Poradňa

Poradňa je univerzálna kategória, v ktorej nájdete rady všetkého druhu a to nie len o bývaní. V dome či na záhrade sa vždy nájde nejaká robota a keďže nie každý je rodený majster či "kutil", tak máme pre vás v tejto kategórii množstvo užitočných rád a tipov, ktoré vám pomôžu so širokým spektrom činností.

V rámci bývania sa zameriavame napríklad na rekonštrukcie rôzneho charakteru - či už v rámci interiéru alebo exteriéru. Okrem toho vám taktiež prinášame aj výsledky testov a recenzií produktov do domácností - mopy, čistiace prostriedky, ale napríklad aj vhodnú chémiu do bazénov.

Ak si neviete dať rady s niečím v domácnosti, tak jednoducho navštívte našu poradňu a pohľadajte, či už sme sa danému problému náhodou nevenovali.

Najčítanejšie články

Ako vyhnať mačku zo záhrady

Ako vyhnať mačku zo záhrady

Máte problém s mačkami v záhrade či na skalke? Čo robiť v prípade, ak váš domáci miláčik rozkope všetko, na čo sa pozrie? Naše rady vám pomôžu vyhnať mačku zo záhrady!

Dátum: 05.07.2017
Ako odstrániť vodný kameň z WC?

Ako odstrániť vodný kameň z WC?

Aké sú najúčinnejšie prostriedky na odstránenie vodného kameňa? Existujú ekologické prostriedky na čistenie? Čistenie WC Coca Colou? Všetky alternatívy a omnoho viac sa dozviete v našom článku.

Dátum: 12.09.2017

Najnovšie články

15 článkov z 224