Dekorácie zo šišiek potešia deti i dospelých

Šišky sú skvelým prírodným materiálom na výrobu ozdôb. Nazbierať si ich môžete pri prechádze v lese a doma vyčariť ozdoby, ktoré dodajú vášmu domovu prírodný nádych. Obľúbené sú ako jesenné, ale aj vianočné dekorácie.

Hodia sa ako ozdoba na dvere, na krb, luster alebo na kvetináč. Vyrobíte z nich rôzne detské dekorácie, taký ježko, tučniak alebo malý vianočný stromček dodajú každej miestnosti kreativitu.

Galéria obrázkov

Výroba dekorácie zo šišiek

Jesenná dekorácia – šišky v mise spolu s ozdobnými tekvicami

Ježkovia vyrobený zo šišiek

Figúrka zo šišiek

Ježko zo šišiek

Šišky v kvetináči

Veniec zo šišiek

Vianočný svietnik s bielymi šiškami

Vianočná girlanda zo šišiek

Vianočný veniec so šiškami

Vianočný veniec zo šišiekPublikované dňa: 02.12.2021
Hodnotenie článku:
(93%)

Autor článku

Redakcia TopByvanie.sk

Pravidelne Vám prinášame všetky zaujímavosti zo sveta tých najnovších trendov v bývaní a záhrade. Sledujte nás a nič vám neunikne :-)

V tejto kategórií nájdete aj:

Nástenné dekorácie – závesné, kovové, drevené, DIY nápady na stenuNástenné dekorácie – závesné, kovové, drevené, DIY nápady na stenu

Pre všetkých milovníkov kreatívnych dizajnových riešení sme pripravili tipy na netradičné nástenné dekorácie.

Jednoduché vianočné handmade dekorácieJednoduché vianočné handmade dekorácie

Naše inšpirácie sú naozaj veľmi jednoduché a preto ich zvládne aj menej zručný jedinec. Odmenou vám budú ozdoby, ktoré nenájdete nikdy inde!

Luster do obývačky, kuchyne, jedálne i do spálne. V kurze sú moderné i krištáľové lustreLuster do obývačky, kuchyne, jedálne i do spálne. V kurze sú moderné i krištáľové lustre

Pri výbere lustra treba myslieť nielen prakticky, ale aj esteticky. Luster musí poskytnúť dostatočné osvetlenie a zároveň môže pôsobiť na pohľad zaujímavo.


Pridať komentár