Poradňa

Poradňa je univerzálna kategória, v ktorej nájdete rady všetkého druhu a to nie len o bývaní. V dome či na záhrade sa vždy nájde nejaká robota a keďže nie každý je rodený majster či "kutil", tak máme pre vás v tejto kategórii množstvo užitočných rád a tipov, ktoré vám pomôžu so širokým spektrom činností.

V rámci bývania sa zameriavame napríklad na rekonštrukcie rôzneho charakteru - či už v rámci interiéru alebo exteriéru. Okrem toho vám taktiež prinášame aj výsledky testov a recenzií produktov do domácností - mopy, čistiace prostriedky, ale napríklad aj vhodnú chémiu do bazénov.

Ak si neviete dať rady s niečím v domácnosti, tak jednoducho navštívte našu poradňu a pohľadajte, či už sme sa danému problému náhodou nevenovali.

Najčítanejšie články

Ako vyhnať mačku zo záhrady

Ako vyhnať mačku zo záhrady

Máte problém s mačkami v záhrade či na skalke? Čo robiť v prípade, ak váš domáci miláčik rozkope všetko, na čo sa pozrie? Naše rady vám pomôžu vyhnať mačku zo záhrady!

Dátum: 05.07.2017

Najnovšie články

Ako vybrať jazierkový vysávač?

Ako vybrať jazierkový vysávač?

O záhradné jazierko sa treba starať počas celého roka, predovšetkým počas jari, leta a jesene. Najlepším a zároveň najrýchlejším spôsobom, ako mať jazierko kvalitne vyčistené, je zakúpenie si jazierkového vysávača. Na čo sa treba zamerať pri jeho kúpe?

Dátum: 18.01.2020 / Autor: Dominika Hamarová
15 článkov z 306