Originálne kreslá pre detičky

Zabudnite na nudné sedenie v detskej izbe a urobte vašej ratolesti skutočnú radosť. Veď usadiť sa do pohodlného kresla je relaxom aj pre vás, tak prečo nie aj pre vaše deti. Kreslá pre deti do detskej izby teda pritom nie sú ničím špecifickým. Sledovanie obľúbených rozprávok z pohodlia vlastného kresla vaše dieťa rozhodne ocení. Zároveň detské kresielka do detskej izby prinesú určitú atmosféru. 

Detská stolička sloník

Väčšinou v prípade detskej izby rozmýšľate nad tým akú posteľ alebo písací stôl sa do izby hodí najviac. No detské sedenie má svoj zaslúžený priestor a možností je teda skutočne mnoho. Samozrejme, rovnako pri výbere postele, písacieho stola alebo iných kusov nábytku, pri detských kreslách treba dbať rovnako na bezpečnosť. Rôznofarebnosť, bohatý výber materiálov, tvarov či hromada tematických dizajnov. Predovšetkým ide o to, aby kreslo bolo komfortné a zároveň ulahodilo i po vizuálnej stránke. Aké sú teda možnosti? 

Detské sedacie vaky

Vybrali sme ich ako prvú možnosť, pretože sa v posledných rokoch stávajú mimoriadne obľúbenými. Paradoxne, nie iba ako detské sedenie. Priaznivá je aj ich cena, no ešte viac poteší pohodlný materiál a jeho vlastnosti. Okrem toho, že v detskej izbe vyniknú, vaše dieťa si tento typ sedenia neskutočne obľúbi. Sedací vak sa totiž prispôsobí akejkoľvek polohe vášho dieťaťa.

Vyberáme z nášho katalógu

Pozrite si viac produktov z kategórie sedacie vaky

Takéto vrecia na sedenie pre deti sú skvelým spôsobom, ako dopriať dieťaťu oddych. Populárne sú aj pod názvom „tuli vaky.“ Poteší široká škála farieb, motívov a vyberať si môžete aj z rôznych veľkostí.

Hojdacie kreslá pre deti

Ak sa bavíme o menších deťoch v hre je stále aj možnosť hojdacieho kresla. Každopádne, i v tomto prípade vášmu dieťaťu môžete vyhovieť.

Detské hojdacie kreslo do izby

Pre najmenších sú k dispozícii predovšetkým tematické motívy ako hojdacie zvieratká alebo rôzne geometrické tvary. V prípade, že si hojdacie kreslo predstavujete inak, moderné hojdacie kreslá pôsobia skôr ako hojdacie siete. Tu však pozor na bezpečnosť. Deti sa dokážu poriadne blázniť, ale to zrejme prizvukvoať nemusíme. 

Detské kreslá

Ani klasika sa v detskej izbe nestratí. Pochopiteľne klasické detské kreslo je dobré prispôsobiť farbám prípadne tematike, ktorú vaše dieťa obľubuje. Dopriať si relax v klasickom relaxačnom kresle nie je iba pre vás a vášho pána manžela, rovnako tak aj vaše dieťa si vie v kresle pekne poleňošiť. Opäť však máte na výber. Nemusí ísť o úplne klasické kreslo. Populárne sú tzv. vajíčka alebo otočné relaxačné kreslá. 

Vyberáme z nášho katalógu

Pozrite si viac produktov z kategórie kreslá

Detské rozkladacie kresielka

Ide o vybraný druh kresiel, ktorý je možno rozložiť. Väčšinou ide o rozloženie do polohy ležmo, ako klasické rozkladacie kreslo pre dospelákov. Samozrejme, rôzne motívy, farby či tvary máte už tradične na výber. Detské rozkladacie kreslo teda môže poslúžiť nielen na bežné sedenie, ale v prípade detskej návštevy kamaráta/kamarátky vašej ratolesti nahradí aj bezproblémový dočasný nocľah. Takáto alternatíva v podobe detského kresla sa teda rozhodne vyplatí. 

Taburetky alebo detské stoličky

Ak sa bavíme o detskom sedení, musíme spomenúť aj tieto dva typy sedenia. Detské stoličky či taburetky nie sú úplne relaxačným typom sedenia, no splnia svoju účelovú funkciu.

Detské stoličky zvieratká

Detská stolička za písací stôl je dôležitým prvkom, aby sa dieťa cítilo pohodlne aj počas písania domácej úlohy. Na výber máte aj otočné detské stoličky. Taburetka takisto môže plniť účelovú funkciu. Takisto môže byť dobrým dekoratívnym elementom. Rôzne tvary, farby, vzory či témy obľúbených superhrdinov, princezien alebo zvieratká. Takisto záleží od veku dieťaťa, kde treba na výšku stoličku zohľadniť aj parametre vašich detí. 

Vyberáme z nášho katalógu

Pozrite si viac produktov z kategórie detské stoličky

Pozrite si aj naše inšpirácie

Stolík do detskej izby – patrí k základnému vybaveniu Stolík do detskej izby – patrí k základnému vybaveniu

Či máte doma škôlkara, alebo už školáka, stolík je preňho nevyhnutnou pomôckou – slúži na kreslenie i na písanie, na hranie sa i tvorenie.

Detská izba pre dievča – nemusí to byť len ružová Detská izba pre dievča – nemusí to byť len ružová

Vyberáte vhodné zariadenie do izby pre svoje dieťa? Chce do svojej izby ružovú, fialovú, bielu, prípadne žltú? V našej galérii nájdete rôzne inšpirácie do detskej izby pre dievča.

Betónové kvetináče – hodia sa do bytu i do záhrady Betónové kvetináče – hodia sa do bytu i do záhrady

Betonové kvetináče sa skvelo hodia nielen do vašej záhrady, ale aj do bytu. Môžete do nich zasadiť rôzne sukulenty, ale napríklad aj ihličnany.Publikované dňa: 24.12.2017
Hodnotenie článku:
(88.6%)

Autor článku

Redakcia TopByvanie.sk

Pravidelne Vám prinášame všetky zaujímavosti zo sveta tých najnovších trendov v bývaní a záhrade. Sledujte nás a nič vám neunikne :-)

V tejto kategórií nájdete aj:

Drevená truhlica je skvelá na uskladnenie hračiek, prádla, ale aj na sedenie Drevená truhlica je skvelá na uskladnenie hračiek, prádla, ale aj na sedenie

Toto dedičstvo z minulosti je praktickým doplnkom či nábytkom, ktorý má svoju riadnu funkciu. Prečo by retro drevená truhlica nemala chýbať ani u vás doma? Inšpirujte sa s nami!

Aké sú výhody nábytku z masívu dubu, buku, borovice, smreku či palisandra? Aké sú výhody nábytku z masívu dubu, buku, borovice, smreku či palisandra?

Masív je mimoriadne obľúbeným prírodným materiálom.  Aký nábytok z masívu do interiéru vybrať? Z akého dreva masív je? Toto a ešte viac sa dozviete v našom dnešnom článku.

Ako vybrať najlepší jedálenský stôl aj do malej kuchyne? Obľúbené sú rozkladacie, ale aj sety so stoličkami Ako vybrať najlepší jedálenský stôl aj do malej kuchyne? Obľúbené sú rozkladacie, ale aj sety so stoličkami

Ak chcete vo svojom dome či byte vytvoriť ideálne stolovacie podmienky, výber stola je potrebné prispôsobiť rôznym premenným.  Pozrite sa na to, ako správne vybrať jedálenské stoly.


Pridať komentár