Nabytok-Bogart.sk – Recenzia a skúsenosti

Nábytok-Bogart je slovenská verzia poľského eshopu Meble-Bogart. Spoločnosť sa orientuje na výrobu a predaj čalúneného nábytku do obývačiek, spální, detských a študenstských izieb, ale i na predaj nábytku do kuchyne či predsiene. 

Napriek tomu, že v poľskej obci Czarna existuje aj kamenná predajňa, slovenskí zákazníci si musia vystačiť s internetovým obchodom. 

Dizajn eshopu Nábytok-Bogart

Oplatí sa nakupovať v eshope Nábytok-Bogart? Poďme sa na to spoločne pozrieť...

Hodnotenie Nábytok-Bogart na Heureke

Na známom webe heureka.sk si možno prečítať 101 slovných hodnotení o nákupe v eshope. 

Hodnotenie Nábytok-Bogart na Heureke

Zákazníci obchodu chvália rýchlu komunikáciua ochotu obchodu, pestrý sortiment, možnosť výroby tovaru na zakázku, výhodné ceny a akcie, kvalitu nábytku či nadštandardné služby (zaslanie vzorkovníku látok) a Live Chat. 

Z negatív sa najčastejšie kritizovala dlhšia doba dodania objednávky či nedostatočne podrobný návod na skladanie nábytku. Niektorí zákazníci vyčítajú obchodu zlé balenie tovaru, čo malo za následok jeho poškodenie a následnú reklamáciu.

Zľava 5% pre každého

Nábytok-Bogart zasiela kartičku so zľavovým kódom spolu s prvou objednávkou. Kupón možno využiť počas ďalšieho nákupu v eshope. 

Výber poťahových látok a morenia dreva

Výrobca ponúka možnosť vybrať si farbu a typ poťahovej látky, čo príde vhod každému zákazníkovi, ktorý si chce zariadiť byt podľa svojich predstáv a bez kompromisov. Pred samotným výberom si zákazník môže objednať bezplatný vzorkovník materiálov.

Klient si môže zvoliť aj farbu morenia drevených častí nábytku. 

Výber poťahovej látky Nábytok-Bogart

Vlastná doprava tovaru a odnos starého nábytku

Nábytok-Bogart doručuje zásielky vlastnou dopravou a špedičnou firmou. Cena dopravy sa odvíja od hodnoty objednávky - minimálny poplatok za nákup do 70€ je aktuálne 10€. Pri nákupe nad 569€ má zákazník dopravu zdarma. Zákazník si môže priplatiť za výnos nábytku - cena sa odvíja od hmotnosti tovaru a poschodia, na ktoré sa tovar vynáša a činí max. 10€.

Spoločnosť taktiež zabezpečuje likvidáciu starého nábytku. Podrobnosti si možno dohodnúť mailom.

Ako kontaktovať Nábytok-Bogart?

Skúsenosti a recenzie s Nábytok-Bogart

Nakupovali ste už v tomto internetovom obchode? Ako hodnotíte nákup – od objednávky až po dodanie tovaru? Mali ste nejaký problém s kuriérom alebo kvalitou dodaného tovaru?

Dajte nám vedieť v komentároch! Spolu pomôžeme tým, ktorí sa nevedia rozhodnúť, či v eshope Nábytok-Bogart nakúpiť alebo nie. Ďakujeme za každý príspevok!


Komentáre

09/11/2019 11:43
ĽUBOMIR VARGA

Ja mam nočnú moru až do dnes , skoro dva roky,nikdy viac, nedoporučujem. Je to dlhé písanie.

13/08/2019 20:36
Alena Grechová

Na poschodovú posteľ sme čakali 10 týždňov. Čo sa týka komunikácie, vôbec nebol problém. Snažili sa vyhovieť mojej podmienke, volali, pýtali sa, čiže to hodnotím kladne. Nemali sme zaplatený výnos a aj tak pomohli šoféri aspoň k dverám. Boli slušní a ochotní.
A nakoniec ku kvalite tovaru. Posteľ sa nám veľmi páči. Žiadna drevotrieska, ale masív, pekne opracované drevo, žiadne vady, kazy sme nenašli.
Hodnotím veľmi pozitívne.

27/06/2018 12:05
Martin holy

Veľké sklamanie.cakame na poschodovu posteľ 7 týždňov a príde nám inej farby a roztrhanom papiery.uz pri pohľade na korbu auta bolo vidno ako je to tam nahadzane.a vraj masív.drovotrieska ž poľská. Veľké sklamanie a nikdy viac cez vašu firmu.urcite to dám na net ....

Pridať komentár


Pozrite si aj ďalšie obchody

Hodnotenie článku:
(88.2%)