Závesy sa hodia do každej izby. Neveríte?

Pravdepodobne ste si to nikdy neuvedomili, ale aj obyčajné okno dokáže ovplyvniť celkový vzhľad miestnosti. Platí to predovšetkým vtedy, ak ho krášli pekná záclona či záves.

Práve závesy majú nielen estetickú, ale aj zútulňovaciu funkciu. Ťažké hrubé závesy už dávno nahradili vzdušné, ľahké a farebné závesy, ktoré plnia nielen tienaciu, ale aj dekoračnú funkciu. Môžu sa zhodovať so štýlom a prevedením miestnosti, alebo môžu byť riešené kontrastne. Nechajte sa inšpirovať v našej fotogalérii.

Galéria obrázkov

Biela obývačka s tyrkysovými závesmi

Rôzne druhy závesov s prírodnými motívmi

Obývačka s ľahkými ružovými závesmi

Sivá detská izba s ružovými závesmi

Ružové závesy v kuchyni

Sivá obývačka so sivými závesmi

Tmavosivé závesy v sivo ladenej obývačke

Sivá spálňa so sivými závesmi

Retro kuchyňa so zelenými závesmi

Biela obývačka so žltými závesmiPublikované dňa: 18.01.2019
Hodnotenie článku:
(88.2%)

Autor článku

Redakcia TopByvanie.sk

Pravidelne Vám prinášame všetky zaujímavosti zo sveta tých najnovších trendov v bývaní a záhrade. Sledujte nás a nič vám neunikne :-)

V tejto kategórií nájdete aj:

Nástenné hodiny dodajú miestnosti štýl. Hodia sa do obývačky i do kuchyneNástenné hodiny dodajú miestnosti štýl. Hodia sa do obývačky i do kuchyne

Drevené, kovové, sklenené nástenné hodiny, dizajnové, moderné i vintage modely sa budú krásne vynímať na každej stene. Môžete ich použiť v interiéri aj v exteriéri. Je z čoho vyberať.

Svietniky ako dekorácia – strieborné, mosadzné, sklenené aj drevenéSvietniky ako dekorácia – strieborné, mosadzné, sklenené aj drevené

Svietnik nie je len praktickým pomocníkom, môže byť aj krásnou dekoráciou do bytu i domu. Neveríte? Pozrite si naše fotoinšpirácie.

Jednoduché zdobenie medovníkovJednoduché zdobenie medovníkov

Dnes vám prinášame fotoinšpirácie v podobe rôznych menej či viac náročných vzorov, ktoré môžete aplikovať aj tento rok. Nebojte sa, nie je to naozaj až tak náročné. Treba len trochu cviku.


Pridať komentár