Electronic-star.sk – Recenzia a skúsenosti

Prevádzkovateľom je slovenská spoločnosť Electronic-star, a. s., pričom obchod je súčasťou reťazca e-shopov prevádzkovaných nemeckou firmou CHAL-TEC Vertriebs – Handels GmbH, pôsobiacich v 18 krajinách Európy.

Dizajn webu electronic-star.sk

V ponuke nájdete široký sortiment tovaru – nechýba elektronika, HiFi a ozvučovacie sytémy, domáce spotrebiče, doplnky do záhrady či potreby pre šport a voľný čas. Ide zväčša o produkty tzv. privátnych značiek reťazca, ktoré v iných e-shopoch nenájdete. Tieto produkty rozoznáte od konkurečných na prvý pohľad. Líšia sa totiž nadčasovým a často minimalistickým dizajnom – mnohé z nich získali aj prestížne ocenenia Red Dot Design Awards, každoročne udeľované za produktový dizajn.

Doprava zadarmo

Jednou z najväčších výhod e-shopu je doprava tovaru zadarmo pri nákupe nad 200 €. Neplatí to, samozrejme, pre nadrozmerný tovar (s hmotnosťou nad 50 kg, dĺžkou jednej strany väčšou ako 2 m, s obvodom obalu nad 3 m). Avšak väčšina ponúkaných vecí v e-shope je štandardných rozmerov, čiže vám ich domov dovezie kuriér za poplatok 4,90 €. Doručenie nadrozmerného tovaru je spoplatnené sumou 14,89 €. Pri každom tovare máte uvedené, či je doprava zdarma, alebo sa za ňu platí. Doručenie tovaru trvá 3 až 5 pracovných dní.

Platba kartou alebo na dobierku

Na rozdiel od jediného spôsobu dopravy si môže zákazník vybrať až zo 4 spôsobov platby – dobierku (príplatok 2 €), bankový prevod, platbu kartou alebo platbu cez elektronickú peňaženku PayPal.

Ponuka tovaru e-shopu electronic-star

Registrovaní zákazníci

Ak chcete v e-shope nakupovať, môžete sa v e-shope zaregistrovať, ale môžete nakupovať aj ako súkromná osoba či firma. Registrovaní zákazníci si môžu vytvoriť zoznam prianí a aj sledovať svoje objednávky. E-shop poskytuje aj zľavové kupóny, ktoré si môžete uplatniť pri kúpe tovaru.

Výhody obchodu

Webstránka je skutočne prehľadná a ponúka množstvo podrobných informácií o predávaných produktoch. Fotografie sú detailné a vo vysokej kvalite, k mnohým produktom sú k dispozícii tiež prezentačné videá. Vyhľadať akýkoľvek druh tovaru nie je problém vďaka interaktívnemu vyhľadávaciemu políčku, ktoré prehľadáva aj popisy jednotlivých produktov. Na vybrané produkty ponúka e-shop predĺženú 3-ročnú záruku.

Značky a výhody e-shopu electrnoic-star.sk

Nevýhody obchodu

Za najväčšiu nevýhodu obchodu možno považovať nemožnosť vybrať si iného dopravcu, než kuriérsku službu SPS. Množstvo zaneprázdnených ľudí by uvítalo možnosť vyzdvihnúť si tovar osobne, či už na pošte alebo v tzv. parcel shopoch – externých odberných miestach jednotlivých kuriérskych služieb.

Reklamácie

Pokiaľ chcete tovar zakúpený v e-shope electronic-star.sk reklamovať, môžete tak urobiť prostrednístvom vyplnenia informácií na webe. Je potrebné zadať vaše zákaznícke číslo, fakturačné číslo a, samozrejme, údaje o produkte. Nakoniec dostanete potvrdzovací e-mail.

Poškodenú zásielku treba zabaliť (najlepšie do originálneho obalu) a odniesť na najbližšiu poštu alebo zavolať kuriérovi (zásielku by ste mali poistiť). Obchod po dodaní zásielku prekontroluje a v prípade výmeny, resp. dodania opraveného tovaru, poštovné hradí e-shop.

V prípade, že ste dostali poškodený tovar, musíte to ohlásiť do 48 hodín od prevzatia priamo kuriérskej spoločnosti alebo electronic-star.

Ako kontaktovať e-shop?

Telefonicky: 02/212 942 00 (Pondelok – Piatok od 8.00 do 18.00 hod.)
E-mailom: prostredníctvom online formulára na webe

Skúsenosti a recenzie

Zákazníci si pochvaľujú najmä prehľadnosť e-shopu a taktiež kvalitu vyhotovenia ponúkaných výrobkov. Spokojní sú aj s poskytovaním informácií a riešením problémov cez zákaznícku linku.

