Tempo-kondela.sk – Recenzia a skúsenosti

Firma už pôsobí na trhu celých 25 rokov. Tovar si môžete zakúpiť buď priamo cez eshop alebo v 22 kamenných predajniach v rámci Slovenska. 

Firma už pôsobí na trhu celých 25 rokov. Je zameraná na predaj nábytku a bytových doplnkov. Tovar si môžete zakúpiť buď priamo cez eshop alebo v 22 kamenných predajniach v rámci Slovenska. Veľkosť firmy dokazuje i to, že zásobujú 230 partnerských predajní na Slovensku a 260 predajní v Českej republike.

Eshop Nábytok Tempo Kondela

Serióznosť spoločnosti dokazuje i certifikáty, ktoré za tú dobu získala a to, Bezpečný nákup od asociácie SAEC, Certifikát kvality ISO 9001 a Overené zákazníkmi od spoločnosti Heureka.

Hodnotenia a recenzie obchodu

Ľudia vyjadrujú spokojnosť s kvalitou výrobkov v pomere k cene, ale aj krátku dobu medzi objednaním a dodaním tovaru. Kladne hodnotia pekný dizajn nábytku a možnosť výberu zo širokého sortimentu. Nakupovanie z pohodlia domova sa ukazuje ako praktické a má veľmi dobrú odozvu.

Hodnotenie Tempo Kondela na heureka.sk

Nespokojnosť zo strany kupujúcich je tiež viditeľná. Tovar sa ukázal v niektorých prípadoch poškodený, síce nie vo veľkej miere, skôr drobné škrabance a podobne. Sťažnosti prichádzajú aj na zlú komunikácia pred expedovaním tovaru.

Výhody Nábytku Tempo Kondela   

Firma garantuje najlepšie ceny produktov, a pokiaľ nájdete ich produkt s nižšou cenou, sú ochotný vrátiť vám rozdiel z tejto čiastky!

Dodanie tovaru, ktorý je skladom, vybavujú do 72 hodín od objednania a pri nákupe nad 450€ máte poštovné zdarma. Tovar si možno vyzdvihnúť aj osobne, čo je samozrejme zdarma či priplatiť si za donášku kuriérom za 15€. Firma doručuje nábytok aj v sobotu. Príplatok za túto službu činí 6€.

Na stránke eshopu si môžete vytočiť zľavu či darček k vašej objednávke. Tovar je možné zakúpiť aj na splátky a to prostredníctvom firmy Cetelem, Quatro či Cofidis.

Kontakt

Tempo Kondela s. r. o.

Závodná 459

027 43 Nižná

Reklamácie: +421 910 999 378, reklamacne@tempo-kondela.sk

Elektronický obchod: +421 902 896 746, info@tempo-kondela.sk

Vaše skúsenosti

Máte skúsenosti alebo by ste sa chceli podeliť o názor na tento obchod? Napíšte nám svoje hodnotenie do komentára a zapojte sa do diskusie.


Komentáre

17/06/2019 13:05
Renata

Nikdy viac nakolko sme kupili postel za 130e z plosticami kde este postrek nas stal 250e a reklamacia nam nebola uznana

05/09/2017 13:16
Ľudmila Sányová

Prosila by som informáciu, či vyrábate látkovú sedačku Alexia.

Ďakujem.

Pridať komentár


Pozrite si aj ďalšie obchody

Hodnotenie článku:
(86%)