Krásne Vianoce 2019 želá redakcia Topbyvanie.sk!

Vianoce sú už takmer tu a vy si po predvianočnom zhone zaslúžite tú pravú dávku nerušeného oddychu! Zabudnite na stres, uvarte si obľúbený horúci nápoj, oblečte teplé ponožky, vyložte nohy na stôl a vychutnajte si pokoj, ktorý vám právom patrí.

Veselé Vianoce 2019 praje topbyvanie.sk

Aj naša redakcia by vám chcela popriať tie najkrajšie vianočné sviatky v kruhu svojich najbližších. Nech si pod vianočným stromčekom nájdete to, po čom ste naozaj túžili celý rok. Prajeme vám, aby ste si sviatky užili v skutočnej pohodičke – bez akýchkoľvek nehôd a menších či väčších "tragédií". 

Budeme nesmierne radi, ak si na štedrovečernom stole pochutíte na lahôdkach, na ktoré sa tak tešíte. A aby ste si aj po večeri uvedomili, aké máte šťastie, že máte takú skvelú rodinu a priateľov. Veď Vianoce sú obdobím, ktoré si treba užiť s každým, na koho sme počas roka nemali dostatok času. Vyhraďte si teda aj priestor pre tých, ktorých ste počas roka zanedbávali – ktovie, možno aj takéto gesto bude znamenať malý zázrak pre niekoho z vášho okolia.

Okrem Veselých Vianoc vám prajeme aj perfektný vstup do nového roka! Nech je rok 2020 ešte lepší než ten predchádzajúci. Prajeme vám, aby sa niesol v znamení lásky, radosti, šťastných momentov a podpory z okolia vašej rodiny. 

Redakcia magazínu topbyvanie.sk

Autor článku

Redakcia TopByvanie.sk

Pravidelne Vám prinášame všetky zaujímavosti zo sveta tých najnovších trendov v bývaní a záhrade. Sledujte nás a nič vám neunikne :-)


Pridať komentár


Pozrite si aj naše inšpirácie

Knižnice - obývačku si bez nich nebudete vedieť predstaviť Knižnice - obývačku si bez nich nebudete vedieť predstaviť

Knihy sú neoddeliteľnou súčasťou vášho života a obklopujete sa nimi vo veľkom? Potom im zaobstarajte poriadnu knižnicu, v ktorej sa budú vynímať a ktorá sa zas bude vynímať vo vašej...

Vázy na kvety ako bytové doplnky do obývačky Vázy na kvety ako bytové doplnky do obývačky

Aspoň jednu vázu má doma asi každý. Môže ísť o sklenený kúsok s jednoduchým dizajnom, alebo napríklad o kovovú dekoratívnu vázu. Akú máte doma vy?

Skrinky pod TV – praktické a pútavé zároveň Skrinky pod TV – praktické a pútavé zároveň

Máte už vybratý stolík pod TV? Nie je to také jednoduché ako ste si na začiatku mysleli? Možno vám pomôžu sa rozhodnúť naše tipy. Nechajte sa inšpirovať našou galériou.Publikované dňa: 23.12.2019
Hodnotenie článku:
(89%)

V tejto kategórií nájdete aj:

Netradičné veľkonočné dekorácie z dreva, kvetín, vaječných škrupín na stôl, na i pred dvereNetradičné veľkonočné dekorácie z dreva, kvetín, vaječných škrupín na stôl, na i pred dvere

Ste unudení z tradičných veľkonočných zajačikov, kuriatok, narcisov a tulipánov? Prinášame vám tipy na moderné, extravagantné, neobvyklé a originálne jarné dekorácie, ktoré si zamilujete.

Farba roka 2020 a ako ju využiť v interiériFarba roka 2020 a ako ju využiť v interiéri

Spoločnosť v oblasti analýzy trendov v oblasti farieb Pantone Color Institute vybrala za farbu roka 2020 klasickú modrú. Poradíme vám, ako ju využiť v interiéri.

Zabudli ste na Valentína? 11 najhorších výhovoriek na sviatok zamilovanýchZabudli ste na Valentína? 11 najhorších výhovoriek na sviatok zamilovaných

Tak ako každý rok, ani tento nás  neminie najväčší sviatok zamilovaných  –  Svätý Valentín. Zabudnúť na darček sa vo vzťahu jednoducho neodpúšťa! Ak aj vy patríte k zábudlivcom, skúste...