Krásne Vianoce 2019 želá redakcia Topbyvanie.sk!

Vianoce sú už takmer tu a vy si po predvianočnom zhone zaslúžite tú pravú dávku nerušeného oddychu! Zabudnite na stres, uvarte si obľúbený horúci nápoj, oblečte teplé ponožky, vyložte nohy na stôl a vychutnajte si pokoj, ktorý vám právom patrí.

Veselé Vianoce 2019 praje topbyvanie.sk

Aj naša redakcia by vám chcela popriať tie najkrajšie vianočné sviatky v kruhu svojich najbližších. Nech si pod vianočným stromčekom nájdete to, po čom ste naozaj túžili celý rok. Prajeme vám, aby ste si sviatky užili v skutočnej pohodičke – bez akýchkoľvek nehôd a menších či väčších "tragédií". 

Budeme nesmierne radi, ak si na štedrovečernom stole pochutíte na lahôdkach, na ktoré sa tak tešíte. A aby ste si aj po večeri uvedomili, aké máte šťastie, že máte takú skvelú rodinu a priateľov. Veď Vianoce sú obdobím, ktoré si treba užiť s každým, na koho sme počas roka nemali dostatok času. Vyhraďte si teda aj priestor pre tých, ktorých ste počas roka zanedbávali – ktovie, možno aj takéto gesto bude znamenať malý zázrak pre niekoho z vášho okolia.

Okrem Veselých Vianoc vám prajeme aj perfektný vstup do nového roka! Nech je rok 2020 ešte lepší než ten predchádzajúci. Prajeme vám, aby sa niesol v znamení lásky, radosti, šťastných momentov a podpory z okolia vašej rodiny. 

Redakcia magazínu topbyvanie.sk

Autor článku

Redakcia TopByvanie.sk

Pravidelne Vám prinášame všetky zaujímavosti zo sveta tých najnovších trendov v bývaní a záhrade. Sledujte nás a nič vám neunikne :-)


Pridať komentár


Pozrite si aj naše inšpirácie

Biela spálňa – Ideálna farba pre čistú myseľ Biela spálňa – Ideálna farba pre čistú myseľ

Biela v spálni? Určite jej výberom neurobíte krok vedľa. Biela je farbou čistoty, evokuje sviežosť,  vysoké hodnoty a ideály. Pozrite si naše fotoinšpirácie.

Moderné drevodekor kuchyne – dajte šancu aktuálnym trendom Moderné drevodekor kuchyne – dajte šancu aktuálnym trendom

Plánujete zariaďovať kuchyňu a páčia sa vám moderné kuchyne so vzorom dreva? Potom začnite uvažovať nad drevodekorovou kuchynskou linkou.

Červená kúpeľna – nielen pre ľudí, ktorí sa neboja riskovať Červená kúpeľna – nielen pre ľudí, ktorí sa neboja riskovať

Pokiaľ obľubujete červenú farbu, určite sa jej pri zariaďovaní bytu nevyhýbajte. Hodí sa do každej miestnosti, dokonca aj do kúpeľne. Neveríte? Potom si to overte v našej galérii.Publikované dňa: 23.12.2019
Hodnotenie článku:
(89%)

V tejto kategórií nájdete aj:

Sklobetón – rozmery, vlastnosti, cena, montáž. Obľúbený je v sprchovom kúte v kúpeľni i v kuchyniSklobetón – rozmery, vlastnosti, cena, montáž. Obľúbený je v sprchovom kúte v kúpeľni i v kuchyni

Sklobetón spája vlastnosti murovacieho materiálu a skla, čím zabezpečuje zdroj svetla v tmavých miestnostiach. Viete, prečo by ste nad ním mali uvažovať?

Drevené vianočné ozdoby, figúrky a dekorácie na stromček sú stále in. Môžete si ich kúpiť aj vyrobiťDrevené vianočné ozdoby, figúrky a dekorácie na stromček sú stále in. Môžete si ich kúpiť aj vyrobiť

Drevené vianočné ozdoby rozhodne nepatria do dôb minulých. Prezradíme vám, prečo by ste si nimi mali tento rok ozdobiť svoj vianočný stromček.

Moderné adventné vence na stôl, na dvere, s kožušinou a LED – poradíme, ako vyrobiťModerné adventné vence na stôl, na dvere, s kožušinou a LED – poradíme, ako vyrobiť

4 kúzelné nedele, ktoré symbolizujú príchod najkrajších sviatkov v roku – Vianoc. 4 nedele pred Vianocami a 4 horiace sviece, to je obdobie, ktoré sa nazýva advent.