1000 ❤️ tipov na darčeky vo ✅ výpredaji až 90% ⭐ Zobraziť zoznam

zavrieť

Kúpa bývania

S kúpou nového bývania či sťahovaním býva mnoho problémov a starostí. Naše články v tejto kategórii sú zamerané na to, aby vám poskytli odpovede, ktoré z oblasti kúpy bývania hľadáte. Výstavba nového domu, kúpa pozemkov, ale tiež predaj nehnuteľnosti - to všetko má svoje pravidlá a zákonitosti a my sa vám ich pokúsime čo najprehľadnejšie zosumarizovať.

Pri kupovaní nehnuteľností bývajú najväčšie chytáky v zmluvách. Pochybní predajcovia chcú často zneužiť neznalosť kupujúcich a za premrštené čiastky poskytujú neadekvátne domy, byty či služby. Poradíme vám, ako správne čítať v týchto zmluvách a čo treba vedieť.

Mnohí z vás možno však možno budú hľadať opačné rady a to konkrétne, ako predať vlastnenú nehnuteľnosť. U nás sa napríklad dočítate, čo ovplyvňuje cenu vášho domu alebo ako ho nafotiť tak, aby na internetovom inzeráte vyzeral pre potenciálnych záujemcov čo najlákavejšie.

Najčítanejšie články

Odmietala som platiť províziu, tak som si byt predala sama

Odmietala som platiť províziu, tak som si byt predala sama

Som ten typ človeka, ktorý si nábytok v izbe presúva každé tri mesiace, pretože stále potrebuje nejakú zmenu. A tak som sa po piatich rokoch spokojného bývania rozhodla, že je čas zmeniť prostredie a presťahovať sa, ideálne do väčšieho. Predtým som sa však musela “zbaviť” starého bytu....

Dátum: 28.10.2019

Najnovšie články

15 článkov z 20