Slovenská pošta – recenzia a skúsenosti

Doručovanie balíkov neponúkajú iba dopravné spoločnosti, známym hráčom na tomto trhu je aj Slovenská pošta. Ide o overeného prepravcu, ktorý je pomerne rýchly a dokáže baliky prepraviť nielen v rámci Slovenska, ale aj mimo neho.

Slovenská pošta

Aké ponúka pošta možnosti a aké sú ceny za jej služby?

Odosielanie balíkov

Čo sa zasielania balíkov týka, máte na výber tri možnosti spôsobu dodania. Balík môžete zaslať na adresu, bude doručený na adresu vedenú na balíku alebo adresnom štítku. Vybrať si môžete aj možnosť Balík na poštu. Pri uložení na pošte treba uviesť telefónne číslo alebo mailovú adresu adresáta, aby ho pošta mohla o uložení zásielky informovať. Možnosťou je tiež uloženie zásielky v BalíkoBoxe, potrebné je taktiež uvedenie čísla mobilného telefónu adresáta.

Špeciálnou službou je služba Expres kuriér, ktorá je určená na rýchle doručenie dokumentov a tovaru v rámci Slovenska. Tovar bude dodaný do 24 hodín. Možnosti ohľadom spôsobu dodávania sú rovnaké ako pri Balíkoch na poštu, teda dodanie domov a na poštu. Expres zásielku môžete pri balíkoch do 15 kg zaslať takmer na každej pošte alebo u kuriéra, zásielky nad 15 kg môžete zaslať len na vybraných expres poštách, prípadne u kuriéra.

Slovenská pošta spôsoby dodania balíkov

Služby k balíku

Pošta v tejto súvislosti ponúka viacero služieb nielen odosielateľovi, ale aj adresátovi. Balík sa dá poistiť, poslať na dobierku, jeho poslanie sa dá stornovať, ale aj uložiť na inú adresu. Adresát môže požiadať v prípade zaslania balíka na adresu o opakované doručenie, ale napríklad aj o predĺženie odbernej lehoty či doručenie na inú adresu.

Doplnkové služby k službe Expres kuriér zahŕňajú napríklad poistenie, dobierku, info o doručení či možnosti doručiť zásielku do 10. hodiny, do 14. hodiny a v deň podania.

Cena prepravy

Cena sa líši podľa toho, či ide o balík na adresu alebo o balík na poštu. Pri balíku na adresu a hmotnosti do 5 kg je to 3,90 eura, za balík do 10 kg zaplatíte 4,90 eura. Ak ide o balík na poštu, bude vás to stáť 2,70, resp. 3,70 eura. V prípade podanie cez ePodací hárok sú ceny o 20, resp. 10 centov nižšie. Uvedené ceny sú oslobodené od DPH. V prípade kuriéra sú ceny o niečo vyššie.

Expres kuriér cena prepravy

Sledovanie zásielok

Pošta drží krok s dobou a umožňuje aj sledovanie pohybu zásielok. Informácie o pohybe vašej zásielky získate po zadaní podacieho čísla, ktoré získate pri poslaní balíka v rámci Slovenska automaticky.

Komunikácia

Pri posielaní balíkov sa zadáva telefónne číslo adresáta, aby sa s ním mohla pošta skontaktovať. To isté platí aj pri kuriérovi, ktorý adresáta ohľadom zásielky kontaktuje a informuje ho o čase dodania.

Aké sú vaše skúsenosti?

Služba Expres kuriér je pomerné nová, posielanie balíkov cez poštu však funguje už dlhé roky. Aj v tomto prípade platí, že väčšina má skúsenosti dobré. Kameňom úrazu je ľudský faktor a niektorým sa prístup kuriérov, resp. spôsob ich komunikácie nepáčil.

Podeľte sa s nami o svoje skúsenosti a pridajte hodnotenie. Ako posudzujete:

  • ústretovosť,
  • komunikáciu,
  • dochvíľnosť,
  • stav zásielky,
  • cenou,
  • ponúkané služby?


Komentáre

21/06/2024 16:34
Jana

Dnes mi priniesol kuriér balíček, namiesto radosti z balíka som odchádzala od auta( kde som si musela odkracat cez 2 ulice) naštvaná lebo som mala tu česť sa stretnúť s drzym, arogantnym kuriérom, ktorý ešte pozrel na hodinky( asi kde som tak dlho). Kuriér si "pomýlil" Pribisovu ulicu s Matejkovou. Ale vrchol všetkého bolo, keď nešla načítať platba ( až na druhy pokus) mi zobral bez dovolenia moju kartu a prikladal k terminalu čo sa mu tiez nepodarilo. Ked som ju prilozila ja uz to islo, nakoniec mi nasraty povedal, že chyba nieje v terminálu, ale vo mne. ( celý čas som bola potichu, ako obarena ....z celej neprijemnej siruacie) Takže super kuriér, nikdy viac ho dúfam nestretnem

18/06/2024 21:32
Ladislav Szollosi

JE HANBOU TEJTO POŠTY ŽE DOSTANEM 7 € SPÄŤ OD POISŤOVNi POŠTA MY STRHNE 2 € ZA PRD Služby.

17/05/2024 23:33
Mario

Expres kuriér SP je nanič. Že do 24 hodín...Doprava stála 11 eur a zásielka prišla až na tretí deň a čo v nej bolo,bolo pokazené..Po zisťovaní,kde sa zásielka nachádza mi pani na pošte povedala,že celý jeden deň stála na pošte v okresnom meste.Škoda 70 eur a teraz na koho sa obrátiť??? Asi by kuriérom mali kúpiť do áut aj motory.

30/03/2024 16:00
Dagmar

Dobry den, v poslednej dobe zle skusenosti s kurierom.Postu mam oproti domu.Kurier mi mal dorucit 2 baliky.Obidva baliky nedorucil na postu pred mojim domom, ale 1 balik dorucil na vzdialenu postu od bydliska a dalsi balik na druhu este vzdialenejsiu postu od bydliska.Vobec nerozmyslal, telefon nedvihal.Mam problemy zdravotne a takto chodit po celom meste je otrasne a asi schvalnost.

12/01/2024 19:07
M

Moja uhradená zásielka dorazila zo zahraničia až na poštu do Trebišova...a tam záhadne zmizla....

22/12/2023 14:31
Dajana

Posledný krát som si objednávala cez Postu niečo, a to poviem každému jednému známemu, aby som si objednala balík do Trenčína v hodnote 1200€ a príde do Trnavy, volal mi že či som doma ja že prosím vás dajte to do Trenčína, a z tade sa stratil a skončil už v Žiline Bratislave v Poprade a neviem kde všade. Hanba

29/11/2023 06:15
Generalny Rijaditiel Počty

Vazeni obcania, ja ako rijaditiel počty Vam oznamujem, ze za vsedkymi zamasnencami pevne stojim su to odbornici. Kedze sa presadzuje v nasej firme uz od transformacie na a.s. v r. 2004 moderna politika pretazovania zamestnancov pri mizernej mzde, norma na pocet rozvazanych balikov je 70ks, no kurierom davame bezne 120, 150, 200 i 250 ks denne. Tam, kde treba kurierov 5 mame 2 alebo 3. Ked im zlyha automobil, nahrqdny samozrejme nezabezpecime, takisto ak im zlyha skener ci terminal. Kurierske sluzby z vacsej casti zabezpecuju externe firmy. Pretoze je v mode chamtivost, nenazranost, lahostajnost a bezocivost. S prianom pekneho dna sa s Vami luci Vas rijaditiel.

26/11/2023 07:29
Gabriela

Dobrý deň veľmi neochotne a dokonca ani nedvíhal telefón keď som mu volala to bolo jeden deň,a deň predtým neochotna žena..akože nejdú do Bušoviec cez Spišskú Bélu?to kadiaľ idú kanálmi !!!!nespokojnosť veľká ....ak ich to nebaví nech to nerobia ...

23/11/2023 17:31
Zuzana

Najhoršia kuriérska služba! Drzý,neochotný kuriér, ktorý mi bez vysvetlenia zložil telefón a zásielku uložil na pošte! Myslím, že pokiaľ niekto nevie slušne komunikovať so zákazníkom, nemá na takejto pozícii čo robiť!!!

16/11/2023 18:18
PS

EXPRES KURIER - zasielka v preprave (z MT do PO) od 15.11. 18:02, s prislubom dorucenia na dalsi den. 24 hodin neskor - ani bu, ani mu. Teraz sa len modlit, aby pan kurier nemal 17.11. volno, kedze je sviatok, 18. a 19. vikend. Tolko k dochvilnosti...

03/11/2023 18:42
Silvia N.

Absolútne zle. Balík bol v úplne najvyššom boxe posunutý na samom konci, kde sa nedal dočiahnuť. Schránku som nakoniec zatvorila, keď som išla hľadať, čím by som balík prisunula a vybrala. Samozrejme, že potom sa už schránka nedala otvoriť, ale predsa nenechám ju otvorenú s balíkom! A keďže bol piatok, zákaznícke centrum sa otvára až v pondelok a balík bol na vybranie len do nedele. Keby viem že bude tak vysoko a ďaleko, zoberiem si so sebou aj rebrík!

09/10/2023 15:26
Anna

Veľmi arogantný a neochotný kuriér v okrese Bytča. Neodporúčam!

04/10/2023 15:56
Gabriela Razgyelová

Jedna katastrofa. 02.10.som cez aplikáciu zadala odoslanie balíka, zaplatila. Volala zákaznícku linku na objednanie kuriéra, tam mi pán povedal, že kuriér príde na ďalší deň automaticky, keďže som zadávala objednávku cez aplikáciu a zaplatila. 03.10.okolo 12:00 volám znovu zákaznícku linku, kde mi pani povedala, že objednávku na kuriéra nemám, tak mi ho zadala a samozrejme kuriér príde, až ďalší deň. 04.10. Volám znovu zákaz. linku, či mi vedia povedať, kedy príde kuriér, nevedia, ale dala mi číslo na dispečing, volám teda dispečing, asi na 15 krát mi to zdvihli, pan ma informoval, že nevie, ale pozrie a zavolá, po hodine čakania, volám zas dispečing čo je s tým, zdvihol ďalší pán, ktorý ma ubezpečil, že kuriér dnes určite príde. Už je skoro 16 :00 hod. A kuriér tu ešte nebol. Samozrejme volám dispečing, ale tam sa nedá dovolať, nikto nedvíha. Volám zákaz. Linku, tam mi pani povie, že oni na kurierov číslo nemajú, nech volám dispečing... Ako? Však tam nikto nedvíha... Tak mám počkať... Horor, nikto nevie povedat, či je kuriér na ceste, či príde, či nie... To sú už 3 dni čo som zaplatila za balík, zákazník čaká... A to nemajú hanbu reklamovať, že váš balík doručíme do 24 hod. Posledný krát posielam cez SP a píšem sťažnosť, lebo takýto bordel v systéme nemá snáď nikto!!!

22/09/2023 08:35
Viera P.

Balík sa našiel.

21/09/2023 21:39
Viera P.

Objednaný, vyplatený, poistený balík v hodnote 90 € mi mal kuriér doniesť 19.9.2023. Prišla mi SMS: Dnes Vam dorucime zasielku EP682049888SK na adresu ,.......... 98554 Podrecany. PIN:...........Kurier: 0914374472. Kuriér sa neukázal, tel. číslo je nedostupné, balík nezvestný a keď si ho pozriem v sledovaní zásielok, tak tam sa píše, že bol doručený 19.9.2023. TAKTO VYZERAJÚ SLUŽBY SLOVENSKEJ POŠTY.

09/06/2023 16:57
Karol

Vasa posta ma okradla o 40€ ked som posielal zakupeny tovar v liste na vymenu . obalka sa zahadne stratila .zial nemam doklad bolo to posielane v obalke .komunikacia s postou bola ....nemate doklad tak nic neurobyme tak vam pekne dakujem .ako keby sa to nedalo zistit podla adresata s ktorej posty to bolo odosielane .nikdy viac vase sluzby .hamba

18/04/2023 12:50
nika

Arogancia!!pán arogantný , hrozné niečo!

07/03/2023 08:58
Jana

Dobrý deň, ja chcem povedať, že prístup kurierky v oblasti zv, dn, pl, je úžasný. Pani je ústretová, ochotná, vždy zavolá...101%...Ona robí pošte dobré meno.
Škoda, že sa to nedá povedať aj o ostatných službách a zamestnancoch.

15/02/2023 15:39
Andrea

Pani na poste Velky Lapas je neskutocne arogantna. Prosim vymente to. Otras radsej si poslem balik cez UPS ako ho prebrat vo Velkom Lapasi. Prst dole.

15/02/2023 13:14
Lucia

Balíček nedoručený, pritom priateľ sa nachádzal na adrese.
Arogantný kurier v telefóne.
Mali by ste si tam spraviť poriadok.

29/01/2023 10:38
Soňa

Moja negatívna skúsenosť s poštou nie je jediná, je ich pomerne veľa.
Avšak posledná ma úplne rozhodila.
Priateľka z Holandska mi posielala balík 23.1.2023, ktorý sa jej včera t.j. 28.1.2023 vrátil s tým, že adresát neznámy.
Zamýšľam sa, kde sa stala chýba...
Adresa správna, zvonček označený, schránka tiež. Tiež je zaujímavé, že v tak krátkom čase by sa stihol vrátiť...

27/12/2022 16:42
JULI

Škoda,že som tu našla tak málo pozitívnych komentárov,čo sa týka mňa som veľmi spokojná.Vždy bola zásielka doručená v pohode a keď niekomu nevyhovuje dátum doručenia dá sa aj zmeniť.Tak keby sa dalo mali by si aj iní dopravcovia zamestnať spoľahlivých usmiatych doručovateľov.

22/12/2022 10:11
Erika

Absolútna nespokojnosť na internete ukazuje ,,balik prevzatý zákazníkom’’ . Rodičia celi deň čakali na kuriéra boli doma žiaden kuriér neprišiel k ním. BALIK BOL DORUČENY NA NESPRAVNU ADRESU ,našla ho náhodne suseda u nich doma vonku na schodisku, vďaka bohu za dobrú susedku ktorá prišla s balíkom a doniesla ho ktorá tiež netušila že u nich bol kuriér. Ten balik mohol kľudne vziať nejaký okoloidúci . Chcela by som vedieť načo potom je ten kód k balíku ktory posielate do SMS aký to má zmysel ???

07/12/2022 13:52
Kurieris


Zdravím Vás priatelia, ja, ako kurier by som sa Vám chcel touto cestou par slovami prihovoriť.
Ak Vám príde SMS o doručení balíka, v ktorej je aj kontakt na kuriéra, to číslo v žiadnom prípade nedvihajte. Ak by Vám kurier volal aj viac krát, kľudne ho zrušte alebo zablokujte. Ideálne je, keď si neoznačite zvonec a schránku, aby Vás predsa len nejako ten kurier nenašiel. Ak máte pocit, že on už vie, na ktorom poschodí bývate a nejako sa dostane do paneláku a klope vám na dvere, určite neotvarajte. Ak by Vás nakoniec niečo presvedčilo, že možno by bolo fajn sa predsa len neschovávať, určite počkajte, kým kurier z vašej adresy odíde a až potom otvorte a volajte mu, že ste doma. Ak by ani to nepomohlo, potom odporúčam hneď pri objedvanavani balíku uviesť par preklepov napr v mene, telefónnom čísle a najlepšie aj v adrese.
Vy, ktori ste sa predsa len smelo rozhodli balík prevziať, si určite neprecitajte sms, ktorá Vám príde ohľadom doručenia zasielky. Zvykne tam byt písané, že koľko EUR balík stojí a akým spôsobom treba platit. Ak je tam veľkým písmom písané HOTOVOSŤ, určite si so sebou ku kuriérovi zoberte len platobnú kartu, nie celú peňaženku, kde máte aj hotovosť ( veď nebudete predsa takú ťažkú vec nanášať zo sebou, ešte by ste dostali pruh alebo čo).Veď kurier predsa počká, kým sa znovu otočíte po peniaze, veď zato je platený a ma kopec času. A ak aj vidíte, a kurier vám určite aj povie, že koľko máte platit, a predsa Vás napadne taká kktina že si zoberiete rovno celú peňaženku, majte v nej menej peňazí než koľko stojí Vaša zásielka a znovu choďte domov po zvyšok peňazí opakujem kurier veľmi rad počká.
Ak by ste náhodou, ale to sa predsa len nestáva často, nevedeli, čo vám kurier nesie, určite sa ho to spytajte. On bude vedieť čo ste si objednali a čo je v balíku. A ak nie, je to len a len jeho chyba, že nesedel pri Vás vo chvíli, keď ste to objednávali. Ak si nájdete Zmeškaný hovor napr. o 8.00 hod, nezavolate predsa hneď naspat, veď načo. Najlepšie je počkať par hodín a napr skúsiť zavolať o 19.00hod že kde je kurier či pride. Je to logické, keďže kuriéri nemajú rodiny, záľuby, voľnočasové aktivity, ba ani spať im netreba takze volajte im aj neskôr kľudne aj o polnoci máte nato nárok veď ste si predsa zaplatili postovne a je chybou kuriéra že ste mu nezdvihli a neotvorili. Vy ste pani tohto sveta a keď vy si dupnete, vtedy musí kurier docválať. Domnienka, že keď kuriérovi zavoláte par hodín od jeho telefonátu a myslite si, že je stále na vašej ulici a čaká na Vás kým zavoláte, je správna a absolútne na mieste. Ak budete mat zlý deň, alebo čokoľvek nepekné sa Vam stane, určite ale fakt, dajte to kuriérovi pocítiť. Veď kto iný môže za Vás zlý deň, keď nie kurier ? A ďalej, určite odporúčam balíky objednávať výhradne na adresu, kde sa zdržujete čo najmenej, veď keď som v robote od rana do večera tak hádam si nedám poslat balík do Prace, no čo som Pi..? Alebo Ko…? Jasne že si dam adresu domov kde nie som veď to ma predsa kurier vedieť zaplatili ste si zato. Pre tých odvážnych, ktorí to predsa risknu, a objednajú si balík na adresu do práce, mám super radu a sice, že ak pracujete v nejakom veľkom komplexe, či nákupnom centre, kde je 137 butikov, obchodíkov a podobne, nie že vás napadne napísať do adresy, v ktorom z tých 137mich obchodíkov vás ma kurier hľadať. Telefón nedvihat jasne to už viete. Veď kurier ma vedieť, kde pracujete, predsa cena poštovného zahŕňa aj tuto položku. Tak čo. Čiže príklad - úplne stačí napísať Janko Hrasko Eurovea. Alebo podobne. Čím viac poschodí a firiem, tým pre kuriera lepšie, zboznujeme tuto hru a mame nato kopec času keďže správame v dodávkach, domov sa neponáhľame a nemáme ani za kým.
Ak aj napriek mojim dobrým radám si urobíte po svojom, a kuriérovi hneď pekne zdvihnete telefón a budete tam, kde máte smerovaný balík, aspoň ho preboha nepocuvajte, čo vám rozpráva. Úplne ignorujte jeho obsažný predslov typu “Dobrý deň, tu je kurier, na dresu Hlavná 10 mám pre Vás balík za 20€, platit sa da iba hotovosťou, prídem medzi 10-10.30, budete doma? Neváhajte, a hneď sa ho obratom opýtajte nasledovné - kto vola? Kam ? Koľko platím ? Kedy prídete ? A vetu “platit bude kartou” prosím rozkazovacim tónom nie opytovacim. Kurier predsa nestojí zato, aby ste počúvali, čo rozpráva do telefónu. A ešte ak je práve deväť hodín ráno kľudne ho dojebte, že kde je tak dlho, že ho čakáte už cely deň a potrebujete absolútne akútne si ísť kúpiť rožky lebo už tento týždeň nebudú.
Dúfam, že si moje smelé odporúčania vezmete k srdcu a začnete sa správať k nam viacej povýšenecky, ďakujem priatelia pekný zvyšok dňa. ;)

29/10/2022 10:55
marek

slovenska posta je odpad.potreboval som do piatku surne tazidla tak som zvolil expres kurier do 24hod.cakam druhy den od odoslania predajcu a schvalne ju neprevezmem,lebo uz mi je na prd ::keby informovali kde sa balik nachadza,nech si to obchody riesia s dopravcami

24/10/2022 12:56
Zuzana

Kuriér slovenskej pošty,neprišiel, nezavolal,nezazvonil,ani sa nezastavil, rovno napísal,že adresát nezastihnutelny a zaniesol to na postu. Hanba! Prišiel mi iba email,že si mám prísť pre to na postu. Nikdy viac!

