Branislav Lipan: Sme presvedčení o tom, že rakúska drogéria je lepšia ako slovenská

O rakúskej drogérii sa hovorí, že je lepšia ako slovenská - účinnejšie sú vraj pracie prostriedky i aviváže a kozmetika. Čo je na tom pravdy?

Rakúska drogéria MyAustria

Čo sa rakúskej drogérie týka, Slováci nakupujú najradšej prášky, gély, kapsuly či aviváže. Čo ich ešte okrem toho láka a prečo sa oplatí kupovať rakúsku drogériu porozprával Branislav Lipan z MyAustria.

Je drogéria z Rakúska skutočne lepšia ako tá slovenská?

Sme o tom presvedčení a dennodenne nám to potvrdzujú aj naši klienti prostredníctvom svojich recenzií. Zákazníci pre nás vždy boli a budú na prvom mieste, a ich názor je pre nás mimoriadne dôležitý. Aj z tohto dôvodu sa ich snažíme spätne oslovovať. Zaujíma nás ich názor na produkty z myaustria.sk, a pýtame sa aj na to, či zaznamenali rozdiel medzi štandardom zo Slovenska a produktami z Rakúska a Nemecka. Tu sa musíme pochváliť, že sa stretávame s výrazne pozitívnymi reakciami (97 %). Čo je však dôležité, vďaka tejto komunikácií sa neraz dozvedáme aj alternatívne využívanie niektorých druhov produktov a následne sa o tieto skúsenosti ďalej delíme so zákazníkmi, ktorí potrebujú poradiť správny výrobok na konkrétny účel.

Ako sa líšia ceny medzi rakúskou a slovenskou drogériou?

Slovákov zaujíma predovšetkým nízka cena. Z tohto dôvodu sú ceny produktov, ale aj služieb v mnohých odvetviach samotnými spotrebiteľmi stláčané smerom nadol. Predajcovia a výrobcovia sa snažia tomuto trendu prispôsobiť, čo má, nanešťastie, za následok práve pokles ich kvalitatívnej úrovne. Naším cieľom nie je byť lacný. Našimi zákazníkmi sú spotrebitelia, ktorí oceňujú pridanú hodnotu v podobe kvality. Uvedomujeme si, že v Rakúsku aj v Nemecku sú ceny drogérie vyššie ako u nás na Slovensku. Na druhej strane, vďaka špeciálnym akciám sa ich ceny neraz dokážu dostať na úroveň tých slovenských, prípadne ešte nižšie. Tieto výhodné zľavy, samozrejme, sledujeme a využívame, aby sme postupne aj našim zákazníkom na Slovensku vedeli ponúknuť zaujímavejšiu cenu na určité produkty.

Pracie gély z Rakúska

Z čoho všetkého sa skladá vaša ponuka?

V súčasnosti sú našimi najpredávanejšími produktami pracie prášky, gély, kapsule či aviváže. Pre slovenského zákazníka sú však veľmi zaujímavé aj produkty pre ručné umývanie riadu alebo umývačky, odstraňovače škvŕn, kompletná starostlivosť o čistenie domácnosti, detská kozmetika, kozmetika pre pánov aj dámy. V blízkej dobe však pripravujeme aj sekciu „suchých“ potravín, kde rozdiely v kvalite priamo vplývajú na zdravie. Potraviny u susedov v Rakúsku sú prísne kontrolované a prístup tamojších spotrebiteľov k bio a ekologickým produktom je všeobecne známy.

Čo zákazníci nakupujú najviac?

Naši zákazníci majú predovšetkým záujem o pracie prášky a gély od značiek Persil a Ariel. V poslednom období sme však zaznamenali zvýšený záujem aj o ekologicky šetrné výrobky. Čoraz viac Slovákov v rámci svojho spotrebiteľského správania zohľadňuje aj zodpovednosť voči životnému prostrediu, čo nás, samozrejme, veľmi teší. Veľmi populárne sú preto aj eko značky Almawin a Frosch.

