Leňošky do obývačky aj na terasu. Lacné kúsky často v akcii

Ideálne miesto na odpočinok poskytujú leňošky. Môžete ich umiestniť do obývačky, ale aj do spálne, prípadne hosťovskej, alebo detskej izby. Nestratia sa ani v kaviarňach, kaderníctvach či kníhkupectvách. 

Červená leňoška do obývačky

Leňošky v tvare S kopírujú tvar chrbtice, preto je leňošenie na takýchto modeloch extrémne pohodlné. Sú ideálne pre poobedné i večerné relaxovanie. Súčasťou leňošky býva aj malý vankúšik alebo opierka hlavy, ktorá je veľmi pohodlná a praktická.  

Tvar leňošiek, dizajn, materiál a prevedenie vie častokrát prekvapiť. Okrem toho, že sú veľmi praktické, budú i skvelým dizajnovým kúskom vo vašom dome.

Relaxačná leňoška do interiéru

Leňošky do obývačky alebo detskej izby

Leňošky nájdeme najmä v moderne zariadených domácnostiach. V prvom rade slúžia na oddych. Môžete ich využiť pri čítaní svojej obľúbenej knihy, počúvaní hudby či iných voľnočasových aktivitách, no ľahko sa môže stať, že vás pohodlnosť leňošky ukolíše do spánku. 

Biela látková leňoška do obývačky

Sú vhodné do obývacej izby, spálne, proste kdekoľvek, kde máte dostatok voľného miesta na ich umiestnenie.

Vyberáme z nášho katalógu

Pozrite si viac produktov z kategórie leňošky, divány

Leňošky na terasu alebo k bazénu

Obľúbené je umiestniť leňošky na terasu, do blízkosti bazéna alebo záhradného domčeku. Ideálne je umiestniť ich na kryté miesto, aby boli chránené pred dažďom a priamym slnečným žiarením. Pri výbere leňošiek do exteriéru je často voľbou práve hliníková konštrukcia potiahnutá ratanovým výpletom. 

Vhod však prídu aj menej tradičné modely, ktoré sa dajú jednoducho zložiť a preniesť na iné miesto v domácnosti.

Skladacia a prenosná modrá leňoška

Kožené alebo s teflónovou úpravou

Kvalitný materiál je zárukou dlhej životnosti. Práve pri dlhodobom užívaní sú rozdiely v materiáloch očividné. Ideálne je siahnuť po pravej koži či špeciálnej poťahovej látke s teflónovou úpravou. Lacnejšou náhradou za kožu je ekokoža. Samozrejme, jej výdrž nie je taká trvácna ako u pravej koži, no je značne lacnejšia.

Leňoška z ekokože do obývačky

Hnedá leňoška z ekokože

Farebné prevedenie leňošky nemusí nevyhnutne ladiť so zvyškom nábytku. Pokojne si môžete dovoliť kontrast farieb a vytvoriť tým dramatický dojem. Štýl leňošky je vhodné zladiť s ostatkom nábytku domácnosti, aby neprišlo k prílišnému prelínaniu štýlov.  

Vyberáme z nášho katalógu

Pozrite si viac produktov z kategórie leňošky, divány

Pozrite si aj naše inšpirácie

Inšpirácie pre vašu terasu a záhradu – pripravte si príjemné posedenie Inšpirácie pre vašu terasu a záhradu – pripravte si príjemné posedenie

Plánujete upraviť svoju terasu či záhradu, avšak nemáte nápady? Vyskúšajte niektorý z našich tipov.

Žltá spálňa – výber, ktorý neoľutujete Žltá spálňa – výber, ktorý neoľutujete

Máte radi žltú farbu? Potom by nemala vo vašej spálni chýbať. POvzbudú váš spánok a krásne presvetlí miestnosť. V žltej spálni sa budete cítiť komfortne.

Biele kuchyne - v bielej bude vaša malá kuchyňa vyzerať väčšia Biele kuchyne - v bielej bude vaša malá kuchyňa vyzerať väčšia

Jednoduchá, jemná, čistá a nadčasová. Presne taká je biela farba, ktorá sa čoraz viac objavuje aj ako farba kuchyne.

Zobraziť produkty v kategórií:Publikované dňa: 05.01.2018
Hodnotenie článku:
(91.6%)

Autor článku

Dominika Ježová

Vždy som hľadala spôsob, ako kreatívne vyjadriť predstavy a myšlienky, ktoré vo mne driemali. Priviedlo ma to k písaniu a odvtedy milujem, že sú...

V tejto kategórií nájdete aj:

Drevená truhlica je skvelá na uskladnenie hračiek, prádla, ale aj na sedenie Drevená truhlica je skvelá na uskladnenie hračiek, prádla, ale aj na sedenie

Toto dedičstvo z minulosti je praktickým doplnkom či nábytkom, ktorý má svoju riadnu funkciu. Prečo by retro drevená truhlica nemala chýbať ani u vás doma? Inšpirujte sa s nami!

Aké sú výhody nábytku z masívu dubu, buku, borovice, smreku či palisandra? Aké sú výhody nábytku z masívu dubu, buku, borovice, smreku či palisandra?

Masív je mimoriadne obľúbeným prírodným materiálom.  Aký nábytok z masívu do interiéru vybrať? Z akého dreva masív je? Toto a ešte viac sa dozviete v našom dnešnom článku.

Ako vybrať najlepší jedálenský stôl aj do malej kuchyne? Obľúbené sú rozkladacie, ale aj sety so stoličkami Ako vybrať najlepší jedálenský stôl aj do malej kuchyne? Obľúbené sú rozkladacie, ale aj sety so stoličkami

Ak chcete vo svojom dome či byte vytvoriť ideálne stolovacie podmienky, výber stola je potrebné prispôsobiť rôznym premenným.  Pozrite sa na to, ako správne vybrať jedálenské stoly.


Pridať komentár