Bissell 17132 CrossWave multifunkčný vysávač
(83.6%)
Bissell 17132 CrossWave multifunkčný vysávač
Cena a dostupnosť je len orientačná, nepodarilo sa stiahnuť aktuálny stav.
Bežná cena: 279,99 €

Parametre a popis produktu

Vaša podlaha sa bude lesknúť ako zrkadlo. S multifunkčným prístrojom Bissell CrossWave 17132 zvládnete viac vecí naraz. V jednom kroku totiž vysaje, vytrie a pomáha vysušiť podlahy vo vašej domácnosti. Viacúčelová rotačná kefa zasadená v hlavici zvládne až 3 000 otáčok za minútu a zabezpečí, že sa na podlahe neschová ani smietka alebo kvapka.Stačí jediné stlačenie tlačidla a plynule prejdete z upratovania tvrdých podláh na koberce, na ktoré možno opäť použiť ako suché vysávanie, tak i mokré upratovanie.Mokré vysávanie vám nezanechá na podlahe ani koberci žiadne škvrny. Prístroj je vybavený dvoma oddelenými nádobami na čistú a špinavú vodu. Upratovanie je preto vysoko účinné, oveľa viac, než keby ste použili len mop a vedro. Rotačná kefa zvládne účinne odstrániť aj zaschnuté škvrny bez toho, aby zničil parkety. Špeciálna čistiaca formula Bissell Multi-Surface zanecháva vaše tvrdé podlahy bez stôp a príjemne voňavé.S jednoduchým ovládaním si bez ťažkostí poradíte už počas prvého použitia. Pred začiatkom upratovania stačí len zvoliť, či budete prístroj používať na koberce alebo na parkety a zariadenie sa samo postará o to, aby nikde nezostala ani smietka. S čistením celého prístroja vám pomôže čistiaca základňa, ktorú stačí len naplniť čistou vodou a zapnúť prístroj. Celá údržba prístroja je tak veľmi komfortná, jednoduchá a rýchla.

Vlastnosti

FarbaModrá

Viac fotografií a informácií ...

Recenzie a skúsenosti

Chcete vedieť, čo si o Bissell 17132 CrossWave multifunkčný vysávač myslia ostatní, aké majú s produktom skúsenosti a aké sú na tento produkt ✅ recenzie? Chcete vedieť, či je cena 279,99€ tá najnižšia alebo môžete produkt zohnať inde lacnejšie? Overte si to na porovnávači cien » Heureka Bissell 17132 CrossWave multifunkčný vysávač


Pridať komentár

Upozorňujeme vás, že TopByvanie.sk je katalóg nábytku, nie sme predajcami ponúkaných vecí. Pre viac informácií kontaktujte predajcu.

Alternatívy