Obliečky s vianočným motívom dotvoria atmosféru Vianoc

Cítite tú neopakovateľnú atmosféru a čaro Vianoc, ktoré sa rozlieha všade navôkol? K najkrajším sviatkom roka nepatria len darčeky a voňavé pečivo. Aby ste sa doma cítili dokonale, vyzdobte si domácnosť a nezabudnite na každú miestnosť vášho domova.

Obliečky s vianočným motívom

S typickými motívmi môžete čarovať aj vo vašej spálni. Vsaďte na obliečky s jedinečným vianočným motívom.

Originálne vianočné obliečky

Vianoce v spálni

Neviete sa ich dočkať a čarovnú atmosféru prichádzajúcich sviatkov najradšej cítite na každom kroku? Uložte sa na pokojný spánok aj vďaka vianočným posteľným obliečkam. Trh ponúka nielen množstvo materiálov ale aj motívov. Stačí si vybrať ten, ktorý lahodí vášmu oku a korešponduje s výzdobou, ktorú preferujte vo svojej domácnosti.

Ideálny tip na darček

Premýšľate, čo darovať dospelákom pod vianočný stromček? Obliečky na posteľ sú vždy vďačnou voľbou. Ak máte v oku domácnosť obdarovaného, dajte si pri výbere záležať a zvoľte taký motív, ktorý nielen vyčaruje úsmev na tvári ale i dokonale zapasauje do jeho spálne.

Výber materiálu

Ktorý materiál máte najradšej vy? V teplých mesiacoch sú ideálne ľahké a chladivé, v zime siahnite po takých, ktoré zahrejú. Predovšetkým dbajte na kvalitu a neulakomte sa na obliečky, ktoré sú podozrivo lacné. Osvedčenou klasikou sú kvalitné obliečky zo 100% bavlny, saténu, damašku, krepu ale i flanelu. Platí jednoduché pravidlo. Čím kvalitnejší materiál, tým dlhšie posteľné obliečky vydržia.

Vyberáme z nášho katalógu

Pozrite si viac produktov z kategórie obliečky

Záplava motívov

Typickou farbou Vianoc je červená. Nebojte sa ani obliečok v jej výrazných tónoch. Posteľná bielizeň so zaujímavým vzorom sa raz dva stane výrazným doplnkom každého interiéru. Medzi obľúbené motívy patria samozrejme stromčeky, hviezdy, soby, snehové vločky, srdiečka ale i typické vianočné káro doplnené nápismi. Buďte odvážni, siahnite po vzoroch, ktoré sú zaujímavé a veselé. Vianočná posteľná bielizeň sa „nenosí“ celý rok, užite si ju na maximum.

Vianočné obliečky pre deti

Počas Vianoc nezabudnite ani na spálne vašich ratolestí. Vianočné posteľné obliečky pre najmenších sú hotovou pastvou pre oči a vaše deti ich budú milovať.

Detské vianočné obliečky so sobíkmi

Okrem typických vianočných motívov sa na obliečkach objavujú aj obľúbené postavičky a hrdinovia z rozprávok, samozrejme vo vianočnom šate. Aj vďaka svojim kamarátom sa deti počas sviatkov budú tešiť do postele viac ako kedykoľvek predtým.

Originálne vianočné obliečky

Autor článku

Redakcia TopByvanie.sk

Pravidelne Vám prinášame všetky zaujímavosti zo sveta tých najnovších trendov v bývaní a záhrade. Sledujte nás a nič vám neunikne :-)


Pridať komentár


Pozrite si aj naše inšpirácie

Úložný priestor v kuchyni Úložný priestor v kuchyni

Tieto šikovné triky vám pomôžu vytvoriť si kuchyňu snov plnú úložných priestorov, ktoré vás nebudú stáť hotový majetok.

Zelená kuchyňa - oživte svoju kuchyňu farbami prírody Zelená kuchyňa - oživte svoju kuchyňu farbami prírody

Túžite s príchodom jari osviežiť vašu kuchyňu? Naberte odvahu a dodajte jej originalitu jedinečnými odtieňmi zelenej. Vneste do svojho bytu kúsok prírody a harmónie pomocou mätových,...

Jednoduché vianočné handmade dekorácie Jednoduché vianočné handmade dekorácie

Naše inšpirácie sú naozaj veľmi jednoduché a preto ich zvládne aj menej zručný jedinec. Odmenou vám budú ozdoby, ktoré nenájdete nikdy inde!Publikované dňa: 10.11.2018
Hodnotenie článku:
(89.8%)

V tejto kategórií nájdete aj:

Netradičné veľkonočné dekorácie z dreva, kvetín, vaječných škrupín na stôl, na i pred dvereNetradičné veľkonočné dekorácie z dreva, kvetín, vaječných škrupín na stôl, na i pred dvere

Ste unudení z tradičných veľkonočných zajačikov, kuriatok, narcisov a tulipánov? Prinášame vám tipy na moderné, extravagantné, neobvyklé a originálne jarné dekorácie, ktoré si zamilujete.

Farba roka 2020 a ako ju využiť v interiériFarba roka 2020 a ako ju využiť v interiéri

Spoločnosť v oblasti analýzy trendov v oblasti farieb Pantone Color Institute vybrala za farbu roka 2020 klasickú modrú. Poradíme vám, ako ju využiť v interiéri.

Zabudli ste na Valentína? 11 najhorších výhovoriek na sviatok zamilovanýchZabudli ste na Valentína? 11 najhorších výhovoriek na sviatok zamilovaných

Tak ako každý rok, ani tento nás  neminie najväčší sviatok zamilovaných  –  Svätý Valentín. Zabudnúť na darček sa vo vzťahu jednoducho neodpúšťa! Ak aj vy patríte k zábudlivcom, skúste...