14/10/2022 21:52
vlado75

Dobrý deň.
Posielal som cez slovensku poštu balík s označením krehké. Balík dorazil v katastrofálnom stave .Bol rozmočený ,asi ho aj kurier prešiel autom! pošta priznala zničenie zásielky,ale plnu sumu odmietla preplaťiť aj keď kurier je proti tomu poistený. Nikdy viac nebudeme okrem listovej zásielky posielať cez poštu žiadný balík!
Aj keď zasielka bola poslaná na adresu muselo sa ísť pre ňu na poštu, proste hnus!!

26/09/2022 19:14
Petra

Kurier slovenskej posty je ten najhorší kuriér akého poznám. Pred dodaním zasielky ani nezavola a balík vám prehodí cez plot. Nebolo to prvý krát. Platím si za dodanie do domu a on nie je schopný ani zavolať že je pred domom. Veľmi zlú skúsenosť mam s vašou spoločnosťou.

26/09/2022 16:43
Klaudia

Kuriér Slovenskej pošty je najhoršia služba s akou som sa stretla. Mala som nepriatý hovor,o 2 min.neskôr som volala naspäť a kuriér bol nedostupný celý deň. Zvyšok zásielky pre firmu tu nechal ale môj balík nenechal. Ja som si zaplatila za službu doručenie na adresu a nie za to aby som stála niekde na pošte.

Veľká nespokojnosť, radšej nech zrušia kuriérsku službu ak majú taký postoj k doručovaniu.Ak by tam bola iná možnosť doručenia,určite pôjdem cez iného kuriéra

21/09/2022 14:01
Marta

Dobrý den. Neochota, arogancia prosila som kuriera, kedže som bola v práci aby mi zásilku priniesol nasledujúci deň to nebolo možné tak do práce to mal po ceste tiež nie lebo musel vela balíkov prehádzať, alternatívu na poštu zamietol a iné nejakú zásielkovňu to tiež nešlo.Tak som len chcela vedieť ako sa dopracujem k balíku iba mi odvrkol že nevie ešte uvidí a zložil. A takúto skúsenosť nieje jediná. Už nikdy viac

05/09/2022 08:53
Ján Ivanko

Dobrý deň. Kuriérska služba Slovenskej pošty je smiešna. Nedá sa platiť kartou a nik vás dopredu neupozorní. A to v dobe Covidu

30/08/2022 21:09
Tatiana

S poštovým kuriérom mám zlé skúsenosti,už viackrát sa neuracil ani zavolať a rovno balík odniesol na poštu,raz z vysvetlením,že to tam dal na moju žiadosť a viackrát,že ma nezastihol,pritom mi ani nezavolal,načo si platím vyššiu sumu,keď to nieje poslané,ako si žiadam?

18/08/2022 19:06
Žaneta

My máme s poštovným kuriérom len tie najlepšie skúsenosti. Jeho číslo uložené už roky v mobile. Po doručení SMS či zavoláme, či napíšeme SMS krátku, stručnú o zmenu adresy či že nie sme doma, vždy sa podľa toho zariadi a pár minút počká ak meškáme. Ešte nikdy sa na nás neohradil, nezvýšil hlas ani vtedy ak ho zastavíme na ceste či si nemôžeme prevziať balík že ho vidíme v meste a vieme že dnes máme balík.Ono záleží aj od človeka i možno od toho koľkých dementov kuriér stretol od rána. Ako tu čítam je ich na SVK hodne. :)

29/07/2022 19:04
Vlado

Dobrý deň.
Zial aj ja mám dlhodobé a aj denné skusenosti so slovenskou postou.
Oddelenie reklamácii( Banska Bystrica) ma vždy už vopred napisanu odpoveď pre klienta este pred sťažnosťou a vždy je na vine klient (zakaznik)
Hlavne,ze SP si fazduje super a vedenie ma cez 20 tisicove mzdy.
Jasne,ze zamestnenane ma bežne plat na úrovni minimalnej mzdy.....
Hlavne,ze sa nakupuje technológia, kopec aut na dorucovanie a služby nikde....
Ake vedenie ( p. Luptak) tak taka cela posta....

28/07/2022 15:06
Ľuba

Dnes som si bola vyzdvihnúť obyčajnú zásielku na pošte v TN...pri okienku mi odovzdali z veľkej časti roztrhnutú obálku A4 (diera cca 12x5,5cm), obsah zreteľne viditeľný...na moju otázku, či v takom stave zásielka prišla, nenasledovalo žiadne vysvetlenie ani ospravedlnenie, iba "milá" odpoveď pracovníčky pošty: "Myslíte, že som to roztrhla ja?" Našťastie, obsah zásielky poškodený nebol, ale moja dôvera k službám SP značne poklesla.

20/07/2022 13:14
Karin

Dobrý deň, rozbitá hrubá sklenená misa na kusy zasielaná ako krehký tovar, samozrejme zamietnutá reklamácia, vraj zle zabalené,...som zberateľka skla a stále rovnaký postup pri balení.Do papiera a obložiť papierom aby sa to nehýbalo.Veď to museli hádzať , inak by sa to nerozbilo a vraj som to zle zabalila..Ako to , že neprevezmú zodpovednosť, keď tam bol príplatok za krehký tovar. Načo to tam je napísané.Steandu si zo mňa urobili.Idem to riešiť ďalej, drzosť nevýslovná, škoda za 80 Eur !!!!

12/07/2022 22:26
Ivana

Zdravím, kuriéra Slovenskej pošty hodnotím veľmi pozitívne, príjemná komunikácia, ústretovosť, úsmev na tvári ....mohli by si brať z nich príklad aj ostatní.

29/06/2022 13:41
Eva Minichová

Dobrý deň, asi budem jediná, kto má dobré skúsenosti s poštovým kuriérom. Uz dlhodobo mi nosí na Tematínsku v Bratislave balíky rovnaký kuriér, ktorý je úžasný, ochotný, prívetivý a vždy má dobrú náladu. Predtým tam chodila jeho pani manželka a tá bola tiež skvelá. Občas si dám presmerovať zásielku na domácu adresu a tam chodí rovnako veľmi milý kuriér. Taktiež nemám problem, ked si zadám požiadavku na vyzdvihnutie zásielky, vždy je všetko vybavene podľa požiadavky. Takže čo sa kuriérskej služby týka, za mňa najlepšie skúsenosti, skôr iné spoločnosti majú menej príjemných zamestnancov. Zrejme mám šťastie, prajem aj ostatným podobné skúsenosti :)

28/06/2022 14:33
Ľubica

Celé zle, podaný balík v Bytči a doručený v Trnave... podotýkam zabalený dôkladne pre prípad že by sa s ním nezaobchadzalo normálne. Bohužiaľ nepomohlo..v balíku boli výrobky z dreva.. zákazníčka poslala fotky a všetko bolo poškodené... smutné na to aké poplatky si pýtate... pochopiteľne teraz všetko riešim na moje náklady

24/06/2022 19:13
Natália

Absolútne neodporúčam kuriérsku službu slovenskej pošty. Kuriér 0915085005
mi zavolal v stredu večer keď sme neboli doma, na druhý deň ani nezavolal, neprišiel a v piatok mi prišla SMS že balík je uložený v inej obci než na akú mal prísť balík!!!
Neviem či je pre vás toto v poriadku, no pre mňa ako zákazníka, ktorý si zaplatil kuriersku službu neakceptovateľné!
Do druhej obce sa momentálne nedostanem, cez víkend je pošta zatvorená a balík potrebujem!!! Nikdy viac!

23/06/2022 12:10
Štefan Gunár

Skúsenosť najhoršía aku som mal pred dodaním mi prišla sms že mi to doručia prišli až na druhý deň mal som platiť 20.14 eur dal som mu 21 eur automaticky si to hodil do kapsy bez vidavania mne nejde o tie drobné ale mne tiež nadaju triangel zato že som 12 hod bani on sa celý deň vozí autom a chce zato ešte tringelt už každý bude chcieť priplácať za prácu za akú má zaplatenú ... Drobné sa nechávaju servírkam

07/06/2022 13:02
Petra

Ako jedina dorucovatelska sluzba neudava priblizny cas dorucenia cez den. Cize, po dnesnych skusenostiach, ked cely den nosim so sebou telefon po byte, mi kurier zavolal a ja som ho poprosila, ze za minutku budem dole. Oboril sa na mna, ze keby mu to kazdy povedal, tak neskonci nikdy. Z toho vyplyva, ak cakata kuriera Slovenskej posty, nechodte ani srať, nepocka vas...

27/05/2022 16:55
LuboN

Slovenská pošta? Strach a hrôza! Tam si zamestnanci žijú ešte hlboký socializmus. Otváracie časy pobočiek pre nich nič neznamenajú, špeciálne na Pošte 4 v Prievidzi. Opakované argumenty typu "je náš málo", "sme len ľudia" apodobne výhovorky. Za čo sú preboha platení vedúci pracovníci? Poradové čísielka na informačnej tabuli stíhať nebudete, vedúca si zavrie hodinu pred "záverečnou" Keď sa ozvete, verejné z vás urobia arogantného debila. Nadriadeným sa nedopátrate, tiež asi berú plat za nič.
Ak máte nízky tlak, návšteva vítaná. Najlepšie ale obísť veľkým oblúkom, bohužiaľ, nie vždy sa to dá. Slovenská pošta - podľa mňa hanba Slovenska.

23/05/2022 12:01
Tereza

????????... Jedina kurierska sluzba, ktora neoznami pribliznu hodinu alebo aspon cast dna, kedy bude zasielka dorucena.. To ma clovek sediet od rana do vecera doma a cakat? AK VOLATE KURIEROVI, a chcete sa informovat, NEZDVIHNE VAM MOBIL ANI NEODPOVIE NA SPRAVU. Naco potom uvadzaju jeho telefonne cislo?? NIKDY VIAC TUTO KURIERSKU SLUZBU!

04/05/2022 14:26
Tatiana Danova

najhoršia kuriérska služba kuriér arogantny

29/04/2022 09:51
Pavel Trnka

Dobry den. Ja mam velmi dobre skusenosti s kurierskou spolocnostou slovenskej posty. Vzdy ochotny, ustretovy, dobre naladeny kurier Vladimír s ktoreho sluzbami som bol vzdy nadmieru spokojny. Kiez by bolo takych kurierov viac.

28/04/2022 20:20
Tomáš

Nech sa na mňa nehnevajú, ale aby išiel balík z čiech so živými kvetmi 3 týždne? To čo mi príde? Plesnivý šalát alebo seno? A za toto sa platí akože prioritné dodanie???? Na Sibír s nimi alebo do uránových baní, ani chleba a vodu by som im nedal! neschopnosť nadovšetko!

27/04/2022 12:02
Maťo

Za všetky správy a hrozné zážitky so Slov. poštou nová informácia o "hospodárení" Slov. pošty za minulý rok v porovnaní s inými poštovými spoločnosťami - odkazy tu vraj nie sú povolené, tak čítajte na SME.sk dnes článok Kým kuriéri zažili zlatú éru, Slovenská pošta vyrobila megastratu - 70 miliónov eur. A riaditeľa Slov. pošty tam minister dopravy Doležal stále drží... Takže je za neho zodpovedný. Služby tejto firmy sa neustále a rapídne zhoršujú, zásielky riadne nedoručujú, kradnú ich, a vedenie ostáva. Odíde až s touto vládou a s megatučným odstupným a odmenami namiesto toho, aby dostal k úhrade všetky straty, ktoré nedokázal eliminovať. Veď načo tam teda sedí, posedáva????

21/04/2022 18:08
Jozef

Dobrý deň, čítal som tu rôzne reakcie a skúsenosti pozitívne, aj negatívne a tak pridávam svoju: Potreboval som prepraviť koberec o rozmere 360 x 255 cm , teda rolku koberca dlhú 255 cm. a ťažkú presne 23,700 kg. z východu republiky na západ, presne 374 km. oslovil som Toptrans - tam odo mňa pýtali cca 52,-€ !!!!!, skúsil som "Najlacnejšieho kuriéra", ten pre istotu má problém s telefónom a komunikuje len mailom - už tuším prečo, lebo keď som skúsil podávať cez jeho stránku, pýtala odo mňa 35,10€. Známy mi tvrdil, že nech to pošlem poštou. No na stránke píšu, že najdlhšia zásielka môže byť max: 200 cm a moja rolka má 255 cm, no skúsil som sa spýtať na pošte. Nuž berte to ako chcete, ale takmer mi vybehli oči, keď môj koberec bez problémov prijali na prepravu express kuriérom a cena prepravy 11,64 €. Nuž a teraz nech súdi kto chce, ale ja mám takúto priamu skúsenosť a nik mi ju nevyhovorí. Ďakujem za pozornosť.

21/04/2022 15:01
Peter

Slovenska pošta najhoršia organizácia na posielanie listov, balíkov, x-krát som posielal niečo cez Slovensku postu vždy zásielku stratili. Priebeh reklamácii nula bodov. Postup ombudsmana alebo akože vedúceho posty opäť nula bodov. Moje škody v stovkách €. Tieto opice si nezaslúžia aby existovali .

21/04/2022 06:55
Patricia

Najhoršia sluzba aká len môže existovať. “Sluzba” kuriér SP ma nas*ala už toľko krát,že ak sa dá niekde ako spôsob dopravy vybrať medzi SP a diablovou pravou rukou,voľba je pre mna jasná.okrem toho,že sa x-krát zásielka stratila a musela som ju ísť hľadať do depa,lebo mi nikto nevedel povedať kde je,však to určite všetci poznáte, je najnovší bonus,že mesiac cakam na balík,zrazu jedného krásneho dňa mi out of nowhere zavolá kuriér,že je pred mojim domom (alebo aj nezavolá a zásielku rovno dajú ako adresát nezastihnuty),ja doma nie som,dohodnem sa na druhý den a zrazu mi o pár hodín príde email,že zásielka je uložená na pošte. Vsak som si za to len zaplatila,môžem si pre ňu ísť aj sama na postu,preco nie.OTRAS

06/04/2022 18:59
Soňa Burská

Dnes ráno o 7,48 hod.mi prišla SMS,že mi dnes doručia zásielku v hodnote 39,93 EUR.Je 18,58 hod. a zásielky nikde.Nespokojná !!


24/03/2022 14:06
Dominika

Pobavili ma tieto komentáre :D pridám naše skúsenosti-je jedno kde bývame a akú máme schránku, pravidelne nám pani poštárky hádžu listy a balíčky cez plot, čo by nebol väčšinou problém (za predpokladu, že by nepršalo), keby sme nemali štyroch psov, ktorí všetky listy a balíčky krásne roztrhajú a roznosia po záhrade. Párkrát sme sa aj sťažovali, na čo nám boli vyčistené žalúdky, že nie je vina poštárky, že balík skončil na záhrade a nie v schránke. Asi máme teda magické schránky, keď z nich vyskakuje pošta cez plot :D

26/02/2022 09:42
Tomáš

Banda kretenov
Stratili mi balík
Poslal som im fa z obchodu co v ňom bolo aj s faktúrou a všetkými potrebnými dokladmi. Reklamácia neúspešná vratia mi sumu 18eur . Sú to zlodeji.

23/02/2022 15:25
Jolanka

Bratislava 44 , dorucovacia adresa ludovita fullu ... Zasielka nedorucena , bola tzv. Stratena ... V preklade ukradnuta ... Dovolat sa na postu za 3 dni ani sanca ... Telefon zvoni a nikto nedviha ...

16/02/2022 14:05
Ina

V Bratislave funguje celkom dobre jediná pošta, kde nie sú lenivé lemry a v pracovnom čase robia to, čo majú, dokonca majú pracovné návyky aj pracovné tempo: pošta v Eurovei. Inak otras všade, najhoršie Centrál a Uzbecká ulica. Tam je to úplne hardcore! Dlhodobo a nik nič nerieši. Na Uzbeckej síce zmenili vedenie predvlani, keď za tým išla slečna novinárka, ktorá tam býva, a jej balík vydali neznámemu človeku, a to musela podať podnet na tzv. Telekomunikačný úrad, lebo vedenie pošty nerobilo nič a zo zákazníckeho centra jej chodili samé somariny s alibizmom - že vec sme preverili, ale vlastne takto to má byť... :))) Malo by sa s Poštou niečo začať robiť. Takto vedenie berie len desaťtisícové odmeny - za nič, mzdy - za nič. Vyhodia ich - odstupné v desaťtisíckach. Kto by tam nechcel ísť robiť? Nastúpi a môže v robote spať.

16/02/2022 14:01
Pavol

Slov. pošta nahovára zákazníkom, že ich list do zahraničia ide prvou triedou, len prvou triedou. Do ČR, do USA... Do ČR ide dlhšie ako by mal, do USA pred zopár rokmi chodil buď loďou alebo prvou triedou - letecky. Teda teraz chodí IBA prvou triedou, čiže letecky. Poslal som do USA obyčajný list, išiel tam 6 týždňov, ako voľakedy chodil loďou, možno plachetnicou alebo čo. Takže pošta zavádza, že odosiela zásielky do USA letecky alebo čo je toto za situáciu?!! Ako je možné, že aj druhý list išiel tak dlho?! Platím prvú triedu, list tam pošlú asi po holubovi... Ako to, že zavádzajú, klamú, okrádajú ľudí na poštovnom???? Minister dopravy Doležal by mal odstúpiť, za toto, resp. za vedenie Pošty je zodpovedný on, on si tam dosadil nové vedenie. Nezmenilo sa NIČ k lepšiemu! Naozaj pomôže iba vybudovať tento podnik od nuly, úplne nanovo, s novými ľuďmi na všetkých pozíciách. Nasadiť tam disciplínu, zodpovednosť a KONTROLU. Len potom môžeme očakávať služby ako v 21. storočí.

15/02/2022 21:23
pKirnic@gmail.com

V Košiciach na hlavnéj pošte .sú drzé a vulgárne pracovníčki.nic nepomôžu.vsietkich by som vismaril behom minúti.

