Electronic-star.sk - Recenzia a skúsenosti

Prevádzkovateľom je slovenská spoločnosť Electronic-star a.s., pričom obchod je súčasťou reťazca e-shopov prevádzkovaných nemeckou firmou CHAL-TEC Vertriebs - Handels GmbH, pôsobiacich v 18 krajinách Európy.

Recenzia, skúsenosti a hodnotenie electronic-star.sk

V ponuke nájdete široký sortiment tovaru – nechýba elektronika, HiFi a ozvučovacie sytémy, domáce spotrebiče, doplnky do záhrady či potreby pre šport a voľný čas. Ide zväčša o produkty tzv. privátnych značiek reťazca, ktoré v iných e-shopoch nenájdete. Tieto produkty rozoznáte od konkurečných na prvý pohľad. Líšia sa totiž nadčasovým a často minimalistickým dizajnom – mnohé z nich získali aj prestížne ocenenia Red dot design awards, každoročne udeľované za produktový dizajn.

Výhody obchodu

Webstránka je skutočne prehľadná a ponúka množstvo podrobných informácii o predávaných produktoch. Fotografie sú detailné a vo vysokej kvalite, k mnohým produktom sú k dispozícii tiež prezentačné videá. Vyhľadať akýkoľvek druh tovaru nie je problém vďaka interaktívnemu vyhľadávaciemu políčku, ktoré prehľadáva aj popisy jednotlivých produktov.

Na rozdiel od jediného spôsobu dopravy si môže zákazník vybrať až zo 4 spôsobov platby – dobierkou (príplatok 2 €), bankový prevod, platbu kartou alebo platbu cez elektronickú peňaženku PayPal.

Pri nákupe nad 200 € (okrem nadrozmerného tovaru) má zákazník dopravu zdarma a na vybrané produkty ponúka e-shop predĺženú 3-ročnú záruku.

Nevýhody obchodu

Za najväčšiu nevýhodu obchodu možno považovať nemožnosť vybrať si iného dopravcu, než kuriérsku službu SPS. Množstvo zaneprázdnených ľudí by uvítalo možnosť vyzdvihnúť si tovar osobne, či už na pošte alebo v tzv. parcel shopoch – externých odberných miestach jednotlivých kuriérskych služieb.

E-shop uvádza dobu doručenia 5 – 7 dní, čo sa môže niektorým zákazníkom zdať pridlho.

Skúsenosti a recenzie

Zákazníci si pochvaľujú najmä prehľadnosť e-shopu a taktiež kvalitu vyhotovenia ponúkaných výrobkov. Spokojní sú aj s poskytovaním informácii a riešením problémov cez zákaznícku linku.

Electronic-star.sk na heureke

Väčšina negatívnych hodnotení e-shopu sa týka dodacej doby. Tovar je v mnohých prípadoch dodávaný z Nemecka a to je zrejme dôvodom, prečo uvedená dodacia lehota nie je vždy dodržaná. Taktiež sa vyskytli sťažnosti na chýbajúci manuál k niektorým produktom v slovenskom, alebo aspoň českom jazyku.

Ako kontaktovať eshop?

Výzva čitateľom

Máte pozitívne alebo negatívne skúsenosti s e-shopom electronic-star.sk? Vyjadrite ich v komentároch a pomôžte tak ostatným potenciálnym zákazníkom zorientovať sa v možnostiach a kvalitách tohto e-shopu.


Komentáre

22/12/2019 21:57
Alena

Objednala som tovar 13.12. telefonicky. Tovar mi povedali, že je skladom a do Vianoc určite príde. Pre istotu som ta zavolala asi o 5 dní.. Pracovník ich e-shopu sa smial a to sú hovory nahravané... Vraj ko oni mali vedieť, že na skade v Nemecku nie sú... Ešte, že som to nezaplatila vopred... Takže tento obchod nikdy viac.

15/12/2019 11:56
Miro Vetter

Kupil som tu bluetooth reproduktor , podla eshopu vyrobok vysokej kvality . Po zapnuti , bez signalu a pri stiahnutej hlasitosti na nulu sa ozyvali zo zariadenia rozne pazvuky a brum. Remeselne spracovanie skrinky tiez nevyzeralo na vysoku kvalitu . Zariadenie mi vymenili za iny kus . Este horsi .....

11/12/2019 06:17
Miloš

Objednal som si tovar, ktorý aj prišiel. Jeho funkcie boli pre mňa nevyhovujúce. Tak som ho okamžite čistý zabalil a nepoškodený odoslal naspäť.
Všetko prebehlo v poriadku a aj sme ti to odkonzultovali. Prišla my informácia o vrátení peňažných prostriedkov na môj účet. Číslo sme tri krát skontrolovali, je v poriadku, ale do mesiaca nič neprišlo. Stále počúvam iba strohé výhovorky, ale žiadne vrátenie peňazí sa nestalo. Vidím týmto electronic. star, ako nespoľahlivú a zavádzajúcu spoločnosť.

12/11/2019 14:57
Redakcia TopByvanie.sk

Dobrý deň pani Kostková,
neskúšali ste osloviť web https://www.klarstein.sk/? možno by vám mohli pomôcť s pozáručným servisom, keďže predávajú výhradne značku Klarstein.

06/11/2019 13:51
Eva Kostková

Dobrý deň, chyba pozáručný servis mam doma 350e kuchynský robot a môžem naňho len pozerať keďže značku klarstein predáva iba elektronic star a ten mi opraviť ich výrobok po záručnej dobe nevie a iný servis nemá k tejto znácke súčiastky. ????

Pridať komentár


Pozrite si aj ďalšie obchody

Hodnotenie článku:
(89.4%)