1000 ❤️ tipov na darčeky vo ✅ výpredaji až 90% ⭐ Zobraziť zoznam

zavrieť

Dalno kuchyne: Kuchyne na mieru sa prispôsobia vám, nie vy vašej kuchyni

Kuchyňa na mieru je snom mnohých - či už ide o milovníkov varenia, mladú rodinu sťahujúcu sa do svojho prvého bytu, alebo o ľudí, ktorí chcú mať jednoducho pekný byt. Hoci ide o dlhodobu investíciu, vyššia cena ich často odradí.

Bielo šedá rustikálna kuchyňa na mieru

O kuchyniach na mieru, ich kvalite a cenovej dostupnosti sme sa rozprávali s Veronikou Maršalovovou z Dalno Trade.

Kuchyne na mieru sú čoraz žiadanejšie. Čím to podľa vás je?

Kuchyňa na mieru značí, že sa neprispôsobujete vašej kuchyni, ale kuchyňa sa prispôsobuje vám a to maximálne na mieru, teda aj do posledného milimetra. Čoraz viac sú zákazníkmi dopytované individuálne požiadavky na kuchynské linky do rôznych atypických priestorov. Pri kuchyniach na mieru má zákazník možnosť uskutočniť svoje predstavy bez akýchkoľvek limitov.

Na čo kladiete pri navrhovaní kuchyne dôraz?

V prvom rade je to idea zákazníka, ktorú sa snažíme zhmotniť. Okrem estetickej stránky kladieme dôraz najmä na funkčnosť a praktickosť. Každú kuchyňu navrhujeme tak, aby obsahovala potrebnú dávku ergonómie.

Čierna matná moderná kuchyňa s ostrovčekom

Je každá kuchyňa „originálom“ alebo len vyskladáte kuchyňu z katalógu?

Vytrvalosť a originalita nás radí medzi slovenskú špičku vo výrobe kuchynských liniek. Každá kuchynská linka je odlišná, každý typ niečím zaujímavý, bez opakovaného scenáru. Individuálne nadmieru, prispôsobené na mieru. U nás sériová výroba nemá miesto, keďže si každá kuchynská linka nesie svoj príbeh od počiatočného 3D návrhu, cez celý priebeh výroby, až po realizáciu u zákazníka doma.

Aké farebné kombinácie patria k najpopulárnejším?

Je to naozaj individuálne, pretože naozaj každá zákazka sa „mieša“ podľa osobitého vkusu zákazníka.

Medzi najpreferovanejšie štýly patria tieto kombinácie:

Teplo domova (čaro dreva v kombinácii s jemným odtieňom bielej či vanilky);
Nadčasový dizajn (v industriálnom duchu s priemyselným nádychom);
Dávka útulnosti (Zemité farby, ktoré robia domov domovom).

Hnedo-biela moderná rohová kuchyňa

Od čoho sa odvíja cena kuchyne na mieru?

Cenovú hladinu kuchyne ovplyvňuje nespočetné množstvo faktorov. Veľkosť kuchyne, dispozičné riešenie, výber dekoru (k dispozícii je viac ako 200 voliteľných dekorov rozdelených do cenových hladín), voľba materiálu (akrylát laser edge, mat, evermatt, vysoký lesk – striekaný, dýha, masív), ale predovšetkým vnútorné vybavenie, ktoré sa dá definovať ako najdrahšia časť kuchyne.

Na čom sa oplatí a neoplatí pri kuchyni šetriť?

Nie je služba ako služba. Dôležitými prvkami pri kuchynskej linke je vnutorné vybavenie a používané výrobné technológie. Dôraz kladieme na vysoko kvalitné materiálové prevedenie, typy kovaní, povrchovú úpravu a každým dňom sme o krok vpred nielen dizajnovo, ale aj technologicky. Lebo len vtedy platí „ať slouži léta“. Najmodernejšie výrobné technológie u nás (NaNo technológia, Laser Edge, PUR Technológia) prinášajú 4. priemyselnú revolúciu v praxi.

Biela rustikálna kuchyňa s jedálňou a bielymi spotrebičmi

Ak si dá človeka naceniť tú istú kuchyňu v rôznych konkurenčných štúdiách, cena je vždy iná. Čím to je? Je rozdiel v kvalite materiálov a mechanizmov alebo ide hlavne o rozdielnu výšku zisku daného štúdia?

