Asko.sk - Recenzia a skúsenosti

Spoločnosť ASKO, ktorá sa zaoberá predajom nábytku a bytových doplnkov, funguje na Slovensku už od roku 2006. Sieť svojich predajní začala spoločnosť budovať v Nitre, aktuálne možno nakupovať aj v Bratislave, Trenčíne, Poprade, Košiciach, Prievidzi alebo online - prostredníctvom eshopu.

Dizajn webu ASKO nábytok

ASKO - Nábytok je od roku 2011 členom nemeckej podnikovej skupiny PORTA. Jeho ideou je prepojenie nemeckej kvality a slovenského ducha. Či sa im túto ideu darí napĺňať, to musíme zhodnotiť my, zákazníci.

Vysoká spokojnosť zákazníkov

Nábytok ASKO patrí na Slovensku k najznámejším predajniam. Množstvo zákazníkov však využíva aj eshop, o čom svedčí aktuálne viac než 2000 recenzií na webe heureka.sk.

Hodnotenie Asko nábytok na heureke

Zákazníci eshopu vyzdvihujú kvalitnú a rýchlu komunikáciu, prehľadnosť webu, ochotu personálu, široký výber tovaru, prijateľné ceny, rýchle dodanie predmetu objednávky či možnosť nakupovať z pohodlia domovu. 

Eshop sa samozrejme nevyhol ani kritike - zákazníci sa najčastejšie sťažujú na nedostatočnú komunikáciu počas vybavovania reklamácie, dlhú dobu reklamácie, vyššiu cenu dopravy či poškodenie dodaného tovaru.

Aktuálne je so službami eshopu ASKO spokojných 93 % zákazníkov.

Hodnotenie spokojnosti s eshopom ASKO

Vernostný program e-shopu

Ak chcete nakupovať so zľavami, potom určite využite vernostný program, do ktorého sa treba zaregistrovať pomocou formuláru na webe

  • 3% zľava z aktuálnych predajných cien produktov pri druhej objednávke
  • 5% zľava z aktuálnych predajných cien produktov pri tretej objednávke
  • 7% zľava z aktuálnych predajných cien produktov každej ďalšej objednávky

Zľavy sa nevzťahujú na platbu za dopravu a doplnkové služby. Všetky podmienky ich získania a uplatnenia nájdete na webe predajcu.

Bohatá ponuka služieb ASKO

Snáď najatraktívnejšia je služba Garancia najnižších cien. Ak zákazník nakúpi v ASKU a do 14. dní prinesie dôkaz (leták, inzercia, ...), že totožný tovar možno kúpiť v inej predajni lacnejšie, ASKO mu vráti rozdiel ceny. 

Chcete si zakúpiť novú kuchyňu? K dispozícií máte odborné poradenstvo, 3D plánovanie kuchýň a vyhotovenie návrhu zdarma. ASKO zabezpečuje aj odbornú montáž nábytku a zapojenie elektrospotrebičov. Samozrejmosťou je možnosť nákupu na splátky. 

Ako kontaktovať ASKO?

Infoservis pre predajne: 0850 184 422 - voľba 1 Zákaznícky servis

  • Pondelok – Piatok: 9.00 – 20.00 h
  • Sobota – Nedeľa: 9.00 – 21.00 h

Infoservis pre e-shop: 0850 184 422 - voľba 2 Zákaznícky servis

  • Pondelok - Nedeľa: 9:00 - 19:30 h

Reklamácie v ASKO Nábytok

Pre vybavenie reklamácie je nutné vyplniť kontaktný formulár na webe.

Vaše recenzie a skúsenosti s nákupom

Patríte k spokojným alebo nespokojným zákazníkom nábytku ASKO? Ako hodnotíte personál na kamenných predajniach? Páči sa vám eshop a využívate ho? Podeľte sa s nami o vaše osobné skúsenosti pri výbere, nákupe na splátky či doručení tovaru.

Pozrite si aj ďalšie obchody

Hodnotenie článku:
(88.6%)

Komentáre

17/08/2017 09:55
žaneta

v Asku nakupujeme pravidelne, mame odtial komplet obyvacku, jedalensky stol so stolickami, predsienovy nabytok. Kto si nepotrpi na prilis velky luxus, ten si vyberie. So sluzbami sme boli vzdy spokojny, jedine obcas nepotesi ta nekonecna dodacia doba.

Pridať komentár