Krásne Vianoce 2019 želá redakcia Topbyvanie.sk!

Vianoce sú už takmer tu a vy si po predvianočnom zhone zaslúžite tú pravú dávku nerušeného oddychu! Zabudnite na stres, uvarte si obľúbený horúci nápoj, oblečte teplé ponožky, vyložte nohy na stôl a vychutnajte si pokoj, ktorý vám právom patrí.

Veselé Vianoce 2019 praje topbyvanie.sk

Aj naša redakcia by vám chcela popriať tie najkrajšie vianočné sviatky v kruhu svojich najbližších. Nech si pod vianočným stromčekom nájdete to, po čom ste naozaj túžili celý rok. Prajeme vám, aby ste si sviatky užili v skutočnej pohodičke – bez akýchkoľvek nehôd a menších či väčších "tragédií". 

Budeme nesmierne radi, ak si na štedrovečernom stole pochutíte na lahôdkach, na ktoré sa tak tešíte. A aby ste si aj po večeri uvedomili, aké máte šťastie, že máte takú skvelú rodinu a priateľov. Veď Vianoce sú obdobím, ktoré si treba užiť s každým, na koho sme počas roka nemali dostatok času. Vyhraďte si teda aj priestor pre tých, ktorých ste počas roka zanedbávali – ktovie, možno aj takéto gesto bude znamenať malý zázrak pre niekoho z vášho okolia.

Okrem Veselých Vianoc vám prajeme aj perfektný vstup do nového roka! Nech je rok 2020 ešte lepší než ten predchádzajúci. Prajeme vám, aby sa niesol v znamení lásky, radosti, šťastných momentov a podpory z okolia vašej rodiny. 

Redakcia magazínu topbyvanie.sk

Autor článku

Redakcia TopByvanie.sk

Pravidelne Vám prinášame všetky zaujímavosti zo sveta tých najnovších trendov v bývaní a záhrade. Sledujte nás a nič vám neunikne :-)


Pridať komentár


Pozrite si aj naše inšpirácie

Modrá spálňa – farba oblohy pôsobí blahodárne na spánok Modrá spálňa – farba oblohy pôsobí blahodárne na spánok

Modrá je do spálne najvhodnejšou voľbou, pretože podporuje spánok. Hodí sa na steny, dekorácie i na obliečky. Overte si to.

Fialová farba do spálne? My hovoríme áno! Fialová farba do spálne? My hovoríme áno!

Všetky odtiene fialovej sa dajú dobre kombinovať s bielymi stenami a doplnkami. Do takéhoto mixu zapadne aj hnedý nábytok či koberec a podlaha. Presvedčte sa o tom s nami!

Vyrezávané Halloween tekvice Vyrezávané Halloween tekvice

Viete kedy je Halloween? Už o pár týždňov! A máte už premyslený motív, ktorý tento rok vyrežete na tekvicu? Ak nie, potom sa nemusíte stresovať - pripravili sme pre vás to najlepšie z...Publikované dňa: 23.12.2019
Hodnotenie článku:
(89%)

V tejto kategórií nájdete aj:

Inšpirujte sa zaujímavými tapetamiInšpirujte sa zaujímavými tapetami

Ak uvažujete o zmene vo vašej domácnosti nebojte sa nových nápadov, ktoré prinesú k vám domov niečo nové, a skúste siahnuť po zaujímavej tapete s abstraktným motívom.

Originálne darčeky na Deň matiek. Môžete ich vyrobiť alebo zvoliť darčekový poukazOriginálne darčeky na Deň matiek. Môžete ich vyrobiť alebo zvoliť darčekový poukaz

Už od vzniku Dňa matiek je tradíciou svoju maminu obdarovať alebo ju aspoň potešiť milým slovom. Pozrite si niekoľko originálnych a milých tipov na vhodné darčeky pre naše milované...

Netradičné veľkonočné dekorácie z dreva, kvetín, vaječných škrupín na stôl, na i pred dvereNetradičné veľkonočné dekorácie z dreva, kvetín, vaječných škrupín na stôl, na i pred dvere

Ste unudení z tradičných veľkonočných zajačikov, kuriatok, narcisov a tulipánov? Prinášame vám tipy na moderné, extravagantné, neobvyklé a originálne jarné dekorácie, ktoré si zamilujete.