Masiv24.sk - Recenzia a skúsenosti

V internetovom obchode Masiv24.sk sa špecializuje na predaj kompletného sortimentu nábytku z masívu. Aktuálne možno vyberať z približne 2000 kusov nábytku a doplnkov do obývačky, spálne, pracovne, jedálne či kúpelne.

Ponuku eshopu tvoria výrobky z odolných druhov dreva akácia, dub, mango, teak či indický palisander. Zákazníkom je k dispozícií showroom v Liptovskom Mikuláši, prehliadku si však musia dohodnúť dopredu.

Dizajn eshopu Masiv24.sk

Hodnotenie Masiv24.sk na Heureke

Na webe heureka.sk má eshop aktuálne iba 12 recenzií. Nakoľko tento počet nie je dostatočný, web neponúka informáciu o tom, koľko % zákazníkov bolo s nákupom spokojných. Ostáva nám preto iba zosumarizovať deklarované klady a zápory.

Z pozitív sa najčastejšie chváli široká ponuka tovaru z exotických drevín, kvalita výrobkov, dizajn produktov, komunikácia, zákaznícky servis a prehľadný web. 

Z negatív sa spomína dlhá doba dodania tovaru, ktorý nie je skladom, vyššie ceny v porovnaní s nemeckou verziou webu, zákazníci občas kritizujú aj komunikáciu s obchodom.

Zaslanie vzorky dreva

Nie ste si istý, či sa vám odtieň zvoleného dreva bude naozaj hodiť do interiéru? Potom si objednajte vzorku jednu z 18. vzoriek dreva, ktoré vám predajca zašle za mierny poplatok. Doprava je v prípade objednávky vzorky grátis.

Kontakt na Masiv24.sk

Skúsenosti a recenzie eshopu Masiv24.sk

Nakupovali ste už v tomto eshope? Ak áno, tak sa podeľte so svojou skúsenosťou! Ako ste boli spokojní s komunikáciou a službami obchodu? Dodžal predajca deklarovanú dobu dodania? Bol dodaný tovar kvalitný a podľa vašich predstáv? Alebo ste ho museli zaslať na reklamáciu? Svoju recenziu na internetový obchod Masiv24.sk môžete pridať do komentárov pod článkom.

 


Komentáre

18/08/2017 16:03
Alenka Maďarová

naozaj krasne veci len ta cena:( ale za luxus sa plati...

Pridať komentár


Pozrite si aj ďalšie obchody

Hodnotenie článku:
(89.6%)