Kozmetický stolík pre modernú ženu

Kozmetický stolík je pre mnohé ženy a dievčatá splneným snom. Predstavuje časť nábytku, na ktorú nedajú dopustiť a tajne po ňom túžia takmer všetky. Okrem funkčnosti je i naozaj praktický.

Toaletný stolík so zrkadlom

Dámy si doň môžu odkladať všetku svoju kozmetiku a priamo sa pred ním skrášľovať. Niektoré žienky pri svojom skrášľovaní dokážu tráviť dlhé hodiny a kozmetický stolík im robí naozajstnú radosť.

Na výber máme z rôznych toaletných stolíkov, v rozličnom materiálovom prevedení a vybavení. Či už hľadáte stolík pre ženy, alebo menšie dievčatá, poprípade stolík do salónu, pomôžeme vám vybrať.

Kozmetický stolík s vybavením

Dôležitou súčasťou kozmetického stolíku je zrkadlo. Pri líčení plný dôležitú funkciu. K celkovému pohodliu pri upravovaní patrí i sedenie. Vybrať si môžete zo štýlových plastových stoličiek, taburetiek alebo kresiel. Pri upravovaní určite oceníte i dobré svetlo.

Je dôležité, aby bolo svetlo intenzívne a nie tlmené. Nájdeme prípady, kedy je svetlo priamo integrované v zrkadle, umiestnené po bokoch kozmetického stolíku alebo nad zrkadlom, tiež sa umiestňuje po obvode celého zrkadla. Zvykne sa používať i alternatíva stolnej lampy, ktorá býva voľne položená na stole.

Toaletný stolík so zrkadlom pre dievčatá

Kozmetický stolík pre dievčatá neplní klasickú funkciu líčenia ako u žien, v tomto prípade ide o hračku. Jeho výbavu tvoria rôzne sponky do vlasov, hrebene, imitácie fénov do vlasov, detské krémy. Vyhotovujú sa v rôznych prevedeniach známych Disney postavičiek.

Vyberáme z nášho katalógu

Pozrite si viac produktov z kategórie toaletné stolíky

Kde umiestniť kozmetický stolík?

Toaletné stolíky sa spravidla umiestňujú do izieb, v ktorých trávia ženy najviac času. U dievčat sú to detské izby, u žien prirodzene spálne. Častokrát sa stretneme s prípadom, že v spálňach sú stolíky viac upravené ako v izbách a pôsobia elegantnejším dojmom.

Biely kozmetický stolík so zrkadlom a osvetlením

Pre dámy sa vyhotovujú stolíky s viacerými zásuvkami, kde môžu skryť všetku svoju kozmetiku a nechať vyniknúť nábytok.

Kozmetický stolík vhodný do salónu

Pri výbere kozmetického stolíku do salónu sa odrážame od toho, v akom štýle je salón zariadený, prípadne od jeho plánovaného prevedenia. Trendom sú moderné kozmetické stolíky v bielom i čiernom prevedení.

Biela evokuje pocit čistoty a priestor opticky zväčšuje. Čierna farba zasa vyvoláva pocit luxusu. Zaujímavé sú i kozmetické stolíky vyrobené z masívu, ktoré krásne oživia interiér. Vhodné je umiestniť kozmetický stolík do rohu miestnosti, poprípade po jej obvode.

Organizátor kozmetiky

Pri výbere kozmetického stolíku sa zamerajte na to, aby mal dostatočné množstvo zásuviek. Očakáva sa predsa, že budete chcieť udržať svoju kozmetiku usporiadanú a v čistote. Chaos by nebol ideálny. Podľa množstva kozmetiky odhadnite, koľko úložného priestoru budete potrebovať.  

Úložný priestor môže doplniť i vysoká komoda, ktorú uložíte do blízkosti stolíku alebo malý kozmetický stolík na kolieskach.

Prezrieť ďalšie krásne toaletné stolíky

Zobraziť produkty v kategórií:

Autor článku

Dominika Ježová

Vždy som hľadala spôsob, ako kreatívne vyjadriť predstavy a myšlienky, ktoré vo mne driemali. Priviedlo ma to k písaniu a odvtedy milujem, že sú...


Pridať komentár

Pozrite si aj naše inšpirácie

Jednoduché zdobenie medovníkov Jednoduché zdobenie medovníkov

Dnes vám prinášame fotoinšpirácie v podobe rôznych menej či viac náročných vzorov, ktoré môžete aplikovať aj tento rok. Nebojte sa, nie je to naozaj až tak náročné. Treba len trochu cviku.

Hnedo-biele kuchyne – kombinácia, korá vás dostane Hnedo-biele kuchyne – kombinácia, korá vás dostane

Farba dreva v kombinácii s bielou je pre kuchyne typická. Napriek tomu, že už sa môže zdať táto kombinácia obohraná, stále sa teší veľkej obľube a stále dokáže prekvapiť. Ak neviete, akú...

Námornícka modrá a biela Námornícka modrá a biela

Modrá v nás vyvoláva pocity dôvery, bezpečia a celkovej harmónie. Biela je farbou minimalizmu, ktorý je absolútne nadčasový. Aj vďaka svojej neutralite tvorí biela farba s "ťažšou"...Publikované dňa: 21.11.2017
Hodnotenie článku:
(90.2%)

V tejto kategórií nájdete aj:

Paraván do záhrady, na terasu, do kúpeľne aj spálne – drevený, kovový, paraván z bambusu i plastuParaván do záhrady, na terasu, do kúpeľne aj spálne – drevený, kovový, paraván z bambusu i plastu

Paravány sa hodia ako do formálneho priestoru kancelárií, tak aj na zútulnenie domovov. Ako sa zorientovať pri kúpe paravánu a na čo si dať pri výbere pozor?

Čo to je futón? Skúsenosti s futónom na spanie, cena, použitieČo to je futón? Skúsenosti s futónom na spanie, cena, použitie

Okrem nižšej nákupnej ceny ponúka futón aj množstvo ďalších výhod – od zdravšieho spánku až po zmiernenie bolesti chrbtice.

Ako vybrať skriňu do detskej izby – šatníková skriňa alebo zostava do detskej izby?Ako vybrať skriňu do detskej izby – šatníková skriňa alebo zostava do detskej izby?

Šatník, vstavaná skriňa alebo rovno zostava? Viete, čo sa najviac hodí do izby vášho dieťaťa a aké ďalšie otázky si treba položiť?