11/02/2022 15:48
Peter

Keďže väčšina kurierov, ktorý doručujú pre postu sú externi kuriéri - živnostníci, nevidím dôvod, prečo by niekomu nechceli doručiť zásielku, keďže majú zaplatené len to, čo doručia. Nedorucene zasielky zaplatené nemajú, čiže ak chcú zarobiť tak chcú a musia aj doručít zásielku. Problém bude niekde inde. Napr. treba dvíhať telefóny, označiť si zvonce a nezabúdať nato, že na doručenie zasielky treba DVOCH ĽUDÍ, toho čo doručuje a toho čo prevezme balík !!!

11/02/2022 13:14
Peter

Keď si objednáte kuriéra, ktorý ma prísť po balík, tak si ho máte hneď aj zabaliť a mat prípravný na adrese vyzdvihnutia. A ak trošku logicky pouvazujete kurier nepríde balík vyzdvihnúť o 9 ráno, keď ma v dodávke natrieskanych 150 balíkov aby mu tam ešte nejaký kočík alebo čo zavadzal a cely deň ho tam prehadzoval. Vyzdvihnúť príde poobede, ked už ma viac menej prázdne auto

11/02/2022 13:00
Dominika

Najhoršia preprava je cez Slovenskú poštu, pri každej jednaj zásielke ktorá má prísť cez nich tŕpnem. Včera mi prišlo oznámenie že kuriér je na ceste, potom prišlo oznámenie že zásielku sa nedalo doručiť, rýchlo som volala kuriérovi (lebo jeho číslo bolo v e-maily) no samozrejme nikto nezdvíhal. O pár hodín na to bol status zásielky že vracujú naspäť odosielateľovi. To fakt po jednom dni ? a potom čo sa on ani neunúva ozvať a ani ozvať ak mu niekto volá ?

10/02/2022 08:57
Mirabel

Dobry den,
pripajam sa aj ja. Kurierska sluzba je cista katastrofa. Kurier sa vobec nesnazi dorucit zasielku, iba zatelefonuje a ked akurat nemozete zdvihnut, mate smolu. Vobec na adresu nepride, hoci ho tam vzdy niekto caka, kedze viem, ze zasielka ma byt dorucena.... zbytocne. Naspat na jeho cislo sa uz nedovolate. U inych dorucovatelskych sluzieb takyto problem nemate. Takze urcite neodporucam a Kurier slovenskej posty nikdy viac!!!

20/01/2022 15:43
Maroš

Bolo by super, keby sa pošta vyjadrila, prečo okráda zákazníkov, keď preberie od nich list prvou triedou - zaplatia za ňu, no zásielka/list príde adresátovi o 4-5 dní. To isté smerom do zahraničia. Pred cca 2-3 rokmi začali tvrdiť, že zásielky do zahraničia idú už iba prvou triedou, čiže expresne, za to si aj pýtajú dosť peňazí. Posielam poštu do Kanady, do USA, do Paríža. Vždy sa ženskej pri okienku spýtam, kedy to adresát dostane. Odpovede sa rôznia - O 5 dní, niektorá povie o 4 alebo o 8. Ok. Posledné tri zásielky do Kanady išli 7 týždňov, do USA 6, do Paríža dva týždne. Skúšal som odoslať podobné zásielky z Hainburgu aj z Brna, nech to porovnám. Od nich adresáti dostanú moje listy do desať dní. Ako je možné, že Slovenská pošta takto zavádza? Nič neposiela letecky, iba klame? To voľakedy, loďou takto išla pošta, ak ste nezaplatili doručenie letecky. Takže buď klamú alebo .... Toto nie je situácia počas pandémie, bolo to tak už pred ňou! Súhlasím, nové vedenie ničomu nepomohlo. Pošta je horšia a horšia a minister dopravy spí alebo sa teší, že zamestnal kamaráta.

20/01/2022 15:38
Jana

V Bratislave sa mi tento veľmi čudný podnik zvaný Slovenská pošta ani nepokúsila doručiť, a to v centre mesta, doporučenú zásielku, citujem, čo mi odpísali ako dôvod:
" .....podľa dostupných záznamov z informačného systému Slovenskej pošty, a. s. bola zásielka s podacím číslom RF688996479SK dňa 11.01.2022 oznámená na pobočke pošty Bratislava 218 z dôvodu mimo rozsah doručovacej služby.
V prípade pokiaľ je zásielka oznámená, ako uložená na pobočke pošty bez vykonaného pokusu o doručenie, ako v dopytovanom prípadne je potrebné jej vyzdvihnutie na pobočke. Vzhľadom na uvedené bola pripravená na výdaj pre adresáta.
Oznámenie uloženia zásielky na pošte z dôvodu mimo rozsah doručovacej služby môže znamenať, že odovzdávacie miesto sa nachádza v lokalite, kde z objektívnych dôvodov nie je zabezpečené riadne doručovanie zásielok.
Ospravedlňujeme sa Vám za oneskorené vybavenie Vášho e-mailu. Z dôvodu zvýšeného dopytu zákazníkov systém pridelil Váš e-mail na riešenie až dnes.
S pozdravom a prianím príjemného dňa
Zákaznícke centrum"

Koniec citátu.
Okrem toho, že sa v ich absurdnom zákazníckom servise nenašiel človek, ktorý by sa nehanbil pod také hlúposti podpísať, Pošta zavádza. Zásielka bola vraj mimo ich doručovacieho rozsahu. Ibaže bola to malá, desaťgramová obálka formátu A5. Tak potom čo oni vlastne chcú doručovať a načo majú poštárov? Aj toto nové vedenie zásadne zlyháva a nič nekontroluje. Čakám od nich ospravedlnenie, verím, že im to bude trvať kratšie ako dva týždne - to je totiž doba, za ktorú skladali túto ich krátku a hlúpu odpoveď. :)))

19/01/2022 08:31
Jozef

Sypem si popol na hlavu za recenziu zo 14.1.2022. Balík z Portugalska mi prišiel na piaty deň ráno, čo je slušné. Kamarát v Portugalsku platil poštovné 10 eúr a bola to doporučená zásielka prvej triedy. U iných kurierov by zaplatil cca. 20 eúr, ale bolo by to tu na dryhý až tretí deň. Takže dá sa aj s poštou. Čo je však potrebné zlepšiť je sledovanie. V dnešnej dobe nie sme zvyknutí, že status sa nemení 2 dni. A tiež tie priečelia budov, a zbytočne veľa služieb, ako žreby, bankovanie, predaj kalendárov a somarín. Ale tak dám aj pochvalu: doručovateľky čo máme v KE, tak robia nadštandard, ak sa balíček nezmestí do schránky, prinesú až do bytu, usmejú sa, toto je krásne, držte si ich. Možno tým, že majú pohyb, tak sú v kontraste s paničkami za priehradkami, ktorým sa z toho sedenia chce asi spať. Dobre, Pošta, dávam ti šancu a priznávam, že my zákazníci sme často príliš netrpezliví, ale takto nás to učia konkurenčné firmy. Pravdepodobne má Pošta dobre odhadnutú cieľovú skupinu - hlavne seniorov a ľudí, ktorí sledovať zásielky ani nedokážu. Ale pridajte niečo aj pre moderného človeka, ktorý žije v rýchlom svete.

15/01/2022 19:53
Zdenek Mail

Pôvodne som chcel tiež napísať negatívny komentár - ale po prečítaní tých ostatných som zistil, že som vlastne šťastný človke :)
Takže - milá pošta - ďakujem !
Síce si sa sa veľmi nezmenila od dôb Mongolov, ktorí Ťa vymysleli - ale pravdou je, že zatiaľ si mi nestratila žiaden balík, ani list - a to sa priznám, že voľakedy za komančov som dokonca osielal aj pohľadnice so známkou nakreslenou od ruky.
Takže som sa iba chcel posťažovať na BalíkoBox - že sa opičíš po WhatsApp (Facebooku), Google a dvojfaktorovej autorizácii a snažíš sa tajne vylošovať telefónne čísla (za e-mailové adresy sa už zrejme platí na darknete príliš málo :(
Pravdou však je, že si už od Džingischána verne spolupracovala s Gestapom, KGB, ŠtB a ostatnými CIA - takže Tvoj záujem o stotožnenie je pochopiteľný.
Lebo veď ani WhatsApp v skutočnosti nepotrebuje telefónne číslo - hoci ho notoricky požaduje a tvári sa, že ho nutno-nutne potrebuje (funguje však aj na tablete, bez GSM modulu)
Takže Good Luck - zatiaľ ale ostanem so Zásielkovňou.- aj keď to je pre zmenu český prevít ;)

14/01/2022 12:20
Jozef

Neznášam poštu. Bývam v Košiciach, človek si povie, že v takom meste to musí byť na úrovni. Ale nie, najprv sa pred poštou čaká takých 15 minút v rade. Nikde inde sa nečaká, len pred poštou. Vo vnútri 4 okienka, ale funguje len jedno alebo dve. Tempo je mizerné, lebo seniori si tam kupujú žreby a zisťujú koľko eúr majú na svojich účtoch. Platba kartou nemožná. Hoci si podací hárok vyplním elektronicky, musím čakať, lebo mi je hlúpe vysvetľovať 20 nervóznym ľuďom, prečo ich predbieham. Pani v okienku ma ešte zjazdí, že na balík je krabica malá a malo to ísť ako list. Nabudúce si študujem rozdiel medzi balíkom a listom. Ale pozor, ešte existuje aj balíček, a to je čosi iné. Strácam nervy, ja nechcem študovať 20 minút, čo mám zvoliť. Ešte pikoška: na košickcej pošte je vstupný portál v dezolátnom stave, či už hlavná pošta, alebo na Juhu, to je proste všetko v pôvodnom 50-60 ročnom stave, svetlá nesvietia, omietka padá, banery sú zošúchané. Ja sa tam hnusím. Tak som teraz objavil Zásielkovňu. Cez appku vyklikám adresu príjemcu, donesiem do hociktorého miesta, kde len poviem kód a neriešim podmienky, hárky, váženie, meranie, čakanie a nervy. A ešte to výjde lacnejšie. Teraz mi človek poslal tovar za 550 eúr z Portugalska, a žiaľ, poštou. Za 4 dni viem len toľko, že to z Portugalska odišlo. Netuším, kde je to teraz, sledovanie už 2 dni neaktualizuje údaj. Naša pošta sa vyhovára, že ona to ešte nemá. Portugálska tvrdí, že ona to už nemá. Tak do kelu. GLS dokáže balík z nemecka doviezť za 2-3 dni. A pikoška na záver? Na stránkach pošty na vás ešte vyskakuje ten bot, ktorý vás vlastne presvedčí, že pošta sa zmenila, zlepšila a že jej máte dať šancu. To kto tomu uverí?

11/01/2022 16:42
Lenka

Objednala som si kuriera na kočík ktorý som predala. Objrdnany bol na daný deň. Celý deň som čakala kedy pride kuriér pre balik. . Nič. Komunikácia z ich strany žiadna. Keď sme sa dovolali na centrálu. Tam nikto nič nevedel. Dispečerka mi volala pred piatpu vecer , ze teda u, nema kto pre ten bal8k prist!! A či je to take surne.! Ze prídu na dalsi den. Samozrejme na dalsi den zasa ... telefon v ruke. Vraj kurier sa ozve hodin predom. Jasne zavolal mi ze za 5 minut pride!! No a samozrejme ze mi povedal ze balik príde na danu adrrsu na druhy deň. Jasne .. zasa žiadna odozva pani na balik čaka cely deň a nič. Otras kuriera nikdy viac. Komunikacia s centralou je otrasna a ta dispečerka čo mi volala bola taka "milá"že mi z9brala rok života....

10/01/2022 09:24
Marianna Popovičova

Dnes mi Slovenska posta spravila krajsi den,na poste 22 v Kosiciach mi zamestnankyna pomohla uz vratenu zasielku dorucit na spravne miesto.Vrlmi pekne dakujem za ustretovost

28/12/2021 08:19
Marek

KATASTROFA. Balik podany 16.12. 2021 prvou triedou do nemecka ( doba dorucenia 4-7 pracovnych dni ) dnes je 28.12.2021 a balik este stale neprisiel. Volal som na infolinku tak pani mi povedala , ze to je len orientany datum dorucnia . Balik cestoval zo slovenska 16.12.21 a opustil slovensko 22.12.2021 ( PRVA TRIEDA TO JE HEJ? ) jediine co sa tyka poplatkov - sluzby 0 bodov . HANBA HANBA HANBA . NIKDY VIAC BALIK CEZ POSTU !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

26/12/2021 20:41
Lola

Najhoršia spoločnosť. Tovar objednaný 3.12 z alzy!! s tým že príde 7.12 od slov. Pošty, po týždni keď sa človek konečne dovolá zistí aj podľa sledovania zásielky že sa tovar nachádza na centrále a keď sa ozve tak mi ho doručia nie domov!!! Ale dajú mi ho na poštu!!! Balík mal 50kg a len si poslu sms... najhoršia,, všetci ostatní kuriéri stíhali len oni nie a zistila som že tie male a nezname firmy poslali balík do 2 dní a taká Alza mi povie volajte si na poštu my sme vám to poslali. Takže nikdy ani Alza ani pošta...

23/12/2021 18:39
Stano

Musim sa pripojit k negativnej kritike. Prosim Slovensku postu o oficialne vyjadrenie k aktualnej situacii. Ano som jeden z mnohych ktorym ste pokazili vianoce. Tejto statnej institucii boli podane dva baliky, jeden 8.12 a druhy 12.12.2021 samozrejme baliky do dnes 23.12.2021 19.00 nemam. Dakujem slovenskej poste za krasne vianoce a dakujem tiez Amazonu ze so Slovenskou postou nespolupracuje. Tam som objednal zasielku 19.12. a zasielka podotykam podana v Taliansku dorazila 23.12.2021. Je cas sa zamysliet nad statnou instituciou ako je Slovenska posta ale ryba vzdy smrdi od hlavy.
Zamestnanci posty namiesto roznasania balikov asi pisu pozitivne hodnotenia, inak si neviem vysvetlit 4,5 hviezdickove hodnotenie po tom vsetkom co som sa na tejto stranke docital

21/12/2021 16:31
Petra

Dobrý deň. Nedá mi to tiež nenapísať aktuálnu skusenosť. Dňa 8.12. som si objednala tovar, ktorý bol odoslaný 13.12. Priplatila som si za expres kuriera, aby som daný balík do 24 hodín mala doma. Dnes je 21.12. a o balíku nič neviem. Jedine tak, že si ho triediace linky Bratislava a Nové mesto nad Váhom pohadzujú medzi sebou, ako keby nevedeli kam ho poslať. Toto má byť expres kurier za ktoreho som si priplatila? Naposledy som asi takto niečo riešila cez slovenskú poštu.

21/12/2021 14:35
Monika

Jeden horor. Oni robia uskladnenie balíkov a nie prepravu!!! Už by ich mal konečne niekto zrušiť. Veď sme len rukojemníkmi tejto inštitúcie, hlavne ak sme odkázaní na doručenie balíka. Je im úplne jedno, že expres kurier nepríde ani do 8 dní pritom by mal do 24 hodín doručiť balík. Tí asistenti len melú to svoje naučené. Je to urážajúce, za čo nás majú? Niekto si asi nevšimol, že žijeme 21. storočie, oni fungujú ešte ako za socializmu.

20/12/2021 13:30
Petr

Je to katastrofa, nevyuzivam ich sluzby ale ked uz obalku s vianocnym pozdravom vyberem zo schranky roztrhnutu tak to je uz vrchol.
Predosle obalky ktore som dostal takisto boli otvorene alebo roztrhnute vykradnute.
Este dobre ze existuju aj ine alternativy lebo ta posta je hanba .

18/12/2021 21:29
Peter

Ľudia pochopte, že Slovenska posta nemá toľko zamestnancov, aby dokázali zvládnuť taký vianočný nápor. Firiem, ktoré cez postu posielajú tovar, má posta zazmluvnených mrte a v skladoch pri triediacich linkách pracuje malo ľudí, väčšinou brigádnici, hádajte za akú mzdu robia a ako sú tou mzdou motivovaní k pracovnému vykonu…majú to ťažko v pi…veď aby aj nie…brigádnici su pre postu lacnejší ako normálni zamestnanci…a takisto je malo ľudí ochotných otročiť za takú smiešnu mzdu….sklady sa plnia, balíky kopia, adresáti čakajú…proste zasielky nemá kto triediť a ti čo to robia, nestíhajú ani sa nejako netrhajú…Aj na poštách pri priehradkách…prečo ich je asi malo?…Lebo stále posta ľudí prepúšťa…niektoré pobočky úplne ruší…a prečo? Aby ostalo viac peniazkov na prémie pre dosadených ľudí na vymyslené a nezmyselne funkcie “tam hore” ….Posta je postavená tak, ze zamestnanci robia za minimálnu mzdu, zakaznici platia veľa peňazí za nekvalitne sluzby. To je množina ľudí na poslednom mieste no a najdôležitejšími osobami na pošte su tí povolaním syn, bratranec, švagor a pod. Dosadení ľudia na zbytočných funkciách, ktorých náplň prace nik nevie. Posta tu vždy bola a bude, ako aj ľudia, čo posielajú listy, balíky, firmy, ktoré posielajú tovar a oni to vedia - preto majú v prdeli, ze sa par ľudí sťažuje…každoročne dochádza ku zvyšovaniu cien a znižovaniu kvality služieb…ja som ešte ani nepočul o prípade, kedy by zákazník uspel s nejakou reklamáciou čohokoľvek…

18/12/2021 00:01
Duchkova

Dobrý den,

SP je bohužel ubohá. Koupila jsem si na Slovensku 2 obrazy a paní mi dne 30.11 jeden zasílala do Prahy, ten mi přišel do 5 dnů a druhý měl být zaslán do Bratislavy a paradoxně ještě nedorazil. Jako 18 dnů, to nepochopíte??? Né že by Česká pošta byla lepší, ale tam jsem čekala na balík max. týden. Příště poradím paní, aby zvolila raději zásilkovnu, je levnější a rychlejší.

17/12/2021 19:24
Michal

Je zarážajúce že pošta je hodnotená 4a1/2 hviezdičkami ,to si posielajú sami kladné hodnotenia? lebo ja som nepostrehol od zákazníkov žiadne pozitívne. Žiaľ bohu aj ja sa pridávam k nespokojným klientom ,zásielka ktorá mala byť doručená do dvoch dní nedorazila ani po desiatich dňoch ,a keď som začal po nej pátrať nikto nič nevie. Podáca pošta zásielku odoslala a ďalej nič nevie , mám sa obrátiť na klientske centrum . To sa skôr dovoláte na mesiac , keď sa mi to konečne podarilo tak mi bolo povedané že ona nevie čo je so zásielkou až keď som żvyšil hlas tak začala hľadať a zistila , že balík je údajne na triediacej linke v Blave . Zásielka nie je doručená ani po desiatich dňoch takže postupuje "závratným " tempom 2,3 km/hod. (to v pohode zvládne aj chodec).A systém sledovania zákazky je otrasný informuje ,že zásielka bola podaná 7.12. o 15,37 hod. (to asi neviem keď som ju podával ) a ďalej že je preprave (to je mi novinka ,keď ešte do dnešného dňa nedorazila). Domnievam sa že výstižnejšie hodnotenie by bolo mínus 4 hviezdičky

17/12/2021 17:10
Draho

Dobrý deň.
Nedá mi to a tiež prihodím svoje "vrece do mlyna". Slovenská pošta je úžasný štátom dotovaný tunel, niečo ako vyšňové. Žije iba zo štátnych zákaziek a všetky straty sú kryté z našich spoločných peňazí, takže odmeny vedeniu idú a všetko je OK. Seriózna organizácia nemôže fungovať tak ako napríklad naše železnice a pod. Nedodajú službu, ospravedlnia sa a vy sa môžete ísť kĺzať... Zásielku do BalíkoBoxu aj doručenie kuriérom Vám bez mihnutia oka uložia na pošte a vy sa môžete po..ť vonku na mraze v 30m zástupe čakateľov. K zamestnankyniam sa nebudem vyjadrovať, to je kapitola sama o sebe. Ak ste videli kreslený film Zootropolis a leňochoda za okienkom, potom musíte vidieť súvislosť.
Naozaj smutné.

