Decodom.sk - Recenzia a skúsenosti

História spoločnosti sa začala písať už v roku 1911. O jej rozvoj sa v tejto dobe postaral rakúsky podnikateľ Adolf Schmidt, ktorý v topoľčianskom regióne najskôr založil garbiareň a neskôr aj parnú pílu. Nábytok sa začal vo fabrike vyrábať krátko po vojne.

Koncom 50. rokov zaujala fabrika Mier miesto popredného výrobcu nábytku. Nábytok z Topoľčian mal úspech aj v zahraničí.

Akciová spoločnosť s názvom Decodom vzniká v roku 1999, potom čo bola pôvodná spoločnosť privatizovaná. O rok neskôr bola otvorená prvá maloobchodná predajňa, v roku 2003 zas dovtedy najväčšie kuchynské štúdium na Slovensku. V roku 2005 bol v Topoľčanoch otvorený expedično-logistický sklad a Dom nábytku, ktorý ponúka kompletný sortiment výrobcu. V súčasnosti možno nakupovať v 19. predajniach.

Sieť predajní Decodom na Slovensku

zdroj: www.decodom.sk

Decodom na Heureke

Na webe heureka.sk aktuálne nájdeme viac než 280 recenzií zákazníkov, ktorí v Decodome nakúpili. 

Hodnotenie Decodom na Heureke

Zákazníci kladne hodnotia najmä kvalitu tovaru, veľkosť sortimentu, rýchlosť dodania tovaru, ktorý bol skladom, širokú sieť predajní, ochotní personál, možnosť nákupu cez prehľadný eshop, či fakt, že ide o slovenského výrobcu nábytku.

Najčastejšie kritizovaná je doba dodania nábytku, je nutné vyrobiť, či fakt, že zákazníkovi v dodanom balení chýbal niektorý prvok nábytku alebo návod na zloženie. Zákazníci Decodomu kritizujú aj dlhú dobu na vybavenie reklamácie.

Nákup v obchode Decodom aktuálne odporúča 92% zákazníkov.

Odporúčanie zákazníkov - nákup v Decodome

Bytový dizajn na mieru

Zákazníci môžu využiť službu plánovania interiéru, ktorú si možno objednať prostredníctvom online formuláru na webe. Po dohodnutí termínu navštívi klienta pracovník, ktorý priestor zamerá a na základe požiadaviek klienta vypracuje grafický návrh zariadenia interiéru. V rámci služby je vypracovaný aj rozpočet a technická dokumentácia s návrhom na umiestnenie elektriny, plynu, vody. Služba je spoplatnená sumou 50€, v prípade nákupu tovaru nad 2000€ je táto suma zákazníkovi vrátená.

Zákaznícka karta Decodom

Vernostnú kartu získa každá fyzická osoba, ktorý vyplní žiadosť o jej vydanie na webe alebo v akomkoľvek Dome nábytku či kuchynskom štúdiu Decodom. Kartu je však možné použiť iba pri nákupe v kamenných predajniach!

Za každý nákup tovaru je zákazníkovi pripísaná odmena vo výške 2% z hodnoty nákupu. Nazbieraný kredit možno využiť pri ďalšom nákupe ľubovoľného tovaru.

Ako kontaktovať Decodom?

Recenzie a skúsenosti s nákupom v Decodome

Podeľte sa s nami a vložte vašu osobnú recenziu na Decodom do komentárov! Boli ste s nákupom spokojní alebo naopak? Čo vám na Decodome vyhovuje a čo prekáža? Aká bola vaša skúsenosť s nákupom - prebehlo všetko hladko alebo sa našlo niečo, čo vám radosť z nákupu pokazilo? 

Pozrite si aj ďalšie obchody

Hodnotenie článku:
(93.4%)

Komentáre

19/12/2017 15:01
Vlado

Z decodomu som začiatkom októbra objednal sedaciu súpravu za 1600,. € s lehotou dodania najneskôr do prvého decembrového týždňa s tým, že Vianoce stíhame. Aj to bol jeden z dôvodov, prečo som tam sedačku kupoval. Dnes dňa 19.12. 2017 sa prídem informovať na predajňu, že sú už Vianoce a sedačka neprišla. Na predajni bolo od výrobcu zistené, že sedačku už majú vyrobenú niekoľko týždňov, len ju proste nevyexpedovali aj napriek tomu, že sme celú vec urgovali už pred 2 týždňami. Takže z môjho pohľadu slovenský výrobca nie je žiadna výhra a odporúčam vycestovať za nákupmi za hranice, kde predajca a výrobca majú väčšiu snahu vyhovieť zákazníkovi a možno aj za menej peňazí. O kvalite zatiaľ nehovorím. Slovenský predajca nemá žiadny problém porušiť dodacie podmienky. Takže dávam tomu ešte dva dni a ak nebude sedačka dodaná odstupujem od zmluvy a výrobca si môže sedačku vystaviť vo svojej garáži.

17/08/2017 13:52
Danka Koprdová

celý dom mám z decodomu :-) nie je síce najlacnejší, ale je to slovenská kvalita, za ktorú sa oplatí priplatiť si. Ja mám s nákupom iba pozitívne skúsenosti

15/08/2017 14:21
Lucia

z Decodomu máme doma konferečný stolík a stolík pod TV. Konferečný sme kupovali v predajni v Topoľčanoch, stolík pod TV bol na objednávku a prišiel asi po 2 týždňoch. Oba kúsky máe doma už 4 roky a musím pochváliť kvalitu - žiadna zmena farby, žiadne viditeľné opotrebovanie, dokonca ani obité rohy... Stolíky sú hrozne ťažké, pravdepodobne nie sú vyrobené z tenkej laty, ale kvalitnejšieho hrubšieho dreva.

S nábytkom z Decodomu sme s manželom spokojní, páči sa nám ich dizajn a ak budeme niečo potrebovať, pravdepodobne sa do predajne opäť vrátime.

Pridať komentár