Peter Čavara z Promaster podrobne o požičiavaní čistiacej techniky

Čistiacu techniku si môžu zapožičať firmy i bežné domácnosti. Dokáže uľahčiť upratovanie pri prerábke či stavbe, ale aj bežné čistenie domácnosti - gaučov, stoličiek či matracov.

Požičovňa čistiacich strojov s vysokotlakovými a parnými čističmi

O výhodách čistiacej techniky, možnostiach jej požičania i o tom, či jej použitie zvládne každý, porozprával Peter Čavara z požičovne Promaster.

Upratovanie nepatrí u väčšiny ľudí medzi obľúbené činnosti. Ako im môže čiastiaca technika upratovanie uľahčiť?

Treba si uvedomiť, že stroj ako taký človek zostrojil, aby mu uľahčoval prácu. Platí to vo všeobecnosti pre všetky práce, nielen pri upratovaní. Napríklad podlahový čistiaci stroj v jednom kroku dávkuje vodu s čistiacim prostriedkom, drhne podlahu kefou pri otáčkach 1100-krát za minútu a zároveň odsáva špinavú vodu. Rýchlosť, efektivita a plocha čistenia je neporovnateľná s ručným vytieraním podlahy.

Čo všetko by sa dalo s čistiacou technikou poriadiť? Aké typy prístrojov máte k dispozícii?

S naším sortimentom očistíte všetko :-). Ale aby som nepreháňal, skúsim rozdeliť čistiace stroje na 3 skupiny. Do prvej patria podlahové automaty. Ponúkame kompaktné stroje do 400 m2, ako aj veľké stroje od 2 000 m2. Druhá skupina sú vysávače a tepovače. Široký záber tepovačov nemusím ani rozpisovať, vyčistia všetko od áut, gaučov, stoličiek či kobercov. Vysávač s oklepom filtra je vhodný na prvotné upratanie hrubej špiny napríklad po prerábke či na stavbe ako odťah prachu z rezačiek či brúsok.

Tepovače Kärcher

Posledná skupina sú vysokotlaké čističe – wapky. Ponúkame na zapožičanie teplovodné aj studenovodné. S vhodnou výbavou pomôžu s očistením strechy, fasády, chodníka či upchatej kanalizácie.

Ktoré nástroje patria medzi zákazníkmi k najpopulárnejším?

U nás najčastejšie zákazníci preferujú tepovače, vysávače a kompaktné podlahové automaty.

V akých obdobiach roka je najväčší záujem o čistiacu techniku?

Jar a leto sú najsilnejšie obdobia. Nárazovo, ak idú sviatky.

Dá sa technika požičať aj zo dňa na deň?

Ideálne je si stroj objednať dva dni vopred.

Profesionálna čistiaca technika

Majú o požičiavanie záujem aj bežní ľudia, či iba firmy?

Stroje požičiavame firmám aj do domácností.

Zvládne ovládanie čistiacej techniky každý?

K strojom dostane každý zákazník poradenstvo, ako stroj ideálne ovládať, k veľkým strojom ponúkame obsluhu.

Aké sú ceny za požičanie? Koľko stojí napríklad požičanie tepovača a koľko veľkej čistiacej techniky?

Cena tepovača s chémiou na 24 hodín je 20 eur. Kompletné podlahové automaty od 40 eur, veľké automaty od 75 eur na deň. Wapka malá 20 eur, teplovodné od 80 eur na deň.

Ďakujeme krásne za rozhovor! Ak máte nejaké otázky, k dispozícií sú vám komentáre pod článkom, internetová stránka Promaster alebo facebooková stránka

Autor článku

Redakcia TopByvanie.sk

Pravidelne Vám prinášame všetky zaujímavosti zo sveta tých najnovších trendov v bývaní a záhrade. Sledujte nás a nič vám neunikne :-)


Pridať komentár


Pozrite si aj naše inšpirácie

Zrkadlo do predsiene rozhodne patrí Zrkadlo do predsiene rozhodne patrí

Máte vo svojej predsieni zrkadlo? AK vám v nej chýba, mali by ste to čo najskôr napraviť. V galérii nájdete inšpirácie, kam ho do miestnosti umiestniť.

Jednoduché vianočné handmade dekorácie Jednoduché vianočné handmade dekorácie

Naše inšpirácie sú naozaj veľmi jednoduché a preto ich zvládne aj menej zručný jedinec. Odmenou vám budú ozdoby, ktoré nenájdete nikdy inde!

Oranžová kuchyňa – netradičná, ale vhodná voľba Oranžová kuchyňa – netradičná, ale vhodná voľba

Vedeli ste, že oranžová ako jedna z mála farieb podporuje chuť do jedla a zmyslový pôžitok z vychutnávania si stravy? Je preto prekvapujúce, že sa v kuchyniach objavuje tak málo. Ak ju...Publikované dňa: 04.02.2019
Hodnotenie článku:
(89.4%)

V tejto kategórií nájdete aj:

Möbelix: Naši zákazníci nehľadajú to najlacnejšie, viac ich zaujíma design, funkčnosť, farbyMöbelix: Naši zákazníci nehľadajú to najlacnejšie, viac ich zaujíma design, funkčnosť, farby

S tímom Möbelix sme sa porozprávali o tom, čo je aktuálne v móde, v čom spočívajú výhody e-shopu, ale aj o zmene vkusu slovenského zákazníka.

Bonami: Ľudia by sa mali riadiť vlastným pocitom viac než aktuálnymi trendmiBonami: Ľudia by sa mali riadiť vlastným pocitom viac než aktuálnymi trendmi

E-shop Bonami.sk predáva originálne kúsky, s ktorými bude vaša domácnosť pôsobiť výnimočne a zároveň pohodlne. O ponuke obchodu i o tom, čo je aktuálne v móde sme sa rozprávali s tímom...

Petr Klaban: Terasa dotvára celkový vzhľad exteriéru rodinného domuPetr Klaban: Terasa dotvára celkový vzhľad exteriéru rodinného domu

Jednou z možností realizácie kvalitnej a dizajnovej terasy je aj kompozit. Dá sa použiť na terasu k rodinnému domu, ale aj na plochú strechu, balkón či spevnené plochy v okolí bazéna.