Poradňa

Poradňa je univerzálna kategória, v ktorej nájdete rady všetkého druhu a to nie len o bývaní. V dome či na záhrade sa vždy nájde nejaká robota a keďže nie každý je rodený majster či "kutil", tak máme pre vás v tejto kategórii množstvo užitočných rád a tipov, ktoré vám pomôžu so širokým spektrom činností.

V rámci bývania sa zameriavame napríklad na rekonštrukcie rôzneho charakteru - či už v rámci interiéru alebo exteriéru. Okrem toho vám taktiež prinášame aj výsledky testov a recenzií produktov do domácností - mopy, čistiace prostriedky, ale napríklad aj vhodnú chémiu do bazénov.

Ak si neviete dať rady s niečím v domácnosti, tak jednoducho navštívte našu poradňu a pohľadajte, či už sme sa danému problému náhodou nevenovali.

Najčítanejšie články

Ako odstrániť vodný kameň z WC?

Ako odstrániť vodný kameň z WC?

Aké sú najúčinnejšie prostriedky na odstránenie vodného kameňa? Existujú ekologické prostriedky na čistenie? Čistenie WC Coca Colou? Všetky alternatívy a omnoho viac sa dozviete v našom článku.

Dátum: 12.09.2017
Ako vyčistiť náhrobný kameň?

Ako vyčistiť náhrobný kameň?

Obdobie dušičiek sa vyznačuje vyššou mierou starostlivosti o hroby. Pomníky čistíme nielen pred Sviatkom všetkých svätých, ale často aj po ňom, keď ho poznačia škvrny spôsobené výzdobou. Pri kameni platí, že čím skôr znečistenie odstránite, tým menej sa poškodí. Ako odstrániť vosk z...

Dátum: 28.10.2017

Najnovšie články

15 článkov z 160