Na výstave Nábytok a bývanie Nitra 2018 môžete vyhrať zariadenie do celého bytu!

Hľadáte práve inšpiráciu pre vaše bývanie? Chcete spoznať nové trendy v oblasti interiérového dizajnu? Objaviť nové produkty, spoznať inovatívne materiály a technologické novinky v oblasti výstavby?

Výstava Nábytok a bývanie Nitra 2018 

zdroj obr.: agrokomplex.sk

Tradičná každoročne sa konajúca výstava Nábytok a bývanie Nitra píše už svoj 28.ročník. Ak sa chcete tohto veľkolepého podujatia zúčastniť, návštevu mesta s pod Zobora si naplánujte v dátume od 13. – 18. 03. 2018. Výstavisko Agrokomplex vám otvára brány na medzinárodný veľtrh nábytku, bytových doplnkov, dizajnu a architektúry.

Čo veľtrh prináša?

Konkrétne viac ako 450 vystavovateľov zo Slovenska, Česka, Poľska i ďalších štátov Európy na ploche 24 000 m2. Na jednom mieste sa dozviete a uvidíte všetko, čo potrebujete o nábytku, bytovom dizajne či nových trendoch v rámci modernej architektúry. Priamo na mieste budete môcť diskutovať o výhodách i nevýhodách daných produktov. Vyskúšať si ich kvalitatívne znaky a rovnako tak i porovnávať. Nábytok a bývanie Nitra 2018  spája stovky predajcov, výrobcov a distribútorov z oblasti nábytkárskeho priemyslu. Práve na tomto mieste možno objavíte to, čo tak urputne hľadáte.

Záruka kvality

Už 28. ročník veľtrhu s nábytkom je dôkazom toho, že výstavisko Agrkomplex v Nitre sa stane od 13. do 18. 03. 2018 mekkou všetkých nadšencov bytového dizajnu a architektúry. Zárukou kvality sú vysoké návštevy aj z minulých rokov. Pre príklad, minulý rok navštívilo brány veľtrhu viac ako 80 000 návštevníkov. Veľký počet z nich odišiel s novou sedacou súpravou, obývacou stenou, kuchynskou linkou alebo minimálne jasnou predstavou, akým smerom sa uberať. A práve to je účelom veľtrhu. Organizátori sa snažia vytvoriť tie najlepšie podmienky pre vystavovateľov i návštevníkov.

Možnosť zapojenia sa do súťaže

Jedným spomedzi množstva lákadiel je aj šanca na výhru. Tým, že sa stanete návštevníkom výstavy a zakúpite si lístok, automaticky ste zaradení do súťaže o rôzne ceny. Čo je v hre?

Hlavná výhra výstavy Nábytok a bývanie Nitra 2018 je zariadenie do celého bytu

Prvou a najlákavejšou cenou je zariadenie 2-izbového bytu. Ďalej môžete získať sedaciu súpravumanželskú posteľpraktické vybavenie v rámci kuchynského zariadenia alebo jedálenskú sadu nábytku. Samotný priebeh výstavy, program i ceny vstupného a možnosti parkovania si môžete pozrieť na oficiálnej stránke výstavy.

Virtuálna realita, kulinári i tradičné fórum

Medzi novinky okrem nových trendov v bývaní možno zaradiť aj špecifické akcie a technologické inovácie, ktoré veľtrh prináša. Slovenská spoločnosť Decodom známa po celom svete si pripravila vo svojej expozícii špeciálny druh prezentácie. V rámci predstavenia noviniek v rámci nábytku vám ponúkne prípravu kulinárskych špecialít priamo na mieste a takisto prezentáciu formou VR – virtuálnej reality. To znamená, že virtuálnou projekciou sa presuniete priamo na miesto, kde bude vytvorený samotný koncept interiéru a jeho zariadenie.

Okrem toho sa predstaví aj klasické fórum dizajnu, ktoré umožňuje prezentovať sa školám so zameraním na nábytkový dizajn a nábytkársku výrobu. Prezentovať tak budú návrhy interiérového dizajnu ako aj samotné produkty. Návštevníci, ale takisto aj vystavovatelia sa teda môžu tešiť na príliv nových trendov a nápadov, ktorými sa inšpirujú alebo dokonca dajú možnosť študentom preraziť. Prezentovať sa budú školy z Bratisalvy, Zvolena či Košíc.

Medzinárodný veľtrh Nábytok a bývanie Nitra 2018 sa koná v dátume od 13.-18.03. 2018 na výstavisku Agrokomplex.

Pozrite si aj naše inšpirácie

Záhradné paletové sedenie Záhradné paletové sedenie

Nábytok z paliet si možno vyrobiť naozaj rýchlo, jednoducho a pomerne lacno. Stačí si prezrieť naše inšpirácie a uveríte, že paletové sedenie na záhradu je štýlovým doplnkom každého...

Červená farba kuchyne citeľne zvýši Váš apetít Červená farba kuchyne citeľne zvýši Váš apetít

Posvieťme si aspoň trochu na to, čo všetko by nám červená farba mala ponúknuť. Nápadmi na dizajnovanie a kombinovanie farieb sa nechajte inšpirovať fotkami v článku.  

Námornícka modrá a biela Námornícka modrá a biela

Modrá v nás vyvoláva pocity dôvery, bezpečia a celkovej harmónie. Biela je farbou minimalizmu, ktorý je absolútne nadčasový. Aj vďaka svojej neutralite tvorí biela farba s "ťažšou"...Publikované dňa: 13.03.2018
Hodnotenie článku:
(89.2%)

Autor článku

Denis Ruščák

Večný študent! Veď predsa o tom život je. Permanentné nadobúdanie nových poznatkov, informácií a skúšanie všetkého čo je nové. Každý okamih bežného...

V tejto kategórií nájdete aj:

Retro v interiéri: Chladničky, kanvice či rádio dotvoria váš domov Retro v interiéri: Chladničky, kanvice či rádio dotvoria váš domov

Patríte medzi milovníkov interiérového dizajnu? Práve doplnky v retro štýle dodajú vášmu domovu či bytu šmrnc. Sortiment v segmente dizajnu je naozaj bohatý. Predstavíme vám ponuku.

Zážitkové darčeky plné adrenalínu. Obdarujte nimi seba či svojich najbližších Zážitkové darčeky plné adrenalínu. Obdarujte nimi seba či svojich najbližších

Čaro okamihu. Známe slovné spojenie, no často akosi stráca zmysel. Niektoré dni sú na zážitky bohatšie, iné chudobnejšie. Urobte radosť sebe či svojim blízkym a darujte im zážitkový...

Vidiecky štýl bývania. Ako zariadiť kuchyňu, obývačku či záhradu? Vidiecky štýl bývania. Ako zariadiť kuchyňu, obývačku či záhradu?

Zariaďujete si váš dom či byt a chceli by ste do vášho interiéru vniesť trochu nevšednosti, tradičnosti, trošku toho retro štýlu a pri tom zachovať funkčnú stránku? 


Pridať komentár