17/12/2021 15:40
Ingrid

A aby som nezabudla, malý postreh k balikoboxom. Jeden mám pod nosom, no musela som ísť do niekoľko km vzdialenejšieho, pretože "ten náš" v ponuke na doručenie absentoval. Ok, šla som teda ďalej. Vyplatená zásielka za 60 eur, naťukáš kód z sms a čakáš ktorý box sa otvorí. Žiaden! Vypluje lístok, že máš niekam volať, lebo ti zásielku z technických príčin balikobox nevydá. Ok, "s radosťou" budem ich "služby" využívať aj naďalej!

17/12/2021 15:26
Ingrid

Dnes som bola nútená podať reklamáciu nedoručených listových zásielok. Posielala som ich 12.12., je 17.12. a nič. Jedna s miestom doručenia do Žiliny, druhá do Nových Zámkov. Tretí list posielal môj malý syn Ježiškovi. Myslite6, že som mala reklamovať aj ten a ba miesto hodiny stráviť ba pošte ešte ďalších 20 minút a ďalej počúvať naštvaných ľudí v kilometrovej rade, lebo na pobočke pošty obsluhovala zákazníkov "až" jedna pracovníčka? Mimochodom boli tam tri, ale tie dve nemohli vybavovať, lebo sa vraj striedajú..... och, toto nikdy neskončí? A stále vyššie poplatky si účtujú za čo? Nespoľahlivá inštitúcia!

17/12/2021 12:02
Ing. Vladimír Ďurikovič

Tema BalikoBox
BalikoBox ako taky je dobra a sikovna vec. Ale muselo by fungovat zazemie. A musim povedat, ze na Poste nefunguje takmer nic. Mate dostat zasielku. Mozem si pozriet kde sa nachadza, a ocakavam SMS alebo nejaku spravu s kodom na vyzdvihnutie. BalikoBox je expres sluzba, kde dodanie zasielky ma byt nasledujuci pracovny den od podania. Uz su to 4 dni a neda sa dopatrat kde je zasielka. Podla sledovaca je stale v mieste zadania. SUPER! Telefony nikto nedviha, na maily nikto neodpoveda,... To je super sluzba. Vyhovarat sa na Corona/situaciu nie je opodstatnene, lebo do UK-London prisla pred par dnami zasielka po necelom tyzdni. A myslim, ze zo Sniny do BA je to malinko blizsie....

17/12/2021 01:51
martina

Kurierska služba Slovenskej pošty je HANBOU Slovenskej republiky:(

16/12/2021 21:50
Magdaléna

Do nemecka ide zasielka mesiac a stale nic dakujem ze ste pokazili vianoce uz mi to pride ze si niekto urobil vianoce len nech nezabudaju ze toto sa nerobi.Ludia sa narobia na tu vec co posielaju nevidia rodinu a posta im to pokazi ...zaplatite za to co nedokazu dorucit.smutne

15/12/2021 20:20
Zoltanvm

Strašné táto pošta v piatok sa odoslala zásielka a ešte je v preprave po 3 dňoch tú dialku 123 km by som prešiel aj autom tam aj späť ešte v ten deň maximálne na druhý deň tak načo platiť poštu a ešte sa budú aj ceny zvyšovať a kvalita nikde je to smutné a veľmi

15/12/2021 10:28
Adriána

Ja sa musím tiež podeliť s dnešnou skúsenosťou. Volá mi mama z práce že z akého dôvodu sme neotvoril kuriérovi ked sme traja doma a čakal s balíčkom. hovorím ved nikto nezvonil určite by sme otvorili. Minutu na to pristalo pred domom žlté auto, ani len z auta nevyšiel jemne zatrúbil a čakal nevystupil aby mi to podal, balíček podal cez okno auta, sedelo mu tam dieťa so ženou a ja sa pýtam, takto sa do pekla nosia balíčky? Že ani len nevystupim z auta nezazvoním tomu človeku a poviem že NIE je doma NEOTVÁRA? To čo má byť??? Povie že nikto neotvára ale on ani nevystúpi z auta? Ved kto počuje že pred domom stojí auto? A komu napadne že je to nejaký kuriér keď sedi v aute s celou rodinou a vôbec sa ako kuriér nespráva?

14/12/2021 14:02
Peter

OD 4.12 cakam na maly balicek v ramci Slovenska... Ziadane info z linku na sledovanie balikov, skor vyhrate v lote ako sa dovolate na infolinku, neodpovedaju na spravu, ktoru som pisal...... Dnes je 14.12 este balik stale nedosiel.... Aj pesi by som si ho prevzal skor....

14/12/2021 13:44
Valeria

Najhorsia kurierska služba je zo Slovenskej pošty.Vôbec sa nedá na nich spolahnuť.

13/12/2021 15:05
Peter

Ja pracujem pre postu ako kurier externe a čítam vaše zážitky s poštou a kolegami. Máte pravdu služby a hlavne technológie su veľmi zle, ja za seba môžem napr povedať že mame take platobne terminály, ktoré jeden deň idu druhy deň nejdú a ťažko sa zákazníkovi vysvetľuje, že sa nedá platit kartou, keď v sms mu výslovne posta prikazuje platit kartou. Tie sms odosiela automat no bohužiaľ nikoho z kompetentných netankuje že ten terminál musím niekedy aj 4-5 krát reštartovať a čarovať tam na ulici pri zákazníkovi a nakoniec mi aj tak zobrazí proxy server eror a pod. Batéria nabitá v ňom vydrží 3 4 hodiny. Niekedy sa mi stane, že ho v depe dam nabíjať poobede keď skončím s 3 palickami ( cez deň ho musím mat napojený v dodávke cez vlastný kábel- posta nezabezpečí) a ráno keď vyrážam mi ukazuje nabitie na 2 paličky :))) (po tom ako je celú noc na nabijacke) Ďalej skener ktorým sledujeme zasielky - stále mrzne….a takto by som mohol pokračovať ďalej….o novú tlačiareň sme zobrali 5 rokov, malixše takú starú ešte hádam z Československa….zevraj posta nemá na novú Nam najprv povedali…potom že bola už kúpená, ale taký model, na ktorý už nevyrábajú náplne :))) potom veduci doniesol “novú”, nie novú ale inú - nie až takú starú ako ta pôvodná…vydržala tlačiť pol dňa :)takze asi takto, buď sa môžme natom pousmiať alebo plakať…nemôžu Nam zabezpečiť kvalitne pracovne náčinie keď predsa musia peniažky v rozpočte ostat na nové VW passatíky….a po Vianociach na večierku sa tľapkať s úsmevom a premiami že ako “sme” zvládli Vianoce …

13/12/2021 11:20
Heno

Neodporúčam kurierske služby od pošty. Zásielka mal prísť 6.12. Po telefonáte s kurierom som mu povedal že budem doma najskorej okolo 18:00 na čo ma odbil že mi ešte zavolá, čo sa nestalo a zásielka bola odložená na pošte už o 17:01 vraj na moju požiadavku. o 17:30 keď som volal na čislo kuriéra tak už bol vypnutý...Zásielku som nechal nanovo doručiť na 13.12. zase volám kuriérovi že kedy asi...odpoveď : že nevie asi okolo 17:00 vraj má cez 200 balíkov, keď som mu oznámil že ale musím isť o 17:00 do práce tak mi povedal že mu mám zavolať predtým a dobehnúť si pre balík. Takže celý deň doma zbytočne. Jeden nepočká ani nedá info, ale rozhodne o Vás bez Vás, druhý nestíha a nevie....NIKDY VIAC!!!!!

13/12/2021 10:07
Andrea

Dobrý deň, súrne som posielala zásielku z Banskej Bystrice do Bratislavy, Podaná bola 1.12.21. Dnes je 13.12.21 a zásielka je stále v preprave. Na poštu som sa dovolala a po 13 minútach !!!! hrania hudby mi pracovník oznámil to isté, čo je na elektronickom sledovaní. Zároveň mi povedal, že môžem podať reklamáciu a do 30 dní mi odpovedia. To je na smiech. SLOVENSKÚ POŠTU už nikdy nevyužijem. Posielať cez balíkobox ABSOLÚTNE NEODPORÚČAM. Ešte spomeniem, že v ten istý deň som posielala druhú zásielku cez iného kuriéra a na druhý deň bola doručená. Za tú istú cenu 2,50 €.

11/12/2021 13:13
Peter

Dobrý deň. Kurierske služby tejto organizácie sú na posmech. Po siedmych dňoch je zásielka z Vrútok do Bratislavy stále v doprave. Telefonická linka je iba na smiech, nikto to nedvíha. Na pošte samotnej pracovníčka nevie absulne nič viac ako je na elektronickom sledovaní. SK pošta hambite sa, nikdy viac Vás nepoužijem. Súkromné zasielatelské služby asi majú iný prístup k zákazníkom.

10/12/2021 12:13
Dušan Kamas

Súhlasím s názormi ostatných, ktorí sem prispeli. Čo ste Vy pošta za firmu ? V pondelok som poslal zásielku do BA cca 120 km vzdialenosť a dnes je piatok a nič. Poťažmo som sa dovolal na infolinku a tam mi pani oznámila, že bežne zásielky do BA v tomto období meškajú aj 5 dní. Povedzte mi, že prečo som túto informáciu nedostal pri odosielaní zásielky. Bol by som zvolil inú dodavatelskú firmu.
V živote už nepošlem poštou ani špendlíkovú hlavičku. S takto neserióznym jednaním s klientom som sa ešte nestretol.

08/12/2021 10:12
Petra

Totálná nezodpovednosť!!!!!
Mala som objednaného kuriéra na včerajší deň, nikto neprišiel, nikto nedal vedieť nič. Dnes sa snažím dovolať na rôzne čísla, no žiaľ je to nemožné, nikto, nikde nedvíha. To čo je toto za prístup!! Určite sa budem sťažovať na vyšších miestach a nenecham toto len tak.
NEODPORÚČAAAAAAAAAAAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

07/12/2021 12:43
Eva

V sobotu ma kuriér nezastihol. Volala som mu spätne citujem jeho odpoveď: " ak v pondelok rozošlem 50 balíkov prídem o 14:00 ak 100 balíkov prídem o 17:00." čakala som neprišiel. Vraj balík je na pošte. Nestíham si balík vyzdvihnúť. Takže s balíkom sa musím rozlúčiť. Kuriér ma veľmi zaujímavý pracovný čas.

06/12/2021 14:19
Peter

Slovenska posta? To nemyslite vazne. Objednavka z lekarne dr.max mi ide zo Senca do Ba 3 dni?
V piatok 3.12.2021 som mal mat dorucenu zasielku zo Ziliny v balikoboxe v BA a dnes 6.12 je stale zasielka v preprave? Ok. Volam na infolinku. Dozviem sa ze zasielka je v preprave. Hovorim ze vazne? Ja ju tiez tak vidim. Pytam sa na postup co dalej. Volajte cislo 0903 233233, oblastny uzol Bojnicka Bratislava. No hadam si nemyslite ze vam to niekto zdvihne. 20x vytocene cislo+ poslana sms nestaci aby som zistil kde mam 30€ zasielku? Vobec neviem naco telefon z cislom 0903233233 slovenska posta vlastni ked je nefunkcne. Hlavne ze za zasielku si posta inkasuje eura a nie male.
A potom ze SLOVENSKA "expresna" posta? Zle mi je ze platim za to ze je to tu cele prehnite....odpoved mi urcite zo Slovenskej posty nikto neda...ved naco sa zaujimat o klienta?

03/12/2021 16:27
Ivan

Expres kuriér je iba """expres""" kuriér. Všetko je spomalené. Dodanie v nedohľadne. Na zákaznícku linku sa nedá dovolať.

29/11/2021 13:20
Maria Zvirinska

Pripájam sa

27/11/2021 10:24
Katka

Dnes prišiel mail ze mi bude doručená zásielka oukej cudne ze v sobotu ale keď som pozrela na trasu objednávky tak bolo napísané že adresát Nezastihnuty a to tu žiadny kuriér nebol tak ako môže nieoc také napísať ze som Nezastihnuty adresát keď tu ani nebol tak by ma zaujímalo kde ten balík vlastne je

26/11/2021 09:16
Ja

Ak mi poslali doporučenú zásielku z Prievidze v utorok 23. 11. 2021 a doteraz - je 26.11. - ju nemám, nájdem ju ešte? Dodať mi ju má práve pošta v Bratislave - Uzbecká. Tak som zvedavá, v ktorom roku mi to doručia. Otrasné služby.

25/11/2021 14:08
Iva

Pripájam sa, pošta na Uzbeckej v BA je katastrofálna, síce sa už rok a pol môžu vyhovárať na Covid, že vybavujú pomaly a vonku stojí raz aj 50 ľudí a oni robia vo dvoch priehradkách - ale tu to bolo tak aj pred pandémiou. Lenivosť, slimačie pracovné tempo, aké už nevidíte asi inde okrem pôšt, a situácia sa nezlepšuje. Zákaznícka linka Pošty na to reaguje, že podnety ľudí a sťažnosti sú neopodstatnené, prípadne ani neodpíšu, resp. odpoveď človeku im trvá aj týždeň-dva. Smiala som sa na FB na postrehu mojej obľúbenej spisovateľky, keď jej zásielku (doporučenú) vydali inému, potom ju vedúca pošty išla hľadať a spisovateľke priniesla DOMOV (áno, otravovala ju doma pri dverách) a zásielku je priniesla roztrhanú, otvorenú... P.S. Odporúčam využívať iné doruč.služby, ani jedna nie je taká slabá, alebo písať podnety priamo riaditeľovi Slov. pošty, inak sa odpovede ani efektu sťažnosti nedomôžete. Nikdy, na zákazníckej linke pracujú čudné tvory. Tú firmu treba vybudovať úplne od nuly - túto zrušiť a vybudovať personálne absolútne nanovo. Ľudí, ktorým sa chce pracovať a aj niečo vedia, je tu dosť.

25/11/2021 13:31
peter

Úplne najhoršie pošty sú v Trnave - hlavná pošta aj pobočka pri stanici, a úplne top najhroznejšia na svete je v Bratislave, Pošta Uzbecká, Pod. Biskupice. Tam museli spomalené zamestnankyne lupou hľadať, ani po výmenách vedenia žiadne zlepšenie, otrasné. A klamú, že roznášajú poštu na ulice denne, nie je to pravda, účty od operátorov chodia z rámci Bratislavy cez túto poštu aj 5 dní! Vyhnite sa im oblúkom, je to desivé.

24/11/2021 10:19
Tatiana

Slovenská pošta a jej kuriéri je absolútna katastrofa. Naschvál som si zaplatila doručenie domov, čo bolo drahšie než na poštu len nato, aby mi prišla SMS, že môj balík je na pošte?? Kuriérovi som volala, bol nepríjemný až vyslovene naštvaný, prečo mu volám a otravujem ho. Prečo on dal moj balík na poštu keď mi ho mal doručiť domov?! Načo som si potom priplácala? Nie je to prvý raz čo sa mi to stalo. Neviem podľa čoho pošta zamestnáva týchto ľudí lebo každý jeden kuriér zo Slovenskej pošty bol vždy neochotný, nepríjemný, nespolahlivý... A podľa toho čo tu čítam nie som jediná, ktorá má takúto skúsenosť.

19/11/2021 13:55
Marcela

Balík posielaný expres kuriérom na adresu bol podaný v pondelok poobede 15.11. a do dnešného dňa - piatku 19.11. nebol doručený adresátovi. Sťažnosť podaná písomne (dvakrát) slovenskej pošte, ale ani sa neobťažujú odpovedať. Doposiaľ netuším, kde je môj balík. Poštovné 9,66 eur a dobierka na 122,24 eur. Katastrofa!!!

12/11/2021 21:25
Marián Klačan

Poslal som balík z krehkým tovarom, označil ako sklo,asi naschvál si ho pohadzovali a tovar zo skla ostal vhodný do koša, dúfam, že aj slovenská pošta skončí čo najskôr v koši,to je spodina v doručovaní balíkov

04/11/2021 14:31
Magdaléna

Doručovanie kuriérom Slovenskej pošty je najväčší otras oproti iným prepravcom. Odkedy chodí jeden veľmi čudný kuriér ktorý ani nedvíha telefón, takže nie je možné sa dozvedieť približnú hodinu doručenia, tvári sa ako vymletý ako že ho všetci otravujú ( neviem prečo teda nejde radšej kanály kopať) mám zakaždým nervy keď mi Slovenskou poštou zasiela obchod zásielku. Čakať ako rukojemník v kuse od rána do večera nemienim. Všetkých vystríham nech neposielajú nič Slovenskou poštou. To je najhoršia preprava zo všetkých aké existujú. Arogantný prístup k zákazníkom. Keď mám možnosť si vybrať kuriéra tak od nich ani omylom, radšej zaplatím 3x toľko inému. Môžu sa hanbiť aj s takou organizáciou. Najhoršia preprava aká existuje a najviac pasuje do súčasného bordelu v akom sa nachádzame.

04/11/2021 12:46
Daniela

S kuriérskou spoločnosťou Slovenskej pošty mám opakovane zlé skúsenosti. O minulej skúsenosti, keď 3 dni nedokázali zariadiť zmenu adresy doručenia (až som si nakoniec zásielku radšej vyzdvihla priamo na pošte) sa už nejdem rozpisovať, tak len čerstvá skúsenosť. Dnes ráno mi došla SMS, že mi dnes doručia zásielku. Keďže približný čas nebol uvedený, pokúšala som sa opakovane volať kuriéra, aby som zistila približný čas - telefón nedvíhal. Keď okolo 12 nakoniec prišiel, spýtala som sa, prečo nedvíhal a prečo mi deň dopredu neoznámili približný čas doručenia (bežný štandard u iných kuriérskych spoločností), vraj som dostala mail (samozrejme, žiadny mail som nedostala), a že on má cez deň kopu telefonátov, tak nemôže stále dvíhať telefón (samozrejme, že sa mu ľudia opakovane pokúšajú dovolať, keď nikomu nedvíha). Na moju výhradu, že majú oznámiť aj približný čas doručenia mi odpovedal, že keď mám dáky problém s časom doručenia, mám zavolať (asi na lampáreň, keďže on telefón nedvíha). Ďalšia nepochopiteľná vec je, že vyžadujú výhradne platbu v hotovosti, napriek tomu, že od začiatku korony, všetky kuriérske spoločnosti preferujú platby kartou (chvíľu trvalo, kým sa mu podarilo nájsť drobné, čo mi mal vydať). Keď ale čítam ostatné skúsenosti, zisťujem, že som mala vlastne šťastie, lebo ja som zásielku nakoniec dostala, čo sa nie každému podarilo :)

26/10/2021 15:42
Anna

Dobry den , cele zle posielala som pani zasielku v hodnote cca 50 eur 1 triedou prešli 2 týždne pani mi pise ze zasielka jej nedosla tak som to išla riešit , na pošte ochota pracovničok ...."neskutočna", reklamacia a teraz mam cakat 30 dni ci sa mi vobec daco vrati(podla tabulkovej predlohy- plna suma sa nikdy nevrati ) alebo najdu baliček ale určite jedna velka katastrofa

20/10/2021 01:19
D.

