TNT – recenzia a skúsenosti

Hľadáte možnosť posielať a sledovať svoj tovar po celom svete? Spoločnosť TNT prepravuje zásielky do viac ako 200 krajín a môže sa pochváliť vyše 70-ročnými skúsenosťami.

TNT Slovensko

Pokiaľ potrebujete zaslať balík v rámci Európy, doručovateľské služby, ktoré TNT ponúka, sa vám môžu zísť. Európu totiž spája prostredníctvom viac ako 55 000 cestných spojení týždenne.

Služby TNT

Spoločnosť ponúka vnútroštátne, exportné, ale aj importné služby. Vnútroštátne zásielky vybavuje lokálna kuriérska sieť, balíky sľubuje dodať mimoriadne rýchlo. Obzvlásť zaujímavá je ich služba Express, s ktorou bude váš balík doručený do vybraného času druhého dňa.

TNT Express

Na výber máte aj špeciálne služby (veľké/ťažké zásielky, urgentné, citlivé zásielky či riešenia špecifické pre dané odvetvie) a doplnkové služby (colné služby, poistenie, preprava nebezpečného tovaru a pod.).

Cena prepravy

V prípade, že sa rozhodujete medzi viacerými prepravnými spoločnosťami, mali by ste si vypočítať cenu za balík/zásielku. Práve tá je totiž pre mnohých rozhodujúcim faktorom. TNT umožňuje si cenu zistiť zadaním údajov o zásielke do formulára. V prípade, že sa chystáte posielať prostredníctvom TNT zásielky často, môžete sa zaregistrovať do myTNT a získať zvýhodnené ceny za služby.

TNT cena doručenia

Sledovanie balíkov

O stave svojho balíka sa dozviete jednoducho – cez možnosť Sledovať zásielku. Stačí zadať prepravné číslo, prípadne číslo, ktoré vám bolo poskytnuté počas rezervovania zásielky, a zistíte, kde sa balík nachádza. Aktuálne informácie o vašej zásielke môžete sledovať cez aplikáciu, o každom stave zásielky dostanete notifkáciu.

Aké sú vaše skúsenosti?

Ako sa hovorí – sto ľudí, sto chutí. Aj s ohľadom na to sú skúsenosti so službami TNT rôznorodé. Viacerí si ich chvália a boli s doručovaním spokojní, nájdu sa aj takí, ktorí neboli spokojní s komunikáciou, s tým, že doručovanie trvalo dlho, prípadne sa im nepozdával prístup kuriéra.

Podeľte sa s nami o svoje skúsenosti a pridajte hodnotenie. Ako posudzujete:

  • ústretovosť,
  • komunikáciu,
  • dochvíľnosť,
  • stav zásielky,
  • ponúkané služby?


Komentáre

05/07/2023 15:33
Terezia

Dobry den ako funguje ta služba TNT keď nedobijem a nezaplatim Transcash poplatok vy neodoslete kuriera a to sa automaticky zruši ??
Ako sa to da zrušiť aby kurier neprišiel ?

24/03/2020 06:58
Redakcia TopByvanie.sk

Dobrý deň,
nie sme prepravná služba ani predajcom ponúkaných výrobkov. Ak máte otázky na konkrétnu prepravnú spoločnosť, musíte kontaktovať priamo ju.

23/03/2020 18:15
Stefkovic.Michal

Prosim vam nemozeme sa na vasej stranke dozvediet ci za tovar co nam preveziete odoberete aj peniaze a dorucite na nasu postu.Alebo ste len prepravna sluzba?Ako potom za tovar co nam preveziete dostaneme peniaze?Dakujeme.

Pridať komentár

Pozrite si aj ďalšie obchody

Hodnotenie článku:
(89.2%)