Krásne Vianoce 2019 želá redakcia Topbyvanie.sk!

Vianoce sú už takmer tu a vy si po predvianočnom zhone zaslúžite tú pravú dávku nerušeného oddychu! Zabudnite na stres, uvarte si obľúbený horúci nápoj, oblečte teplé ponožky, vyložte nohy na stôl a vychutnajte si pokoj, ktorý vám právom patrí.

Veselé Vianoce 2019 praje topbyvanie.sk

Aj naša redakcia by vám chcela popriať tie najkrajšie vianočné sviatky v kruhu svojich najbližších. Nech si pod vianočným stromčekom nájdete to, po čom ste naozaj túžili celý rok. Prajeme vám, aby ste si sviatky užili v skutočnej pohodičke – bez akýchkoľvek nehôd a menších či väčších "tragédií". 

Budeme nesmierne radi, ak si na štedrovečernom stole pochutíte na lahôdkach, na ktoré sa tak tešíte. A aby ste si aj po večeri uvedomili, aké máte šťastie, že máte takú skvelú rodinu a priateľov. Veď Vianoce sú obdobím, ktoré si treba užiť s každým, na koho sme počas roka nemali dostatok času. Vyhraďte si teda aj priestor pre tých, ktorých ste počas roka zanedbávali – ktovie, možno aj takéto gesto bude znamenať malý zázrak pre niekoho z vášho okolia.

Okrem Veselých Vianoc vám prajeme aj perfektný vstup do nového roka! Nech je rok 2020 ešte lepší než ten predchádzajúci. Prajeme vám, aby sa niesol v znamení lásky, radosti, šťastných momentov a podpory z okolia vašej rodiny. 

Redakcia magazínu topbyvanie.sk

Autor článku

Redakcia TopByvanie.sk

Pravidelne Vám prinášame všetky zaujímavosti zo sveta tých najnovších trendov v bývaní a záhrade. Sledujte nás a nič vám neunikne :-)


Pridať komentár


Pozrite si aj naše inšpirácie

Wire závesné lampy – moderné svietidlá Wire závesné lampy – moderné svietidlá

Hľadáte vhodné svietidlo do svojej obývačky či kuchyne? Wire závesné lampy by pre vás mohli byť to pravé.

Jednoduché zdobenie medovníkov

Dnes vám prinášame fotoinšpirácie v podobe rôznych menej či viac náročných vzorov, ktoré môžete aplikovať aj tento rok. Nebojte sa, nie je to naozaj až tak náročné. Treba len trochu cviku.

Retro obývačka - stavte na explóziu farieb Retro obývačka - stavte na explóziu farieb

Prvky retro štýlu nás obklopujú každý deň. Spojenie moderného a retra sa páči nielen mladším, ale aj starším ročníkom. Ak rozmýšľate nad tým, že svoju obývačku oživíte netradičným old...Publikované dňa: 23.12.2019
Hodnotenie článku:
(89%)

V tejto kategórií nájdete aj:

Vermikompostér do bytu – výhody a skúsenostiVermikompostér do bytu – výhody a skúsenosti

V tomto článku sa dozviete, ako funguje vermikompostér, či je potrebné sa obávať mušiek alebo zápachu, ako sa postarať o dážďovky a najmä ako s vermikompostovaním začať.

Drevená šindlová strecha a drevený šindel – cena za m2, montážDrevená šindlová strecha a drevený šindel – cena za m2, montáž

Drevená šindľová strecha sa stáva trendy, keďže čoraz viac a viac ľudí uteká z mesta, zo svojho moderne zariadeného príbytku, na vidiek a na chalupu. My si o nej povieme viac.

10 najlepších ekologických darčekov k Vianociam!10 najlepších ekologických darčekov k Vianociam!

Je už zaužívaným zvykom obdarovať na Vianoce rodinných príslušníkov, priateľov a skrátka ľudí, na ktorých nám záleží. V tomto článku vám preto prinášame niekoľko eko tipov na darčeky.