Masiv24.sk – Recenzia a skúsenosti

Internetový obchod Masiv24.sk sa špecializuje na predaj kompletného sortimentu nábytku z masívu. Aktuálne možno vyberať z približne 2 000 kusov nábytku a doplnkov do obývačky, spálne, pracovne, jedálne či kúpeľne.

Dizajn webu Masiv24.sk

Ponuku e-shopu tvoria výrobky z odolných druhov dreva akácia, dub, mango, teak či indický palisander. Zákazníkom je k dispozícií showroom v Liptovskom Mikuláši, prehliadku si však musia dohodnúť dopredu.

Doprava

Či už si vyberiete v obchode nábytok alebo len niektoré z bytových doplnkov, tovar vám doručí v rámci celého Slovenska kuriér. Doprava nezahŕňa výnaškú do bytu/domu, tú si treba objednať osve mailom (info@masiv24.sk). Cena dopravy je od 19,90 € (do 60 kg) do 59,90 € (nad 300 kg).

V prípade záujmu si môžete tovar vyzdvihnúť osobne na adrese Loviu, s.r.o., Palugyayho 40/1, 031 01 Liptovský Mikuláš. Možné to je počas pracovných dní v čase od 8.00 do 15.00 hod. Treba sa však ohlásiť aspoň 1 hod. vopred.

Platba v hotovosti či bankovým prevodom

E-shop Masiv24.sk umožňuje zákazníkom platiť viacerými spôsobmi. Buď bankovým prevodom na základe údajov z potvrdzujúceho e-mailu, na dobierku, kartou, alebo na splátky. Hotovosťou sa dá platiť do hodnoty objednávky 1 000 €, platba na splátky je zas možná pri nákupe nad 100 €. Vopred môžete platiť aj kartami Visa alebo Mastercard. Pri preberaní tovaru osobne a ani kuriérovi kartou nezaplatíte.

Ponuka obchodu Masiv24.sk

Zaslanie vzorky dreva

Neviete, či sa vám odtieň zvoleného dreva bude naozaj hodiť do interiéru? Potom si objednajte jednu z 15 vzoriek dreva, ktoré vám predajca zašle za mierny poplatok. Doprava je v prípade objednávky vzorky grátis.

Reklamácia

Na výrobky platí 2-ročná záručná doba, ak sa počas nej objaví nejaké poškodenie, môžete nábytok reklamovať. Treba vyplniť reklamačný formulár a o reklamácii informovať obchod mailom (info@masiv24.sk). Reklamovaný výrobok treba zaslať späť poštou/prepravnou spoločnosťou, v prípade nadrozmerného tovaru kuriérskou službou alebo ho priviezť osobne. Obchod odporúča tovar zasielať ako doporučenú poistenú zásielku.

Ak si kúpu rozmyslíte, tovar môžete do 14 dní vrátiť bez udania dôvodu. Náklady na vrátenie tovaru znáša kupujúci.

Kontakt na Masiv24.sk

Tel. čísla: 0850 999 939 a 044/22 20 589
E-mail: info@masiv24.sk

Hodnotenie Masiv24.sk na Heureke

Na webe heureka.sk má eshop aktuálne iba 68 recenzií. Obchod v čase písania recenzie odporúčalo 85 % zákazníkov.

Hodnotenie e-shope Masiv24.sk

Väčšinou sa im pozdáva široká ponuka tovaru z exotických drevín, kvalita výrobkov, dizajn produktov, komunikácia, zákaznícky servis a prehľadný web. Oceňujú aj rýchle dodanie tovaru.

Recenzie a skúsenosti s e-shopom Masiv24.sk

Z negatív sa spomína dlhá doba dodania tovaru, ktorý nie je skladom, vyššie ceny v porovnaní s nemeckou verziou webu, zákazníci občas kritizujú aj komunikáciu s obchodom.

Skúsenosti a recenzie eshopu Masiv24.sk

Nakupovali ste už v tomto e-shope? Ak áno, tak sa podeľte so svojou skúsenosťou! Ako ste boli spokojní s komunikáciou a službami obchodu? Dodžal predajca deklarovanú dobu dodania? Bol dodaný tovar kvalitný a podľa vašich predstáv? Alebo ste ho museli zaslať na reklamáciu? Svoju recenziu na internetový obchod Masiv24.sk môžete pridať do komentárov pod článkom.


Komentáre

18/08/2017 16:03
Alenka Maďarová

naozaj krasne veci len ta cena:( ale za luxus sa plati...

Pridať komentár


Pozrite si aj ďalšie obchody

Hodnotenie článku:
(89.6%)