Závesné kreslá a hojdacie siete v interiéri

Relaxovať v interiéri sa dá rôznymi spôsobmi, jedným z populárnych variantov je oddych v závesnom hojdacom kresle či v hojdacej sieti. Vďaka tejto vychytávke sa budete cítiť tak trochu ako na pláži s palmami. Závesné kreslo, ale aj hojdacie siete sú bežnou súčaťou záhrad, keďže sa však hodia aj do interiéru, čoraz viac ľudí prepadlo trendu si ich umiestniť do svojich príbytkov.

Závesné hojdacie kreslo sa skvelo hodí napríklad do detskej izby, dieťa ho môže použiť na leňošenie a zábavu. Existujú aj verzie pre dospelých, môžete si vybrať variant pre jedného, alebo veľkosť XXL pre viac osôb. Zábavu si však môžete užiť aj v hojdacej sieti, v ktorej sa takiež príjemne oddychuje. Ak si neviete vo svojom byte závesné kreslo alebo hojdaciu sieť predstaviť, pozrite si našu galériu a zmeníte názor.

Galéria obrázkov

Biela hojdacia sieť

Biele závesné hojdacie kreslo

Hojdacia sieť

Hojdacia sieť do bytu

Hojdacia sieť do obývačky

Hojdacia sieť v byte

Modrá hojdacia sieť

Pásikavá hojdacia sieť

Tyrkysová hojdacia sieť

Závesné hojdacie kreslo

Závesné hojdacie kreslo do bytuPublikované dňa: 21.11.2018
Hodnotenie článku:
(92.6%)

Autor článku

Redakcia TopByvanie.sk

Pravidelne Vám prinášame všetky zaujímavosti zo sveta tých najnovších trendov v bývaní a záhrade. Sledujte nás a nič vám neunikne :-)

V tejto kategórií nájdete aj:

Geometrické vzory v obývačke – ozvláštnia každý priestorGeometrické vzory v obývačke – ozvláštnia každý priestor

Či už si vyberiete malé, alebo veľké, výrazné či tlmené, vzory dokážu spestriť každú obývačku. K najtradičnejším patrí čierno-biela kombinácia, ktorá nájde uplatnenie i u vás.

Skrinky pod TV – praktické a pútavé zároveňSkrinky pod TV – praktické a pútavé zároveň

Máte už vybratý stolík pod TV? Nie je to také jednoduché ako ste si na začiatku mysleli? Možno vám pomôžu sa rozhodnúť naše tipy. Nechajte sa inšpirovať našou galériou.

Čierny gauč sa stane dominantou každej obývačkyČierny gauč sa stane dominantou každej obývačky

Je čierny gauč dobrou voľbou? Určite áno. Pozrite sa, ako dobre môže v miestnosti vyzerať a s čím všetkým sa dá kombinovať.


Pridať komentár