1000 ❤️ tipov na darčeky vo ✅ výpredaji až 90% ⭐ Zobraziť zoznam

zavrieť

Embosovaný ozdobný valček na cesto so vzorom

Ste kreatívna duša? Radi trávite čas v kuchyni? Ešte radšej trávite čas pečením? V takom prípade vás táto kreatívna vec určite zaujme. Kreatívne vzorované valčeky na cesto vás očaria už na prvý pohľad.

Embosovaný ozdobný valček na cesto

Prečo sa oplatí mať doma embosovaný valček na cesto so vzorom?

Spestrenie tradície

Tí, ktorí pečenie milujú vedia, že kvalitné cesto je základom. Všetko začína v momente, kedy cesto rozvaľkáte po doske a vtedy s ním začnete pracovať. Pri pečení vždy platí, že rovnako ako jedia ústa, musia jesť i oči. Dôležitá je chuť, no i estetická stránka konečného výtvoru. Vzorované embosované valčeky si môžete obstarať aj vy a uvidíte, že z tradičných dobrôt vytvoríte niečo tradičné a zároveň výnimočné.

Určite takýmto prístupom potešíte i deti. Tie si môžu upiecť vlastné vzorované sušienky a vyhrať sa s nimi do sýta. Alebo im jednoducho zamiesite cesto a môžu sa zabaviť vaľkaním cesta a hrou na pekára. Mať doma napečené originálne pečivo so vzorom zvierat, prírody či iných dizajnových vzorov je rozhodne na zahryznutie. Takýto valček je skutočne výnimočný, pretože výsledok pečenia bude úplne iný, ako tomu bývalo doteraz.

Vyberáme z nášho katalógu

Kreativita v kuchyni

Tieto valčeky vám dávajú možnosť robiť niečo inak. Ak si raz vyskúšate vaľkať cesto týmto valčekom, pochopíte, že výsledok je očarujúci. Vzory sú vyrezávané za pomoci lasera. V ponuke nájdete skutočne veľké množstvo dizajnov. Dokonca môžete navrhnúť i vlastný vzor a nechať si ho vyrobiť. Valček si môžete navrhnúť napríklad na stránke etsy.com (Poľsko). Nájdete valčeky so škandinávskym, folkovým vzorom či s rôznymi zvieratkami, útvarmi alebo nápismi. Ide o skutočne inovatívny a kreatívny nápad, ktorí má čo ponúknuť.

Môže ísť napríklad o skvelý darček. Jednak niekoho môžete obdarovať takýmto kreatívnym darčekom alebo sa rozhodnete niekomu napiecť špeciálne koláče so vzorom, ktorý ho vystihuje, alebo ktorým ho chcete prekvapiť. Takýto valček vás môže stáť približne od 35 do 45 €.

TOP embosované valčeky na cesto

Zobraziť produkty v kategórií:

Autor článku

Denis Ruščák

Večný študent! Veď predsa o tom život je. Permanentné nadobúdanie nových poznatkov, informácií a skúšanie všetkého čo je nové. Každý okamih bežného...


Pridať komentár


Pozrite si aj naše inšpirácie

Červená obývačka – každého upúta na prvý pohľad Červená obývačka – každého upúta na prvý pohľad

Túžite po obývačke, z ktorej bude sálať radosť a energia? Vymeňte biele, šedé a béžové farby za červenú a dodajte jej nový život v horúcich odtieňoch! Vaša obývačka sa zmení na nepoznanie.

Záhradný altánok – oceníte ho v lete i na jeseň Záhradný altánok – oceníte ho v lete i na jeseň

Uvažujete nad záhradným altánkom? Určite si ho do svojej záhrady zaobstarajte. Stane sa pre vás oázou pokoja a miestom symbolizujúcim oddych.

Čierny gauč sa stane dominantou každej obývačky Čierny gauč sa stane dominantou každej obývačky

Je čierny gauč dobrou voľbou? Určite áno. Pozrite sa, ako dobre môže v miestnosti vyzerať a s čím všetkým sa dá kombinovať.Publikované dňa: 27.10.2018
Hodnotenie článku:
(93.6%)

V tejto kategórií nájdete aj:

Fasáda na dom – aké máme možnosti? Fasáda na dom – aké máme možnosti?

Budete prekvapení, z akých rozličných materiálov sa dnes vyrábajú fasády a ktoré sú tie naj. Všetko podstatné sa dozviete v našom článku. Čítajte ďalej.

Farebné drevovláknité dosky ForesColor s nekonečnými možnosťami využitia Farebné drevovláknité dosky ForesColor s nekonečnými možnosťami využitia

ForesCOLOR je nová exkluzívna rada farebných a textúrovaných dosiek. Vznikajú náročným technologickým procesom. V našom článku vám o nich prezradíme všetko potrebné!

Ekologické organické vinyové podlahy bez PVC Ekologické organické vinyové podlahy bez PVC

Napadlo vám niekedy, že vaša migréna, môže byť spojená práve s podlahou? Vymeňte preto podlahy s obsahom PVC (polyvinylchloridom) za ekologickú a zdravotne nezávadnú variantu.