Nabytok-a-interier.sk - Recenzia a skúsenosti

Internetový obchod s nábytkom pôsobí v našej krajine už viac než 10 rokov. V ČR sa mu darí predávať nábytok už 14 rokov. Spoločnosť, ktorá prevádzkuje eshop nabytok-a-interier.sk vlastní sklad s rozlohou 3000 m2 a zamestnáva 15 zamestnancov.

Dizajn eshopu nabytok-a-interier.sk

O raste spoločnosti svedčí aj každoročný nárast počtu vybavených objednávok, ktorý spoločnosť prezentuje na svojom webe.

Rast počtu objednávok webu nabytok-a-interier.sk

Hodnotenie eshopu na Heureke

Na webe heureka.sk si na základe 347 recenzií môžeme utvoriť predstavu o fungovaní eshopu. Z pozitívnych stránok eshopu sa najčastejšie spomínajú výhodné ceny, široký sortiment, dobrá komunikácia, ústretovosť a pravidelné akcie.

Spokojnosť zákazníkov s eshopom nabytok-a-interier.sk

Z negatív sa najčastejšie píše o neprimeranej dĺžke dodania tovaru skladom či tovaru na objednávku. Zákazníkov hnevá aj to, že eshop nedodržiava prezentovanú dobu dodania a častokrát ju predĺži o niekoľko týždňov. Klienti obchodu sa sťažujú na to, že im nebol dodaný kompletný tovar, niektorí kritizujú nedostatočnú komunikáciu.

Za posledných 90 dní od zverejnenia našej recenzie (08/2017) bolo so službami eshopu nabytok-a-interier.sk spokojných 76% zákazníkov.

Spokojnosť s nákupom v eshope nabytok-a-interier.sk

Záruka výhodnej ceny

Ak plánujete z e-shopu Nábytok a interiér zakúpiť tovar, ktorý ste našli u konkurencie za výhodnejšiu cenu, predajca vám ho predá za vami deklarovanú cenu a doručí zadarmo. 

Garancia sa vzťahuje iba na identický tovar, nevsťahuje sa na tovar v akcií alebo vo výpredaji. Ponuka sa zároveň nevzťahuje na viac ako 2 ks tovarov. Ak chce zákazník využiť garanciu, musí mailom predložiť dôkaz vo forme printscreenu / fotografie letáku, v ktorom je zobrazený identický tovaru za výhodnejšiu cenu.

Ako bonus získa zákazník aj poukážku na 10€, ktorú môže využiť pri ďalšom nákupe v e-shope. Kompletné podmienky akcie si možno prečítať na webe.

Predĺžená lehota na vrátenie tovaru

V prípade nespokojnosti môže zákazník obchodu tovar vrátiť v predĺženej lehote - do 45 dní. Nepoužívaný tovar je nutné zaslať v originálnom balení. Zákazníkovi sa vracia plná suma objednávky, teda i cenu za dopravu tovaru a za dobierku. 45 dňová lehota na vrátenie sa nevzťahuje na taký tovar, ktorý bol vyrobený na zákazku podľa špecifikácie zákazníka.

Záruka dodacej lehoty

E-shop ponúka svojim klientom kompenzáciu za predĺženie lehoty na dodanie tovaru v podobe kupónu na zľavu na nákup ďalšieho tovaru vo výške 10 €, ktorý klient získa za každých 14 dní omeškania až do hodnoty 20% z ceny objednaného tovaru.

Ako kontaktovať obchod nabytok-a-interier.sk?

Recenzie a skúsenosti s nákupom v nabytok-a-interier.sk

Recenzie zákazníkov si možno prečítať aj priamo na webe predajcu. Aké sú však vaše skúsenosti? Nakupovali ste v tomto e-shope? Ako ste boli spokojní s procesom vybavenia vašej objednávky? Aká bola komunikácia obchodu? Bol doručený tovar kvalitatívne v poriadku? Bola dodržaná dodacia doba tovaru? Podeľte sa s nami o vaše skúsenosti v komentároch ešte dnes.


Komentáre

16/07/2019 09:00
Andrea

Neodporúčam. Objednaný tovar bol dodaný o 3 týždne neskôr a z firmy sa neunúvali informovať, že budú meškať s dodaním. Kuriérovi dali info, že ma nemusí v deň dodania kontaktovať. Dodaný tovar (gauč) mal úplne odlišnú farbu aj veľkosť. “Pán konateľ “ nebol schopný zistiť ani po týždni kde nastala chyba. Keby som ich sama nekontaktovala o ničom by ma neinformovali. Jednanie nula bodov. Jednoznačne neodporúčam za tie nervy to nestojí kupovať čokoľvek od tejto firmy.

26/06/2019 09:48
Anna

Som spokojná s obchodom na otázky som dostala hneď odpoveď komunikácia super ,sú ochotní doručiť tovar aj po dohode ,ceny sú prijateľné ,tovar došiel v poriadku

14/09/2018 10:39
Petra

Veľmi dlhé čakanie na tovar vyše 8 týždňov, celá objednávka stála na rostoch, ktoré nemali na sklade a neboli ochotní to urgentne riešiť.
Celá situácia sa pohla ďalej až po mojich 3 telefonátov z ich strany všetko bolo ok.
Nakoniec sme to riešili stornom objednávky.
Neodporucujem ich, vôbec im nezáleží na klientovi dlho im trvajú spätné väzby

31/08/2018 10:20
Alzbeta

Som velmi spokojna. Rychle vybavenie a rychle dorucenie. Objednala som kuchynsku linku 19. Agusta a 22. Agusta som uz mala linku doma. Dakujem.

Pridať komentár


Pozrite si aj ďalšie obchody

Hodnotenie článku:
(90.4%)