Nábytok

S našou pomocou hravo zvládnete zariadiť nový alebo čerstvo zrekonštruovaný byt či rodinný dom. Ak zháňate štýlový a kvalitný nábytok za skvelé ceny, tak ste na správnom mieste!

V našej ponuke nájdete kompletné vybavenie vašej domácnosti a kancelárie. Zariaďujete novú kuchyňu? Potom neprehliadnite našu ponuku skriniek, kuchynských liniek či jedálenských zostáv. Ak túžite po sladkých snoch, potom si určite prezrite pestrú paletu originálnych postelí každej veľkosti. 

Zháňate novú sedačku alebo kreslo? U nás ich nájdete stovky! Nezabúdame ani na rozširovanie ponuky záhradného a kúpeľňového nábytku. U nás nájdete všetko potrebné pre vaše bývanie, tak neváhajte ani sekundu a pustite sa do vyberania nových kúskov nábytku.

Detská izba

Kuchyňa

Spálňa

 Sedačky a kreslá


60 produktov z 193410

Zoznam článkov

Ako odstrániť škvrny z dreva a z masívneho nábytku

Ako odstrániť škvrny z dreva a z masívneho nábytku

Dátum: 01.12.2019

Dávate si zvýšený pozor na svoj drahý, drevený nábytok, používate podložky pod poháre a aj tak sa nejakým spôsobom ocitli na stole odtlačky od pohárov? Prezradíme vám účinné tipy a triky, ako hravo odstrániť zažraté škvrny z dreva a ako čo najšetrnejšie odmastiť ucapkaný nábytok.

Čítať celý článok