Leňošky do obývačky aj na terasu. Lacné kúsky často v akcii

Ideálne miesto na odpočinok poskytujú leňošky. Môžete ich umiestniť do obývačky, ale aj do spálne, prípadne hosťovskej, alebo detskej izby. Nestratia sa ani v kaviarňach, kaderníctvach či kníhkupectvách. 

Červená leňoška do obývačky

Leňošky v tvare S kopírujú tvar chrbtice, preto je leňošenie na takýchto modeloch extrémne pohodlné. Sú ideálne pre poobedné i večerné relaxovanie. Súčasťou leňošky býva aj malý vankúšik alebo opierka hlavy, ktorá je veľmi pohodlná a praktická.  

Tvar leňošiek, dizajn, materiál a prevedenie vie častokrát prekvapiť. Okrem toho, že sú veľmi praktické, budú i skvelým dizajnovým kúskom vo vašom dome.

Relaxačná leňoška do interiéru

Leňošky do obývačky alebo detskej izby

Leňošky nájdeme najmä v moderne zariadených domácnostiach. V prvom rade slúžia na oddych. Môžete ich využiť pri čítaní svojej obľúbenej knihy, počúvaní hudby či iných voľnočasových aktivitách, no ľahko sa môže stať, že vás pohodlnosť leňošky ukolíše do spánku. 

Biela látková leňoška do obývačky

Sú vhodné do obývacej izby, spálne, proste kdekoľvek, kde máte dostatok voľného miesta na ich umiestnenie.

Vyberáme z nášho katalógu

Pozrite si viac produktov z kategórie leňošky, divány

Leňošky na terasu alebo k bazénu

Obľúbené je umiestniť leňošky na terasu, do blízkosti bazéna alebo záhradného domčeku. Ideálne je umiestniť ich na kryté miesto, aby boli chránené pred dažďom a priamym slnečným žiarením. Pri výbere leňošiek do exteriéru je často voľbou práve hliníková konštrukcia potiahnutá ratanovým výpletom. 

Vhod však prídu aj menej tradičné modely, ktoré sa dajú jednoducho zložiť a preniesť na iné miesto v domácnosti.

Skladacia a prenosná modrá leňoška

Kožené alebo s teflónovou úpravou

Kvalitný materiál je zárukou dlhej životnosti. Práve pri dlhodobom užívaní sú rozdiely v materiáloch očividné. Ideálne je siahnuť po pravej koži či špeciálnej poťahovej látke s teflónovou úpravou. Lacnejšou náhradou za kožu je ekokoža. Samozrejme, jej výdrž nie je taká trvácna ako u pravej koži, no je značne lacnejšia.

Leňoška z ekokože do obývačky

Hnedá leňoška z ekokože

Farebné prevedenie leňošky nemusí nevyhnutne ladiť so zvyškom nábytku. Pokojne si môžete dovoliť kontrast farieb a vytvoriť tým dramatický dojem. Štýl leňošky je vhodné zladiť s ostatkom nábytku domácnosti, aby neprišlo k prílišnému prelínaniu štýlov.  

Vyberáme z nášho katalógu

Pozrite si viac produktov z kategórie leňošky, divány

Pozrite si aj naše inšpirácie

Šedá a tyrkysová Šedá a tyrkysová

Rozmýšľate nad tým aká farba sa hodí k tyrkysovej? Jednoznačne šedá! Tyrkysová pôsobí ukľudňujúcim dojmom a šedá veľmi dobre nahradzuje fádnu bielu.

Zelená kuchyňa Zelená kuchyňa

Túžite s príchodom jari osviežiť vašu kuchyňu? Naberte odvahu a dodajte jej originalitu jedinečnými odtieňmi zelenej. Vneste do svojho bytu kúsok prírody a harmónie pomocou mätových,...

Originálne stojany na dáždniky Originálne stojany na dáždniky

Aj vaša predsieň si zaslúži nádych originality! Prajavte svoju osobnosť a kreativitu pri výbere doplnkov a dodajte život aj tej najponurejšej vstupnej hale.Publikované dňa: 05.01.2018
Hodnotenie článku:
(91.6%)

Autor článku

Dominika Ježová

Vždy som hľadala spôsob, ako kreatívne vyjadriť predstavy a myšlienky, ktoré vo mne driemali. Priviedlo ma to k písaniu a odvtedy milujem, že sú...

V tejto kategórií nájdete aj:

Spálňový nábytok z masívneho dreva Spálňový nábytok z masívneho dreva

Keď sa cítite v spálni dobre, tak máte veľký predpoklad kvalitného spánku a načerpania novej energie na každý deň.  O dporúča sa nábytok z masívneho dreva. Ako si ho vybrať? Poradíme...

Detské koberce na hranie - ideálny doplnok do každej izbičky Detské koberce na hranie - ideálny doplnok do každej izbičky

Pre mnohé mamy je príjemnejší pohľad na deti hrajúce sa s hračkami na koberci, než na prázdnej, akokoľvek štýlovej, podlahe. Vybaviť preto detskú izbu kobercom je vynikajúci nápad.  

Moderné kovové stojanové vešiaky ako doplnok do predsiene Moderné kovové stojanové vešiaky ako doplnok do predsiene

Či už ste zástancom minimalizmu alebo iného štýlu, stojanové vešiaky by si vo vašej domácnosti mali nájsť svoje miesto. Prečo? V prvom rade sú praktické, no nie len to. Vyrábajú sa v...


Pridať komentár