Embosovaný ozdobný valček na cesto so vzorom

Ste kreatívna duša? Radi trávite čas v kuchyni? Ešte radšej trávite čas pečením? V takom prípade vás táto kreatívna vec určite zaujme. Kreatívne vzorované valčeky na cesto vás očaria už na prvý pohľad.

Embosovaný ozdobný valček na cesto

Prečo sa oplatí mať doma embosovaný valček na cesto so vzorom?

Spestrenie tradície

Tí, ktorí pečenie milujú vedia, že kvalitné cesto je základom. Všetko začína v momente, kedy cesto rozvaľkáte po doske a vtedy s ním začnete pracovať. Pri pečení vždy platí, že rovnako ako jedia ústa, musia jesť i oči. Dôležitá je chuť, no i estetická stránka konečného výtvoru. Vzorované embosované valčeky si môžete obstarať aj vy a uvidíte, že z tradičných dobrôt vytvoríte niečo tradičné a zároveň výnimočné.

Určite takýmto prístupom potešíte i deti. Tie si môžu upiecť vlastné vzorované sušienky a vyhrať sa s nimi do sýta. Alebo im jednoducho zamiesite cesto a môžu sa zabaviť vaľkaním cesta a hrou na pekára. Mať doma napečené originálne pečivo so vzorom zvierat, prírody či iných dizajnových vzorov je rozhodne na zahryznutie. Takýto valček je skutočne výnimočný, pretože výsledok pečenia bude úplne iný, ako tomu bývalo doteraz.

Vyberáme z nášho katalógu

Kreativita v kuchyni

Tieto valčeky vám dávajú možnosť robiť niečo inak. Ak si raz vyskúšate vaľkať cesto týmto valčekom, pochopíte, že výsledok je očarujúci. Vzory sú vyrezávané za pomoci lasera. V ponuke nájdete skutočne veľké množstvo dizajnov. Dokonca môžete navrhnúť i vlastný vzor a nechať si ho vyrobiť. Valček si môžete navrhnúť napríklad na stránke etsy.com (Poľsko). Nájdete valčeky so škandinávskym, folkovým vzorom či s rôznymi zvieratkami, útvarmi alebo nápismi. Ide o skutočne inovatívny a kreatívny nápad, ktorí má čo ponúknuť.

Môže ísť napríklad o skvelý darček. Jednak niekoho môžete obdarovať takýmto kreatívnym darčekom alebo sa rozhodnete niekomu napiecť špeciálne koláče so vzorom, ktorý ho vystihuje, alebo ktorým ho chcete prekvapiť. Takýto valček vás môže stáť približne od 35 do 45 €.

TOP embosované valčeky na cesto

Zobraziť produkty v kategórií:

Autor článku

Denis Ruščák

Večný študent! Veď predsa o tom život je. Permanentné nadobúdanie nových poznatkov, informácií a skúšanie všetkého čo je nové. Každý okamih bežného...


Pridať komentár


Pozrite si aj naše inšpirácie

Závesy sa hodia do každej izby. Neveríte? Závesy sa hodia do každej izby. Neveríte?

Máte doma závesy? Hodia sa nielen do obývačky či spálne, ale aj do detskej izby a kuchyne. Sú dekoračným doplnkom, ktorý dodá miestnosti svojský ráz.

Detská izba pre chlapca – modrá hrá prím Detská izba pre chlapca – modrá hrá prím

Máte doma chlapca, ktorý by chcel vlastnú detskú izbu, v ktorej by bol mohol prežívať dobrodružstvá? Pozrite sa na našu galériu, možno v nej spolu nájdete niečo, čo sa vám zapáči.

Žltá kúpeľňa - aj doplnky rozhodujú Žltá kúpeľňa - aj doplnky rozhodujú

Nebojte sa žltej! Každý deň s ňou môžete začínať ráno v kúpeľni, zlepšiť si náladu, keď si pôjdete umyť ruky, či sa dostať do hravej nálady, keď sa pôjdete prepudrovať. Publikované dňa: 27.10.2018
Hodnotenie článku:
(93.6%)

V tejto kategórií nájdete aj:

Farba roka 2020 a ako ju využiť v interiériFarba roka 2020 a ako ju využiť v interiéri

Spoločnosť v oblasti analýzy trendov v oblasti farieb Pantone Color Institute vybrala za farbu roka 2020 klasickú modrú. Poradíme vám, ako ju využiť v interiéri.

Zabudli ste na Valentína? 11 najhorších výhovoriek na sviatok zamilovanýchZabudli ste na Valentína? 11 najhorších výhovoriek na sviatok zamilovaných

Tak ako každý rok, ani tento nás  neminie najväčší sviatok zamilovaných  –  Svätý Valentín. Zabudnúť na darček sa vo vzťahu jednoducho neodpúšťa! Ak aj vy patríte k zábudlivcom, skúste...

Vermikompostér do bytu – výhody a skúsenostiVermikompostér do bytu – výhody a skúsenosti

V tomto článku sa dozviete, ako funguje vermikompostér, či je potrebné sa obávať mušiek alebo zápachu, ako sa postarať o dážďovky a najmä ako s vermikompostovaním začať.