Najkrajšie alternatívne vianočné stromčeky

Vianoce už pomaly klopú na dvere a preto máme najvyšší čas zamyslieť sa aký vianočný stromček vlastne chceme. Ak nie ste zástancom umelých stromčekov, no zároveň vám je ľúto siahnuť po živom stromčeku, potom vám nezostáva nič iné, než porozmýšľať nad originálnou alternatívou. Verte či nie - aj takýto stromček vám rovnako vykúzli tú správnu atmosféru.

Pripravili sme pre vás prehľad zaujímavých a atraktívnych riešení, ktoré s trochou zručnosti zvládnete vyrobiť v domácich podmienkach. Alternatívne vianočné stromčeky sú zväčša vyrobené z materiálov, ktoré máme bežne doma a ktoré sa dajú využiť aj po Vianociach. Ide o praktické zero waste riešenia pre eko nadšencov a milovníkov minimalizmu. Pamätajte na to, že nie každý vianočný stromček musí merať 2 metre! Ide o symbol, ktorý môže mať tisícky rôznych prevedení, prečo teda nesiahnuť po jednom z našich tipov?

Galéria obrázkov

Vianočný stromček z kníh so svetielkami

Vianočný stromček z darčekových balíčkov

Vianočný stromček vo váze

Vianočný stromček z kartónu

Vianočný stromček z dreva

Vianočný stromček z vínnej révy

Vianočný stromček z ananásu

Vianočný stromček z dreva so svetielkami

Vianočný stromček z darčekových krabičiekPublikované dňa: 02.12.2019
Hodnotenie článku:
(91.4%)

Autor článku

Redakcia TopByvanie.sk

Pravidelne Vám prinášame všetky zaujímavosti zo sveta tých najnovších trendov v bývaní a záhrade. Sledujte nás a nič vám neunikne :-)

V tejto kategórií nájdete aj:

Jednoduché zdobenie medovníkovJednoduché zdobenie medovníkov

Dnes vám prinášame fotoinšpirácie v podobe rôznych menej či viac náročných vzorov, ktoré môžete aplikovať aj tento rok. Nebojte sa, nie je to naozaj až tak náročné. Treba len trochu cviku.

Závesy sa hodia do každej izby. Neveríte?Závesy sa hodia do každej izby. Neveríte?

Máte doma závesy? Hodia sa nielen do obývačky či spálne, ale aj do detskej izby a kuchyne. Sú dekoračným doplnkom, ktorý dodá miestnosti svojský ráz.

Vázy na kvety ako bytové doplnky do obývačkyVázy na kvety ako bytové doplnky do obývačky

Aspoň jednu vázu má doma asi každý. Môže ísť o sklenený kúsok s jednoduchým dizajnom, alebo napríklad o kovovú dekoratívnu vázu. Akú máte doma vy?


Pridať komentár