4home.sk - Recenzia a skúsenosti

Prevádzkovateľom e-shopu 4home.sk je česká spoločnosť 4home, a.s. so sídlom v Prahe. Svoje aktivity datuje až do roku 2004, pričom v r. 2007 expandovala na Slovensko. Časom svoje aktivity rozšírila aj do Maďarska, Poľska a Rumunska.

Hodnotenie, skúsenosti a recenzie 4home.sk

V e-shope nájdete ponuku bytového textilu, bytových dekorácií a doplnkov, menších domácich spotrebičov, záhradnej techniky, pomôcok pre starostlivosť o zdravie a krásu a tiež darčekov a hračiek. Zväčša ide o produkty značiek orientovaných na priaznivú cenu. Niektoré z ponúkaných výrobkov (napr. poháre a bytový textil) ponúka e-shop pod vlastnou značkou 4home.

Skúsenosti a recenzie

Zákazníci si v recenziách pochvaľujú najmä široký výber tovaru, ktorý je vizuálne príťažlivý a má výhodné ceny. Taktiež sú spokojní s autentickosťou fotografií a ústretovou komunikáciou zo strany zákazníkceho servisu.

Na druhej strane sa občas sťažujú na dlhšie dodacie doby a občasné problémy s poškodením krehkého tovaru, čo je spôsobené pravdepodobne dlhou trasou prepravy, keďže tovar je expedovaný z ČR.

Výhody obchodu

E-shop 4home.sk ponúka dopravu zadarmo už pri objednávke nad 40 €. Výborná je tiež možnosť zvoliť si až zo šiestich druhov dopravy, vrátane doručenia na poštu či na odberné miesto služby Uloženka. K dispozícii tak máte viac než 172 odberných miest po celom Slovensku (pobočky pošty nepočítajúc). Platiť môžete na dobierku, platbami cez online banking alebo platobnými kartami.

Verní zákazníci môžu opakovanými nákupmi čerpať body – tzv. Pohodáčiky, pričom za každých 100 týchto bodov si môžu uplatniť zľavu vo výške 1 € na ďalší nákup, prípadne môžu body vymeniť za darček k objednávke.

Výhody eshopu 4home.sk

Navigácia v e-shope je prehľadná, produkty sú logicky zoradené a ich popisy sú kvalitne spracované. Pri produktoch je uvedený aj počet kusov na sklade a predpokladaný dátum dodania.

Nevýhody obchodu

Fotografie niektorých produktov sú málo detailné. Cena prepravy okrem osobného odberu na odbernom mieste je 4,49 € alebo 4,99 €, čo sa môže spolu s príplatkom za platbu dobierkou vo výške 1,50 € niektorým zákazníkom javiť ako dosť vysoká oproti konkurenčným e-shopom. Prepravné náklady pravdepodobne navyšuje fakt, že je tovar expedovaný zo skladu v ČR, čo však slovenského zákazníka nemusí zaujímať.

Kontakt na 4home.sk

  • telefónne číslo: +421 220 512 520 (Po–Pi 7:00–20:00)
  • email: servis@4home.sk
  • kontaktná adresa: 4home, a.s., P.O.Box 200, 830 00 Bratislava 3

Výzva pre zákazníkov

Máte osobné skúsenosti s nákupom v e-shope 4home.sk? Podeľte sa o ne s potenciálnymi zákazníkmi v komentároch a pomôžte im zorientovať sa v ponuke tovaru a služieb tohto e-shopu.


Komentáre

03/12/2019 14:10
alena

tento eshop ma pekne veci, dobre ceny a rychle dorucenie. objednavala som odtial 2x a bola som 100% spokojna :) za mna urcite odporucam aj ostatnym

15/08/2019 10:50
lubica zuščáková

dobry den,chcela som si objednat postelne obliecky ,vyplnila som vsetko a pri telefonnom cisle ma nechce pustit dalej dokoncit objednavku,ako dalej,dakujem

Pridať komentár


Pozrite si aj ďalšie obchody

Hodnotenie článku:
(90.6%)