Čo sa oplatí kúpiť najviac podľa vás?

Z nášho pohľadu sú to jednoznačne veľkoobjemové pracie prášky určené na 100 a viac praní. Tieto balenia sú pomerne ťažké a náročnejšia je aj manipulácia s nimi. Pri online nákupe si však zákazník jedným klikom prenesie prášok do virtuálneho nákupného košíka a náš kuriér mu ho privezie až ku vchodovým dverám.

Výdajňa rakúskej drogérie MyAustria

Dnes už nie je problém si všetko objednať cez internet. Zákazník si preto môže nakúpiť priamo z Rakúska, aby mal istotu, že dostane kvalitu. Nakoľko využívajú zákazníci vaše služby?

Sme nesmierne šťastní, že si nás zákazníci obľúbili a ich počet neustále rastie. V prvom rade im šetríme čas, najmä tým bratislavským, ktorí boli zvyknutí chodievať za nákupmi za hranice. Pre ešte väčšiu spokojnosť sme pred niekoľkými týždňami otvorili aj výdajňu. Nachádza sa v Bratislave na Bojníckej ulici 18, kde máme k dispozícii na „omakanie“ kompletný sortiment tovaru. Zákazníci sa tak môžu sami presvedčiť o tom, že všetky produkty sú skutočne z Rakúska a Nemecka, a na mieste si ich môžu rovno aj objednať. V prípade akýchkoľvek otázok je im navyše k dispozícii aj náš personál, ktorý im s radosťou odpovie na všetky prípadné otázky.

Ďakujeme krásne za rozhovor! Čo si myslíte o rakúskej drogérii a dvojakej kvalite výrobky vy? Na vyjadrenie názoru sú vám k dispozícií komentáre pod článkom alebo internetová stránka MyAustria.

Autor článku

Redakcia TopByvanie.sk

Pravidelne Vám prinášame všetky zaujímavosti zo sveta tých najnovších trendov v bývaní a záhrade. Sledujte nás a nič vám neunikne :-)


Pridať komentár


Pozrite si aj naše inšpirácie

Originálne stojany na dáždniky Originálne stojany na dáždniky

Aj vaša predsieň si zaslúži nádych originality! Prajavte svoju osobnosť a kreativitu pri výbere doplnkov a dodajte život aj tej najponurejšej vstupnej hale.

Úložný priestor v kuchyni Úložný priestor v kuchyni

Tieto šikovné triky vám pomôžu vytvoriť si kuchyňu snov plnú úložných priestorov, ktoré vás nebudú stáť hotový majetok.

Žltá obývačka vás nabije energiou Žltá obývačka vás nabije energiou

Žltá je farba slnka, rozžiari každú jednu miestnosť. Podľahnite čaru tejto farby a skúste ju zakomponovať aj do svojho bytu. Uvidíte, že obývačka v žltých odtieňoch každého očarí.Publikované dňa: 21.12.2018
Hodnotenie článku:
(90.4%)

V tejto kategórií nájdete aj:

Petr Klaban: Terasa dotvára celkový vzhľad exteriéru rodinného domuPetr Klaban: Terasa dotvára celkový vzhľad exteriéru rodinného domu

Jednou z možností realizácie kvalitnej a dizajnovej terasy je aj kompozit. Dá sa použiť na terasu k rodinnému domu, ale aj na plochú strechu, balkón či spevnené plochy v okolí bazéna.

Olinka Balaďa: V súčasnosti ľudia uprednostňujú ekologické farby na prírodnej bázeOlinka Balaďa: V súčasnosti ľudia uprednostňujú ekologické farby na prírodnej báze

Marián Majcher z Fajn Art: Originálna patina a kresba dreva sú typické pre naše výrobkyMarián Majcher z Fajn Art: Originálna patina a kresba dreva sú typické pre naše výrobky

Výrobky zo starého dreva dodajú vášmu domovu nádych originality a atmosféru starých čias. Marián Majcher vyrába svoje dielka zo starých dreveníc a starých nástrojov.