Kontakt

Vážení čitatelia a obchodní partneri, sme tu pre vás. Ak máte otázky, pripomienky, návrhy alebo nápady na zlepšenia fungovania našej stránky, neváhajte sa na nás obrátiť. Pokúsime sa vám čo najrýchlejšie odpovedať. Vážime si váš čas a vopred ďakujeme za váš názor, komentár alebo konštruktívnu kritiku.

Kontaktovať nás môžete na emailovej adrese info@topbyvanie.sk alebo pomocou kontaktného formulára na tejto stránke. Budeme sa vám snažiť odpísať čo najrýchlejšie. Napísať nám môžete aj na Facebooku https://www.facebook.com/topbyvanie.sk/ . Upozorňujeme vás ale, že nie sme predajcom nábytku ale katalógom, ktorý združuje ponuku viacerých eshopov. Dodatočné informácie o produktoch neposkytujeme, treba si produkt vy hľadať, prekliknúť sa do obchodu a následne informovať konečného predajcu. On vám zodpovie vaše otázky ohľadom dostupnosti, skladových zásobách, doprave a poštovnom.

 

 

Prevádzkovateľom stránky je spoločnosť ANIN s.r.o., Tamaškovičova 5, 91701 Trnava, IČO: 46 374 426, zapísaná v Okres. súdu Trnava, odd.: Sro, vložka č.: 28199/T.

 

Kontaktný formulár