Leňošky do obývačky aj na terasu. Lacné kúsky často v akcii

Ideálne miesto na odpočinok poskytujú leňošky. Môžete ich umiestniť do obývačky, ale aj do spálne, prípadne hosťovskej, alebo detskej izby. Nestratia sa ani v kaviarňach, kaderníctvach či kníhkupectvách. 

Červená leňoška do obývačky

Leňošky v tvare S kopírujú tvar chrbtice, preto je leňošenie na takýchto modeloch extrémne pohodlné. Sú ideálne pre poobedné i večerné relaxovanie. Súčasťou leňošky býva aj malý vankúšik alebo opierka hlavy, ktorá je veľmi pohodlná a praktická.  

Tvar leňošiek, dizajn, materiál a prevedenie vie častokrát prekvapiť. Okrem toho, že sú veľmi praktické, budú i skvelým dizajnovým kúskom vo vašom dome.

Relaxačná leňoška do interiéru

Leňošky do obývačky alebo detskej izby

Leňošky nájdeme najmä v moderne zariadených domácnostiach. V prvom rade slúžia na oddych. Môžete ich využiť pri čítaní svojej obľúbenej knihy, počúvaní hudby či iných voľnočasových aktivitách, no ľahko sa môže stať, že vás pohodlnosť leňošky ukolíše do spánku. 

Biela látková leňoška do obývačky

Sú vhodné do obývacej izby, spálne, proste kdekoľvek, kde máte dostatok voľného miesta na ich umiestnenie.

Vyberáme z nášho katalógu

Pozrite si viac produktov z kategórie leňošky, divány

Leňošky na terasu alebo k bazénu

Obľúbené je umiestniť leňošky na terasu, do blízkosti bazéna alebo záhradného domčeku. Ideálne je umiestniť ich na kryté miesto, aby boli chránené pred dažďom a priamym slnečným žiarením. Pri výbere leňošiek do exteriéru je často voľbou práve hliníková konštrukcia potiahnutá ratanovým výpletom. 

Vhod však prídu aj menej tradičné modely, ktoré sa dajú jednoducho zložiť a preniesť na iné miesto v domácnosti.

Skladacia a prenosná modrá leňoška

Kožené alebo s teflónovou úpravou

Kvalitný materiál je zárukou dlhej životnosti. Práve pri dlhodobom užívaní sú rozdiely v materiáloch očividné. Ideálne je siahnuť po pravej koži či špeciálnej poťahovej látke s teflónovou úpravou. Lacnejšou náhradou za kožu je ekokoža. Samozrejme, jej výdrž nie je taká trvácna ako u pravej koži, no je značne lacnejšia.

Leňoška z ekokože do obývačky

Hnedá leňoška z ekokože

Farebné prevedenie leňošky nemusí nevyhnutne ladiť so zvyškom nábytku. Pokojne si môžete dovoliť kontrast farieb a vytvoriť tým dramatický dojem. Štýl leňošky je vhodné zladiť s ostatkom nábytku domácnosti, aby neprišlo k prílišnému prelínaniu štýlov.  

Vyberáme z nášho katalógu

Pozrite si viac produktov z kategórie leňošky, divány

Zobraziť produkty v kategórií:

Autor článku

Dominika Ježová

Vždy som hľadala spôsob, ako kreatívne vyjadriť predstavy a myšlienky, ktoré vo mne driemali. Priviedlo ma to k písaniu a odvtedy milujem, že sú...


Komentáre

23/02/2021 20:29
Kiara

pekna, ale nie je velmi pohodlna. Mali sme ju doma a vymenili sme ju za sedaci vak wegett

Pridať komentár

Pozrite si aj naše inšpirácie

Modrá kúpeľňa dodá vášmu bytu šmrnc Modrá kúpeľňa dodá vášmu bytu šmrnc

Modrá sa s kúpeľňami spája už nejaký ten čas. Že sa jej nemusíte pri zariaďovaní kúpeľne vôbec obávať vás presvedčia naše foto inšpirácie. Do komentárov nám nezabudnite poslať fotky...

Úložný priestor v kuchyni Úložný priestor v kuchyni

Tieto šikovné triky vám pomôžu vytvoriť si kuchyňu snov plnú úložných priestorov, ktoré vás nebudú stáť hotový majetok.

Jednoduché zdobenie medovníkov Jednoduché zdobenie medovníkov

Dnes vám prinášame fotoinšpirácie v podobe rôznych menej či viac náročných vzorov, ktoré môžete aplikovať aj tento rok. Nebojte sa, nie je to naozaj až tak náročné. Treba len trochu cviku.Publikované dňa: 05.01.2018
Hodnotenie článku:
(91.6%)

V tejto kategórií nájdete aj:

Paraván do záhrady, na terasu, do kúpeľne aj spálne – drevený, kovový, paraván z bambusu i plastuParaván do záhrady, na terasu, do kúpeľne aj spálne – drevený, kovový, paraván z bambusu i plastu

Paravány sa hodia ako do formálneho priestoru kancelárií, tak aj na zútulnenie domovov. Ako sa zorientovať pri kúpe paravánu a na čo si dať pri výbere pozor?

Čo to je futón? Skúsenosti s futónom na spanie, cena, použitieČo to je futón? Skúsenosti s futónom na spanie, cena, použitie

Okrem nižšej nákupnej ceny ponúka futón aj množstvo ďalších výhod – od zdravšieho spánku až po zmiernenie bolesti chrbtice.

Ako vybrať skriňu do detskej izby – šatníková skriňa alebo zostava do detskej izby?Ako vybrať skriňu do detskej izby – šatníková skriňa alebo zostava do detskej izby?

Šatník, vstavaná skriňa alebo rovno zostava? Viete, čo sa najviac hodí do izby vášho dieťaťa a aké ďalšie otázky si treba položiť?