Vianočné vykrajovačky a formičky na 3D medovníky či čokoládu vykúzlia najlepšie vianočné pečivo

Vianoce sú stále bližšie a vy už teraz rozmýšľate, akými vianočnými dobrotami potešíte svojich najbližších? Medovníčky a linecké kolieska musia byť, ale chce to zmenu.

Vianočné vykrajovátka na vianočné pečivo

Formičky na pečenie máte rovnaké už roky. Nové formičky dodajú tradičnému vianočnému pečivu nový šat. Záleží len na vás, ktoré si vyberiete. Ponuka je pestrá! 

Vianočné prípravy bez stresov

Najkrajšie sviatky v roku vyžadujú veľa príprav a energie, ale pohľad do rozžiarených detských očí stojí za to. Predvianočné prípravy si dôkladne naplánujte, zapojte do nich celú rodinu a všetko hravo zvládnete. Nepečte zbytočne veľa. So správnymi vykrajovačkami a formičkami bude každý koláč na pohľad iný, ale stále rovnako chutný. Prečo si prácu neuľahčiť? Nepokazte si Vianoce zbytočným stresom a naháňačkami.

Vyberáme z nášho katalógu

Vianočné pečivo – tradičné a predsa iné

Pečenie tradičné i netradičné vám spríjemnia vykrajovačky s rôznymi vianočnými motívmi. Padla vám do oka len jedna? Tak si ju kúpte a postupne dokupujte ďalšie. Pozrite sa, aké tajomstvá v sebe skrývajú sady formičiek. Jedna formička krajšia, ako druhá, čo poviete? Už teraz si predstavujete, aké krásne medovníčky a linecké kolieska ozdobia váš sviatočný stôl?

Vianočný stromček na ľudovú notu

Sú také krásne, že vám ich bude ľúto jesť? Ozdobte medovníčkami vianočný stromček. Postavte pod neho medovníkový Betlehem a prežite Vianoce s atmosférou, ktorú si pamätáte od babičky. Vďaka formičkám na čokoládové pralinky si vyrobíte aj domácu kolekciu. Nie je to nič zložité. 

Najpredávanejšie formičky na vianočné pečenie

Pripravili sme prehľad vykrajovačiek na cesto, s ktorými budú vaše vianočné cukrovinky ešte príťažlivejšie. Za každým druhom je pre inšpiráciu recept, pri ktorom môžete formičky použiť.

Príjemné pečenie :)

Zobraziť produkty v kategórií:

Autor článku

Alena Kesselová

Rada si plním sny. Splneným snom bolo aj kníhkupectvo, v ktorom som kraľovala celých 9 rokov. Verím, že lásku k písanému slovu z mojich článkov...


Pridať komentár


Pozrite si aj naše inšpirácie

Betónové kvetináče – hodia sa do bytu i do záhrady Betónové kvetináče – hodia sa do bytu i do záhrady

Betonové kvetináče sa skvelo hodia nielen do vašej záhrady, ale aj do bytu. Môžete do nich zasadiť rôzne sukulenty, ale napríklad aj ihličnany.

Detská izba v podkroví – vytvorte dieťaťu vhodný priestor na všetky aktivity Detská izba v podkroví – vytvorte dieťaťu vhodný priestor na všetky aktivity

Túžili ste aj vy ako dieťa po izbe v podkroví? Ak máte šancu svojmu dieťaťu zariadiť izbu v podkroví, neváhajte. Inšpirujte sa v našej galérii.

Adventné vence Adventné vence

4 týždne pred Vianocami je krásna, zároveň však aj hektická kapitola roka. Napriek tomu by sme nemali zabudnúť na jeden z najtypickejších symbolov adventu, tradičný adventný veniec,...Publikované dňa: 02.11.2018
Hodnotenie článku:
(90%)

V tejto kategórií nájdete aj:

Vermikompostér do bytu – výhody a skúsenostiVermikompostér do bytu – výhody a skúsenosti

V tomto článku sa dozviete, ako funguje vermikompostér, či je potrebné sa obávať mušiek alebo zápachu, ako sa postarať o dážďovky a najmä ako s vermikompostovaním začať.

Drevená šindlová strecha a drevený šindel – cena za m2, montážDrevená šindlová strecha a drevený šindel – cena za m2, montáž

Drevená šindľová strecha sa stáva trendy, keďže čoraz viac a viac ľudí uteká z mesta, zo svojho moderne zariadeného príbytku, na vidiek a na chalupu. My si o nej povieme viac.

Krásne Vianoce 2019 želá redakcia Topbyvanie.sk!Krásne Vianoce 2019 želá redakcia Topbyvanie.sk!

Zabudnite na stres, uvarte si obľúbený horúci nápoj, oblečte teplé ponožky, vyložte nohy na stôl a vychutnajte si pokoj, ktorý vám právom patrí. Veď Vianoce sú konečne tu!