Peter Čavara z Promaster podrobne o požičiavaní čistiacej techniky

Čistiacu techniku si môžu zapožičať firmy i bežné domácnosti. Dokáže uľahčiť upratovanie pri prerábke či stavbe, ale aj bežné čistenie domácnosti - gaučov, stoličiek či matracov.

Požičovňa čistiacich strojov s vysokotlakovými a parnými čističmi

O výhodách čistiacej techniky, možnostiach jej požičania i o tom, či jej použitie zvládne každý, porozprával Peter Čavara z požičovne Promaster.

Upratovanie nepatrí u väčšiny ľudí medzi obľúbené činnosti. Ako im môže čiastiaca technika upratovanie uľahčiť?

Treba si uvedomiť, že stroj ako taký človek zostrojil, aby mu uľahčoval prácu. Platí to vo všeobecnosti pre všetky práce, nielen pri upratovaní. Napríklad podlahový čistiaci stroj v jednom kroku dávkuje vodu s čistiacim prostriedkom, drhne podlahu kefou pri otáčkach 1100-krát za minútu a zároveň odsáva špinavú vodu. Rýchlosť, efektivita a plocha čistenia je neporovnateľná s ručným vytieraním podlahy.

Čo všetko by sa dalo s čistiacou technikou poriadiť? Aké typy prístrojov máte k dispozícii?

S naším sortimentom očistíte všetko :-). Ale aby som nepreháňal, skúsim rozdeliť čistiace stroje na 3 skupiny. Do prvej patria podlahové automaty. Ponúkame kompaktné stroje do 400 m2, ako aj veľké stroje od 2 000 m2. Druhá skupina sú vysávače a tepovače. Široký záber tepovačov nemusím ani rozpisovať, vyčistia všetko od áut, gaučov, stoličiek či kobercov. Vysávač s oklepom filtra je vhodný na prvotné upratanie hrubej špiny napríklad po prerábke či na stavbe ako odťah prachu z rezačiek či brúsok.

Tepovače Kärcher

Posledná skupina sú vysokotlaké čističe – wapky. Ponúkame na zapožičanie teplovodné aj studenovodné. S vhodnou výbavou pomôžu s očistením strechy, fasády, chodníka či upchatej kanalizácie.

Ktoré nástroje patria medzi zákazníkmi k najpopulárnejším?

U nás najčastejšie zákazníci preferujú tepovače, vysávače a kompaktné podlahové automaty.

V akých obdobiach roka je najväčší záujem o čistiacu techniku?

Jar a leto sú najsilnejšie obdobia. Nárazovo, ak idú sviatky.

Dá sa technika požičať aj zo dňa na deň?

Ideálne je si stroj objednať dva dni vopred.

Profesionálna čistiaca technika

Majú o požičiavanie záujem aj bežní ľudia, či iba firmy?

Stroje požičiavame firmám aj do domácností.

Zvládne ovládanie čistiacej techniky každý?

K strojom dostane každý zákazník poradenstvo, ako stroj ideálne ovládať, k veľkým strojom ponúkame obsluhu.

Aké sú ceny za požičanie? Koľko stojí napríklad požičanie tepovača a koľko veľkej čistiacej techniky?

Cena tepovača s chémiou na 24 hodín je 20 eur. Kompletné podlahové automaty od 40 eur, veľké automaty od 75 eur na deň. Wapka malá 20 eur, teplovodné od 80 eur na deň.

Ďakujeme krásne za rozhovor! Ak máte nejaké otázky, k dispozícií sú vám komentáre pod článkom, internetová stránka Promaster alebo facebooková stránka

Autor článku

Redakcia TopByvanie.sk

Pravidelne Vám prinášame všetky zaujímavosti zo sveta tých najnovších trendov v bývaní a záhrade. Sledujte nás a nič vám neunikne :-)


Pridať komentár


Pozrite si aj naše inšpirácie

Retro obývačka - stavte na explóziu farieb Retro obývačka - stavte na explóziu farieb

Prvky retro štýlu nás obklopujú každý deň. Spojenie moderného a retra sa páči nielen mladším, ale aj starším ročníkom. Ak rozmýšľate nad tým, že svoju obývačku oživíte netradičným old...

Detská izba pre dievča – nemusí to byť len ružová Detská izba pre dievča – nemusí to byť len ružová

Vyberáte vhodné zariadenie do izby pre svoje dieťa? Chce do svojej izby ružovú, fialovú, bielu, prípadne žltú? V našej galérii nájdete rôzne inšpirácie do detskej izby pre dievča.

Drevené umývadlá Drevené umývadlá

Patríte k tým, ktorí sa v bytovom dizajne chcú odlíšiť a radi volíte netradičné riešenia? Máte radi krásu a praktickosť dreva? Potom je pre vás drevené umývadlo ako stvorené!Publikované dňa: 04.02.2019
Hodnotenie článku:
(89.4%)

V tejto kategórií nájdete aj:

Petr Klaban: Terasa dotvára celkový vzhľad exteriéru rodinného domuPetr Klaban: Terasa dotvára celkový vzhľad exteriéru rodinného domu

Jednou z možností realizácie kvalitnej a dizajnovej terasy je aj kompozit. Dá sa použiť na terasu k rodinnému domu, ale aj na plochú strechu, balkón či spevnené plochy v okolí bazéna.

Olinka Balaďa: V súčasnosti ľudia uprednostňujú ekologické farby na prírodnej bázeOlinka Balaďa: V súčasnosti ľudia uprednostňujú ekologické farby na prírodnej báze

Marián Majcher z Fajn Art: Originálna patina a kresba dreva sú typické pre naše výrobkyMarián Majcher z Fajn Art: Originálna patina a kresba dreva sú typické pre naše výrobky

Výrobky zo starého dreva dodajú vášmu domovu nádych originality a atmosféru starých čias. Marián Majcher vyrába svoje dielka zo starých dreveníc a starých nástrojov.