Posielanie 4 balíkov , cez eph, platila som kartou 19.60, pri zhone som tomu až takú pozornosť nevenovala , až včera keď som si kontrolovala, zvláštne je že pri 3 bolo uvedené doplnkové služby (neskladne) nie som si vedomá toho ,že by som nejakú doplnkovú službu chcela. Vždy posielam cez eph a nikdy sa mi toto nestalo. Zvláštne že? Odteraz cez eph posielať nebudem, radšej cez podaci lístok a takto si budem istá , že balík bude bez nejakej doplnkovej služby a ja neprídem zbytočné o peniaze. .

15/10/2021 16:15
Anna

Dnes mi malo byť cez Slovenskú poštu doručená dobierka . O 10:45 mne poštový oznamovateľ SMS zaslal správu ,že mi bude doručená zásielka . Keď som urgovala zásielku na čísle vodiča o 15.40,tak mi odpovedal že on musí isť ešte pre priateľku až asi za dvadsať až tridsať minút mi zásielku doručí !!!. Ale prešlo viac ako hodina a kuriera nikde , Je 16 hodín 15 minút a kurier niekde sa stratil ???!!!!

13/10/2021 12:43
Ján

Dobrý deň, skúsenosti s poštou ohľadom prepravy balíka ma veľmi sklamali. Môžem povedať som hlboko sklamaný z tejto prepravy. Posielal som balík pred krátkym časom, bolo na ňom všetko označené, krehký tovar, poistený bol a aby prijímateľ dostal na druhý deň balík. Pripomínam, posielal som keramickú misu 125 rokov starú gazdovskú, veľká vzácnosť. Prijímateľ misu dostal rozbitú, samé črepiny. Osoba ktorá misu prevzala a rozbalila, zo zúfalstva s plačom hodila do koša. Vôbec si neuvedomila, že bola poistená na 100€. Vlastne stratila tiež dôveru k pošte. Povedzte dá sa po takejto skúsenosti ešte dôverovať pošte? Som presvedčený, že najlepšie bude dať ruky od pošty preč.

12/10/2021 16:14
Olga

Dobrý deň. Naozaj mi nedá, nepodelit sa o moju skúsenosť s poštovým kuriérom. Je to žiaľ čistá katastrofa. Kuriér zodvihne telefón so slovami "nooo", žiadny pozdrav, nič. Po príchode na adresu opäť bez pozdravu a vôbec akéhokoľvek slova podá balík, vezme peniaze, výdavok si bez akýchkoľvek problémov "zaokrúhli" a odchádza. Žiaľ nie je to moja jediná takáto skúsenosť s touto firmou. Nikde som však nenašla možnosť na oficiálnu sťažnosť. Keď je možnosť vybrať si prepravnú spoločnosť, určite nezvolim poštového kuriéra, ale žiaľ, častokrát tá možnosť nie je.

12/10/2021 13:13
Veronika

Ja som spokojná, milý kuriér chodí do trnavského kraja, hlavne ochotný, za mňa spokojnosť :).

17/09/2021 07:02
Vivi

Dobrý deň, poslala som v bublinkovej obálke do Anglicka malú knižočku a pohľadnicu k narodeninám. Keďže je BREXIT tak som na pošte strávila 20 minút kým pani vyplnila všetky potrebné údaje - skoro ako na balík. Zaplatila som 5,60 EUR a pošta mala prísť do týždňa. Prešli tri týždne a list nikde, ani kniha, ani pohľadnica, ani nič. Čo dodať.....

16/09/2021 12:14
Lenka

Zlý sen... balík na adresu mi kuriér bez čohokoľvek údajne nechal pred domom a zásielku zaevidoval ako "doručenú". Balíka niet. 70eur v prdeli a reklamácia "neopodstatnená", lebo balík "bol doručený". Zaujíma ma, komu!!!

10/09/2021 17:35
Roman Valachovič

Kuriér Slovenskej pošty mi mal doručiť technický preukaz. SMS mi poslal, ale telefón nebral... Potom zavolal, že je na adrese doručenia, a čudoval sa, že tam nesedím.
Dohodnúť sa s ním na čase doručenia nebolo možné. Nevadí, pôjdem si pre TP na poštu, aj keď na kraji mesta. Ale kuríérov Slovenskej pošty neodporúčam nikomu. Majú šťastie, že sú monopol pre štátne inštitúcie, Ináč by dávno skrachovali.

10/09/2021 12:00
Lívia Kostolanská

Dnešný kuriér zo slovenskej pošty, ktorý mi doniesol balík bol neskutočne milý, zlatý...no proste super. Veľmi ma potešil :)

09/09/2021 19:20
Barbora

Česká vs. Slovenská pošta ma veľmi sklamala. Posielala som balík z CZ na SK. Konkrétne knižku. Pani, ktorej som balíček posielala prišla kniha totálne zničená, celá premočená od dažďa a pani poštárky na Slovensku sa vyhovorili na dážď. Keď pani balíček vrátila, že ho chce reklamovať, vrátili jej knihu (vraj ju nepotrebuju) a vzali si od nej len obal zo zásielky. Mali 30 dní na posúdenie reklamácie. Samozrejme, ozvali sa až presne v 30.deň, a to s verdiktom, že zásielku nemôžu reklamovať, pretože v nej nebol daný obsah a nemali to podľa čoho posúdiť! Podotýkam, že pani im to tam dávala všetko tak, ako to bolo poslané odo mňa a oni jej to vrátili. Teraz je už, samozrejme, neskoro. Nemám slov!! Hodnota knihy 350 Kč + balík 220 Kč =570 Kč je v koši, a to len kvôli absolútne nezodpovednému prístupu zamestnancov českej a slovenskej pošty. Hanba pošte. Po mojej skúsenosti už poštou nikdy nič posielať nebudem a zvolím radšej zodpovednejších dopravcov, ako napríklad zásielkovnu a pod.

26/08/2021 13:03
Eva

Všetci co žijete na slovensku prosím vás zabudnite ..na slovensku postu je to najhoršia inštitúcia na slovensku horšiu nepoznám...posielala som 2 baliky do Mníchova -Nemecko jeden vážil 14 kg a druhy 7 kg za tieto dva balíky som zaplatila 87 € doslova som ostala v nemom úžase z tej sumy. Spýtala som sa pani za prepážkou koľko prosím? 87€ hovorím v ktorej krajine sa nachádzam? Vo Švajčiarsku ? Odpovedala som takéto ceny za odoslanie balíka som ešte v mojom živote neregistrovala a to žijem 62r. Samozrejme som zaplatila prvý a posledný raz slovenskej poste...Len pre zaujímavosť pani mi povedala ,ze balíky budu do 3 dni ..dnes je tomu týždeň a druhy balík stále ešte nemám...to sú služby slovenskej posty za 87€.. len na porovnanie doručovacia služba GLS vám za 25€ doručí balík 25 kg do 3 dni..a pre porovnanie ešte jedna vec aby si ľudia na slovensku otvorili oči a rozmysleli s akou doručovacou službou balík odoslať....Balík z nemecka na slovensko nemecka Deutsche post vám doručí do 2-3 dni za 27€ a hlavne je ze ten balík doručí v stanovenom cčase nie ako slovenska pošta !!! Je to smutne ale veľká hanba slovenskej poste, ako zdiera slovensky národ...

20/08/2021 11:02
Ilona

Dobrý deň všetkým, chodím na poštu trikrát do roka a stále je pošta 100 rokov za opicami. V Žiline idete do Auparku na poštu, sú tu 4 pracovníčky, 2 zákazníci pri priehradkach a čakám tu 50 minút na to, aby mi predali korešpondenčné lístky. Hnus, otras, mladá slečna za priehradkou 02 protivná, ani nepozdraví. Ešte sa tvári, čo vôbec od nej niekto chce. Najhoršia inštitúcia na Slovensku!!!!!!

16/08/2021 12:41
Lucia MATYAŠOVIČOVÁ

Najhoršia kuriérska spoločnosť s akou som sa kedy stretla . Viac ich služby určite nevyužijem ani keby boli zadarmo.

02/08/2021 11:31
Mira

Dobrý deň, skúsenosť so slovenskou poštou je otrasná !!!!! Kuriér je agresívny, zbrkly, arogantný!!!! Mám viac skúseností atimto kuriérom ktoré boli nepochopiteľné. Jeho správaniu ! Neviem jeho meno i keď som ho raz už pýtala neodpovedal asi vie prečo rozváža Nitriansky kraj za mňa Rišňovce. S kuriérom som sa raz dohodla že môj balík neha vwdalej bytovke u kamarátky aj číslo som mu poslala na ňu. Ale on začal vyvolávať na číslo mojej mame ktorá o ničom ani nevedela a číslo bolo a 8nwj obiednavky a ineeho týždňa len asi posl.prieVuaka proste neviem a on agresívne jej nonatom vyvolával ona nevedela oso sa jedná ona v praci .....tak som mi zavolala že kamarátka ho čaká atď a on k tie bol arogantný ale necud9vala sa keďže aj ona pozna u jeho reakcie ! Ďalšia skúsenosť 9biednala.som pre dcérku balík k narodeninám balík bol zaplatený všetko . A mne príde len sms od susedky že mi prevzala balík a že ho zaplatila ! Teraz ja stres šak nič mi nemalo prísť čo som mala platiť tak som mu volala o čo sa jedná že mi nepriala ani sms že mi m niečo prísť a že som si nič neobiednala on do telefónu že bla bla bla asi 20 krát normálne nechápem ako toto môže človek čo robí a ľuďmi a ja som ho prosila o pomoc a že neh pride na späť že balík mu vrátim a susede neh da naspäť 30 euro a on mi začal nadávať aká som nevďačná že suseda mi pomohla aj on a ja že ako že by som bola okradnuta o 30 euro ? A že číslo na balíku áni dobe meno moje napísané a ja že tak odkiaľ vedel že to m byť pre mňa ? A 9n stále svoje a ja že neh to preverí ne9chotny nič ako bez urážky ako psychicky narušený človek .......balík sa vrátil po Tom ako som povedala že sa budem sťažovať aj peniaze našťastie ......ale on ešte vyvolával mojej susede čo som za človeka ohivaral má, ale asi si nevšimol že suseda je moja kamarátka a aj dnes prišiel tváril sa že neviem kto som balík dal známim a pred daňou susedov zas má ociernoval a zazeral cez auto poľné ako komediant detinsky ! Ja určite už ce Slovensku poštu nič neobiednam človek ktorý je tak arogantný stupidny mi za to nestojí aby mi odoberal energiu a kazil deň ! Taký človek by mal robiť niečo iné alebo urobiť nám láskavosť vaicwrin a preložiť ho ani iný okres! Ja viem aká je pravá a ľuďmi nie vždy ľahká ale ja som mu dôvod nikdy nedala ked prišiel ešte niekedy predtým aj sokoladua ok mu dala že ani nervy som myslela prvý raz že mal boby deň tak som chcela potešiť ale on má kazdy deň taký a prekročil hranice najvisieho stupna;!!!

23/07/2021 09:31
Zuzana

Slovenska posta je podla mojich skusenosti najhorsie fungujuci podnik v republike. Pokial budu mat monopolne postavenie, zial nemaju dovod snazit sa poskytovat kvalitnejsie sluzby.

12/07/2021 08:45
Michaela

Slovenská pošta ma naučila, že predpokladať doručenie zásielky vrámci Bratislavy v ten istý prípadne na ďalší pracovny deň, je úplne zbytočné. Skôr odošlem list na druhú stranu krajiny a dostane sa tam skôr ako z jednej mestskej časti Bratislavy do druhej.

16/06/2021 11:08
Rudolf Stanga

Vážený spoluobčania napíšem vám skúsenosť zo slovenskou poštou opakovane ta istá poštárka pochybila a to po prvé nám dala total poškodenú obálku a už viac než rok skúma kriminálka človeka ktorý tu obálku poškodil, ďalej sa jednalo o dva listy a to prvý bol obyčajný do schránky kde bola faktúra za plyn a druha bol dopis z upomienkou lebo prvú obálku do schránky adresáta nebol doručený tak aj druhá pošta kde bola upomienka z dôvodu vraj adresát zomrel tak poštárka sa rozhodla tu postu vrátiť odosielateľovi už zo spomínaného dôvodu a teraz to rieši vymáhaťel firma ktorá sa zaoberá z nevyplatenymi pohľadávkami, tým ze si poštárka nesplní svoju povinnosť tak odosielateľ SPP si žiadajú pokutu aj za upomienku tam sa to nabali a potom príde exekútor a toho to nezaujíma kdo pochybil a čomu nerozumiem poštárka pracuje nič sa nestalo a nemá dôvod sa áni ospravedlniť choré strašne choré a ich právnik? Toho to nezaujíma a takto tu budujeme právny štát, keď vás chybou iného človeka pomalí pripravia exekútori o majetok. Ich právnik JUDr Mulica ten nám dal v prvom prípade takú odpoveď vraj pošta robí na 100% tak to vidieť aj v druhom prípade keď poštárka sa dozvie od agentúr JPP vraj doticna adresátka je mŕtva tak ona vráti postu odosielateľovi stým ze adresát zomrel ale ze tam býva jej syn to neodhadla je táto osoba duševné zdravá a spôsobila vykonávať prácu po starký keď počúva konšpiračné teórie? Nechápeme!

09/06/2021 16:26
Pavol Vachalek

Slovensku postu by mali zruusit je to suverene najhorsia sluzba ked chcete poslat alebo dostat nejaku zasielku naposledy moju zasielku dorucili naopacnu stranu republiky a tvaria sa ze to je v poriadku a ked vratia zasielku ktoru som posielal do zahranicia akoze ju nemohli dorucit z dovodu vyssej moci samozrejme si peniaze za dopravu 40 euro bez hamby nechali.

25/05/2021 15:01
Milan

Keď v 80 - tych rokoch minulého storočia (mladí hovoria za komunistov) hodili list do schránky v Prahe v pondelok, na druhý deň v utorok bol doručený adresátovi v dedine na strednom Slovensku. Dnes ide list z Brna do Popradu dva týždne.
Už druhý raz sa mi stalo, že doporučený list sa proste stratil. Je to neuveriteľné, ale pošta vraj nevie zistiť ani to, kde sa stratil a či ho ešte má alebo nie. Nevie ani kto z jej zamestnancov ho mal naposledy, proste nevie nič. Môžete si dať reklamáciu a čakať dva týždne. Preto ak chcete posielať niečo na čom Vám záleží, obíďte Slovenskú poštu na kilometer. Nikdy neviete či doručí, či stratí, alebo ako s Vaším listom, za ktorého doručenie oproti podpisu adresáta zobrala nemalé peniaze, naloží. A takto sa zopsuli aj ďalšie bývalé národné podniky, dnes rozkradnuté akciovky a pod.

20/05/2021 07:30
Tiki

Nemám dobré skúsenosti s doručovanim Slovenskou poštou. Prvý krát balík putoval týždeň, žiadna informácia o ňom, až keď sme sa informovali a zistili, že je uložený na pošte v Hlohovci. Podotýkam, že týždeň a pani ktorá mala balík dostať už bola nervózna že ako je to možné, že balík ani po týždni nedorazil. Nikto sa neunúval ju informovať, že balík má odložený na pošte, pritom to mal byť balík na adresu.
Druhý odoslaný balík označený ako krehké, s príplatkom za poistenie...nechcite vedieť, ako bol doručený adresátovi. Keď mi poslal foto bolo mi do plaču. Balík úplne roztrhaný a kuriér im ho hodil cez bránku....podotýkam...balík označený ako krehké!!! Samozrejme, že sa tovar poškodil aj napriek mojim veľkým snahám vystužiť či už zvnútra alebo zvonka. Naozaj smutné. Som zvedavá, ako sa postavia k reklamácii a znehodnoteniu tovaru

15/05/2021 15:35
Nika

Táto spoločnosť je neschopná. Už druhý krat strata balíka prví cca za 150e som poslela ja späť spoločnosti, nakoniec sa zistilo že tovar im dorazil ja som mala stres čo teraz s tovarom a oni mi odpíšu len toľko že zle nalepili cedulky, žiadne ospravednenie z ich strany nič. Teraz pre isottu alza posielala tovar za 190e mne a predstavte si namiesto doručenia riešim reklamaciu a dokým nedostane firma od nich odpoveď nemám ani tovar od alzy ani peniaze.
Takže beriem to tak že ak by mali odškodniť všetkých za ich neschopnosť tak tá firma už dávno neexistuje.
Neodporúčam a vrelo dúfam že alza už viac nebude cez nich tovar posielať. Problémi som musela riešiť ja a alza vstúpila do toho až keď tovar neprišiel a pošta povedala že balík neveia nájsť. Ak pracujete z domu radím ísť radšej do najbližšieho elektra ak vám klepne wifi. Vďaka tomuto som si musela kúpiť kábel roztiahnutí po 3 miestnostiach a čakám na tovar či peniaze. Zatial nemám ani jedno.

26/04/2021 17:34
ja

sluzba moja pohladnica, dorucenie malo byt 3-5 pracovnych dni, co mi uz prislo ako dobra katastrofa, kedze pointa tejto sluzby je, ze vasu pohladnicu vytlacia priamo na poste adresata a uz ju len dorucia.
No tak dnes prisiel ten stastny den a pohladnica, ktora bola podana 1.4.2021 bola konecne dorucena 26.4.2021. Trvalo to iba 15 pracovnych dni (miesto 3-5) a celkovo 21 dni.
Peso by som to tam odniesla.
Cize uuuplne zbytocna sluzba. Reklamacia v procese.

24/04/2021 00:03
Tom Ridli

Najhoršia kuriérska spoločnosť s akou som sa kedy stretol . Viac ich služby určite nevyužijem ani keby boli zadarmo.

14/04/2021 11:58
Veronika

Balík na adresu má kuriér doniesť do dvoch dní. Už je to týždeň a balík nikde. Pri sledovaní zásielky stále píše že je v preprave.

13/04/2021 09:20
Ján

Slovenská pošta, kuriér, jedna mierda, 21 storočie a nedá sa platiť kartou, asi potrebujú tringelty. Nebuď sto rokov za opicami, zlez zo stromu, slov.pošta. Stačilo.

