Embosovaný ozdobný valček na cesto so vzorom

Ste kreatívna duša? Radi trávite čas v kuchyni? Ešte radšej trávite čas pečením? V takom prípade vás táto kreatívna vec určite zaujme. Kreatívne vzorované valčeky na cesto vás očaria už na prvý pohľad.

Embosovaný ozdobný valček na cesto

Prečo sa oplatí mať doma embosovaný valček na cesto so vzorom?

Spestrenie tradície

Tí, ktorí pečenie milujú vedia, že kvalitné cesto je základom. Všetko začína v momente, kedy cesto rozvaľkáte po doske a vtedy s ním začnete pracovať. Pri pečení vždy platí, že rovnako ako jedia ústa, musia jesť i oči. Dôležitá je chuť, no i estetická stránka konečného výtvoru. Vzorované embosované valčeky si môžete obstarať aj vy a uvidíte, že z tradičných dobrôt vytvoríte niečo tradičné a zároveň výnimočné.

Určite takýmto prístupom potešíte i deti. Tie si môžu upiecť vlastné vzorované sušienky a vyhrať sa s nimi do sýta. Alebo im jednoducho zamiesite cesto a môžu sa zabaviť vaľkaním cesta a hrou na pekára. Mať doma napečené originálne pečivo so vzorom zvierat, prírody či iných dizajnových vzorov je rozhodne na zahryznutie. Takýto valček je skutočne výnimočný, pretože výsledok pečenia bude úplne iný, ako tomu bývalo doteraz.

Vyberáme z nášho katalógu

Kreativita v kuchyni

Tieto valčeky vám dávajú možnosť robiť niečo inak. Ak si raz vyskúšate vaľkať cesto týmto valčekom, pochopíte, že výsledok je očarujúci. Vzory sú vyrezávané za pomoci lasera. V ponuke nájdete skutočne veľké množstvo dizajnov. Dokonca môžete navrhnúť i vlastný vzor a nechať si ho vyrobiť. Valček si môžete navrhnúť napríklad na stránke etsy.com (Poľsko). Nájdete valčeky so škandinávskym, folkovým vzorom či s rôznymi zvieratkami, útvarmi alebo nápismi. Ide o skutočne inovatívny a kreatívny nápad, ktorí má čo ponúknuť.

Môže ísť napríklad o skvelý darček. Jednak niekoho môžete obdarovať takýmto kreatívnym darčekom alebo sa rozhodnete niekomu napiecť špeciálne koláče so vzorom, ktorý ho vystihuje, alebo ktorým ho chcete prekvapiť. Takýto valček vás môže stáť približne od 35 do 45 €.

TOP embosované valčeky na cesto

Staršie modely, ktoré sa už nepredávajú

Zobraziť produkty v kategórií:

Autor článku

Denis Ruščák

Večný študent! Veď predsa o tom život je. Permanentné nadobúdanie nových poznatkov, informácií a skúšanie všetkého čo je nové. Každý okamih bežného...


Pridať komentár


Pozrite si aj naše inšpirácie

Červená obývačka – každého upúta na prvý pohľad Červená obývačka – každého upúta na prvý pohľad

Túžite po obývačke, z ktorej bude sálať radosť a energia? Vymeňte biele, šedé a béžové farby za červenú a dodajte jej nový život v horúcich odtieňoch! Vaša obývačka sa zmení na nepoznanie.

Závesné kreslá a hojdacie siete v interiéri Závesné kreslá a hojdacie siete v interiéri

Závesné kreslo či hojdacia sieť? Výber ani jedného z nich nebudete ľutovať. Ozvláštnia interiér a vytvoria priestor na zábavu a oddych.

Zelená kúpeľňa nemusí byť tuctová Zelená kúpeľňa nemusí byť tuctová

Farbu do kúpeľne, podobne ako je to v prípade kuchyne, si zvyčajne vyberáme na desiatky rokov. Preto sa pri jej voľbe môžete poriadne zapotiť. Pokiaľ ste nikdy neuvažovali nad zelenou v...Publikované dňa: 27.10.2018
Hodnotenie článku:
(93.6%)

V tejto kategórií nájdete aj:

Inšpirujte sa zaujímavými tapetamiInšpirujte sa zaujímavými tapetami

Ak uvažujete o zmene vo vašej domácnosti nebojte sa nových nápadov, ktoré prinesú k vám domov niečo nové, a skúste siahnuť po zaujímavej tapete s abstraktným motívom.

Originálne darčeky na Deň matiek. Môžete ich vyrobiť alebo zvoliť darčekový poukazOriginálne darčeky na Deň matiek. Môžete ich vyrobiť alebo zvoliť darčekový poukaz

Už od vzniku Dňa matiek je tradíciou svoju maminu obdarovať alebo ju aspoň potešiť milým slovom. Pozrite si niekoľko originálnych a milých tipov na vhodné darčeky pre naše milované...

Netradičné veľkonočné dekorácie z dreva, kvetín, vaječných škrupín na stôl, na i pred dvereNetradičné veľkonočné dekorácie z dreva, kvetín, vaječných škrupín na stôl, na i pred dvere

Ste unudení z tradičných veľkonočných zajačikov, kuriatok, narcisov a tulipánov? Prinášame vám tipy na moderné, extravagantné, neobvyklé a originálne jarné dekorácie, ktoré si zamilujete.