Poradňa

Poradňa je univerzálna kategória, v ktorej nájdete rady všetkého druhu a to nielen o bývaní. V dome či na záhrade sa vždy nájde nejaká robota a keďže nie každý je rodený majster či "kutil", tak máme pre vás v tejto kategórii množstvo užitočných rád a tipov, ktoré vám pomôžu so širokým spektrom činností.

V rámci bývania sa zameriavame napríklad na rekonštrukcie rôzneho charakteru – či už v rámci interiéru alebo exteriéru. Okrem toho vám taktiež prinášame aj výsledky testov a recenzií produktov do domácností – mopy, čistiace prostriedky, ale napríklad aj vhodnú chémiu do bazénov.

Ak si neviete dať rady s niečím v domácnosti, tak jednoducho navštívte našu poradňu a pohľadajte, či už sme sa danému problému náhodou nevenovali.

Ako vybrať tienenie do kancelárie?

Ako vybrať tienenie do kancelárie?

Dátum: 28.09.2022 / Autor: Mediálny priestor

Plánujete v svojej firme rekonštrukciu kancelárií, alebo sa sťahujete do úplne nových priestorov? Tak okrem všetkého ostatného určite myslite aj na tienenie. Mať pri práci v kancelárii dostatok svetla je základ. Niekedy však treba množstvo slnečných lúčov regulovať. Odrážanie svetla v...

Čítať celý článok
15 článkov z 499