eFarby.sk - Recenzia a skúsenosti

Internetový obchod efarby.sk je vôbec jedným z prvých e-shopov, ktorý začal poskytovať farby a laky prostredníctvom online predaja. Z kamenných predajní sa teda stal sklad, ktorý od roku 2008 rozposielal objednávky možno aj ku vašim dverám.

Dizajn eshopu efarby.sk

Od roku vzniku ubehlo už 10 rokov a rodinný e-shop efarby.sk aj aktuálne patrí medzi najstabilnejších poskytovateľov produktov v tomto segmente na trhu. Počas svojej existencie sa interentový obchod neustále rozrastá. Rozšíril napríklad svoju ponuku, ktorá zahŕňa všetky rôzne druhy farieb na kov, drevo, steny, betón, fasády či farby v spreji. Svoj sortiment rozšíril i o tmely, lepidlá či drogériu.

V roku 2015 podnik otvoril vlastnú výrobu razníc STAMP®, ktoré vám pomôžu ušetriť peniaze a čas. Raznice STAMP® sú náhradou klasického obkladu a e-shop efarby.sk patrí medzi priamych producentov i predajcov zároveň.

Skúsenosti a recenzie

efarby.sk sa stal finalistom súťaže e-shop roku 2015. Celkové hodnotenie užívateľov na portáli heureka.sk dosahovalo v čase písania nášho hodnotenia 97%. Takéto hodnotenie možno považovať z kategórie tých najlepších.

Zákazníci so pochvaľujú kvalitný a široký sortiment, ktorý e-shop ponúka. Takisto oceňujú priaznivé ceny a ochotu personálu, ktorý vám poradí aj prostredníctvom online poradne.

Zákazníci vedia oceniť aj prehľadný web, ktorého logika je naozaj jednoduchá a ničím nekomplikovaná. Tovar si môžete vybrať a zoradiť takisto podľa ceny. Vyhľadať môžete aj najpredávanejšie alebo akciové či výpredajové produkty.

Hodnotenie eshopu efarby.sk na heureke

Čo sa týka dodacej doby, je to viac menej 50 na 50. Mnohí zákazníci sú spokojní s rýchlym doručením a následne je tu druhá polovica, ktorá si na svoju objednávku počkala o pár dní dlhšie, ako e-shop avizoval. To je však zapríčinené najmä tým, že, niektoré produkty sú k dispozícií iba na  externom sklade, kvôli čomu sa doba odoslania predĺži na 2 dni. V prípade výpadku tovaru efarby zákazníka informujú emailom a telefonicky. Eshop odosiela väčšinu produktov skladom ešte v deň obdržania objednávky.

Výhody obchodu

Medzi výhody obchodu môžeme zaradiť to, čo hodnotia ako pozitívne aj ľudia. Veľkou doménou e-shopu je rozsiahly sortiment. V obchode určite máte z čoho vyberať. Navyše títo internetoví špecialisti na farby ponúkajú aj možnosť objednania si služby, miešanie farieb. Nechýbajú ani pomôcky potrebné k maľovaniu a prácou s farbami.

Silnou stránkou je rozhodne aj komunikácia s e-shopomOnline chat i ochotné spracovanie objednávok, je v drvivej väčšine k spokojnosti zákazníka. Aj preto, že pracovníci sú v danej oblasti špecialisti a bez problémov vám bezplatne poradia pred nákupom i po predaji tovaru.

Výhodou po objednaní tovaru je určite i jeho vyzdvihnutie v jednom z mnohých výdajných miest na Slovensku a v Česku. Štandardne doručuje e-shop objednávky po celej SR do 24 hodín od okamihu potvrdenia objednávky. Avšak, iba pri objednaní väčšieho množstva tovaru.

Spoločnosť doručuje tovar kuriérskou spoločnosťou GLS, ktorá má zabezpečenú vysokú informovanosť spotrebiteľa o doručení zásielky. Nechýba ani možnosť platby kuriérovi, platba dobierkou. Štandardná cena doručenia sa líši podľa hmotnosti objednávky. Dopravu ZADARMO môžete dostať pri objednávke nad 150 . Objednávku môžete uhrádzať i bezhotovostne.

Za pozitívum možno hodnotiť aj pravidelnú tvorbu blogov, kde možno nájdete riešenia mnohých problémov alebo vytvorený e-book, ktorý si môžete zadarmo stiahnuť.

Nevýhody obchodu

Prvým negatívom e-shopu, ktoré možno spozorovať je trocha zavádzajúca informácia o doručení objednávky do 24 hodín. Tento fakt však platí iba v prípade, ak objednáte väčšie množstvo tovaru či viac druhov sortimentu.

Slabšou stránkou sú aj informácie o dostupnosti tovaru. Uvedený tovar skladom totiž občas skladom nie je. Prepojenie skladových zásob s webom by pri takomto rozsiahlom sortimente malo byť samozrejmosťou.

Kontakty a výdajné miesta

  • bezplatná infolinka - k dispozícii od 7:00 do 17:00 hod – 041/ 202 88 92
  • online chat - priamo na webe
  • kontaktným formulár na webe

Centrála e-shopu je v Žiline, no tovar si môžete vyzdvihnúť aj vo výdajných miestach po celom Slovensku. Bratislava, Nitra, Banská Bystrica, Košice, Prešov, Trnava. Presné adresy výdajných miest nájdete na stránke e-shopu.

Vaše skúsenosti

Ak máte s nákupom cez e-shop efarby.sk skúsenosti, prispejte svojim názorom do komentárov. Napíšte či ste boli s nákupom spokojní, alebo vás niečo nemilo prekvapilo. Ako rýchlo vám bol tovar doručený? Dorazil tovar v poriadku? Bol iste spokojní s komunikáciou predajcu? Váš názor môže pomôcť ďalším zákazníkom.


Komentáre

03/12/2019 14:17
angela

dobry eshop, ochotna podpora, poradia aj laikom a takym, co sa vo farbach vobec nevyznaju.. s nakupom som bola spokojna

01/10/2019 13:11
andrea

super odbornici, poradili mi ako si zrealizovat magneticku stenu za co im velmi pekne dakujem :)

Pridať komentár


Pozrite si aj ďalšie obchody

Hodnotenie článku:
(93.6%)