Recenzia Bosch MSM67170. Výborný ponorný mixér

Kvalitné vybavenie kuchyne nám dokáže proces prípravy pokrmov poriadne uľahčiť. Ak aj vy patríte medzi tých, ktorí radi využívajú výdobytky modernej doby, ponorný mixér je určite aj vo vašom repertoári.

Ponorný mixér bosch

Vybavenie kuchyne nezačína a nekončí pri kvalitných hrncoch. Menovať kuchynských pomocníkov by sme mohli do nekonečna. Tento raz sa nám do rúk dostal ponorný mixér Boch MSM67170. Oplatí sa ho mať doma?

Silný motor a ergonómia

Model Bosch MSM67170 na výkone rozhodne nešetril. Tento malý praktický ponorný mixér vybavil motorom s príkonom 750 W. Výkon mixéra oproti konkurencii možno považovať za nadštandardný a regulovať sa dá pomocou 12 rýchlostných stupňov. Takisto je tu tlačidlo Turbo, ktorým dosiahnete okamžite maximálny výkon.

Mixér váži necelých 1,5 kilogramu. Mixovací nástavec je z nerezovej ocele a čepeľ Quattro Blade má 4 britvy. Bez problémov teda pripravíte pyré, krémové polievky alebo posekáte zeleninu, ovocie či iné suroviny. Ergonomická rukoväť sa dobre drží aj vďaka protišmykovej vrstve, ktorou je ošetrená.

Rýchlostné stupne ponorného mixéra bosch

Exkluzívne je aj príslušenstvo, ktoré Bosch k tomuto modelu dodáva. Nádoba na sekanie byliniek, mixovacia nádoba s mierkou, 2 ks viečok, 1 ks noža na ľadovú drť a šľahacia metla na šľahačku. Za zmienku stojí aj praktický špirálový napájací kábel, ktorý umožňuje jednoduchú manipuláciu a je dostatočne flexibilný. Všetky kovové súčiastky sú z kvalitnej nerezovej ocele a súčiastky sú vhodné do umývačky riadu.

Bosch prekvapil

Ako bežný spotrebiteľ som ponorný mixér doteraz používal veľmi zriedkavo. Ak som ho zrazu potreboval, skočil som do supermarketu a zobral prvý mixér za 15 € a nič viac som nerišeil. Po kúpe Bosch MSM67170, ktorý ma vyšiel na 45 € som pochopil, že kvalitný mixér je predsa len o niečom inom.

Výkon v tomto prípade zohral rolu a musím povedať, že mixovanie ovocia s týmto mixérom nebolo problémové. Takisto uvarené mäso či tvrdšia zelenina. Štyri britvy sa o výsledok zaručene postarajú. Tvrdšie suroviny nie sú skutočne obmedzením. Šľahanie šľahačky? Otázka niekoľkých sekúnd. Motor nehučí a je naozaj veľmi tichý.

Milo ma prekvapil aj spomínaný špirálový kábel, ktorý manipuláciu značne uľahčuje hlavne ak mixujete polievku a zásuvku máte od ruky. Celkové spracovanie, dizajn a použité materiály sú na veľmi vysokej úrovni.

Ponorný mixér bosch

Mixér sa dobre drží a ešte lepšie sa s ním pracuje. Počas používania som sa azda nestretol s ničím, čo by som spomenul ako negatívum. Poradil si s hubami, mrkvou, ananásom, jablkom. Dokonca mi pomohol pohodlne si pripraviť mliečne šejky s ovocím a zeleninou. Technické poruchy nenastali a preto k negatívam niet čo dodať.

Záver

Ponorný mixér Bosch MSM67170 možno pokojne zaradiť k špičkám vo svojej triede. Nájdete aj lacnejšie alternatívy, no na základe testu vám môžem povedať, že by som ho rozhodne nemenil. K mixéru dostanete bohaté príslušenstvo, ktoré bežne využijete. Od konkurencie možno dostanete podobný výkon, no niečo bude predsa len chýbať. Zároveň predaj tohto modelu hovorí sam za seba. Skladný, výkonný, moderný, komfortný a spoľahlivý. Aj týmito prívlastkami by som označil ponorný mixér Bosch 67170, ktorý ma milo prekvapil. Celkové hodnotenie, kompletných 10/10. Za podobnú sumu nikde nedostanete kvalitný výrobok s tak bohatým príslušenstvom ako v prípade Bosch.

Autor článku

Denis Ruščák

Večný študent! Veď predsa o tom život je. Permanentné nadobúdanie nových poznatkov, informácií a skúšanie všetkého čo je nové. Každý okamih bežného...


Pridať komentár


Pozrite si aj naše inšpirácie

Žlté kuchyne – potešia oko i ducha Žlté kuchyne – potešia oko i ducha

Žltá farba má mnoho pozitív – nielenže je optimistická a zlepšuje náladu, ale tiež dokáže zosvetliť a otepliť interiér a zväčšiť priestor. Hovorí sa však aj to, že vzbudzuje chuť do...

Žltá spálňa – výber, ktorý neoľutujete Žltá spálňa – výber, ktorý neoľutujete

Máte radi žltú farbu? Potom by nemala vo vašej spálni chýbať. POvzbudú váš spánok a krásne presvetlí miestnosť. V žltej spálni sa budete cítiť komfortne.

Sivá obývačka - hodí sa do každého bytu Sivá obývačka - hodí sa do každého bytu

Sivá patrí k najobľúbenejším farbám pri zariaďovaní interiéru. Je univerzálna a výborne sa kombinuje s ostatnými farbami, čo zaručuje obrovskú variabilitu v zariaďovaní. Ak obľubujete...Publikované dňa: 18.10.2018
Hodnotenie článku:
(89.2%)

V tejto kategórií nájdete aj:

Recenzia Kärcher WD 3 - viacúčelový vysávač za skvelú cenu! Recenzia Kärcher WD 3 - viacúčelový vysávač za skvelú cenu!

Tento výrobca patrí v segmente vysávačov medzi zaručenú kvalitu. Po viac ako troch mesiacoch používania prichádzame s recenziou tohto produktu. A ako si Kärcher počínal?

Recenzia Rowenta Clean and Steam RY7557WH - kvalitný parný vysávač! Recenzia Rowenta Clean and Steam RY7557WH - kvalitný parný vysávač!

Otestovali sme pre vás vysávač v kombinácii s parným mopom Rowenta Clean and Steam RY7557WH. Ako si vysávač a mop v jednom počínal v našom teste? Čítajte ďalej a dozviete sa všetko...

Recenzia Bosch SMV46KX01E, výbornej umývačky riadu Recenzia Bosch SMV46KX01E, výbornej umývačky riadu

Umývačka riadu je praktický pomocník, ktorý ušetrí čas i peniaze. Prezradíme vám, ako v našom teste obstála vstavaná umývačka riadu Bosch SMV46KX01E.