej pracovnej dosky v kuchyni je nenáročný. Aký je postup pri výmene kuchynskej pracovnej dosky?

Detská postieľka s prebaľovacím pultom, sťahovacou bočnicou či polohovateľným roštom – ako vybrať?Detská postieľka s prebaľovacím pultom, sťahovacou bočnicou či polohovateľným roštom – ako vybrať?

Dieťatko v postieľke strávi množstvo času, preto je vhodné vybrať správnu postieľku pre jeho ďalší vývoj. My vám pomôžeme vybrať krásnu, no najmä praktickú detskú postieľku.

Servírovací stolík – príručný stolík na kolieskachServírovací stolík – príručný stolík na kolieskach

Príručný stolík na kolieskach poslúži v kuchyni na odkladanie ingrediencií alebo v obývačke ako vlastný minibar. Je skvelým a dizajnovým doplnkom. Aké využite majú servírovacie stolíky?