Domáci majster

Venujete sa domácemu majstrovaniu? Bývate v dome a radi si manuálnu prácu s vŕtačkou či pílou urobíte svojpomocne? Sekcia domáci majster vám bude v tom prípade maximálne užitočná! Nájdete tu články so širokým zameraním - od výberu nástrojov až po montáže a stavby rôzneho druhu.

Povedzme si však konkrétne s čím vám naše články pomôžu. Vzhľadom na to, že každý dobrý domáci majster potrebuje mať pri sebe patričné náradie a techniku, tak sa zameriavame na to, ako postupovať pri výbere rôznych nástrojov - píly, vŕtacie kladivá, hobľovačky či záhradné náčinie.

Vieme, že trhová ponuka je skutočne široká, môžeme nakupovať u rôznych výrobcov, no vysoká cena a známa značka sa nemusí vždy rovnať kvalite. Preto vám radi odporučíme kvalitné produkty, ktoré si vďaka prehľadným návodom budete vedieť vybrať aj vy sami.

Nezáleží na tom, či niečo montujete, prerábate alebo majstrujete v dome, v dielni či na záhrade - naše články budú pre vás skvelým pomocníkom.

Najčítanejšie články

Orientačný cenník stavebných prác

Orientačný cenník stavebných prác

Služby kvalitných majstrov sú stále viac a viac žiadanejšie. Chceli by ste sa lepšie zorientovať v ponuke? Potom určite oceníte orientačný prehľad cien jednotlivých stavebných úkonov, ktorý vám prinášame.

Dátum: 06.05.2018
Latrína (kadibúdka) stavba a údržba

Latrína (kadibúdka) stavba a údržba

Viete, ako postaviť latrínu a aké povolenia na stavbu potrebujete? Chcete sa o ňu správne starať tak, aby vám vydržala čo najdlhšie a bola hygienicky neškodná pre vás aj životné prostredie? Prinášame vám návod, ako na to a predstavíme tiež ekologickejšie alternatívy klasických latrín.

Dátum: 28.07.2019

Najnovšie články

15 článkov z 91