Poradňa

Poradňa je univerzálna kategória, v ktorej nájdete rady všetkého druhu a to nielen o bývaní. V dome či na záhrade sa vždy nájde nejaká robota a keďže nie každý je rodený majster či "kutil", tak máme pre vás v tejto kategórii množstvo užitočných rád a tipov, ktoré vám pomôžu so širokým spektrom činností.

V rámci bývania sa zameriavame napríklad na rekonštrukcie rôzneho charakteru – či už v rámci interiéru alebo exteriéru. Okrem toho vám taktiež prinášame aj výsledky testov a recenzií produktov do domácností – mopy, čistiace prostriedky, ale napríklad aj vhodnú chémiu do bazénov.

Ak si neviete dať rady s niečím v domácnosti, tak jednoducho navštívte našu poradňu a pohľadajte, či už sme sa danému problému náhodou nevenovali.

Najčítanejšie články

Poruchy umývačiek riadu  Bosch, Mora, Beco  a Electrolux

Poruchy umývačiek riadu Bosch, Mora, Beco a Electrolux

Aj tá najmodernejšia a najdrahšia technológia má obmedzenú životnosť a skôr či neskôr doslúži. Inak to nie je ani s umývačkami riadu. Pri prvotnej vyššej investícii vám umývačka riadu vydrží pravdepodobne dlhšie, teda aspoň dúfajme, ale poruchy sa môžu objavovať rovnako často ako...

Dátum: 10.10.2019

Najnovšie články

15 článkov z 445