Kontakt / O nás

Vážení čitatelia a obchodní partneri, sme tu pre vás. Ak máte otázky, pripomienky, návrhy alebo nápady na zlepšenia fungovania našej stránky, neváhajte sa na nás obrátiť. Pokúsime sa vám čo najrýchlejšie odpovedať. Vážime si váš čas a vopred ďakujeme za váš názor, komentár alebo konštruktívnu kritiku.

Upozorňujeme vás ale, že nie sme predajcom nábytku. TopByvanie.sk je katalóg, ktorý združuje ponuku viacerých eshopov. Dodatočné informácie o produktoch neposkytujeme, treba si produkt vyhľadať, prekliknúť sa do obchodu a následne informovať konečného predajcu. On vám zodpovie vaše otázky ohľadom dostupnosti, skladových zásobách, doprave a poštovnom.

Kontaktovať nás môžete na emailovej adrese info@topbyvanie.sk alebo pomocou kontaktného formulára na tejto stránke. Budeme sa vám snažiť odpísať čo najrýchlejšie.

Napísať nám môžete aj na Facebooku https://www.facebook.com/topbyvanie.sk/

Financovanie webu (Affiliate disclaimer):

Prevádzku webu financujeme vďaka províziám, ktoré získame po tom, čo sa prekliknete do eshopu a dokončíte svoj nákup. Spomínanú províziu financuje eshop, v ktorom nakúpite a vy ako zákazník neplatíte nič navyše. Tento model neovplyvňuje zostavovanie recenzií a porovnaní, ktoré zverejňujeme. Produkty odporúčame na základe ich kvality, obľúbenosti na trhu a prihliadame aj na samotné eshopy – odporúčame vám iba také obchody, ktoré majú na našom trhu tradíciu a ktoré svojim zákazníkom ponúkajú bezchybný servis.
Snažíme sa prezentovať tie najlepšie možnosti a uľahčiť vám tak proces výberu. Konečná voľba je samozrejme vaša. My sa však potešíme, ak prijmete naše rady bez ohľadu na to, či sa rozhodnete produkt zakúpiť alebo nie.

Prevádzkovateľom stránky je spoločnosť unidev s.r.o., IČO: 51 169 843