Retro kávovary: Doplnok každej štýlovej kuchyne

Jedným z najlepších zdrojov energie je rozhodne káva. Samozrejme tá, kvalitne pripravená. Aby ste si dopriali kvalitné espresso či chutné latte, nemusíte utrácať peniaze v kaviarni. Máte chuť konečne investovať do kávovaru? Tie v retro štýle sú navyše skvelým doplnkom každej kuchyne!

Retro kávovar pákový

Ako vybrať praktického pomocníka a brilantný doplnok zároveň? Nechajte si poradiť našou recenziou a vyberte si štýlový a funkčný doplnok kuchyne, ktorý vás spoľahlivo nabudí energiou každé ráno.

Najkrajšie retro kávovary

Trh s kávovarmi je naozaj veľmi bohatý. V ponuke sú automatické, poloautomatické, kapsulové či pákové kávovary. Dôležité je zamerať sa na referencie a skúsenosti iných, aby ste vedeli, čo môžete očakávať. Ak si však potrpíte aj na dizajn, retro kávovar je jasným favoritom.

Retro kávovar Delonghi

Oproti konkurencii mu nič nechýba, jednoducho je len akoby z inej doby. Vyrábané sú v obmedzených množstvách a preto je cena o trochu vyššia aj kvôli veľmi kvalitným materiálom. Na základe porovnania parametrov a recenzií sme vybrali tie najlepšie retro kávovary, ktoré na trhu môžete nájsť.

TOP 5 najlepších retro kávovarov

Autor článku

Denis Ruščák

Večný študent! Veď predsa o tom život je. Permanentné nadobúdanie nových poznatkov, informácií a skúšanie všetkého čo je nové. Každý okamih bežného...


Pridať komentár


Pozrite si aj naše inšpirácie

Červená farba kuchyne citeľne zvýši váš apetít Červená farba kuchyne citeľne zvýši váš apetít

Posvieťme si aspoň trochu na to, čo všetko by nám červená farba mala ponúknuť. Nápadmi na dizajnovanie a kombinovanie farieb sa nechajte inšpirovať fotkami v článku.  

Závesné kreslá a hojdacie siete v interiéri Závesné kreslá a hojdacie siete v interiéri

Závesné kreslo či hojdacia sieť? Výber ani jedného z nich nebudete ľutovať. Ozvláštnia interiér a vytvoria priestor na zábavu a oddych.

Oranžová kuchyňa – netradičná, ale vhodná voľba Oranžová kuchyňa – netradičná, ale vhodná voľba

Vedeli ste, že oranžová ako jedna z mála farieb podporuje chuť do jedla a zmyslový pôžitok z vychutnávania si stravy? Je preto prekvapujúce, že sa v kuchyniach objavuje tak málo. Ak ju...Publikované dňa: 15.09.2018
Hodnotenie článku:
(89%)

V tejto kategórií nájdete aj:

Ako vybrať záložný zdroj pre PC? Testy a recenzie UPS pomôžu vybrať Ako vybrať záložný zdroj pre PC? Testy a recenzie UPS pomôžu vybrať

Zažili ste už situáciu, keď ste z dôvodu výpadku elektrického prúdu stratili niekoľkohodinovú prácu vykonanú na počítači? V týchto prípadoch vás vie zachrániť automatický záložný zdroj....

Najlepší bazénový vysávač? Zander, Dolphin, Interx alebo Reactions? Najlepší bazénový vysávač? Zander, Dolphin, Interx alebo Reactions?

Aj vy máte na záhrade bazén alebo sa chystáte na jeho výstavbu? V tom prípade si určite prečítajte náš návod, v ktorom vám poradíme všetko, čo o bazénových vysávačoch potrebujete vedieť.

Ultrazvuková čistička na šperky i okuliare. Recenzie poradia tie najlepšie! Ultrazvuková čistička na šperky i okuliare. Recenzie poradia tie najlepšie!

Ultrazvukové čističky sú veľmi šikovné zariadenia, ktoré slúžia na čistenie širokej škály rôznorodých predmetov. Tento produkt však ešte nie je medzi ľuďmi veľmi rozšírený, a preto sme...