Obliečky s vianočným motívom dotvoria atmosféru Vianoc

Cítite tú neopakovateľnú atmosféru a čaro Vianoc, ktoré sa rozlieha všade navôkol? K najkrajším sviatkom roka nepatria len darčeky a voňavé pečivo. Aby ste sa doma cítili dokonale, vyzdobte si domácnosť a nezabudnite na každú miestnosť vášho domova.

Obliečky s vianočným motívom

S typickými motívmi môžete čarovať aj vo vašej spálni. Vsaďte na obliečky s jedinečným vianočným motívom.

Originálne vianočné obliečky

Vianoce v spálni

Neviete sa ich dočkať a čarovnú atmosféru prichádzajúcich sviatkov najradšej cítite na každom kroku? Uložte sa na pokojný spánok aj vďaka vianočným posteľným obliečkam. Trh ponúka nielen množstvo materiálov ale aj motívov. Stačí si vybrať ten, ktorý lahodí vášmu oku a korešponduje s výzdobou, ktorú preferujte vo svojej domácnosti.

Ideálny tip na darček

Premýšľate, čo darovať dospelákom pod vianočný stromček? Obliečky na posteľ sú vždy vďačnou voľbou. Ak máte v oku domácnosť obdarovaného, dajte si pri výbere záležať a zvoľte taký motív, ktorý nielen vyčaruje úsmev na tvári ale i dokonale zapasauje do jeho spálne.

Výber materiálu

Ktorý materiál máte najradšej vy? V teplých mesiacoch sú ideálne ľahké a chladivé, v zime siahnite po takých, ktoré zahrejú. Predovšetkým dbajte na kvalitu a neulakomte sa na obliečky, ktoré sú podozrivo lacné. Osvedčenou klasikou sú kvalitné obliečky zo 100% bavlny, saténu, damašku, krepu ale i flanelu. Platí jednoduché pravidlo. Čím kvalitnejší materiál, tým dlhšie posteľné obliečky vydržia.

Vyberáme z nášho katalógu

Pozrite si viac produktov z kategórie obliečky

Záplava motívov

Typickou farbou Vianoc je červená. Nebojte sa ani obliečok v jej výrazných tónoch. Posteľná bielizeň so zaujímavým vzorom sa raz dva stane výrazným doplnkom každého interiéru. Medzi obľúbené motívy patria samozrejme stromčeky, hviezdy, soby, snehové vločky, srdiečka ale i typické vianočné káro doplnené nápismi. Buďte odvážni, siahnite po vzoroch, ktoré sú zaujímavé a veselé. Vianočná posteľná bielizeň sa „nenosí“ celý rok, užite si ju na maximum.

Vianočné obliečky pre deti

Počas Vianoc nezabudnite ani na spálne vašich ratolestí. Vianočné posteľné obliečky pre najmenších sú hotovou pastvou pre oči a vaše deti ich budú milovať.

Detské vianočné obliečky so sobíkmi

Okrem typických vianočných motívov sa na obliečkach objavujú aj obľúbené postavičky a hrdinovia z rozprávok, samozrejme vo vianočnom šate. Aj vďaka svojim kamarátom sa deti počas sviatkov budú tešiť do postele viac ako kedykoľvek predtým.

Originálne vianočné obliečky

Autor článku

Redakcia TopByvanie.sk

Pravidelne Vám prinášame všetky zaujímavosti zo sveta tých najnovších trendov v bývaní a záhrade. Sledujte nás a nič vám neunikne :-)


Pridať komentár


Pozrite si aj naše inšpirácie

Námornícka modrá a biela Námornícka modrá a biela

Modrá v nás vyvoláva pocity dôvery, bezpečia a celkovej harmónie. Biela je farbou minimalizmu, ktorý je absolútne nadčasový. Aj vďaka svojej neutralite tvorí biela farba s "ťažšou"...

Zelená detská izba – hodí sa pre chlapcov i dievčatá Zelená detská izba – hodí sa pre chlapcov i dievčatá

Zelená detská izba je vhodnou voľbou, či už vyberáte zariadenie pre dievča, alebo chlapca. Zelená je optimistická farba, ktorá upokojuje. Pozrite sa, ako dobre v detskej izbe vyzerá.

Závesné kreslá a hojdacie siete v interiéri Závesné kreslá a hojdacie siete v interiéri

Závesné kreslo či hojdacia sieť? Výber ani jedného z nich nebudete ľutovať. Ozvláštnia interiér a vytvoria priestor na zábavu a oddych.Publikované dňa: 10.11.2018
Hodnotenie článku:
(89.8%)

V tejto kategórií nájdete aj:

Osvetlenie terasy – solárne lampy alebo LED svietidlá? Osvetlenie terasy – solárne lampy alebo LED svietidlá?

Vonkajšie osvetlenie terasy je možné realizovať viacerými spôsobmi. Ak sa pýtate, ako osvetliť terasu, určite vám naše rady prídu vhod. Predstavíme vám praktické riešenia osvetlenia...

Dekorácie do záhrady z dreva, kovu a pneumatík Dekorácie do záhrady z dreva, kovu a pneumatík

Záhrada nemusí slúžiť iba na prácu a pestovanie plodín. Vytvorte si v tej vašej nádhernú oázu pokoja, kde si budete môcť oddýchnuť. Ozdobiť si ju môžete vkusnými dekoráciami, ktoré sú...

Veľkonočné dekorácie z papiera, filcu, vlny na stôl aj na dvere Veľkonočné dekorácie z papiera, filcu, vlny na stôl aj na dvere

Jar a pomaly aj Veľká noc sú už na spadnutie. Najkrajšie sviatky jari však nie sú len o povinnom upratovaní, spájajú sa aj so zdobením príbytku a prejavením kreativity. Chcete, aby vaša...