Obliečky s vianočným motívom dotvoria atmosféru Vianoc

Cítite tú neopakovateľnú atmosféru a čaro Vianoc, ktoré sa rozlieha všade navôkol? K najkrajším sviatkom roka nepatria len darčeky a voňavé pečivo. Aby ste sa doma cítili dokonale, vyzdobte si domácnosť a nezabudnite na každú miestnosť vášho domova.

Obliečky s vianočným motívom

S typickými motívmi môžete čarovať aj vo vašej spálni. Vsaďte na obliečky s jedinečným vianočným motívom.

Originálne vianočné obliečky

Vianoce v spálni

Neviete sa ich dočkať a čarovnú atmosféru prichádzajúcich sviatkov najradšej cítite na každom kroku? Uložte sa na pokojný spánok aj vďaka vianočným posteľným obliečkam. Trh ponúka nielen množstvo materiálov ale aj motívov. Stačí si vybrať ten, ktorý lahodí vášmu oku a korešponduje s výzdobou, ktorú preferujte vo svojej domácnosti.

Ideálny tip na darček

Premýšľate, čo darovať dospelákom pod vianočný stromček? Obliečky na posteľ sú vždy vďačnou voľbou. Ak máte v oku domácnosť obdarovaného, dajte si pri výbere záležať a zvoľte taký motív, ktorý nielen vyčaruje úsmev na tvári ale i dokonale zapasauje do jeho spálne.

Výber materiálu

Ktorý materiál máte najradšej vy? V teplých mesiacoch sú ideálne ľahké a chladivé, v zime siahnite po takých, ktoré zahrejú. Predovšetkým dbajte na kvalitu a neulakomte sa na obliečky, ktoré sú podozrivo lacné. Osvedčenou klasikou sú kvalitné obliečky zo 100% bavlny, saténu, damašku, krepu ale i flanelu. Platí jednoduché pravidlo. Čím kvalitnejší materiál, tým dlhšie posteľné obliečky vydržia.

Vyberáme z nášho katalógu

Pozrite si viac produktov z kategórie obliečky

Záplava motívov

Typickou farbou Vianoc je červená. Nebojte sa ani obliečok v jej výrazných tónoch. Posteľná bielizeň so zaujímavým vzorom sa raz dva stane výrazným doplnkom každého interiéru. Medzi obľúbené motívy patria samozrejme stromčeky, hviezdy, soby, snehové vločky, srdiečka ale i typické vianočné káro doplnené nápismi. Buďte odvážni, siahnite po vzoroch, ktoré sú zaujímavé a veselé. Vianočná posteľná bielizeň sa „nenosí“ celý rok, užite si ju na maximum.

Vianočné obliečky pre deti

Počas Vianoc nezabudnite ani na spálne vašich ratolestí. Vianočné posteľné obliečky pre najmenších sú hotovou pastvou pre oči a vaše deti ich budú milovať.

Detské vianočné obliečky so sobíkmi

Okrem typických vianočných motívov sa na obliečkach objavujú aj obľúbené postavičky a hrdinovia z rozprávok, samozrejme vo vianočnom šate. Aj vďaka svojim kamarátom sa deti počas sviatkov budú tešiť do postele viac ako kedykoľvek predtým.

Originálne vianočné obliečky

Autor článku

Redakcia TopByvanie.sk

Pravidelne Vám prinášame všetky zaujímavosti zo sveta tých najnovších trendov v bývaní a záhrade. Sledujte nás a nič vám neunikne :-)


Pridať komentár


Pozrite si aj naše inšpirácie

Provensálska kuchyňa - dodajte svojej kuchyni nádych Francúzska Provensálska kuchyňa - dodajte svojej kuchyni nádych Francúzska

Je vaším snom mať kuchyňu zariadenú v provensálskom štýle? Potrebujete zariadenie ladené v bielej a štýlové doplnky, vďaka ktorým si budete pripadať ako na juhovýchode Francúzska.

Zelená kuchyňa - oživte svoju kuchyňu farbami prírody Zelená kuchyňa - oživte svoju kuchyňu farbami prírody

Túžite s príchodom jari osviežiť vašu kuchyňu? Naberte odvahu a dodajte jej originalitu jedinečnými odtieňmi zelenej. Vneste do svojho bytu kúsok prírody a harmónie pomocou mätových,...

Záhradný altánok – oceníte ho v lete i na jeseň Záhradný altánok – oceníte ho v lete i na jeseň

Uvažujete nad záhradným altánkom? Určite si ho do svojej záhrady zaobstarajte. Stane sa pre vás oázou pokoja a miestom symbolizujúcim oddych.Publikované dňa: 10.11.2018
Hodnotenie článku:
(89.8%)

V tejto kategórií nájdete aj:

Vermikompostér do bytu – výhody a skúsenostiVermikompostér do bytu – výhody a skúsenosti

V tomto článku sa dozviete, ako funguje vermikompostér, či je potrebné sa obávať mušiek alebo zápachu, ako sa postarať o dážďovky a najmä ako s vermikompostovaním začať.

Drevená šindlová strecha a drevený šindel – cena za m2, montážDrevená šindlová strecha a drevený šindel – cena za m2, montáž

Drevená šindľová strecha sa stáva trendy, keďže čoraz viac a viac ľudí uteká z mesta, zo svojho moderne zariadeného príbytku, na vidiek a na chalupu. My si o nej povieme viac.

Krásne Vianoce 2019 želá redakcia Topbyvanie.sk!Krásne Vianoce 2019 želá redakcia Topbyvanie.sk!

Zabudnite na stres, uvarte si obľúbený horúci nápoj, oblečte teplé ponožky, vyložte nohy na stôl a vychutnajte si pokoj, ktorý vám právom patrí. Veď Vianoce sú konečne tu!