Kozmetický stolík pre modernú ženu

Kozmetický stolík je pre mnohé ženy a dievčatá splneným snom. Predstavuje časť nábytku, na ktorú nedajú dopustiť a tajne po ňom túžia takmer všetky. Okrem funkčnosti je i naozaj praktický.

Toaletný stolík so zrkadlom

Dámy si doň môžu odkladať všetku svoju kozmetiku a priamo sa pred ním skrášľovať. Niektoré žienky pri svojom skrášľovaní dokážu tráviť dlhé hodiny a kozmetický stolík im robí naozajstnú radosť.

Na výber máme z rôznych toaletných stolíkov, v rozličnom materiálovom prevedení a vybavení. Či už hľadáte stolík pre ženy, alebo menšie dievčatá, poprípade stolík do salónu, pomôžeme vám vybrať.

Kozmetický stolík s vybavením

Dôležitou súčasťou kozmetického stolíku je zrkadlo. Pri líčení plný dôležitú funkciu. K celkovému pohodliu pri upravovaní patrí i sedenie. Vybrať si môžete zo štýlových plastových stoličiek, taburetiek alebo kresiel. Pri upravovaní určite oceníte i dobré svetlo.

Je dôležité, aby bolo svetlo intenzívne a nie tlmené. Nájdeme prípady, kedy je svetlo priamo integrované v zrkadle, umiestnené po bokoch kozmetického stolíku alebo nad zrkadlom, tiež sa umiestňuje po obvode celého zrkadla. Zvykne sa používať i alternatíva stolnej lampy, ktorá býva voľne položená na stole.

Toaletný stolík so zrkadlom pre dievčatá

Kozmetický stolík pre dievčatá neplní klasickú funkciu líčenia ako u žien, v tomto prípade ide o hračku. Jeho výbavu tvoria rôzne sponky do vlasov, hrebene, imitácie fénov do vlasov, detské krémy. Vyhotovujú sa v rôznych prevedeniach známych Disney postavičiek.

Vyberáme z nášho katalógu

Pozrite si viac produktov z kategórie toaletné stolíky

Kde umiestniť kozmetický stolík?

Toaletné stolíky sa spravidla umiestňujú do izieb, v ktorých trávia ženy najviac času. U dievčat sú to detské izby, u žien prirodzene spálne. Častokrát sa stretneme s prípadom, že v spálňach sú stolíky viac upravené ako v izbách a pôsobia elegantnejším dojmom.

Biely kozmetický stolík so zrkadlom a osvetlením

Pre dámy sa vyhotovujú stolíky s viacerými zásuvkami, kde môžu skryť všetku svoju kozmetiku a nechať vyniknúť nábytok.

Kozmetický stolík vhodný do salónu

Pri výbere kozmetického stolíku do salónu sa odrážame od toho, v akom štýle je salón zariadený, prípadne od jeho plánovaného prevedenia. Trendom sú moderné kozmetické stolíky v bielom i čiernom prevedení.

Biela evokuje pocit čistoty a priestor opticky zväčšuje. Čierna farba zasa vyvoláva pocit luxusu. Zaujímavé sú i kozmetické stolíky vyrobené z masívu, ktoré krásne oživia interiér. Vhodné je umiestniť kozmetický stolík do rohu miestnosti, poprípade po jej obvode.

Organizátor kozmetiky

Pri výbere kozmetického stolíku sa zamerajte na to, aby mal dostatočné množstvo zásuviek. Očakáva sa predsa, že budete chcieť udržať svoju kozmetiku usporiadanú a v čistote. Chaos by nebol ideálny. Podľa množstva kozmetiky odhadnite, koľko úložného priestoru budete potrebovať.  

Úložný priestor môže doplniť i vysoká komoda, ktorú uložíte do blízkosti stolíku alebo malý kozmetický stolík na kolieskach.

Prezrieť ďalšie krásne toaletné stolíky

Zobraziť produkty v kategórií:

Autor článku

Dominika Ježová

Vždy som hľadala spôsob, ako kreatívne vyjadriť predstavy a myšlienky, ktoré vo mne driemali. Priviedlo ma to k písaniu a odvtedy milujem, že sú...


Pridať komentár


Pozrite si aj naše inšpirácie

Modrá spálňa – farba oblohy pôsobí blahodárne na spánok Modrá spálňa – farba oblohy pôsobí blahodárne na spánok

Modrá je do spálne najvhodnejšou voľbou, pretože podporuje spánok. Hodí sa na steny, dekorácie i na obliečky. Overte si to.

Stolík do detskej izby – patrí k základnému vybaveniu Stolík do detskej izby – patrí k základnému vybaveniu

Či máte doma škôlkara, alebo už školáka, stolík je preňho nevyhnutnou pomôckou – slúži na kreslenie i na písanie, na hranie sa i tvorenie.

Zrkadlo do predsiene rozhodne patrí Zrkadlo do predsiene rozhodne patrí

Máte vo svojej predsieni zrkadlo? AK vám v nej chýba, mali by ste to čo najskôr napraviť. V galérii nájdete inšpirácie, kam ho do miestnosti umiestniť.Publikované dňa: 21.11.2017
Hodnotenie článku:
(90.2%)

V tejto kategórií nájdete aj:

Ako vybrať luster do jedálne, kuchyne a obývačky Ako vybrať luster do jedálne, kuchyne a obývačky

Luster v domácnosti je vnímaný predovšetkým ako dekoračný prvok, no pri jeho výbere by ste mali dbať aj na funkčné vlastnosti. Poradíme vám ako si vybrať ten najlepší!

Ako vybrať osvetlenie do každej miestnosti? Bodové svetlá sú stále populárne. Ako vybrať osvetlenie do každej miestnosti? Bodové svetlá sú stále populárne.

Vedeli ste, že do každej miestnosti sa hodí iný typ osvetlenia? Pozrite sa, podľa čoho si v jednotlivých miestnostiach osvetlenie vyberať.

Ako lacno zariadiť byt či dom? Praktické tipy aj pre malý byt Ako lacno zariadiť byt či dom? Praktické tipy aj pre malý byt

Byt si môžete zariadiť či zútulniť aj bez toho, aby ste investovali tisíce eur. Ponúkame vám zopár tipov a trikov, ako lacno zariadiť svoj príbytok.