31/03/2021 16:45
Daniela

Pošta Čereňany
Dobrý deň, nedalo mi nenapísať aspoň sem, na koľko na písomnú oficiálnu sťažnosť nemám momentálne čas. Prístup k zákazníkovi 0 bodov. Slečny ktoré nosia poštu sú perfektné ale tá čo sedí za okníčkom KATASTROFA!!! akože jej robí problém plniť si svoje pracovné povinnosti, tak ako má. Poštu posielam v kuriérskych obálkach a pani by chcela aby som jej tam lepila ja papier aby tam mohla nalepiť známky, že jej to tam nelepí a musí to lepiť páskou a že ona pásku nemá... atď...a čo je to môj problém? Veď to nech si riešia tam s nadriadenými. Minulý týždeň ju zastupovala mladá slečna no klobúk dole presný opak ochota, rýchlosť a hlavne nevešala zákazníkom na nos či ona bude mať čas sa najesť cez prestávku, alebo nie. Ako ja mám tiež 3 práce ktoré robím denne od PO - NE 12 hodín denne vrátane sviatkov a nikomu sa nesťažujem, že mám toho veľa. Vyriešené objednané kuriérske služby od inej spoločnosti a bodka. Minimálne budem mať krajšie dni už len s tým že tam nemusím ísť.

31/03/2021 12:02
...

Keď som si objednal z jednej stránky, bolo tam vypísané že sa DÁ PLATIŤ PLATOBNOU KARTOU KURIÉROVI. Prišiel kurier, a jemu sa platiť kartou nedalo, lebo nemal pri sebe terminál. Sme v 21. storočí, prečo sa nedá platiť všade kartou.

25/03/2021 09:29
Ján

Dostal som balík z Prešova na poštu vo Zvolene. Potialto to bolo v poriadku. Osudnou chybou si ho bolo preposlať na balíkobox. Že využívam túto službu mi v aplikácii síce poďakovali ale balík poslali do Prešova. Keď som chcel aby som zásielku dostal späť ,zavolal som do Prešova nechal som si ju opätovne poslať. Samozrejme už nie cez slovenskú poštu. Podobný problém som mal aj predošlou zásielkou, vtedy tiež nedorazila do balikoboxu ale aspoň sa vrátila na poštu kde som si ju vyzdvihol. Po tejto skúsenosti pošta bude tou poslednou možnosťou dopravy pri mojom nakupovaní. Zbohom.

05/03/2021 15:34
Igor

Dva krát poslaný balík z čiech,každý v hodnote 200eur/1balík,doručený akože poštovým kurierom,bez sms,bez podpisu prevzatia,hodený za bránkou domu,takto doručuje poštový kurier v Dubnici nad Váhom,bol by som zvedavý,keby tie balíký niekdo zobral,čo by ten kurier,robil,keby prišiel o 400eur.

05/03/2021 07:34
smith

Slov.pošta doručuje bez možnosti bezhotovostnej platby. Okrsok Skalica.
Kuriérka už rok tvrdí, že ona je len brigádnička, reklamoval som, je tvrdý lokdown, no oni nerešpektujú žiadne doporučenia, či nariadenia. len platba v hotovosti.
Niekedy nie je možnosť vybrať si kuriéra a tak Vám zostáva len sto rokov za opicami - Slovenská pošta !!!

02/03/2021 19:23
Lea H.

Chcela by som sa poďakovať pánovi kuriérovi ktorý vozí objednávky v okolí Nitry za naozaj perfektný prístup k práci. Nikdy som s pánom nemala žiadne problémy. Naposledy som objednávala balíček s menšej stránky, ktorá neposiela maily. Do objednávky som napísala preklep v telefónnom čísle takže sa mi kuriér nemohol dovolať. Keďže eshop neposiela maily tak som si to nevšimla. Pán kúrier aj napriek tomu že som nezdvýhala telefón zvonil si 10 minút na zvonček pred domom, kým sa mi uráčilo ísť otvoriť. Pán tam stál s úsmevom na tvári a dokonca sa mi ospravedlňoval pretože si myslel že ma zobudil. Naozaj môžem len odporučiť a ešte raz ďakujem za úžasný prístup k práci.

26/02/2021 09:40
Marika červenáková

Dobrý den
Toto cestou chcem sa podakovať milej pani Keliškovej Klaudii z Pošty Košice- Humenska, za jej ustretovosť, vysvetlenie, trpezlivosť pri vybavovaní - odhlásení RTVS.
Ešte raz veľmi pekne dakujem.

23/02/2021 14:02
zuzana

Ja by som chcela pochváliť prístup kuriera p. Kopec, v dnešnej dobe sa často takýto milý a profesionálny prístup nevidí .Ochota pomôcť je vzácna. Veľké ďakujem.

23/02/2021 11:08
Sylvia

Dobrý deň, chcem sa poďakovať p. kuriérovi Vavrušekovi, ktorý robí rozvoz zásielok v Bratislave-Dúbravke. Je to nesmierne slušný, ochotný a srdečný pán. Veľmi si vážim, že svoje povolanie vykonáva spoľahlivo, s ľudským prístupom.

16/02/2021 15:33
Boris

16.02.21 14:55 h Dnes som bol odoslat balik na Pošte v Pezinku, OC PLus, trpko som to obanoval, po vytlačeni poradoveho listka boli predomnou asi traja ludia, za nou stala šora asi 70 metrou, čakam že čoskoro blikne na tabuli moje poradove čislo, odošlem doporučeny list a s usmevom odchadzam..........
Velmi som sa však mylil......velmii, predbehli ma traja ludia ktory prišli po mne zo štyroch prepažok fungovali dve, aj tie fungovali sposobom, spim a robim iba trochu aj to z nechutou.....ludkovia mili, ak by ste videli toho hada na chodbe plusu a dve neochotne fuchtle este aj spiace, velka nespokojnost..... Vazena SL .POSTA skuste sa zastavit na pošte v Pezinku -pluse a skuste zjednat napravu....prečo zamestnavate ludi ktory nenavidia svoju pracu ?
Boris

11/02/2021 11:24
Timea

Nikdy viac slovenská pošta!!
Najpomalšia kurierka spoločnosť doposiaľ. Oneskorenie v porovnaní s ostatnými kurierským spoločnosťami aj 2-3 dni. Jedna KATASTROFA!

08/02/2021 12:09
Richard

Výsledok reklamačného konania:
Podaná reklamácia bola vyhodnotená ako: OPODSTATNENÁ. Náhrada škody mala byť 20X hodnoty podania. Nedostal som nič, len hrejivé slová.... za vzniknutý nedostatok sa Vám Slovenská pošta, a.s., ospravedlňuje.....

"Veľmi pekne ďakujem" Slovenská pošta, a.s.

07/02/2021 15:20
Jakub

11. Januára som posielal pár doporučených listov do USA, ku dnešnému dňu 7. Február ani len nedorazili do USA.. snažil som sa kontaktovať poštu cez e-mail aj telefonicky ale žiadna odpoveď...

30/01/2021 00:19
Simona

Slovenská pošta nikdy viac. 11.1. Mi mal byť doručený balík, nedošiel doteraz. Musela som ja kontaktovat spoločnosť cez, ktorú som objednávala, kde mi až oni povedala, že zásielka je niekde na pošte a nebola mi doručená, lebo adresát bol neznamy. Skoro 3 týždne a z ich strany žiadna komunikácia aby sa to napravilo. NIKDY VIAC SLOVENSKÁ POŠTA

28/01/2021 08:36
Matúš Michalek

Neskutočne pribrzdená spoločnosť!
V Pondelok balík podaný 1.TR pride bežne v piatok!!!!! To kde sme. A za malú obálku som platil 4.5€????
OTRAS! To nehovorím o ochote zamestnancov.

23/01/2021 21:29
Peter Odráška

Zabudol som konkaretizovať, že moj komentár sa týka pošty Nitra 5, tj. pošta Nitra 5 a vedúca je tam Andrea Szollosziová.

23/01/2021 21:26
Peter Odráška

Paní vedúca bola protekčne dosadená na pozíciu vedúcej pošty maďarským riaditeľom Slovenskej pošty ing. Mikulášom Lorincom z Branču, ktorý sa neskôr presťahoval do Ivanky pri Nitre. Uprednostňoval príbuzné a spriaznené duše z Branču aVeľkého Kýru /napr. Erika Verešová rod. Babčanová- jeho neter z maminej strany/Erika Kóňová /švagriná jeho neteri Verešovej/ atd. týchto praovníčok Slovenskej pošty protekčne zamestnaných pánom riaditeľom je plný autobus rannej zmez Veľkého Kýru, Branču do Nitry. A to tu stále hovoríme o papalášisme a korupcii. A takéto vedúce tú stále zamestnávate.????

23/01/2021 21:24
Peter Odráška

Paní vedúca bola protekčne dosadená na pozíciu vedúcej pošty maďarským riaditeľom Slovenskej pošty ing. Mikulášom Lorincom z Branču, ktorý sa neskôr presťahoval do Ivanky pri Nitre. Uprednostňoval príbuzné a spriaznené duše z Branču aVeľkého Kýru /napr. Erika Verešová rod. Babčanová- jeho neter z maminej strany/Erika Kóňová /švagriná jeho neteri Verešovej/ atd. týchto praovníčok Slovenskej pošty protekčne zamestnaných pánom riaditeľom je plný autobus rannej zmez Veľkého Kýru, Branču do Nitry. A to tu stále hovoríme o papalášisme a korupcii. A takéto vedúce tú stále zamestnávate.????

20/01/2021 20:49
Lusky

Ak môžte vyhnite sa prosím Vás Hriňovakej pošte, proste jedna veľká katastrófa... pohroma, vedúca pyta druhý krát peniaze za doručenú dobierku, prevziatú pri okienku, na te máte balík a pošta sa ani neunúva dať vedieť, že ho tam máte... prosím Vás robte s tým niečo... vedúca arogantná ženská, pri okienku o nič lepšie ešteže tie doručovateľky sú normálne..

19/01/2021 22:03
Ladislav

Čo napísať,všetko je tu spomenuté.Nikdy viac slovenská pošta! Veľmi negatívna skúsenosť a preto záporná recenzia.Nedá sa to ani opísať,banda otrhancov a amatérov.Dúfam že raz skrachujete!!!

18/01/2021 16:35
Juraj

Dobry den, ako vidim, ziadna pozitivna reakcia a teda prispejem dalsou negativnou skusenostou. V piatok 15.01. mi mal byt doruceny balik, volal som kurierovi, aby som sa dohodol na case kedze som musel ist pracovne mimo adresu dorucenia. Kurier mi po polhodine dvakrat za sebou volal pocas hovoru, ktory som nemohol ukoncit. Povazoval to za "adresat nezastihnuty" a pocas celeho dna som sa mu nedovolal a dokonca ma vzdy zrusil! Volal som na postu kde mi bolo povedane, ze zasielka je ulozena na vyzdvihnutie. Poziadal som pani, aby mi zasielku opatovne dorucili kedze som si zaplatil za dorucenie domov a nie na postu! Dnes, 18.01. kurier nikde, volam na postu a zasielka je v depe urcena na rozvoz a kurier si ju neprevzal na dorucenie. Toto je SLOVENSKA POSTA, najvacsi odpad aky moze existovat! Ziadna ucta, zakaznik je nikto, odporny hnusny monopol! Nikdy si neobjednam nic cez Slovensku postu, radsej cez kuriersku sluzbu, kde su sice niekedy kurieri este horsi, ale aspon reklamaciou clovek nieco zmoze.

14/01/2021 15:43
Peter Kovács

Maximálna nespokojnosť! Objednávku som spravil v sobotu 9.1.2021 prišiel mi e-mail, že mi balík doručia v utorok 11.1.2021. Od pondelka je balík v preprave! Mešká mi už 3 deň! Behám z pošty na poštu sa vypytovať čo mám zo zásielkou a nikde nič nevedia! Nikomu neodporúčam! 0bodov celý poštový systém!

14/01/2021 13:53
Rasto

Najhoršie čo v našej republike existuje, banda amatérov, prišla mi zasiela AUSTRALIA , nikto mi ani neoznamil,že bola zadržana na colnici, keby to nekontrolujem, 45 dní toto všetko trvalo najlepšie na tom , že zasielku mi oznámili 11.1.2021, žiadne slnomocnenie-nič, samozrejme banda amatérov to zabudla poslať,a 14.1.2021 poslali zasielku spať do AU. Keď neviete ako na colnici to chodí , chodte na školenie napr do DHL. Zdierate ľudí za 400-500€ mesačne ako zamestnancov a tržby máte za rok 2020 350 314 000 €, že Vám neni hanba. Toto je niečo ,čo som nikdy na svete nezažil. Neviem aké slovo mám na Vás použiť!!!! Volám na 02/49 22 23 81 do BA, prvé ohlásenie len výbuch smiechu, banda amaterov-KATASTROFAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

14/01/2021 12:26
Švejda

Kuriér slovenskej pošty mi už druhý krát tento rok 2021 nedoručil zásielku určenú na adresu v Bratislave ale hodil ju na poštu . Jeho telefonne číslo 0951 542 869 je sústavne vypnuté a vždy napíše že adresát nezastihnutý - čo nie je pravda. Na našej adrese sme stále doma a on ani nezavolá. Bývame na kopci,tak sa mu asi nechce.

13/01/2021 20:50
Peter Gardian

Dobrý deň od Slovenskej pošty mi chodila vždy správa aby som platil kartou keď prišiel kuriér samozrejme sa nedalo lebo že vraj nemá signál stalo sa to celkom 4-krat zaujímavé že ostatným kuriérom to išlo myslím inú kuriersku spoločnosť .katastrofálne

13/01/2021 12:57
Richard

22.12.2020 som podal doporučený list. Doručili ho inému ako adresátovi. Celé vianočné sviatky som ho hľadal a našiel. 12.1.2021 sa doporučený list konečne dostal k adresátovi. Slovenská pošta - hrôza !!!!!!!

08/01/2021 09:26
Mária

Slovenská pošta, jedna veľká katastrofa. Už tretí deň čakám na doručenie expres kuriérom. Po dvoch dňoch zisťovania a telefonovania zisťujem, že zásielka nie je kompletná a preto mi nemôže byť doručená. Mimochodom žiadne info, že zásielka nie je kompletná. Alza.sk tvrdí, že zásielku poslala komplet. Pošta tvrdí, že zásielka nebola dodaná komplet. Stokrát každému volať a nikto vám nedá odpoveď, kedy bude zásielka doručená. Doručenie slovenskou poštou už nikdy viac!!!!!!!! 3 dni dovolenky zbytočných. A toto nebola moja prvá zlá skúsenosť. Už sa mi pár krát stalo, že namiesto kuriérom mi to poslali na pobočku pošty.

07/01/2021 16:06
Milan

Expresný kuriér od Slovenskej pošty no katastrofa. Na zásielku ktorá mala byť doručená daný deň, ako aj prišla sms o tom že bude. Nedalo mi to informovať kuriéra, ten mi povedal ,že sa mi snažil dovolať dva krát. Žiadny zmeškaný hovor ani správu som nemal ,že sa mi niekto snažil dovolať. Zbytočne som zaplatil expresnú zásielku, kuriér arogantný a na zákazníckej linke ,po prevolaní 10 minút vám povedia, že oni s tým nemajú čo spraviť. Je to smutné. Budem sa snažiť tieto služby nevyužívať. SLOVENSKÁ POŠTA nikdy viac

05/01/2021 20:44
Ján

Nikdy viac. Neodporúčam nikomu vybrať túto kuriérsku službu, nevedia dodržať termín, pri sledovaní zásielky neukazuje potrebné údaje a na infolinku nie je možné sa dovolať (výhovorky na pandémiu neberiem ako dostačujúce ospravedlnenie nakoľko nie sú schopní ani oznámiť stav objednávky). Nespoľahlivosť, neochota a drzosť, to je to čo ich charakterizuje.

02/01/2021 11:35
Klimova

Najhorsi dorucovatel, vyskusala som prvy krat a naposledy, absolutna nespolahlivost. Hocijaky iny kurier, len nie postovy. EstevVam povie na poste, ze na druhy den to bude dorucene. Uz preslo niekolko dni a nic. Najhorsie sluzby

31/12/2020 09:50
Alena

Chcela by som veľmi pekne poďakovať pánovi kuriérovi Matejovi 370 zo Žiliny , ktorý vozí Pribinovu ulicu za perfektné služby počas celého roku a pochváliť ho za veľmi ľudský prístup, rýchlosť a spoľahlivosť pri každej zásielke, ktorú mi tento rok priviezol. Verím, že aj zamestnávateľ ocení, že takého človeka v svojom tíme kuriérov má, robí dobré meno. Ešte raz vďaka.

29/12/2020 14:12
Eva Hrabcakova n

Chcem sa poďakovať konkrétne pánovi Huckovi v Lipanoch za ústretové doručenie balíka. Kedze som si ho nemohla prevziať hned v deň doručenia na druhý deň mi ho doručil aj keď ma na prvýkrát nezastihli tak došiel ešte raz. S takýmto prístupom sa dnes málokedy stretnete. Dakujem

22/12/2020 14:11
Frederika

Som velmi nespokojná so "službami".
Podobne ako v predchádzajúcich komentároch som si objednala tovar cez alza.sk. pokial to bolo na alze, posielali mi maily kde sa nachádza balík, kedy ho vedia expedovat, a akonáhle to prešlo do rúk Slovenskej pošte, ani notifikacia, ani informacia, nič o mojom baliku, ktorý mal byt doručený do 24h, a to bolo 18.12. (dorucenie do vianoc garanované ??? )
Iná vec je, ak niekto naozaj nestíha alebo majú málo zamestnancov - ale v tom prípade informovat o stave zásielky je tá najjednoduchsia vec - uvediem príklad:
"Dobry den, nestihame doručit vašu zásielku, prideme ku vam nasledujúci pracovný den. Ospravedlnujeme sa za nepríjemnosti"
Aby clovek nemusel cakat celý týžden pri okne kedy už príde kurier.
Ale slovenska posta má v tom zjavne bordel a doručit načas list formátu A4, casopis alebo nebodaj balík je zjavne nad ich schopnosti.
Hlavne že máte aplikáciu na sledovanie zásielok - aspon možem sledovat svoju zásielku ktorá sa už 4 pracovné dni vobec nepohla....

22/12/2020 02:39
Martin

Dobry deň. Pri objednávke dňa 14.12.2020 som si zvolil doručenie do 18.12.2020. Je 22.12 a stále nemám zásielku. Keď som uvidel, že 18.12.2020 o 16:30 to bolo estelen podané na Slovensku postu, priam má šľak netrafil. Zaplatil som doručenie na adresu v určitom dátume. Slovenka pošta pokial neviete je spoločnosť dementov, poštárov, poštárok, čo sú vydierane nejakým trápnym doručovacim systemom a ked maju, tak Vám doručia aj Covid 19, poprípade rakovinu, lebo dostane za to 0.1€ k výplate. Slovenska pošta je na hony vzdialená doručovaniu zásielok na čas, poprípade je priam nemožné, aby zásielka prišla v poriadku. To už ani nehovorím o zasielaní niečoho do vlastných rúk. 20 rokov sa nedalo platít kartou na Slovenskej pošte. No skratka debili, ktorí to nechajú na adrese a mama, oco podpíšte za nich. Alza prosím Vás zamyslite sa, či chcete využívať takúto dopravu. Keby viem, že to pošlete cez Slovenku postu, tak si to u Vás neobjednam

17/12/2020 16:29
Eva Podhajecka

Vase sluzby su take, ze ked spolocnost, z ktorej nieco kupujem ponuka dorucenie len kurierom SP a nie inou spolocnostou, radsej to kupim inde, aj za cenu, ze si priplatim 20%.
Bohuzial som to posledne prehliadla...a zase dejavu....4 dni z Bratislavy 2 do Bratislavy 4 a stale som este nedostala ani sms spravu....dufam, ze Vas kurier to vyriesi nakoniec tak ako minule, ani nezavola, len mi poslete spravu, ze si mam vyzdvihnut tovar na poste.

