Recenzia Bosch MSM67170. Výborný ponorný mixér

Kvalitné vybavenie kuchyne nám dokáže proces prípravy pokrmov poriadne uľahčiť. Ak aj vy patríte medzi tých, ktorí radi využívajú výdobytky modernej doby, ponorný mixér je určite aj vo vašom repertoári.

Ponorný mixér bosch

Vybavenie kuchyne nezačína a nekončí pri kvalitných hrncoch. Menovať kuchynských pomocníkov by sme mohli do nekonečna. Tento raz sa nám do rúk dostal ponorný mixér Boch MSM67170. Oplatí sa ho mať doma?

Silný motor a ergonómia

Model Bosch MSM67170 na výkone rozhodne nešetril. Tento malý praktický ponorný mixér vybavil motorom s príkonom 750 W. Výkon mixéra oproti konkurencii možno považovať za nadštandardný a regulovať sa dá pomocou 12 rýchlostných stupňov. Takisto je tu tlačidlo Turbo, ktorým dosiahnete okamžite maximálny výkon.

Mixér váži necelých 1,5 kilogramu. Mixovací nástavec je z nerezovej ocele a čepeľ Quattro Blade má 4 britvy. Bez problémov teda pripravíte pyré, krémové polievky alebo posekáte zeleninu, ovocie či iné suroviny. Ergonomická rukoväť sa dobre drží aj vďaka protišmykovej vrstve, ktorou je ošetrená.

Rýchlostné stupne ponorného mixéra bosch

Exkluzívne je aj príslušenstvo, ktoré Bosch k tomuto modelu dodáva. Nádoba na sekanie byliniek, mixovacia nádoba s mierkou, 2 ks viečok, 1 ks noža na ľadovú drť a šľahacia metla na šľahačku. Za zmienku stojí aj praktický špirálový napájací kábel, ktorý umožňuje jednoduchú manipuláciu a je dostatočne flexibilný. Všetky kovové súčiastky sú z kvalitnej nerezovej ocele a súčiastky sú vhodné do umývačky riadu.

Bosch prekvapil

Ako bežný spotrebiteľ som ponorný mixér doteraz používal veľmi zriedkavo. Ak som ho zrazu potreboval, skočil som do supermarketu a zobral prvý mixér za 15 € a nič viac som nerišeil. Po kúpe Bosch MSM67170, ktorý ma vyšiel na 45 € som pochopil, že kvalitný mixér je predsa len o niečom inom.

Výkon v tomto prípade zohral rolu a musím povedať, že mixovanie ovocia s týmto mixérom nebolo problémové. Takisto uvarené mäso či tvrdšia zelenina. Štyri britvy sa o výsledok zaručene postarajú. Tvrdšie suroviny nie sú skutočne obmedzením. Šľahanie šľahačky? Otázka niekoľkých sekúnd. Motor nehučí a je naozaj veľmi tichý.

Milo ma prekvapil aj spomínaný špirálový kábel, ktorý manipuláciu značne uľahčuje hlavne ak mixujete polievku a zásuvku máte od ruky. Celkové spracovanie, dizajn a použité materiály sú na veľmi vysokej úrovni.

Ponorný mixér bosch

Mixér sa dobre drží a ešte lepšie sa s ním pracuje. Počas používania som sa azda nestretol s ničím, čo by som spomenul ako negatívum. Poradil si s hubami, mrkvou, ananásom, jablkom. Dokonca mi pomohol pohodlne si pripraviť mliečne šejky s ovocím a zeleninou. Technické poruchy nenastali a preto k negatívam niet čo dodať.

Záver

Ponorný mixér Bosch MSM67170 možno pokojne zaradiť k špičkám vo svojej triede. Nájdete aj lacnejšie alternatívy, no na základe testu vám môžem povedať, že by som ho rozhodne nemenil. K mixéru dostanete bohaté príslušenstvo, ktoré bežne využijete. Od konkurencie možno dostanete podobný výkon, no niečo bude predsa len chýbať. Zároveň predaj tohto modelu hovorí sam za seba. Skladný, výkonný, moderný, komfortný a spoľahlivý. Aj týmito prívlastkami by som označil ponorný mixér Bosch 67170, ktorý ma milo prekvapil. Celkové hodnotenie, kompletných 10/10. Za podobnú sumu nikde nedostanete kvalitný výrobok s tak bohatým príslušenstvom ako v prípade Bosch.

Autor článku

Denis Ruščák

Večný študent! Veď predsa o tom život je. Permanentné nadobúdanie nových poznatkov, informácií a skúšanie všetkého čo je nové. Každý okamih bežného...


Pridať komentár


Pozrite si aj naše inšpirácie

Žltá spálňa – výber, ktorý neoľutujete Žltá spálňa – výber, ktorý neoľutujete

Máte radi žltú farbu? Potom by nemala vo vašej spálni chýbať. POvzbudú váš spánok a krásne presvetlí miestnosť. V žltej spálni sa budete cítiť komfortne.

Inšpirácie pre vašu terasu a záhradu – pripravte si príjemné posedenie Inšpirácie pre vašu terasu a záhradu – pripravte si príjemné posedenie

Plánujete upraviť svoju terasu či záhradu, avšak nemáte nápady? Vyskúšajte niektorý z našich tipov.

Stolík do detskej izby – patrí k základnému vybaveniu Stolík do detskej izby – patrí k základnému vybaveniu

Či máte doma škôlkara, alebo už školáka, stolík je preňho nevyhnutnou pomôckou – slúži na kreslenie i na písanie, na hranie sa i tvorenie.Publikované dňa: 18.10.2018
Hodnotenie článku:
(89%)

V tejto kategórií nájdete aj:

Bosch MFW 68660 recenzia, test. Elektrický mlynček na mäso s bohatým príslušenstvomBosch MFW 68660 recenzia, test. Elektrický mlynček na mäso s bohatým príslušenstvom

Pomocou kvalitného mlynčeka na mäso pripravíte nielen jemne namleté mäso, ale aj domáce linecké koláčiky alebo džús. Vyskúšali sme elektrickéý multifunkčný mlynček Bosch ProPower MFW...

Mlynček na kávu Bosch MKM6003 recenzia, skúsenosti, parametre, cenaMlynček na kávu Bosch MKM6003 recenzia, skúsenosti, parametre, cena

Chuť pomletej kávy je úplne iná, lepšia, a dokonca je jej aróma aj voňavejšia. Dobrú kávu si môžete pripraviť aj doma pomocou elektrického mlynčeku na kávu od Bosch, model MKM6003.

Xiaomi Roborock Sweep one S50 a S55 – recenzia a skúsenosti po 2 mesiacoch používaniaXiaomi Roborock Sweep one S50 a S55 – recenzia a skúsenosti po 2 mesiacoch používania