Nabytok-Bogart.sk – Recenzia a skúsenosti

Nábytok-Bogart je slovenská verzia poľského eshopu Meble-Bogart. Spoločnosť sa orientuje na výrobu a predaj čalúneného nábytku do obývačiek, spální, detských a študenstských izieb, ale i na predaj nábytku do kuchyne či predsiene. 

Napriek tomu, že v poľskej obci Czarna existuje aj kamenná predajňa, slovenskí zákazníci si musia vystačiť s internetovým obchodom. 

Dizajn eshopu Nábytok-Bogart

Oplatí sa nakupovať v eshope Nábytok-Bogart? Poďme sa na to spoločne pozrieť...

Hodnotenie Nábytok-Bogart na Heureke

Na známom webe heureka.sk si možno prečítať 101 slovných hodnotení o nákupe v eshope. 

Hodnotenie Nábytok-Bogart na Heureke

Zákazníci obchodu chvália rýchlu komunikáciua ochotu obchodu, pestrý sortiment, možnosť výroby tovaru na zakázku, výhodné ceny a akcie, kvalitu nábytku či nadštandardné služby (zaslanie vzorkovníku látok) a Live Chat. 

Z negatív sa najčastejšie kritizovala dlhšia doba dodania objednávky či nedostatočne podrobný návod na skladanie nábytku. Niektorí zákazníci vyčítajú obchodu zlé balenie tovaru, čo malo za následok jeho poškodenie a následnú reklamáciu.

Zľava 5% pre každého

Nábytok-Bogart zasiela kartičku so zľavovým kódom spolu s prvou objednávkou. Kupón možno využiť počas ďalšieho nákupu v eshope. 

Výber poťahových látok a morenia dreva

Výrobca ponúka možnosť vybrať si farbu a typ poťahovej látky, čo príde vhod každému zákazníkovi, ktorý si chce zariadiť byt podľa svojich predstáv a bez kompromisov. Pred samotným výberom si zákazník môže objednať bezplatný vzorkovník materiálov.

Klient si môže zvoliť aj farbu morenia drevených častí nábytku. 

Výber poťahovej látky Nábytok-Bogart

Vlastná doprava tovaru a odnos starého nábytku

Nábytok-Bogart doručuje zásielky vlastnou dopravou a špedičnou firmou. Cena dopravy sa odvíja od hodnoty objednávky - minimálny poplatok za nákup do 70€ je aktuálne 10€. Pri nákupe nad 569€ má zákazník dopravu zdarma. Zákazník si môže priplatiť za výnos nábytku - cena sa odvíja od hmotnosti tovaru a poschodia, na ktoré sa tovar vynáša a činí max. 10€.

Spoločnosť taktiež zabezpečuje likvidáciu starého nábytku. Podrobnosti si možno dohodnúť mailom.

Ako kontaktovať Nábytok-Bogart?

Skúsenosti a recenzie s Nábytok-Bogart

Nakupovali ste už v tomto internetovom obchode? Ako hodnotíte nákup – od objednávky až po dodanie tovaru? Mali ste nejaký problém s kuriérom alebo kvalitou dodaného tovaru?

Dajte nám vedieť v komentároch! Spolu pomôžeme tým, ktorí sa nevedia rozhodnúť, či v eshope Nábytok-Bogart nakúpiť alebo nie. Ďakujeme za každý príspevok!


Komentáre

27/06/2018 12:05
Martin holy

Veľké sklamanie.cakame na poschodovu posteľ 7 týždňov a príde nám inej farby a roztrhanom papiery.uz pri pohľade na korbu auta bolo vidno ako je to tam nahadzane.a vraj masív.drovotrieska ž poľská. Veľké sklamanie a nikdy viac cez vašu firmu.urcite to dám na net ....

Pridať komentár


Pozrite si aj ďalšie obchody

Hodnotenie článku:
(88.2%)