Nepredávame hotový výrobok, ktorý vidíte na obrázku. Vždy vyrábame produkt pre konkrétneho zákazníka, nemáme preddefinované úrovne skriniek, ideme na mieru do priestoru u zákazníka doma. Keď sa vyrába kuchyňa pre p. Dalnakovú, nemôže byť rovnaká cena pre p. Nedalnakovu, pretože kuchyne idú do dvoch rôznych priestorov, teda odlišné veľkosťou s inou kombináciou dekorov, povrchovou úpravou, rozličnou skladbou rozloženia a čo je veľmi podstatné vnútornou výbavou. Kuchynská linka bola napr. pre zákazníka v cenovej hladine 4 500 €, avšak, ak z nej vyberiem 2 výsuvné potravinové skrine, ktoré zákazník požadoval, napr. miesto policového systému, kuchyňa bude v cene 3 500 €. Na pohľad rovnaká, cenou odlišná. A takýchto zmien je hlavne pri kuchyniach naozaj veľa. Zmeny, ktoré pri pohľade na foto nevidieť, ale cítiť v odraze ceny. Navyše je málo pravdepodobné že v dvoch rozličných konkurenčných štúdiách nacenia tú istú kuchyňu. Zväčša každý výrobca používa rozličné druhy kovaní, typy materiálov či výrobné procesy. Preto je cena vždy odlišná.

Čo všetko zákazníci u vás nájdu?

Ak to mám zrhnúť, tak to sú:

  • kompletné zariadenia interiérov, kuchynské linky, vstavané skrine, spálňové zostavy, obývacie zariadenia, kancelárske priestory, ambulancie, salóny, reštauračné zariadenia,
  • kompletné vybavenie kuchynských liniek vrátane spotrebičov, drezov, batérii, sorterov atď.,
  • 3D vizualizácia a vypracovanie cenovej kalkulácie v štúdiách pre vaše interiéry úplne zdarma,
  • vysokokvalitné materiály (viac ako 200 voliteľných dekorov), kovania od renomovaných dodávateľov s doživotnou zárukou,
  • 5-ročná záruka na kuchynské linky,
  • vlastný vozový park, pre bezpečné doručenie priamo do vašich domovov,
  • garantovaný záručný a pozáručná servis,
  • vyškolení montážni pracovníci.

Moderná kuchyňa v drevodekore so vstavaným barom

Biela kuchyňa s drevom moderná rohová

Dalno kuchyňa na mieru betónový efekt

Biela rustikálna kuchyňa a čierne spotrebiče

Ďakujeme pekne za rozhovor! V prípade akýchkoľvek otázok máte k dispozícií komentáre pod článkom alebo sa na Dalno kuchyne môžete obrátiť prostredníctvom facebookovej stránky.

Autor článku

Redakcia TopByvanie.sk

Pravidelne Vám prinášame všetky zaujímavosti zo sveta tých najnovších trendov v bývaní a záhrade. Sledujte nás a nič vám neunikne :-)


Komentáre

01/09/2019 16:21
IvanKruhlica

Ak kuchy alebo nieco v ramci nabytku do interieru na mieru, odporucam si dat minimalne urobit vizualizaciu alebo ponuku od Rstudia v Trnave - maju realne najlepsiu pracu, a to som stal pri stavbach xy domov...

Pridať komentár


Pozrite si aj naše inšpirácie

Zelená detská izba – hodí sa pre chlapcov i dievčatá Zelená detská izba – hodí sa pre chlapcov i dievčatá

Zelená detská izba je vhodnou voľbou, či už vyberáte zariadenie pre dievča, alebo chlapca. Zelená je optimistická farba, ktorá upokojuje. Pozrite sa, ako dobre v detskej izbe vyzerá.

Čierny gauč sa stane dominantou každej obývačky Čierny gauč sa stane dominantou každej obývačky

Je čierny gauč dobrou voľbou? Určite áno. Pozrite sa, ako dobre môže v miestnosti vyzerať a s čím všetkým sa dá kombinovať.

Zelená kúpeľňa nemusí byť tuctová Zelená kúpeľňa nemusí byť tuctová

Farbu do kúpeľne, podobne ako je to v prípade kuchyne, si zvyčajne vyberáme na desiatky rokov. Preto sa pri jej voľbe môžete poriadne zapotiť. Pokiaľ ste nikdy neuvažovali nad zelenou v...Publikované dňa: 14.12.2018
Hodnotenie článku:
(91.2%)

V tejto kategórií nájdete aj:

Petr Klaban: Terasa dotvára celkový vzhľad exteriéru rodinného domu Petr Klaban: Terasa dotvára celkový vzhľad exteriéru rodinného domu

Jednou z možností realizácie kvalitnej a dizajnovej terasy je aj kompozit. Dá sa použiť na terasu k rodinnému domu, ale aj na plochú strechu, balkón či spevnené plochy v okolí bazéna.

Olinka Balaďa: V súčasnosti ľudia uprednostňujú ekologické farby na prírodnej báze Olinka Balaďa: V súčasnosti ľudia uprednostňujú ekologické farby na prírodnej báze

Marián Majcher z Fajn Art: Originálna patina a kresba dreva sú typické pre naše výrobky Marián Majcher z Fajn Art: Originálna patina a kresba dreva sú typické pre naše výrobky

Výrobky zo starého dreva dodajú vášmu domovu nádych originality a atmosféru starých čias. Marián Majcher vyrába svoje dielka zo starých dreveníc a starých nástrojov.