Obývačka s kuchyňou nielen v malom byte – inšpirácie

Obývačka s kuchyňou v dome, v podkroví, ale aj v malom byte môže byť dobrou voľbou. Ide o moderné riešenie, ktoré vďaka otvorenému priestoru zväčšuje miestnosť. Pôdorys môže byť klasický obdĺžnikový, ale taktiež štvorcový alebo si môžete zvoliť tvar, aký vám vyhovuje.

Obývačka spojená s kuchyňou totiž ponúka veľa možností. Môže ísť o otvorený priestor, kde kuchyňa a obývačka majú rovnakú veľkosť, kuchyňu môžete umiestniť do výklenku, aby nebola až taká výrazná, oddeliť kuchyňu od obývačky kuchynským ostrovčekom či barovým pultom.

Nezabúdajte na to, že v jednoduchosti je krása a ak plánujete výraznú obývačku, kuchyňa by mala byť menej nápadná, aby sa "nebili". A, samozrejme, aj naopak. K výraznej kuchynskej linke sa s najväčšou pravdepodobnosťou nebude hodiť žltý gauč.

Galéria obrázkov

Obývačka s kuchyňou v škandinávskom štýle

Veľká otvorená obývačka s kuchyňou

Retro obývačka s kuchyňou

Obývačka s malou kuchyňou

Obývačka s kuchyňou v malom byte

Obývačka s kuchyňou v dome

Obývačka s kuchyňou a jedálňou

Obývačka prepojená s kuchyňou

Malá obývačka s malou kuchyňou

Sivá obývačka s bielou kuchyňouPublikované dňa: 12.10.2021
Hodnotenie článku:
(92.2%)

Autor článku

Redakcia TopByvanie.sk

Pravidelne Vám prinášame všetky zaujímavosti zo sveta tých najnovších trendov v bývaní a záhrade. Sledujte nás a nič vám neunikne :-)

V tejto kategórií nájdete aj:

Závesné kreslá a hojdacie siete v interiériZávesné kreslá a hojdacie siete v interiéri

Závesné kreslo či hojdacia sieť? Výber ani jedného z nich nebudete ľutovať. Ozvláštnia interiér a vytvoria priestor na zábavu a oddych.

Geometrické vzory v obývačke – ozvláštnia každý priestorGeometrické vzory v obývačke – ozvláštnia každý priestor

Či už si vyberiete malé, alebo veľké, výrazné či tlmené, vzory dokážu spestriť každú obývačku. K najtradičnejším patrí čierno-biela kombinácia, ktorá nájde uplatnenie i u vás.

Skrinky pod TV – praktické a pútavé zároveňSkrinky pod TV – praktické a pútavé zároveň

Máte už vybratý stolík pod TV? Nie je to také jednoduché ako ste si na začiatku mysleli? Možno vám pomôžu sa rozhodnúť naše tipy. Nechajte sa inšpirovať našou galériou.


Pridať komentár