17/12/2020 16:18
roman

najnespolahlivejsia sluzba na zemeguli!!!

16/12/2020 14:39
Radoslav Humeny

Je to neschopná banda!!! Ked na to nemajú nech to nerobia!!! Aby balik po Slovensku nevedeli doručiť za 4 pracovne dni!!! Nikdy viac nepošlem nič cez poštového kuriéra!!! Za chvíľu bude aliexpres s činy rychlejsi!!!

11/12/2020 11:44
František Uhlár

Spolčnost žije ešte v 90ich rokoch. Otváracie doby na poštách hlavne na dedinách sú katastrofa. Pravidlá podávania balíkov na pošte z čias komunizmu :-) Nemožnost platit kartou a dalšie podobne veci.Na budúce určite zvolím inú prepravnú spoločnost. Problém s kurierom som nemal.

07/12/2020 14:14
Alexandra

Dobrý deň,

rada by som pochválila kuriéra Kaminského (02008) za ochotu :) balíček mi odovzdal s úsmevom na tvári a to musela na mňa čakať a zháňať ma pretože ja a môj mobil nie sme veru kamaráti....
takže chválim hlavne za ochotu a prístup k práci :)

07/12/2020 12:20
Karol

Slak ma ide trafit aj s celo slovenskou postou balik 1 triedy poslany kurierom vo stvrtok.este neprisiel je pondelok tento balik bol odoslany od jedneho odoslielatela .volal som na informacie ani sa len neospravedlnili za meskanie hlavne ze chcu za to 8€ vraj si to mam reklamovat no nejeb..... Ma stoho.druhy balik odoslany tak samo kurierom vo stvrtok s banoviec cena 25€ je pondelok volal so zas ani este neni pripraveny na odoslanie je toto normalne taketo spravnie .vsak s chiny my pride skorej balik a zadarmo ako tato skur..........posta nemam slov prisam bohu rozpustit celu postu.kto my zaplati naklady ze kvoli nim musim stat s autom lebo my sucastky nedorazili CO? Kto mi to zaplati?

07/12/2020 12:12
Karol Grofcik

Slak ma ide trafit aj s celo slovenskou postou balik 1 triedy poslany kurierom vo stvrtok.este neprisiel je pondelok tento balik bol odoslany od jedneho odoslielatela .volal som na informacie ani sa len neospravedlnili za meskanie hlavne ze chcu za to 8€ vraj si to mam reklamovat no nejeb..... Ma stoho.druhy balik odoslany tak samo kurierom vo stvrtok s banoviec cena 25€ je pondelok volal so zas ani este neni pripraveny na odoslanie je toto normalne taketo spravnie .vsak s chiny my pride skorej balik a zadarmo ako tato skur..........posta nemam slov prisam bohu rozpustit celu postu.kto my zaplati naklady ze kvoli nim musim stat s autom lebo my sucastky nedorazili CO? Kto mi to zaplati?

04/12/2020 09:52
Barbora

Asi som sa ešte nestretla s horším doručovateľom,akým je Slovensá pošta. Za 14 dní mi nedokázali doručiť zásielku,ktorá mala byť doručená na druhý deň od objednania. Nakoľko som zásielku uhradila vopred(to bola tá najväčšia chyba)snažila som sa zistiť,kde sa nachádza. Zamestnankyne zákazníckeho centra pošty mi potvrdili doručenie zásielky na ďalší deň od mojej urgencie
Nestalo sa tak však celý další týždeň,tak som si išla vyzdvihnúť balík na Kopčiansku,kde ùdajne bol. Tam mi pani po 15tich minútach hľadania oznámila,že balík tam nie je.Slovenská pošta ma samozrejme presmerovala na dodávateľa,pričom jej kuriér nedoručil a ešte aj stratil moju zásielku..nehovoriac o tom,že tu neexistuje nikto kompetentný,kto Vám povie ako ďalej postupovať.katastrofa totálna

30/11/2020 21:18
Štefan

Dnes m

25/11/2020 15:24
Zdenka

Zaplatila som za doručenie expres kuriérom na poštu. Zásielka mala byť doručená do 24 hodín. Ani na tretí deň doručená nie je. Stále je v preprave. Otrasné služby. Zaplatiť si dajú,ale termíny nedodržia. Ale to asi kompetentných pracovníkov nezaujíma. Mali by si prečítať tieto recenzie.

02/10/2020 12:27
G.

Dobrý deň. Chcem "veľmi pekne poďakovať" kurierovi, že som mu dnes dopredu 4x volala s prosbou doručenia balíka na inú adresu v tej itej obci (nezdvíhal).
Na obed mi zavolal a samozrejme, že s "veľkou ochotou" mi balík na inú adresu nedoružil.
KATASTROFA!!! Veľká škoda, že pri objednávke nebola možnosť vybrať si inú prepravnú spoločnosť, inak sa Vám oblúkom vyhýbam

30/09/2020 14:25
Ľubica Veselovská

Dobrý deň . Chcela by som poďakovať kuriérovi Marošovi Macákovi. Dnes bol ochotný doručiť zásielku na inú adresu ako som uviedla, aj keď to bolo na opačnú časť mesta. Veľmi pekne mu chcem touto cestou poďakovať,

24/09/2020 13:56
Jarmila Weismanová

Dobrý deň. Dnes mi bol doručený balik kuriérom Slovenskej pošty. Chcen sa aj touto formou poďakovať kurierovi.p.Andrejovi Satorovi. Kurz kuriéra 166. za jeho ľudský prístup a profesionalitu. Kiež by takýchto ľudí bolo viac.S pozdravom Jarka

24/09/2020 09:44
Zuzana

Dobrý deň,


na poštu chodím každý deň, keďže chodím pre zásielky pre firmu. Neviem či sú niekde neochotnejšie dámy ako u nás na pošte. Bežne nám dajú balík, ktorý nie je náš a ešte očakávajú, že im ho obratom donesieme späť. Prípadne nám balíky chýbajú. Toto sa deje na dennom poriadku..... Nehovoriac o tom, že obsluha (podotýkam, že na pošte je pri okienku jeden človek) a ja čakám na zásielky pri druhom 10-15 minút....

23/09/2020 08:38
Ľubomír

Balík podaný 1.triedou - teda doručenie malo byt na druhý deň, samozrejme ze dodnes doručený nie je ! Balík uložený na poste !
Katastrofálne arogantne správanie kuriéra po jeho kontaktovaní, prečo balík nedorucil keď mohol - jeho odpoveď : on nemá čas čakať kým adresát príde k bráne.
Neuveriteľne !!!

18/09/2020 15:59
Ján.

Nespolahlivy a neschopný kuriéry..

17/09/2020 13:29
Romana

Katastrofálne arogantne správanie kuriéra!
Keď ho práca nebaví nech ju nerobí.
Pekný deň!

24/08/2020 14:15
Martin

Eště NIKDY mi táto spoločnosť nedoručila jedinú zásielku! Vždy som že vraj nebol zastihnutý a zásielku mi nechali na pošte. Tam bol personál taký príjemný, že sa mi o ňom ešte 2 dni snívalo. No a u dnešnej zásielky rovno napísali, že som ju odmietol a odoslali ju odosielateľovi.
Aj som sa niekolkokrát sťažoval, vždy mi odpísali, že nedostali od odosielateľa moje tel. číslo. Že je tu ale zvonček s mojím menom, už nie je podstatné, nikdo sa tu neobťažoval zazvoniť a ani sa k tejto veci v mojej sťažnosti vyjadriť.
Moje skúsenosti sú také, že KATASTROFA. Hanba a totálne neprofesionálny prístup pracovníkov aj zákaznického servisu.

20/08/2020 10:15
Hugo

S poštou som jednal už dosť veľa krát v mnohých veciach. S balíkmy na poštu som nikdy nemal problém a vždy prišly správne a bez problému. So zahraničným balíkom z USA trvalo colné konanie skoro mesiac ale to nie je až tak chyba pošty ako colného úradu. Najvätší problém som mal z ich poštovým kuriérom. Na stránke s ktorej som objednával bolo viacej možností doručenia. Najlacnejšia asi bolo doručenie na poštu. Ja som to potreboval čo najskôr (bol štvrtok) a na stránke mali doručenie ďalší deň kurierom ak to objednám do 19:00 bolo asi 16:00. Bola to najdrahšia možnosť no zvolil som to keďže som to aj potreboval doručené ďaľsí deň. Samozrejme nasledujúci deň v piatok nikto nevolal ani neprišiel. Cez víkendy nedoručujú no a v pondelok keď už som bol niedke inde mi volá kuriér že je na adrese. Ja som mu oznámil že tam niesom a že či sa môžme dohodnúť na inom čase doručenia. On sa mi vysmail a povedal že mi to nehá na pošte. Takže som sa tak či tak musel trepať na poštu pričom som to tam mohol mať doručené za asi 10x menej eur. Poštového kuriera určite nedoporučujem.

12/08/2020 10:54
Katarina Božikova

Ja som s kuriérmi slovenskej pošty maximálne spokojná, ak sa dá, volím možnosť doručenia práve prostredníctvom poštového kuriéra. Sú milí, ústretoví, no nemám vôbec čo vytknúť.

05/08/2020 10:49
Ján

Všade sa platí kartou, jedine poštový kuriér neberie karty ani počas hygienických opatrení, sú asi 18storočī.

02/08/2020 23:24
Brano

Balik z ciny pricestoval na slovensko za tyzden. Uz je to skoro mesiac a aktualne caka na colne konanie. Proste slovenska posta :D

01/08/2020 14:28
Viera Berzáková

Pracujem ako vrátnička na Žilinskej univerzite.V mojej kompetencii je samozrejme komunikovat s kazdym,kto mi vstupuje do objektu a kazdeho povinnostou je sa mi nahlasit.v pondelok 27.7.2020 prisiel k rampe kurier Slovenskej posty,ktory stiahol okienko na aute a vulgarnym sposobom na mna zakrical do p...otvorite konecne uz tu rampu?Samozrejme som sa ho spytala za kym ide,na co mi odpovedal,ze ci som slepa a nevidim,kto je.Toto si este nedovolil ani jeden kurier z inej dorucovatelskej spolocnosti!Dokonca sa nedokazal ani len slusne pozdravit!Prave v tom momente bola pri mne kolegyna,ktora nastupuje po PN a priznala sa mi,ze aj ona mala problem s tymto istym kurierom!A ja sa pytam kompetentnych,ako mozu zamestnavat takehoto cloveka,ktory takisto pracuje s ludmi a ma takyto neadekvatny pristup!A navyse,kazdy s tychto ludi si za tie sluzby nemalo plati?

31/07/2020 10:17
Ivona

Neodporúčam nikomu! Pán kurier, ktorý ku nám zakaždým chodí ani nezavolá či som doma, je nepríjemný, zamračený, najradšej by bol asi doma a je vidieť že práca ho jednoducho nebaví. Raz mi zamenili balík, volala som na infolinku, pani takisto nepríjemná, s tónom v hlase prečo ju otravujem, neochotná. Ak sa dá, tak vždy volím inú kuriersku spoločnosť.

27/07/2020 12:11
Peter

Posielal som balík , 14 dní nikto nevie kde sa nachádza. Už nikdy viac cez slovenskú poštu.Katastrofa!!

25/07/2020 08:22
Jana

Čo sa týka produktov, ľudia zrušte ich. Mala som sipo poistenie, keď mi mali plniť, proste si našli hlúpy dôvod prečo neplnia, s tým, že zaplatené prostriedky vám pošlú na poštovú kartu, nemajú ani v päte poslať vám to na účet. Ak chcete zaplatiť nedajbože dobierku touto kartou pýta si to pinkod, ktorý si po 5 rokoch a nervoch a naťahovačkach s mini nemáte šancu pamätať. Toľko moja skúsenosť, pokiaľ sa bude dať vyhnem sa im a aj likvidátorke Flamikovej Adele. Prístup od začiatku katastrofa. Telefónicky sa nedozviete nič, písomne aj po dodaní dokumentov taktiež nič.

21/07/2020 20:17
Roman

Slovenská pošta , už nikdy viac. Posielal som balik koncom Mája do Francúzska , doteraz nedorazil, na reklamáciu mate 60 dni , nikto vam nedá info ako postupujú pri hľadaní ( aspoň sa tak tvária že hľadajú ) , dal som ho poistiť , dokonca na podpis doručenkou a balik jednoducho zmizol a nevedie kde.
Za takú službu platiť už nikdy nebudem. Od tej doby posielam cez ups .
Za služby zdvíhajú ceny ktoré nevedie splniť . Hamba slovenskej pošte .

16/07/2020 17:29
Rastislav Fáber

Vaše služby sú úplný výsmech, platím 6,60 za expresné doručenie a zásielku po nezastihnutí adresáta hodia na poštu na druhý koniec mesta a po dvoch týždňoch mi ju vrátia. Informačné služby žiadna pomoc. 6.60 som mohol hodiť do smetí a zásielku do škarpy. Výsledok ten istý.

22/06/2020 23:12
Marry

Ešte som sa nestretla s takým prístupom kuriéra ale jednoznačne podľa skúsenosti mojich známych a posledná moja skúsenosť má primela napísať recenziu. Vzdy sa snažím zasielku riešiť inou spoločnosťou ako je Slovenska posta. Viem ze praca je náročná ale keď je prístup iných spoločnosti ku zákazníkovi príjemný prečo by nemohla toto zabezpečiť aj posta. Keď vidím recenzie ktoré tu sú od iných a Slovenska posta to prehliada je to smutne. Ale spomeniem tu aspoň poslednú skúsenosť. Kurier mi zavolal tesne pred domom v doobedňajších hodinách , keďže mi vopred nedal vedieť nemôžem čakať cely den na adrese, nemala som ani info ze mi bude doručený balík abycsom si to zabezpečila. Na moje prekvapenie mi po telefóne zvýšeným hlasom vyblafol Akoto ze nie som doma. Potom som dohodla miesto keďže išiel po trase kde som si mohla vyzdvihnúť zasielku a spustil opäť na mna keďže som bola v šoku z jeho správania prevzala som zasielku a nic nepovedala. Keď som to vyrozprávala ďalej tak som sa dozvedela ze to je u tohto kuriéra bežne a ze keď sa dá neobjednávajú cez Slovensku postu. Je zarážajúce ze nik s tým nic nerobi dlhodobo, a neviem kde a kto si dovolí pristupovať k svojej praci takto. Nezvyknem pisat a reagovať negatívne na recenzie vlastne je to moja prvá negatívna recenzia. Viem pochopiť keby mal zlý den ale ako často. Žiaľ nie všetci predajcovia majú v ponuke službu aj inej spoločnosti ako Slovenska posta.

21/06/2020 18:33
Irena Bartalošová

Zasielali sme cez Slovenskú poštu balíky v rámci nášho e-shopu. Priplácali sme za položky - "poistenie zásielky" a za "krehký tovar".
Ak došlo k poškodeniu zásielky, nikdy sme nedostali plnenie ale vyjadrenie pošty bolo, že tovar nebol dostatočne dobre zabalený. K tomu musíme poznamenať, že tovar - kamenné platne, sme balili do izolačnej fólie v niekoľkých vrstvách, a aby došlo k ich poškodeniu, museli s tovarom naozaj zaobchádzať neohľaduplne.
Reklamácia nebola uznaná a namiesto ďalšieho naťahovania sa s poštou sme sa rozhodli zmeniť kuriérsku spoločnosť.

11/06/2020 14:59
Kristina

Slovenska posta hlavne v Pezinku je asi najhorsia na svete. Vasi zamestnanci si nevedia plnit svoju pracu poriadne. Co tam mate za neschopnych ludi co nevedia mi dat ani jeden posrany listok do schranky ktora je 500m od pobocky ze mi prisiel tovar ktory som uz vopred zaplatila a nebol zrovna lacny. Cez polku sveta teraz ide naspat a kto mi zaplati tie naklady navyse? Tie vase nechsopne pracovnicky tam? Ked ich ta praca na poste nebavi nech idu odtial prec.

04/06/2020 08:26
Natália

Absolútna neschopnosť, súhlasím jedna veľká katastrofa, zaplatíte si Kuriérsku službu Slovenskej pošty po informácii kde sa nachádza balík mi na info-linke kľudne povedia kurier ju neprevzal, to čo je za čo teda kurier berie peniaze a po druhom telefonáte mi oznámia je nedohľadateľný a balík proste zmizne, hoci má byť doručený na druhý deň a to bol bol poslaný z územia SR. Nedokážete sa telefonicky s nikým spojiť okrem info-linky, kde Vám určite nepomôžu a omieľajú dookola, napíšte si reklamáciu.Neviete si skontrolovať pohyb balíka a v neposlednom rade sa neviete domôcť svojho práva. Jednoznačne neodporúčam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Neprofesionálna spoločnosť.

02/06/2020 17:19
Viktoria

Ak chcete doručiť balík alebo list určite sa neobracajte na Slovensku poštu. Nie sú schopní doručiť jeden list poslaný prvou triedou za 3 dni ! Z Českej republiky prišiel balík za 1 deň na Slovensko a potom mi ho doručovali ďalšie 4 dni slovenskou poštou. Toto nie je normálne. Hlavne že si zaplatíte prvú triedu a kuriéra ! Neodporúčam!!

11/05/2020 19:42
Adam

Dobrý deň, ste najhoršia kurierská spoločnosť aká tu existuje.

06/05/2020 23:35
Marek

Na pošte sa už aj kradne!

04/05/2020 14:34
Kristína

Slovenská pošta v Čemernom v okolí Vranova nad Topľou:
1. Jednu obálku riešia 5 minút. Jasne som povedala, že chcem malú s bublinkovou fóliou. Priniesla mi obyčajnú, lebo vraj nevie, akú bublinkovú myslím a ona túto už má naúčtovanú, tak to mazať nebude.
2. Prišla som s dvomi balíkmi, že ich chcem odoslať na dobierku. Jeden balík = 10 minút. Pár týždňov predtým mi jedna ich kolegyňa dala podacie lístky, že keď budem nabudúce posielať, aby som nemusela dlho vybavovať. Dnes sa tá druhá za okienkom urazila a drzo si lístok vzala naspäť. Hneď potom som ju poprosila o obálku - ,,Choďte ku kolegyni." A tá mi samozrejme ani nedala ten typ obálky, aký som chcela. Behala som tam od jedného okienka ku druhému jak s prepáčením jebnutá, lebo toto rieši ona a toto zasa ona. Vypisovala som jednu obálku a poprosila som ešte raz tú prvú paniu, či by mi medzitým neskočila po ešte jednu obálku, keďže jej kolegyňa mi dala obálku na list. Opäť že mám ísť ku kolegyni. Tá sa za to ešte urazila. A keď tam poviete, že sa ponáhľate, tak ona drzo odpovie, že ona sa ponáhľa tiež alebo že to nie je jej problém.
A spoločnosť GLS - HRÔZA. Dvaja kuriéri si medzi sebou 4x vymenili môj balík, lebo jeden nechodí do susednej dediny o kilometer ďalej od tej, v ktorej práve bol. Volala som mu, tak mi povedal, nech zavolám kolegovi, ktorému ten balík dal. Ten zasa povedal, že žiadny balík nedostal. Vysvetlila som mu situáciu a odpovedal presný opak, že dostal nejaký balík, ale že dnes určite nedôjde. Hneď potom zistil, kde vlastne bývam a povedal, že nepríde vôbec, lebo tam nechodí. Zdrbala som ho jak psa a balík priniesol ten prvý bez jediného slova.
Druhý prípad s touto službou - koronavírus znamená nevydať peniaze? To dopekla kde sme? Platila som zaokrúhlene 30€, keďže som nemala drobné a on mi vydávať nebude, lebo v hotovosti by ani nemal brať.
A tretí - jedna známa si objednala balíček. Po vydávaní peňazí, keď si 20€ zo 40€, ktoré jej mal vydať, nechal, a ona mu zavolala, že si nechal 20€, povedal, že to nie je jeho problém a už sa vracať nebude, lebo sa ponáhľa doručiť ďalšie zásielky.
GLS je tá NAJHORŠIA DODÁVACIA SPOLOČNOSŤ NA CELOM SLOVENSKU. HOTOVÍ IDIOTI.