Hodnotenie e-shopu electronic-star.sk na heureke

Väčšina negatívnych hodnotení e-shopu sa týka dodacej doby. Tovar je v mnohých prípadoch dodávaný z Nemecka a to je zrejme dôvodom, prečo uvedená dodacia lehota nie je vždy dodržaná. Taktiež sa vyskytli sťažnosti na chýbajúci manuál k niektorým produktom v slovenskom, alebo aspoň českom jazyku.

Recenzie a skúsenosti s nákupom v e-shope electronic-star.sk

Výzva čitateľom

Máte pozitívne alebo negatívne skúsenosti s e-shopom electronic-star.sk? Vyjadrite ich v komentároch a pomôžte tak ostatným potenciálnym zákazníkom zorientovať sa v možnostiach a kvalitách tohto e-shopu.


Komentáre

26/03/2020 18:51
ján maslan

Nemci posielajú namiesto horko-vzdušného hrnca internetové rádio!!!haaaa Haaa

26/03/2020 18:46
ján maslan

NEKUPOVAŤ , s touto firmou mám obrovské problémy. Prišiel mi úplne iný tovar ako som si objednal . Na druhý krát sa to podarilo , ale tovar po troch dňoch začal vykazovať vady a po týždni nefunkční.Jedná sa o Klarstein VitAir Turbo Smart Heißluftfritteuse rot . Určite firme electronic-star sa vyhnite oblúkom!!!!
Na uvedené vady som poukázal tu je odpoveď , citujem :
"Nech sa páči, dajte podnet na SOI, máte 2 naše produkty, ste vulgárny a nespolupracujete.
Bohužiaľ , nedá sa komunikovať.
s pozdravom"

24/03/2020 09:32
Marianna

Neobjednavajte cez túto stránku. Pred rokom sme objednali krb ktorý nám ani do 2 týždňov neprišiel keď sme volali prepajali si nás medzi sebou 4 ľudia a náramne sa na tom zabávali. Teraz omylom zvlhčovač vzduchu.... Rovnaký problém neurobíte chybu ako my

22/12/2019 21:57
Alena

Objednala som tovar 13.12. telefonicky. Tovar mi povedali, že je skladom a do Vianoc určite príde. Pre istotu som ta zavolala asi o 5 dní.. Pracovník ich e-shopu sa smial a to sú hovory nahravané... Vraj ko oni mali vedieť, že na skade v Nemecku nie sú... Ešte, že som to nezaplatila vopred... Takže tento obchod nikdy viac.

15/12/2019 11:56
Miro Vetter

Kupil som tu bluetooth reproduktor , podla eshopu vyrobok vysokej kvality . Po zapnuti , bez signalu a pri stiahnutej hlasitosti na nulu sa ozyvali zo zariadenia rozne pazvuky a brum. Remeselne spracovanie skrinky tiez nevyzeralo na vysoku kvalitu . Zariadenie mi vymenili za iny kus . Este horsi .....

11/12/2019 06:17
Miloš

Objednal som si tovar, ktorý aj prišiel. Jeho funkcie boli pre mňa nevyhovujúce. Tak som ho okamžite čistý zabalil a nepoškodený odoslal naspäť.
Všetko prebehlo v poriadku a aj sme ti to odkonzultovali. Prišla my informácia o vrátení peňažných prostriedkov na môj účet. Číslo sme tri krát skontrolovali, je v poriadku, ale do mesiaca nič neprišlo. Stále počúvam iba strohé výhovorky, ale žiadne vrátenie peňazí sa nestalo. Vidím týmto electronic. star, ako nespoľahlivú a zavádzajúcu spoločnosť.

12/11/2019 14:57
Redakcia TopByvanie.sk

Dobrý deň pani Kostková,
neskúšali ste osloviť web https://www.klarstein.sk/? možno by vám mohli pomôcť s pozáručným servisom, keďže predávajú výhradne značku Klarstein.

06/11/2019 13:51
Eva Kostková

Dobrý deň, chyba pozáručný servis mam doma 350e kuchynský robot a môžem naňho len pozerať keďže značku klarstein predáva iba elektronic star a ten mi opraviť ich výrobok po záručnej dobe nevie a iný servis nemá k tejto znácke súčiastky. ????

Pridať komentár


Pozrite si aj ďalšie obchody

Hodnotenie článku:
(89.4%)