Originálne kreslá pre detičky

Zabudnite na nudné sedenie v detskej izbe a urobte vašej ratolesti skutočnú radosť. Veď usadiť sa do pohodlného kresla je relaxom aj pre vás, tak prečo nie aj pre vaše deti. Kreslá pre deti do detskej izby teda pritom nie sú ničím špecifickým. Sledovanie obľúbených rozprávok z pohodlia vlastného kresla vaše dieťa rozhodne ocení. Zároveň detské kresielka do detskej izby prinesú určitú atmosféru. 

Detská stolička sloník

Väčšinou v prípade detskej izby rozmýšľate nad tým akú posteľ alebo písací stôl sa do izby hodí najviac. No detské sedenie má svoj zaslúžený priestor a možností je teda skutočne mnoho. Samozrejme, rovnako pri výbere postele, písacieho stola alebo iných kusov nábytku, pri detských kreslách treba dbať rovnako na bezpečnosť. Rôznofarebnosť, bohatý výber materiálov, tvarov či hromada tematických dizajnov. Predovšetkým ide o to, aby kreslo bolo komfortné a zároveň ulahodilo i po vizuálnej stránke. Aké sú teda možnosti? 

Detské sedacie vaky

Vybrali sme ich ako prvú možnosť, pretože sa v posledných rokoch stávajú mimoriadne obľúbenými. Paradoxne, nie iba ako detské sedenie. Priaznivá je aj ich cena, no ešte viac poteší pohodlný materiál a jeho vlastnosti. Okrem toho, že v detskej izbe vyniknú, vaše dieťa si tento typ sedenia neskutočne obľúbi. Sedací vak sa totiž prispôsobí akejkoľvek polohe vášho dieťaťa.

Vyberáme z nášho katalógu

Pozrite si viac produktov z kategórie sedacie vaky

Takéto vrecia na sedenie pre deti sú skvelým spôsobom, ako dopriať dieťaťu oddych. Populárne sú aj pod názvom „tuli vaky.“ Poteší široká škála farieb, motívov a vyberať si môžete aj z rôznych veľkostí.

Hojdacie kreslá pre deti

Ak sa bavíme o menších deťoch v hre je stále aj možnosť hojdacieho kresla. Každopádne, i v tomto prípade vášmu dieťaťu môžete vyhovieť.

Detské hojdacie kreslo do izby

Pre najmenších sú k dispozícii predovšetkým tematické motívy ako hojdacie zvieratká alebo rôzne geometrické tvary. V prípade, že si hojdacie kreslo predstavujete inak, moderné hojdacie kreslá pôsobia skôr ako hojdacie siete. Tu však pozor na bezpečnosť. Deti sa dokážu poriadne blázniť, ale to zrejme prizvukvoať nemusíme. 

Detské kreslá

Ani klasika sa v detskej izbe nestratí. Pochopiteľne klasické detské kreslo je dobré prispôsobiť farbám prípadne tematike, ktorú vaše dieťa obľubuje. Dopriať si relax v klasickom relaxačnom kresle nie je iba pre vás a vášho pána manžela, rovnako tak aj vaše dieťa si vie v kresle pekne poleňošiť. Opäť však máte na výber. Nemusí ísť o úplne klasické kreslo. Populárne sú tzv. vajíčka alebo otočné relaxačné kreslá. 

Vyberáme z nášho katalógu

Pozrite si viac produktov z kategórie kreslá

Detské rozkladacie kresielka

Ide o vybraný druh kresiel, ktorý je možno rozložiť. Väčšinou ide o rozloženie do polohy ležmo, ako klasické rozkladacie kreslo pre dospelákov. Samozrejme, rôzne motívy, farby či tvary máte už tradične na výber. Detské rozkladacie kreslo teda môže poslúžiť nielen na bežné sedenie, ale v prípade detskej návštevy kamaráta/kamarátky vašej ratolesti nahradí aj bezproblémový dočasný nocľah. Takáto alternatíva v podobe detského kresla sa teda rozhodne vyplatí. 

Taburetky alebo detské stoličky

Ak sa bavíme o detskom sedení, musíme spomenúť aj tieto dva typy sedenia. Detské stoličky či taburetky nie sú úplne relaxačným typom sedenia, no splnia svoju účelovú funkciu.

Detské stoličky zvieratká

Detská stolička za písací stôl je dôležitým prvkom, aby sa dieťa cítilo pohodlne aj počas písania domácej úlohy. Na výber máte aj otočné detské stoličky. Taburetka takisto môže plniť účelovú funkciu. Takisto môže byť dobrým dekoratívnym elementom. Rôzne tvary, farby, vzory či témy obľúbených superhrdinov, princezien alebo zvieratká. Takisto záleží od veku dieťaťa, kde treba na výšku stoličku zohľadniť aj parametre vašich detí. 

Vyberáme z nášho katalógu

Pozrite si viac produktov z kategórie detské stoličky

Pozrite si aj naše inšpirácie

Adventné vence Adventné vence

4 týždne pred Vianocami je krásna, zároveň však aj hektická kapitola roka. Napriek tomu by sme nemali zabudnúť na jeden z najtypickejších symbolov adventu, tradičný adventný veniec,...

Námornícka modrá a biela Námornícka modrá a biela

Modrá v nás vyvoláva pocity dôvery, bezpečia a celkovej harmónie. Biela je farbou minimalizmu, ktorý je absolútne nadčasový. Aj vďaka svojej neutralite tvorí biela farba s "ťažšou"...

Originálne stojany na dáždniky Originálne stojany na dáždniky

Aj vaša predsieň si zaslúži nádych originality! Prajavte svoju osobnosť a kreativitu pri výbere doplnkov a dodajte život aj tej najponurejšej vstupnej hale.Publikované dňa: 24.12.2017
Hodnotenie článku:
(88.6%)

Autor článku

Redakcia TopByvanie.sk

Pravidelne Vám prinášame všetky zaujímavosti zo sveta tých najnovších trendov v bývaní a záhrade. Sledujte nás a nič vám neunikne :-)

V tejto kategórií nájdete aj:

Spálňový nábytok z masívneho dreva Spálňový nábytok z masívneho dreva

Keď sa cítite v spálni dobre, tak máte veľký predpoklad kvalitného spánku a načerpania novej energie na každý deň.  O dporúča sa nábytok z masívneho dreva. Ako si ho vybrať? Poradíme...

Detské koberce na hranie - ideálny doplnok do každej izbičky Detské koberce na hranie - ideálny doplnok do každej izbičky

Pre mnohé mamy je príjemnejší pohľad na deti hrajúce sa s hračkami na koberci, než na prázdnej, akokoľvek štýlovej, podlahe. Vybaviť preto detskú izbu kobercom je vynikajúci nápad.  

Moderné kovové stojanové vešiaky ako doplnok do predsiene Moderné kovové stojanové vešiaky ako doplnok do predsiene

Či už ste zástancom minimalizmu alebo iného štýlu, stojanové vešiaky by si vo vašej domácnosti mali nájsť svoje miesto. Prečo? V prvom rade sú praktické, no nie len to. Vyrábajú sa v...


Pridať komentár