Denis Ruščák

Denis Ruščák

Večný študent! Veď predsa o tom život je. Permanentné nadobúdanie nových poznatkov, informácií a skúšanie všetkého čo je nové. Každý okamih bežného dňa, zlý či dobrý, vám do života môže priniesť niečo nové a urobiť deň výnimočným. Neustále na sebe pracovať a posúvať sa vpred je mojim životným mottom a motiváciou. To platí aj pri písaní. Písanie je mojim hobby, do ktorého dávam kúsok seba. Písanie na rôzne témy od zaujímavostí, faktov, trendov, marketingových textov, SEO článkov až po spravodajstvo. Čaro slova a písma je neobmedzené a okrem emócie ponúka aj bezhraničné vedomosti. Každým článkom sa preto snažím obohatiť ako seba, tak i samotného čitateľa, ktorému ponúkam jedinečný a osobitý obsah.

Všetky články od redaktora Denis Ruščák

Zastrešenie bazéna od A po Z

Zastrešenie bazéna od A po Z

Dátum: 04.06.2019 / Autor: Denis Ruščák

V spojení so záhradným bazénom majiteľovi vznikajú určité povinnosti a náklady. Filtrovanie vody, chlórovanie, čistenie, zazimovanie a mnoho iného. V súvislosti s čistením je skvelou pomocou zastrešenie bazéna, resp. jeho prekrytie. Ako zastrešiť záhradný bazén? Aké možnosti zastrešenia existujú?

Čítať celý článok
Najlepšie hračky pre bábätká a deti do 1 roka? Zvukové hračky a kolotoče nad postieľku tešia aj najmenších!

Najlepšie hračky pre bábätká a deti do 1 roka? Zvukové hračky a kolotoče nad postieľku tešia aj najmenších!

Dátum: 20.11.2018 / Autor: Denis Ruščák

Deti a hračky, niečo čo už od malička ide k sebe. Kontakt s hračkou je pre deti jedinečná možnosť, ako byť konfrontovaný s vonkajším svetom. Dnešné hračky pre malé deti však už dávno nie sú iba o tom, aby deti zabavili. Hračky pre deti do 1 roka sú perfektným spôsobom ako zabezpečiť...

Čítať celý článok