30/04/2020 18:09
Martin

Najhorsia dorucovatelska sluzba v Slovenskej republike
garancia dorucenia express kurierom do 24 hodin 0 bodov,len marketingovy tah na ludi aby si priplatili
neschopnost dorucit balik v ramci uzemia SR na vzdialenost cca 250 km pocas 4 dni
matuce informacie,do mailu pride link www.postabezhranic.cz kde sa uvadza ze balik je na poste a potom tam je este odkaz na Slovensku postu a cuduj sa svet balicek je stale v preprave a je smutne ze hrda Slovenska posta pouziva cesku webovu stranku
MAXIMALNE NEDOPORUCUJEM VYUZIVAT DOROCOVATELSKE SLUZBY SLOVENSKEJ POSTY,VELA PENAZI ZA MENEJ AKO MINIMUM MUZIKY

27/04/2020 18:36
Marek Kopnický

Tak dnes som objednal cez stránku Expres kuriér na adresu, vyplnil ePodací hárok, vytlačil, nalepil na balík, doniesol na poštu, cena mala byť cca 8€. Aké bolo moje prekvapenie, keď mi teta povedala že je to nadrozmerný balík, že budem platiť viac ako 15€. Tak už keď som vystál frontu, tak som to nechal tak, čo už, pripravíš im to, donesieš a ešte platíš viac ako cez obyčajného kuriéra, ktorí si po to príde. Vravím si, som blbec, určite to na stránke, keď som podával ehárok bolo niekde poznačené, max rozmer, alebo niečo, ale ono to tam nieje. Balík mal 13kg, rozmer cca 100 x 120 x 18cm. Cenník je na stránkepošty a nadrozmerný náklad je definovaný: max. rozmery: 200 cm pre ktorýkoľvek z rozmerov alebo 300 cm pre súčet dĺžky a najväčšieho obvodu meraného v inom smere ako dĺžka. Kua to už neviete spraviť tu stránku na podávanie poriadne?

23/04/2020 11:42
Zuzana

Kuriér počas momentalnej situacie je veľmi neohľaduplný. Za prvé nemal nasadené ochranné rúško ani inak zakrytý nos a ústa a nenasadil si rúško ani po upozornení. Za druhé v emaili bolo napísané, že platba len kartou a kurier nepríma hotovosť a samozrejme kartou sa platiť nedalo

23/04/2020 10:28
Jakub

Slovenská pošta jedna banda neschopných ľudí, ktorá nevie doručiť ani balíky z jednej objednávky lebo ich nevedia naložiť v plnom počte do jedného prepravného auta lebo niesu schopný ani počítať do 10, akoby nestačilo, že meškajú s doručením x dni ale budú meškať ďalší/ďalšie lebo to ide cez ďalších neschopných (možno len nezaplatených) ľudí. PS: ak niečo robím tak sa snažím aby to malo zmysel

17/04/2020 22:56
adam

Celé zle, pošta je jedno zúfalstvo. Arogantní pracovníci, neskorá donaska, často poškodená. Vôbec neodporúčam.

15/04/2020 20:09
Peter

Kuriérska služba slovenskej pošty je katastrofa, objednal som si balík, kuriér mi napísal ze mi ho doručí dnes. Celý deň som ho čakal, a ked uz prišiel tak ani nedal vedieť do predu že príde len zazvonil (bývam v bytovke) kým som zišiel dole kuriér už tam nebol. Cesta dole mi trvala minútu max 2.

09/04/2020 18:11
Miriama

Hrôza! Ráno mi kuriér písal že mi doručí balík .. volám mu naspat cely deň a nezdviha ...takýto prístup kašlem a ešte si za to platiť !

09/04/2020 14:14
Reni Angyal

Poštový kuriér v Hamuliakove, super prístup, ochota, spoľahlivosť. Som rada, že doručuje pošta aj v čase koronavírusu. Vážim si túto prácu.

01/04/2020 09:38
Pavel

OTRAS NEODPORUCAM AK SA DA VYHNUT SA SLOVENSKEJ POSTE NA KILOMETER ..KOMUNIKACIA 0BODOV ...ZAPATROSENE ZASIELKY NA DENNOM.PORIADKU REKLAMACIA BEZ SANCE ...CIZE KTO.CITA RECENZIE RUKY PREC OD NICH ZVOLTE INE KUR. SPOLOCNOSTI !!!!

12/03/2020 18:20
Ján

Dobrý deň,
vie mi niekto poradiť na koho sa mám obrátiť ak som už 3x posielal balík slovenskou poštou-kuriérom, zaplatím 7 euro a nakoniec si aj tak musím ísť pre balík na poštu?
Zakaždým adresát nezastihnuty, to snáď nieje ani možné toto.
Na balíku veľkými číslami telefónne číslo a pani na infolinke povie, že číslo nebolo zadané.

20/02/2020 12:15
Zuzana

Uplne zodpovednost na bode mrazu. Uz 2krat mi stratili zasielku zasielanu prvou triedou. A ked som podala reklamaciu odpoved? Ze reklamacia je nepodstatna. A drzost zamestnancov v Brezne nema hranic. V ZIVOTE SLOVENSKU POSTU NEODPORUCAM!!!!!

12/02/2020 13:21
Igor

Dobrý deň rád by som sa pripojil k hodnoteniu slovenskej pošty.Od 27 januára 2020 čakám na balík z Poľska,pochybenie nastalo v Bratislave kde balík fyzicky bol 8 dní po tomto termíne ho Slovenská pošta vrátila odosieľatelovi do Polska.Po lacných výhovorkách ako boli premočené udaje adresáta po niekolkzch urgenciach a sťažnostiach sa neudialo k zlepšeniu nič.Naopak arogantné odpovede a nikoho nič nezaujíma hlavne že to bolo vyplatené a 1.triedou balík má už nalietané veľké množstvo hodín a prekladania.Hlavne že na socialnych sieťach má SLOVENSKÁ POŠTA velkú reklamu VÁŠ BALÍK JE S NAMI V BEZPEĆÍ.

17/01/2020 14:40
Jozef

Posta Horné Saliby. Ked je otváracia doba do pol 3,tak by sa patrilo to dat vediet ludom aj na internetovej stranke. LEBO JE TAM DO 3!!! A DOJDE TAM CLOVEK 14:27 A UZ POSTA ZATVORENA??? CO TO MA BYT AKOZE??

09/01/2020 18:10
Stefan

Nedavno som písal recenziu o nedoručení troch balikov do usa no konečne po mesiaci prisli a od vstupu do usa boli za dva dni doručene a od vtedy som ich sledoval na usps pošte a tam bol každý,totálne každý pohyb vedel som presne kde sa baliky nachadzajú za dva dni tam bolo na každý balík 9 pohybov aj presny dátum a dokonca aj presný čas,info usps pošty na rozdiel od našej perfektný.som rád že balíky konečne po mesiaci prisli.

08/01/2020 17:48
Mária

Dňa 19.11.2019 bola na moju adresu poslaná zásielka z USA so sledovacím číslom. Podľa čísla zásielka 25.11.2019 opustila logistické centrum vo Schwechate. Dnes 8.1.2020 mi bola doručená Slovenskou poštou. Pri pokuse o reklamáciu pridlhej dodacej lehoty mi bolo povedané, že sledovacie číslo nie je správne a preto sa nedá zistiť, kde nastala chyba. Zásielka prešla štyrmi log. centrami, kde bolo číslo bez problémov, čiže ako obvykle vina nie je v Slov. pošte. Podľa Slov. pošty je asi v poriadku, keď na doručenie obyčajnej zásielky potrebujú SEDEM týždňov, pritom nešlo o zásielku vyžadujúcu colnú kontrolu. Hm, asi mám byť rada, že to vôbec došlo. Toto nie je moja prvá a určite ani posledná negatívna skúsenosť, ale človek si nie vždy môže vybrať dopravcu. Slovenskej pošte sa vyhýbam, pokiaľ môžem. SLOVENSKÁ POŠTA = CELÉ ZLE!!!

05/01/2020 15:54
Jan

TO JE NAJHORŠI KURIER DVA KRAT NAS KONTAKTOVAL V ROZPETI 3 DNI ŽE DORUČI BALIK A NEDORUČIL HO A NAKONIEC HO NECHAL NA POŠTE. ČO ROBIA ŠEFOVIA ? ALEBO TO ANI NEČITAJU? ALEBO PLATI AKY ŠEF TAKA FIRMA

03/01/2020 10:39
monika

ako tak čítam tak nie som sama.
3 tyzdne pred vianocami som poslala balik mojmu bratoviz uk na sk . v uk bolo vsetko v poriadku na sk balik nemozu najst .naposledy bol balik na poste Trnava 8 odvtedy neexistuje.bolo mi tvrdene ze adresa nebola spravne oznacena.potom mi tvrdili ze balik nemohli dorucit lebo adresat nebol doma.moj brat tvrdi ze doma bol a ani listok o nezastihnuti mu nedali.ked sme sa pytali kde balik teda je tak nam povedali ze ho poslali spät ,ale ja som balik naspät neobdrzala. a toto nie je prvy krat ked nieco prislo mojej rodine poskodene alebo neprislo vobec! Slovenska posta je na smiech!!!!

02/01/2020 12:05
Stefan

Dobrý deň,v pondelok 9.12.2019 som posielal tri velké balíky do usa každý mal 10kg no do dnešného dna neboli doručené a na dorucenie maju tak 9 dni no chapem boli sviatky,napriek tomu že mam sledovacie čislo každeho balíka tak posledna informacia o sledovaní zásielok slov.pošty je výstup z krajiny podavatela dňa 10.12.2019 a od vtedy stále nič stale sú tri balíky v preprave.ked som najšiel na internete jedine čislo ktore existuje kde akože vam povedia viac a podrobnejšie tak vždy ked som sa tam dovolal asi kazdy druhy deň tak vždy som dostal rôzne (iné)informacie no zhodli sa na jednom NEVIIEME,mam si sledovat zasielku no ako ja si mam sledovat zasielku TRI BALIKY,ked ani oni nevedia ze kde sa nachadzaju možu sa stratit tri velke baliky každy po 10kg a to ze vraj majú nový vymakaný system sledovanie zasielok.tak 31.12.2019 som bol na pobocke slov.pošty podat reklamaciu o nedodani,strate TROCH balikov no maju na to dva mesiace t.j.do konca februara ako sa to vôbec môže toto stat ved ked náhodov sa stratí nejaky malí balíček alebo list tak to este ako tak viem pochopit ale aby sa stratili TRI DESAT KILOVE BALIKY tak to sa neda pochopit to si slovenska pošta robi perfektnu reklamu ,som max znechuteny a vytočený HANBA PREPRAVNYM SPOLOCNOSTIAM.

30/12/2019 17:46
Marek

Najhoršia pošta čo poznám. Neodporúčam. Z dvoch dní na doručenie sa to predĺžilo na týždeň a aj tak som zásielku nedostal.

20/12/2019 08:53
Timea

najhoršie čo môže byť, si dať doručiť balík slovenskou poštou, absolvent neodporúčam!!! a navyše Vám vôbec nezdvihnú telefóny, čiže žiadna komunikácia...takže o svojom balíku ani neviete nič!.

19/12/2019 10:15
Lubica Rusnakova

Dobry den,

urcite neodporucam postovu pobocku v OD Central , Bratislava, Metodova ulica - čakacia doba je tam viac ako hodinu na odoslanie listu, vladne tam chaos - baliky su nahadzane ňpri bocnej stene bez ladu a skladu a systemu...takze pracovnicky nevedia najst ziadne baliky.....ich spravanie je velmi neprofesionalne a spomalene.....

..ako klient som stratila doveru v slovensku postu, ze podane listy alebo baliky ak aj dorazia na miesto, pracovnicky v pobocne ju nebudu vedoiet najst a ludia odidu bez balika.....tak ako som bola svedkom aj v OD central - pobočke Slovenskej posty...

...ak uz musite pouzit Slovensku postu, tak urcite nie pobocku v OD Central....a urcite by som tam vymenila vedenie, ktore zjavne nezvlada situaciu a nevie efektivne riadit fungovanie pobocky.....

11/12/2019 14:00
denis

ako tak citam tieto reakcie, tak dost velke problemy so slovenskou postou maju najma v bratislave a predpokladam, ze sa to tyka aj dalsich velkych miest. ja byvam v malom meste a tu funguje dorucovanie zasielok obstojne - malu zasielku doruci aj postarka, na vacsiu necha zlty listok a ked som si objednaval dorucenie kurierom SP, tak som tiez nemal problem...

11/12/2019 08:51
Augustín

od 28.11.2019 je mi nedoručený balík cez „expres kuriér na adresu“ .
Nedostal som ani „žltý papierik“ s oznamom aby som si balík vyzdvihol na
najbližšej pošte ani SMS. Po viac ako týždni a telefonáte na číslo 0850 122 413
som sa dozvedel, že pošta nie je schopná mi doručiť balík. Mám si ho ísť
vyzdvihnúť na poštu Bratislava 12. Potom načo má pošta „službu expres kuriér“ ?
Poučenie do budúcnosti už nikdy, nikdy, nikdy nepoužívať služby Slovenskej pošty.

08/12/2019 10:18
Jozef

Hnus v tomto štate.... a bude horšiee. lebo si to zaslužime ... ked volime koho volime.....

08/12/2019 10:17
Jozef

Slovenska pošta odzrkadluje cely naš štat .... tak sa potom nečudujte prečo tu nič nefunguje... a ked chcete niečo reklamovat tak sa to neda a vy za to mozete že sa stala chyba...

06/12/2019 08:34
Dominika

Neodporúčam! Objednávala som si tovar a žiaľ na výber bol len osobný odber a kuriér Slov.pošty. Skúsila som kuriéra. Veľká chyba! Záslielka najprv dorazila nekompletná a aj poškodená (roztrhnutá krabica). Potom zásielka dorazila znova (o týždeň neskôr), krabica olepená páskou, opravená, veď nie je problém ktorý by páska nespravila. Keď som to doma otvorila tak som bola nemilo prekvapená, tovar bol poškodený, do krabice vytiekol tekutý prací prostriedok a oni to z vonkajšej strany krabice zalepili lepiacou paskou tak aby to nebolo vidieť!!! Takúto zásielku som vôbec nemala prebrať! Už si cez Slovenskú poštu neobjednám nič! Nechcem si ani predstaviť čo s tými zásielkami stvárajú keď to potom doručia v takom stave.

03/12/2019 14:09
maria

ja mam len dobre skusenosti, asi mam stastie na dobreho kuriera v meste

29/11/2019 12:51
Eva

Tri objednávky s kuriérom "na adresu" cez SP:
Prvá - 18.11.2019 (pondelok) podaná na pošte v BA, hneď oznam z pošty s EB. Celý týždeň "v preprave", po telefonáte som sa dozvedela, že tovar sa nachádza na Bojnickej 14. Výlet z Karlovej Vsi mi zabral rovné 3 hodiny, ale tovar som získala.
Druhá - objednávka 15.11., podľa informácii na stránke predajcu odoslané 19.11. (utorok). Z pošty vôbec žiadna informácia. Na základe telefonátu s predajcom tovaru som získala EB a informáciu, že sa tovar nachádza na pošte, lebo som si ho 23.11. (sobota) neprebrala. Žiaden telefonát, žiaden lístok v schránke. Na základe EB mi tovar na pošte vydali. Včera, dva dni po prebratí zásielky, sa v schránke záhadne objavil žltý lístok, že mám tovar na pošte...
A teraz mám vraj v preprave (od 26.11. / utorok) tretiu objednávku... Snažím sa ju sledovať na stránke pošty, ale informácia " v preprave" (3-tí deň) nehovorí nič o tom, či stále trčí na pošte, alebo u kuriéra...
Koľkože to majú na doručenie cez kuriérsku službu podľa vlastných poštových podmienok a koľko sú mi už dlžní za omeškanie? To nikoho neštve???

22/11/2019 16:32
Alexandra

Dobry den, Mam velmi zlu skusenost s postovym kurierom, Najprv som si telefonicky objednala kuriera a na infolinke mi povedali ze pride na druhy den, na druhy den neprisiel, potom som si vytvorila online objednavku kuriera vybrala som si datum a cas a za dva dni neprisiel. Takze moja skusenost je velmi zla!!! Neodporucam!!!!

13/11/2019 14:03
mato

mne dorucil kurier slovenskej posty v zivote asi len 3 zasielky, ale vzdy zavolal vopred, opytal sa ci som na adrese a potom balik priniesol. 1x mi bol doruceny poskodeny balik (rozbite keramicke misky pre manzelku), tak som to rovno siel reklamovat na postu.. zazitok bol riadny, pani to nechcela riesit, zevraj je to moja chyba, ale bol som neoblomny a stal som pri okienku pokial odniekadial nevytiahla reklamacny formular.. po par tyzdnoch mi volali, ze mi vratia plnu cenu rozbitej misky. takze sice menej prijemny zazitok, ale bolo to vyriesene k mojej spokojnosti

25/10/2019 14:54
Mária

Neodporúčam nakoľko služba nezodpovedá cene. Zvolila som poštového kuriéra, ktorý bol o 1€ drahší ako iný, z toho dôvodu aby som si mohla balík prevziať priamo na pošte v prípade, že ma kuriér nezastihne doma. Sledujem zásielku - balík je už 3 dni v preprave a pritom prevzatý bol v meste vzdialenom 60km od môjho bydliska. Pri inej príležitosti určite zvolím inú spoločnosť.

01/10/2019 14:22
Zuzana Mrvová

Dobrý deň, ste najhoršia kurierská spoločnosť aká tu existuje..Komunikacia je nula bodov, nezdvihanie mobilu, no čistá KATASTROFA!!!!!!!!!

09/09/2019 14:17
Peter

Dobry den.Kurierska sluzba Slovenskej posty je jedna velka katastrofa.Najhorsie co moze byt.Ziadne zdvihanie telefonov,ziadna komunikacia,niekedy ani nedorucia zakazku,oberaju ludi o cas.

Pridať komentár

Pozrite si aj ďalšie obchody

Hodnotenie článku:
(91.8%)