Na výstave Nábytok a bývanie Nitra 2018 môžete vyhrať zariadenie do celého bytu!

Hľadáte práve inšpiráciu pre vaše bývanie? Chcete spoznať nové trendy v oblasti interiérového dizajnu? Objaviť nové produkty, spoznať inovatívne materiály a technologické novinky v oblasti výstavby?

Výstava Nábytok a bývanie Nitra 2018 

zdroj obr.: agrokomplex.sk

Tradičná každoročne sa konajúca výstava Nábytok a bývanie Nitra píše už svoj 28.ročník. Ak sa chcete tohto veľkolepého podujatia zúčastniť, návštevu mesta s pod Zobora si naplánujte v dátume od 13. – 18. 03. 2018. Výstavisko Agrokomplex vám otvára brány na medzinárodný veľtrh nábytku, bytových doplnkov, dizajnu a architektúry.

Čo veľtrh prináša?

Konkrétne viac ako 450 vystavovateľov zo Slovenska, Česka, Poľska i ďalších štátov Európy na ploche 24 000 m2. Na jednom mieste sa dozviete a uvidíte všetko, čo potrebujete o nábytku, bytovom dizajne či nových trendoch v rámci modernej architektúry. Priamo na mieste budete môcť diskutovať o výhodách i nevýhodách daných produktov. Vyskúšať si ich kvalitatívne znaky a rovnako tak i porovnávať. Nábytok a bývanie Nitra 2018  spája stovky predajcov, výrobcov a distribútorov z oblasti nábytkárskeho priemyslu. Práve na tomto mieste možno objavíte to, čo tak urputne hľadáte.

Záruka kvality

Už 28. ročník veľtrhu s nábytkom je dôkazom toho, že výstavisko Agrkomplex v Nitre sa stane od 13. do 18. 03. 2018 mekkou všetkých nadšencov bytového dizajnu a architektúry. Zárukou kvality sú vysoké návštevy aj z minulých rokov. Pre príklad, minulý rok navštívilo brány veľtrhu viac ako 80 000 návštevníkov. Veľký počet z nich odišiel s novou sedacou súpravou, obývacou stenou, kuchynskou linkou alebo minimálne jasnou predstavou, akým smerom sa uberať. A práve to je účelom veľtrhu. Organizátori sa snažia vytvoriť tie najlepšie podmienky pre vystavovateľov i návštevníkov.

Možnosť zapojenia sa do súťaže

Jedným spomedzi množstva lákadiel je aj šanca na výhru. Tým, že sa stanete návštevníkom výstavy a zakúpite si lístok, automaticky ste zaradení do súťaže o rôzne ceny. Čo je v hre?

Hlavná výhra výstavy Nábytok a bývanie Nitra 2018 je zariadenie do celého bytu

Prvou a najlákavejšou cenou je zariadenie 2-izbového bytu. Ďalej môžete získať sedaciu súpravumanželskú posteľpraktické vybavenie v rámci kuchynského zariadenia alebo jedálenskú sadu nábytku. Samotný priebeh výstavy, program i ceny vstupného a možnosti parkovania si môžete pozrieť na oficiálnej stránke výstavy.

Virtuálna realita, kulinári i tradičné fórum

Medzi novinky okrem nových trendov v bývaní možno zaradiť aj špecifické akcie a technologické inovácie, ktoré veľtrh prináša. Slovenská spoločnosť Decodom známa po celom svete si pripravila vo svojej expozícii špeciálny druh prezentácie. V rámci predstavenia noviniek v rámci nábytku vám ponúkne prípravu kulinárskych špecialít priamo na mieste a takisto prezentáciu formou VR – virtuálnej reality. To znamená, že virtuálnou projekciou sa presuniete priamo na miesto, kde bude vytvorený samotný koncept interiéru a jeho zariadenie.

Okrem toho sa predstaví aj klasické fórum dizajnu, ktoré umožňuje prezentovať sa školám so zameraním na nábytkový dizajn a nábytkársku výrobu. Prezentovať tak budú návrhy interiérového dizajnu ako aj samotné produkty. Návštevníci, ale takisto aj vystavovatelia sa teda môžu tešiť na príliv nových trendov a nápadov, ktorými sa inšpirujú alebo dokonca dajú možnosť študentom preraziť. Prezentovať sa budú školy z Bratisalvy, Zvolena či Košíc.

Medzinárodný veľtrh Nábytok a bývanie Nitra 2018 sa koná v dátume od 13.-18.03. 2018 na výstavisku Agrokomplex.

Pozrite si aj naše inšpirácie

Drevené umývadlá Drevené umývadlá

Patríte k tým, ktorí sa v bytovom dizajne chcú odlíšiť a radi volíte netradičné riešenia? Máte radi krásu a praktickosť dreva? Potom je pre vás drevené umývadlo ako stvorené!

Záhradné paletové sedenie Záhradné paletové sedenie

Nábytok z paliet si možno vyrobiť naozaj rýchlo, jednoducho a pomerne lacno. Stačí si prezrieť naše inšpirácie a uveríte, že paletové sedenie na záhradu je štýlovým doplnkom každého...

Vyrezávané Halloween tekvice Vyrezávané Halloween tekvice

Viete kedy je Halloween? Už o pár týždňov! A máte už premyslený motív, ktorý tento rok vyrežete na tekvicu? Ak nie, potom sa nemusíte stresovať - pripravili sme pre vás to najlepšie z...Publikované dňa: 13.03.2018
Hodnotenie článku:
(89.2%)

Autor článku

Denis Ruščák

Spoľahlivosť, kreativita, rešpekt a chuť na sebe neustále pracovať je správny recept, ako si získať čitateľa a zároveň napredovať. Už od čias...

V tejto kategórií nájdete aj:

20 tipov na darček za vysvedčenie 20 tipov na darček za vysvedčenie

Vaše ratolesti si zaslúžia odmenu po ťažkom roku. Aké sú teda najlepšie darčeky za vysvedčenie? Ponúkame vám 20 tipov na darček za vysvedčenie pre tých menších i väčších.

Solárne záhradné sprchy so zásobníkom sú skvelé nielen k bazénom Solárne záhradné sprchy so zásobníkom sú skvelé nielen k bazénom

Mať počas horúcich letných dní k dispozícii záhradnú sprchu na osvieženie je na nezaplatenie! Aj vy by ste jednu chceli? Poradíme vám, ako si správne vybrať.

Travertínový obklad ako lacnejšia varianta mramoru Travertínový obklad ako lacnejšia varianta mramoru

V poslednej dobe si získava množstvo nových priaznivcov. Prečo je travertín tak obľúbený? Aký je travertínový obklad? Všetko podstatné vám ponúkame v nasledujúcom článku.


Pridať komentár